• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Zakenpraat » Monique schrijft » Monique schrijft: Moderne cosmetica is vooral lifestyle marketing

  • Cosmeticaclaims, Marketingtrends, Monique schrijft, Psychologie, Zakenpraat

Monique schrijft: Moderne cosmetica is vooral lifestyle marketing

  • 15 november 2018
  • Reageren
2 likes
hipster

geschreven door 

Redactie, Monique

Het heeft nog weinig met huidverbetering te maken, maar, er gloort licht uit onverwachte hoek!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Collistar Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt spray

Deze hydraterende spray met bruinversneller, aloë vera en fijne gouddeeltjes houdt je huid soepel in de zon, en geeft glow. Onder of over je anti-zonnebrandproduct heen. Bevat géén UV-filters.
BEKIJK

Ik rijd geen auto. Ik fiets. Want als ik fiets kan ik ruimte creëren in mijn hoofd. Om na te denken. De fysieke beweging helpt daarbij. En de laatste dagen raak ik steeds meer in de ban van het besef dat er momenteel ontzettend weinig nieuws op het gebied van serieuze huidverbetering in skincare is.

Skincare werd huidverbetering

We hebben een heerlijke tijd achter de rug, waarbij er steeds werkzamere producten uitkwamen. De zuren, de retinol-derivaten, de peptiden, de antioxidanten. Als skin(care) freak kon ik mijn geluk niet op. Maar de pijplijn lijkt leeg.

  • Monique beveelt aan: clean technology…van huidarts Francis Wu
  • Ook veelbelovend….wat Terri Vinson ontwikkelt

Urban hip

Lees ook

Loading...
Enlight474
Enlight474
Cosmetisch medisch Gezicht Lichaam

Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2

Al ik op mijn bureau krijg zijn persberichtjes over nichemerkjes die allemaal dezelfde boodschap verkondigen met hun urban hipster visuele uitstraling: plantjes, angst voor synthetische chemie, angst voor allergie, angst voor weet ik veel wat nog meer. Praatjes over duurzaamheid, over gezondheid, over mentale rust, over genieten, over lekker smeren zonder einddoel. Verwennerij. Oh ja….en Vegan!!! Nothing wrong with, but…..

  • Monique gelooft wel in health…maar dan zo…

Lege formuleringen

Al die merkjes zeggen mij weinig, ze onderscheiden zich in visuele uitstraling, maar op formuleringsniveau is er weinig eer aan te behalen. Ze hydrateren en vetten de huid terug. Je mag hopen dat er gekeken is naar werkzame percentages voor zuren en antioxidanten. Maar ik vermoed van niet.

  • Dit merk schatten we wel hoog in, in het eco-certified segment;-)

Dit is care, geen improvement

Dit is skincare, care ja, maar geen verbetering. Het is smeren voor een feelgood-doel. Wellness, en je zorgen afkopen om je angst voor je gezondheid en de oh zo vervuilde wereld waarin wij leven. En ondertussen gaan al die hipster vrouwen leuk naar de goedkope-kleding-ketens waar ze er gemakshalve maar even niet bij stil staan dat die wegwerp kleding in de meest (naar Westerse maatstaven) inhumane omstandigheden worden geproduceerd. Maar dat terzijde.

  • Organic is lekker smeren, Monique deed de test

Pleister op de ziel

De hausse aan nieuwe merkjes is zeer intrek bij de zogeheten Millenials. Zij die zich nog geen zorgen maken over een verouderend velletje, zij die lekker willen leven, en de stress de baas willen worden omdat de social media verslaving en hun telefoon hen de kop kost, of bijna…

Creme als lifestyle marketingtool

Al die prachtige merkjes zijn voor mij niets meer dan een communicatie vehicle voor lifestyle marketing. Voor mij heeft het niets met huidverzorging en het doel van huidverbetering te maken.

Zie ik iets grandioos over het hoofd?? Daar kom ik straks nog op terug;-)

  • Ook in de medische hoek vindt de vernatuurlijking plaats, lees maar….

