• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Droge huid » Hydraterende serums voor de trekkerige droge huid

Archief artikel

Archief artikel

  • Droge huid, Gevoelige huid, Gezicht, Gezicht, Zon Special

Archief: Hydraterende serums voor de trekkerige droge huid

  • 14 mei 2013

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Guerlain, Lancôme en Neoderma...

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

The Ordinairy Ascorbyl Glucoside Solution 12% Serum vit C

Dit serum heeft een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding en de juiste concentratie C! Must-have voor dagelijks gebruik.
BEKIJK

De Hollandse temperaturen blijven nog een beetje schommelen, maar de eerste zonnestralen zijn natuurlijk heerlijk op je gezicht. Als de huid wat meer blootgesteld wordt aan de zon kan de huid wat droog en trekkerig gaan aanvoelen. Een hydraterende serum biedt de oplossing. BeautyJournaal heeft wat aanraders voor je op een rijtje gezet: de nieuwste serums van Guerlain, Neoderma en Lancôme.

1. Guerlain Super Aqua-Serum Light

Guerlain introduceert de Super Aqua-Serum light. Een serum met een lichte textuur dat snel wordt opgenomen door de huid. Perfect voor de zonnige dagen. Super Aqua-Serum Ligt is hydraterend en gaat huidveroudering tegen. Het serum heeft een verassende textuur; het verandert namelijk van een crème in een vloeibare substantie als het in contact komt de vingers.

Het Super Aqua-serum bestaat uit de Aqua complex technologie van Guerlain. Dit complex zuivert – wat Guerlain het ‘cellulair water’ noemt – in de huid. Volgens Guerlain ontstaan er rimpels door verontreiniging van dit celvocht. Het is overigens een volstrekt normaal proces dat plaats vindt bij iedere activiteit in en tussen de cellen. Normaal gesproken wordt dit keurig bijgehouden (het celvocht wordt geneutraliseerd) door een stof die ‘clusterine’ wordt genoemd, maar, naarmate je ouder wordt, neemt de werking van deze stof af. Super Aqua-Serum Light bevordert de productie van clusterine. Dat klinkt toch wel heel fijn.

Het serum is zowel voor de normale tot gecombineerde huid. Super Aqua serum Light €97,83 (30 ml) en €138,18 (50 ml). En een ding kunnen we beloven: alle producten uit de Aqua lijnen van Guerlain voelen verrukkelijk aan op de huid, hebben een fijne geur en hydrateren als de besten.

Claims:

  • +72% hydratatie na 30 uur.
  • -27% minder rimpels meteen na het aanbrengen. Het vrije radicalen neutraliserende tocoferolacetaat (vitamine E) staat erom bekend dat het de weerstand van de cellen versterkt tegen veroudering door de zon, een factor in de rimpelvorming. Rimpels tekenen zich duidelijk minder af.

2. Neoderma: Moist & Lift Wrinkle Corrector Serum

Eind maart introduceerde Neoderma het Moist & Lift Wrinkle Corrector Serum. Een geconcentreerd serum dat plaatselijke rimpelvorming tegengaat, zo belooft Neoderma. Het Moist & Lift Wrinkle Corrector Serum bevat twaalf actieve bestanddelen, waaronder Allantoïne, Ginko Biloba, paardenkastanje, korenbloem, amandelolie en panthenol. De huid wordt door verschillende bestanddelen gekalmeerd en verzacht.

Met de roller is het mogelijk om de huid te masseren. Volgens Neoderma stimuleert dit zowel de bloedsomloop als de productie van elastine en collageen. Het roestvrijstalen rolballetje geeft een koel en fris gevoel. Het Moist & Lift Wrinkle Corrector serum is verkrijgbaar op de Neoderma website voor €46,10 (20 ml)

Claims:

  • Maakt rimpels glad en vult expressie lijnen en rimpels.
  • Verhoogt de microcirculatie en vermindert donkere kringen en wallen.
  • Hydrateert, verfijnt de huidtextuur en geeft een aangenaam gevoel.

3. Lancôme Absolue Sublime Regenerating Oleo-Serum

Voor de fans van Absolue komt Lancôme met een pareltje van een serum: de Absolue Sublime Regenerating Oleo. Het serum bestaat deels uit olie en is geschikt voor de gevoelige huid. In de (helaas ingewikkelde) perscommunicatie treffen we de volgende werkzame stoffen aan: essentiële oliën van citroen en olie van de camelia theeplant en van de babassuplant. Ook zit er Pro-Xylane in dat een sterk vochtbindende werking heeft. Er wordt gesproken over toevoeging van ‘rose stem cells’, of dit nu stamcelletjes zijn afkomstig uit rozen: we weten het niet. Lancôme spreekt zelf graag in poëtische termen van een ‘precious jewel-box’. Het belooft een ultrazachte huid met fluwelen finish. De geur moet verfrissend en vrouwelijk zijn dankzij topnoten van cardamom, mandarin en bergamot met in het hart de roos. De basisnoten bestaan uit iris, musk en cedar wood.  De prijs is €199,07 (30 ml). Een ding durven we zeker te stellen: het product zal erg fijn aanvoelen op de huid en fijn ruiken. Daar kun je bij Lancôme van op aan. Lees ook maar eens Gerti’s vergelijkende Youth Code – Illuminizer review, en kijk maar eens wie er wint…

Claims:

  • Vanaf de eerste aanbreng ziet de huid er meteen strakker en stralender uit; eerste tekenen van herstel.
  • De kwaliteit van de huid wordt dag na dag mooier. De huid gaat er meer uitgerust uitzien.
  • Niet vettige fluweelachtige finish.

************************************

Lees ook:

  • Rona test Lancôme Absolue Precious Cells Lèvres
  • Mooie serums voor slimme vrouwen deel 1
  • Nieuw bij Paula’s Choice: Resist Ultra-Light serum
  • Gerti en Maxim testen Retinol 3 TR Advanced Night Serum van Medik8

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt de prachtige organic make-up van Absolution

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Goed om te lezen. Ik ben bezig met de enzyme cleanser en de bounce back in … Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur Mary
  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen