
Door de zijdezachte, gewichtloze textuur is het product uitermate geschikt voor de vette/gecombineerde huid. Je kan het voor of na je nachtcrème gebruiken en vóór een product met zonnefilter. Dit serum is ook zeer goed te gebruiken als primer onder je foundation.
Natuurlijk is RESIST Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum vrij van geur- en kleurstoffen!
Ook nieuw in ons assortiment:
Browlistic Long-Wearing Precision Brow Color (limited edition)
Deze “wenkbrauwstift” geeft wenkbrauwen op een simpele en snelle wijze vorm en laat ze er voller en sprekender uitzien. Browlistic lijkt het meest op een stift, maar werkt als een borsteltje. In tegenstelling tot andere wenkbrauwpotloden hoeft Browlistic dus nooit geslepen te worden. Het is erg gemakkelijk tussen de wenkbrauwhaartjes aan te brengen en geeft een natuurlijk resultaat. Door de niet kleverige finish voelen de wenkbrauwen niet stijf of dik aan.
De sneldrogende formule houdt de hele dag, vervaagt en vlekt niet en loopt niet uit. Het product is waterproof en is tevens bestand tegen transpireren, dus blijft ook zitten tijdens het sporten en intensieve lichaamsactiviteit. Mocht je per ongeluk te veel van het product aangebracht hebben of het is buiten je wenkbrauwen terechtgekomen, dan kun je dat eenvoudig corrigeren met een wattenstaafje met wat make-upremover erop.
Browlistic Long-Wearing Precision Brow Color is verkrijgbaar in twee kleuren: Light Brown voor midden- tot donkerblonde en lichte wenkbrauwen; Medium Brown voor brunettes en iedereen met zwarte wenkbrauwen.
Dit is dé kans om ook je wenkbrauwen te laten spreken!
Benieuwd geworden naar deze nieuwe producten? Ga dan naar www.paulaschoice.nl en bestel!
Nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden van exclusieve aanbiedingen, nieuwe producten en promoties, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief via www.paulaschoice.nl.
Dit nieuws maakt onderdeel uit van het merkendossier van Paula’s Choice en wordt je rechtstreeks aangeboden, zonder tussenkomst van de redactie.
*************************
Wat BeautyJournaal zelf over Paula’s Choice schreef:
- Dorine test Paula’s Choice Weightless body treatment 2% BHA
- Jolanda is dol op de handcreme uit de Resist lijn
- Jolanda test Resist Cellular Defense Daily Moisturizer
- BeautyJournaal testpanel ontmoet Paula Begoun in Amsterdam. Foto’s!
- Gerti test Beta Hydroxy Acid gel 1% en 2%
- De tien beautygeboden van Paula Begoun
- BeautyJournaal TV: Monique interviewt Paula Begoun