Geld dicteert de strategie

Het is een andere tijd, en in mijn industrie bestaat men bij de gratie van korte termijn denken. Toen de multinationals hun inkomsten zagen opdrogen in de allengs verouderende markten van Europa en Noord-Amerika moest het roer om. Waar kon je nog geld verdienen, waar behaalde je de quick wins (cosmetica heeft traditioneel een hoge omloopsnelheid, omdat men gewend is vele producten per jaar uit te brengen om de altijd zeer lucratieve winsten op niveau te houden)? Bij de jongere generaties & in de opkomende markten.

  • Het ‘bekt’ lekker hoor: vegan…..

Lees ook

Loading...
monique invisalign
monique invisalign
Cosmetisch medisch

Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign

Zuid-Korea

Zo werden de Millenials tot target benoemd en werden nieuwe continenten veroverd – hoewel – in Zuidoost Azië zijn ze momenteel beter met vermarkten van hun eigen producten over de grens dan de Westerse bedrijven aldaar: Zuid-Koreaanse cosmetica in booming (hetzij wel onder Millenials) en in China en India zijn de vrouwen toch erg dol op lokale merken en traditionele recepturen.

  • Een prachtig voorbeeld van Millenial en Babyboomer samenwerking – lees dit artikel;-)

Toch is er nog iets….hetgeen ik over het hoofd zag;-)

En daarover las ik van de week. Want ik geef nu wel zo af op nichemerkjes met angstboodschappen en hun gebrek aan werkzaamheid, er is ook sprake van een misplaatste bescheidenheid in het natuurlijke segment, zo vertelde een trendwatcher en formuleringsdeskundige.

In het groene segment is men van oudsher niet gewend om harde huidverbeterende claims te maken, het past eigenlijk niet bij de green look & feel. Hiermee snijdt dit segment zich wat mij betreft in de vingers. Zonde! Kom uit je coconnetje en toon wat je hebt te tonen – vooral werkzaamheid – mits die er is;-)

Als voorbeeld werd aangehaald een presentatie van Burt’s Bees tijdens het 2019 American Academy of Dermatology Annual Meeting – congres ,waarop het merk drie postersessies gaf en een vergelijkend onderzoek toonde tussen een product uit hun eigen lijn, in vergelijk met een synthetisch vervaardigd product, waarbij hun product vele malen beter scoorde op roodheid reductie, hydratatie en huidbarrière functie.

Ik was er niet bij, geen idee over welk product dat ging, maar dat is zo te achterhalen, maar het geeft wel aan dat er merken zijn die wel hun koppie boven het groene maaiveld uitsteken;-)

En ach, ik weet dat er op het gebied van Aloë Vera ook nog heeeeeel interessante ontwikkelingen gaan aan komen. You will see, op BeautyJournaal.

  • Dit vind ik een knap staaltje vervlechting van high tech met high nature….

Wat nu wel scoort voor huidverbetering

Waar zoeken wij ons heil nu, als fans van huidverbetering? Gelukkig worden we op ons wenken bediend, want het antwoord is ‘apparatuur’!!

Er komt steeds mooiere, werkzame apparatuur uit waarmee in een handomdraai prachtige huidverbetering bewerkstelligd kan worden. Pigment, rimpels, roodheid….you name it, there is a solution. 

Lees ook

Loading...
ua-karmelita
ua-karmelita
Zakenpraat

In lockdown: schoonheidsspecialiste Karmelita Gischler verdiept zich in haar nieuwe merk & marketing

Natuurlijk, ook daarbij is skincare van belang, maar gelukkig heeft elk instituut dat deze behandelingen aanbiedt, ook de beste skincare hiervoor in huis. Huidverbeterende skincare.

  • Bekijk Monique’s behandeling met Venus radiofrequencie
  • Bekijk Loes’ behandeling met Dermatude meta therapy
  • Ontdek de mogelijkheden met LPG Endermologie

Vertrouw op de professional

Echt….als je nog wat wilt met je huid, ga naar de schoonheidsspecialiste, de huidtherapeute en de cosmetisch arts. Daar is waar je het krijgt nu.

Maar ja…dat zie je niet op Instagram. Maar dat lees je wel op BeautyJournaal;-)

We make the difference….

Lees ook:

  • Waarom Monique clean technology belangrijker vindt dan organic
  • Lees hier wat je moet weten over de belangrijkste werkzame stoffen in skincare
  • Monique over ‘fit, foodporn en slaap’
  • Sympathiek en goed onderbouwd: het Allergy keurmerk
  • Lees meer columns van Monique hier

En welke fantastische artsen zitten er in het BeautyJournaal expertteam?

  • plastisch chirurg Frank Niessen, die de mooiste borsten maakt met lipofilling en Neerlands’ littekendeskundige is. De meest eerlijke en aardige chirurg (en wetenschapper op gebied van ASIA syndroom) die wij kennen in Nederland!
  • chirurge en cosmetisc arts Thanya Tha-In die er een absoluut holistische kijk op schoonheid op na houdt en prachtig verfijnd werkt. She is the generation next!
  • dermatoloog Francis Wu die medisch en cosmetisch het beste voor jouw huid(ziekte) wil en prachtige veilige skincare producten ontwikkelt.
  • cosmetisch arts Hayri Hortoglu die zo kundig maar ook zo zorgzaam is voor jouw huid, je schoonheid en je ziel. Geliefd bij patiënten en collega-artsen!
  • cosmetisch arts Frodo Gaymans, een van de allerbeste, want technisch meest onderlegde injectables artsen die wij kennen in Nederland – en internationaal. Wat een visie heeft die man.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

2 likes
Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Enlight474
Enlight474
Cosmetisch medisch Gezicht Lichaam

Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2

monique invisalign
monique invisalign
Cosmetisch medisch

Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign

ua-karmelita
ua-karmelita
Zakenpraat

In lockdown: schoonheidsspecialiste Karmelita Gischler verdiept zich in haar nieuwe merk & marketing

bacteriën in cosmetica
bacteriën in cosmetica
Make-up Zakenpraat

Poepbacteriën in make-up! Nieuw onderzoek toont aan….

Enlight243
Enlight243
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Gezicht

Monique: Op je 53ste een Invisalign doorzichtige beugel + video

Enlight519
Enlight519
Lichaam Natuurlijk 100%

Het wonder van inzicht: Monique in gesprek met hypnotherapeut Linda de Ruiter

2 reacties

  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    15 november, 2018 om 13:34

    Hoi Annelies, fijn dat je reageert;-) ik ben absoluut voor het beste, en dat van mag van mij uit de natuur komen en eventueel biotechnologisch opgewerkt zijn, dan wel volledig uit de fabriek komen. Echter gaat het mij hier om de communicatie: wat heb je te melden, wat zijn je claims tav werkzaamheid. Ik ben een fan van huidverbetering en vanuit dat oogpunt is mijn column geschreven. Als journalist zie ik niet alleen wat er in het segment van de salons verschijnt, maar ook in de retail – en daar zie je nu veel lifestyle skincare brands opkomen, echt klein, heel schattig, maar voor huidverbeteringsfans heel vaag. en daarom schrijf ik ook: er is een slag te slaan, laat zien wie je bent als merk en wat je meer te bieden hebt voor een huid dan een feel good. Daarnaast ben ik ook zeker fan van gezondheid van binnenuit, een link naar een dergelijk artikel heb ik ook in mijn column opgenomen;-) En ja, Thanya, I love it: the best of both worlds: technologie en holisme. Ze kunnen zo mooi samen gaan. Ik ben van mening dat als je echt huidverbetering wilt, je het beste af bent bij de expert, de schoonheidsspecialiste en huidtherapeute. ook in dat segment heb ik de afgelopen jaren echt de mooiste producten voorbij zien komen en die hebben mij doen beseffen dat er veel meer te bereiken is, dan alleen met hetgeen ik tot dan in de parfumerie voorbij zag komen. Inderdaad, van mij hoeft het niet alleen natuurlijk, maar wel veilig. Daarom juich ik een initiatief als Allergy Certified ook zo toe. En mijn gesprek met Terri Vinson waarover ik later meer zal vertellen zette mijn visie ook weer op scherp. Ik zie net als jij Ik zie een toekomst van beauty met high tech- high touch, wetenschap én natuur. De mooiste combi;-)

    ps: je opmerking dat huidverbetering op de korte termijn uitputting op de lange termijn kan betekenen vind ik super interessant, heb je daar voorbeelden van?

    like
  • Annelies Aarts schreef:
    15 november, 2018 om 12:22

    Monique,

    Naar aanleiding van je artikel wil ik heel graag een en ander nuanceren. Ik proef in nagenoeg elk artikel wat je schrijft je voorkeur in synthetische producten en behandelingen van apparatuur. Prima, dat mag, alhoewel ik me afvraag hoe objectief je platform dan is.
    Ik vind de naam ‘merkjes’ erg denigrerend klinken.
    Onderschat de natuurlijke cosmetica niet, daar zijn zeer veel innovaties gaande. Wetenschappelijke producten zelfs. Je noemt hierbij inderdaad dat er wel goede zijn..
    Maar huidverbetering gaat dieper. Korte termijn huidverbetering kan uitputting op lange termijn en dus veroudering zijn! Denken we daar ook aan?
    Echte verbetering komt ook van binnenuit, en heus niet alleen van een crème, hoe goed ook.
    Inderdaad hebben de natuurlijke cosmetica fabrikanten nog een slag in te halen, maar die zijn er wel degelijk, zelfs tot werking in de dermis. Om de huid zelf haar functies weer goed uit te laten voeren.
    En lifestyle is niet te onderschatten. Herinner ik je graag aan het onlangs verschenen artikel over chirurge Thanya.
    Ik zie een toekomst van beauty met high tech- high touch, wetenschap én natuur. Het hoeft allemaal niet los te staan van elkaar. Er is geen goed en fout, er zijn meerdere wegen die naar Rome leiden. En de term cosmeceutical wordt ook te pas en te onpas gebruikt.
    Wetenschap komt uit de natuur.
    Ik ben niet tegen synthetisch, ik zoek de beste oplossing bij de vraag van de consument. En als het natuurlijk kan?

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Botox verslapt spieren, dus ook ook die van je wenkbrauwen?

April
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: zakken je wenkbrauwen door Botox?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hallo, helaas heb ik ook al erg lang erg veel last van pigmentvlekken. Hype… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Maartje
  • Beste Kati, we verwijzen je graag naar het speciale complicatie spreekuur b… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Redactie, Monique
  • Ik heb siliconelippen waar kan ik het verwijder ?… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Kati
  • @Mary, wat leuk Mary dat jij de voetcrème van Eucerin ook zo fijn vindt. O… BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2021 Gerti
  • Beste Angela, dank je wel voor je vraag. Tranexaminezuur vertraagt de melan… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • Hollo Corine, hoelang moet je de tabletten slikken voordat je resultaat gaa… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Angela
  • Ook ik ben fan van de Urea voetcreme van Eucerin!… BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2021 Mary
  • Hoi Christa, dank voor je reactie bij dit artikel en evenzo dank voor je vr… Corine onderzoekt aanbrengtechniek van minerale foundation Corine
  • @Corine, is het noodzaak om bij een mineralen foundation ook een minerale p… Corine onderzoekt aanbrengtechniek van minerale foundation Christa
  • Wat een ontzettend lieve reacties voor Helen van jullie. Mooi!… Schoonheidsspecialiste Hèlen Lochmans over haar ‘once in a lifetime’ liefde: Maria Galland Paris redactie, Monique

Volg ons op Instagram

  • Wat een leuk product is dit. Hybride, waar ik van hou; kleurtje, verzorging, spfje. En heel subtiel @jvg_make_up_collection #gekleurdedagcreme #spf #tintje #foundation #mooieteint #zongekust #makeup #nieuw
  • Het effect van Botox is heerlijk ontspannen, maar kun je er verslaafd aan raken en is dat erg op de langere termijn? Het schijnt erg lekker te zijn en het heeft óók nog een therapeutisch effect Eerlijk antwoord van cosmetisch arts Frodo Gaymans op BeautyJournaal vandaag. Video! Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #verslaving #ontspanning #cosmetischarts #vraag
  • ‘Het lichaam is het nieuwe gezicht,’ zegt cosmetisch arts Stephen Marks van de Kliniek voor Esthetische Geneeskunde in Amsterdam. ‘We zien dat bijvoorbeeld injectables in de kuiten en protheses in borsten en billen vaker worden vaker overwogen. We gaan dus steeds verder in onze zoektocht naar het perfecte lichaam.” Fabrikanten spelen hier handig op in en reageren met een overvloed aan nieuwe producten en behandelingen. Stephan: “Het is daarbij de kunst om net dat ene pareltje te vinden dat daadwerkelijk toegevoegde waarde biedt.” KVEG vond dit pareltje vorig jaar in de Verenigde Staten. Bij fabrikant Cutera, dé wereldwijde expert op
  • Botox is niet het beste middel als je ouder wordt...cosmetisch arts van een van de beste klinieken van Nederland, Frodo Gaymans is er eerlijk en stellig over. Luister naar zijn korte, krachtige boodschap op video. Natuurlijk vertelt hij wat je wel kunt doen Link in bio☀️ @kliniekdokterfrodo #botox #huidverslapping #rimpels #injectables #cosmetischarts
  • Ja, zuurstofdoorlatend is ineens een trend in de wereld van nagellak. Is het gezonder? Hmmm, er gaat een andere gedachte achter schuil. Van religieuze aard. Lees de review van schoonheidsspecialiste Karmelita vandaag.. Link in bio @orlynederland #nagels #nagellak #nagelstyliste #zuurstofdoorlatend #gezondenagels #koran #islam #moslimabeauty
  • Laat me je vertellen over de allermooiste collageen-houdende én stimulerende skincare die er is:QMS Medicosmetics Link in bio... @qmsmedicosmetics @mark_stanlein #collageen #hyaluronzuur #peptiden #huidverbetering #glow hydratatie @beautyjournaal_daily
  • De rol van geavanceerde glycatie-eindproducten (AGE’s) is in de afgelopen jaren in toenemende mate besproken als het gaat om huidveroudering. Ons lichaam heeft eigenlijk altijd te maken met AGE’s. We krijgen ze binnen via de voeding, maar mensen kunnen ze zelf ook aanmaken. Gelukkig kan het lichaam vrij makkelijk en snel dingen opruimen en omzetten. Als men in een goede gezondheid verkeert, zorgen AGE’s niet zo snel voor problemen. Maar de hoeveelheid AGE’s in het lichaam neemt toe met de leeftijd en een overmaat kan dan gevolgen hebben voor de gezondheid en de huidconditie. Lees het verhaal van voedingsexperts Samantha
  • Ohlala, wat zijn er weer veel leuke nieuwe favorieten van de maand van het BeautyJournaal team! Echt even gaan kijken;-) Link in bio @paulaschoicenl @vitaminstorenl @redken @eucerin_nl @thisworks @cliniquenl @ctilburymakeup @oiolab
  • Combray is opgebouwd uit een zuiver plantaardige olie en gecombineerd met de allerbeste antioxidant stof: Oxofulleram. Het is in staat om wel 30x sterker dan bijvoorbeeld vitamine E vrije radicalen op te zuigen. Vrije radicalen staan aan de wieg van veel laaggradige ontstekingsreacties die ook huidproblemen veroorzaken. Link in bio, lees verder... @combray_skincare #vettehuid #rosacea #gemengdehuid #gecombineerdehuid #acne #puistjes #huidolie #antioxidanten
  • Met Botox kun je prachtige ontspannende resultaten bereiken, echter moet je opletten bij onderliggende ziekten. Botox is namelijk niet te verwijderen, als het niet gaat zoals het gewenst was. Cosmetisch arts Dokter Frodo legt het haarfijn uit, in 1 minuut. Neem de moeite om even te luisteren naar hem;-) Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #injectables #rimpels
  • Mascara’s testen. Het is altijd een dankbaar onderwerp. Mascara is a girl’s best friend. Met goede voor en nafoto’s. Echt even kijken Link in bio♥️ @diancolle_ @beautybydian @1944paris_nl @maybelline @benefitnetherlands @jeffreestarcosmetics #mascara #mascaratest #mascarareview #bestemascara #wimpers
  • Het is niet warm maar uit de wind voel je de zon alweer in kracht toenemen. Dit zal ook effect hebben op je pigmentvlekjes. Laat ze niet donkerder worden, wij hebben tips♥️ Denk maar zo: alle kleine beetjes helpen... Link in bio☀️ #pigmentvlekken #zon #uvfilter #zonnebrandcreme @combray_skincare @iconicelements @paulaschoicenl @theordinary @larocheposay

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen