• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Rimpels en slapte » Uit de BeautyJournaal shop: Dermalogica, Doctor Eckstein, Bergman Beauty Care en BAP Medical

  • Droge huid, Gevoelige huid, Gezicht, Gezondheid, Lichaam, Rimpels en slapte, Vette huid

Uit de BeautyJournaal shop: Dermalogica, Doctor Eckstein, Bergman Beauty Care en BAP Medical

  • 8 augustus 2020
  • Reageren
2 likes
ua-bjshop

geschreven door 

Dian Colle

Voedende serums en crèmes + supplementen voor de huid!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Oolaboo super foodies Helpful building mist voor je haar

Deze haarmist combineert bescherming, glans en stevigheid in 1 product! 10 korting!
BEKIJK

Heb jij al een kijkje genomen in de BeautyJournaal shop? Je kunt hier de favoriete producten van onze redactie bekijken én direct online kopen. De online etalage is ingericht met een aantal fijne merken die je al vaker op ons platform voorbij hebt zien komen. In deze reeks artikelen delen wij een aantal van deze producten met je. Ontbreekt er volgens jou nog een mooi merk of een speciaal product in de shop? Laat het ons dan zeker weten.

Dermalogica Phyto-Nature Firming Serum

dermalogica serum

Dit prachtige anti-aging serum van Dermalogica richt zich niet alleen op interne verouderingsfactoren, maar vooral ook op de externe. Met een mooi woord heet dat laatste het ‘exposoom’. Externe invloeden komen uit je leefstijl, en omvatten voeding, stressmanagement, zonblootstelling, et cetera. Het is bekend dat tot wel 70% van de huidveroudering veroorzaakt wordt door externe invloeden.

Lees ook

microstroom
microstroom
Gezicht Marketingtrends Monique schrijft Rimpels en slapte Voor hem

Huidversteviging met microstroom beautytool: het werkt op spieren, ATP en op vocht

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Dermalogica Phyto-Nature Firming Serum

Het mooiste egaliserende en verstevigende serum dat we nu kennen!
BEKIJK

In dit nieuwe serum zitten peptiden, signaalstofjes, die helpen het eigen huidbeschermingsmechanisme naar een hoger plan te tillen en zo te beschermen tegen invloeden van buitenaf, die verouderingsprocessen versnellen.

De peptiden zijn Trifluoroacetyl Tripeptide-2 en Palmitoyl Tripeptide-28 en glutathion. De laatste is een heel krachtige antioxidant om vrije radicalen onschadelijk te maken.

Het serum bestaat uit twee fasen: een verstevigend en een liftend deel. Monique is erg onder de indruk van het prachtige huideffect en de verzachtende, voedende eigenschappen.

Doctor Eckstein Ultimate Supreme Day Balm en Night Cream

doctor eckstein

De Doctor Eckstein Ultimate Supreme Day Balm is een heerlijke stevige balm met een mooie lichte glow. Lees hier ook Monique’s review. De dagcrème komt in een pompflacon en geeft onmiddellijk een voedend effect. Lijntjes en droogheid worden geminimaliseerd. Het is een heerlijke crème onder je foundation, vooral als je een beetje glow op je gezicht wilt hebben. De crème hydrateert je huid de hele dag lang en voelt zijdezacht aan.

Wat zit erin?

  • Hyaluronzuur voor hydratatie
  • Oligopeptide die de huid gladder maakt en het huidvolume vergroot
  • Soja sterolen in combinatie met liposomen voor extra hydratatie
  • Melk-peptide complex rijk aan cytokinen die de huidweerstand verhogen
  • Echinacea extract als antioxidant
  • Mica- en titaniumdioxide als natuurlijke pigmenten die de teint egaliseren en een lichte uv-werende werking hebben

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Doctor Eckstein Ultimate Supreme Day balm

Een heerlijke stevige balm, die onmiddellijk een voedend effect geeft. Met lichte glow. Lees Monique’s review.
BEKIJK

Voedende nachtcrème

De Doctor Eckstein Ultimate Supreme Night Cream is een vriendin in barre tijden, als je huid echt meer voeding nodig heeft. Waar veel crèmes je toch in de steek laten als het om krachtige hydratatie gedurende de nacht gaat, kun je hier absoluut op vertrouwen. Omdat het een heel rijke crème is, ook een beetje pasteus uit de pompflacon komt, heb je er maar weinig van nodig.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Doctor Eckstein Ultimate Supreme Night Cream

Topcrème, als je huid meer nodig heeft in barre tijden. Voedend & glowing. Lees Monique’s review.
BEKIJK

De crème is ook perfect afgestemd op de Ultimate Supreme Day Balm en het Ultimate Aronia serum. Je merkt gewoon dat wanneer je het als drie-eenheid gebruikt, je huid er echt heerlijk fris uit komt te zien, een mooie glow krijgt en prachtig doorvoed blijft. Lees hier ook Monique’s review.

Lees ook

ua-PC
ua-PC
Gezicht Grove porien Oogverzorging Pigmentvlekken Rimpels en slapte Vette huid

Nieuw! Paula’s Choice Clinical anti-aging collectie met o.a. 20% niacinamide!

Bergman Beauty Care Aqua Injection Intense Moisturizing Serum

Het Aqua Injection Intense Moisturizing Serum van Bergman Beauty Care is een spannende hybride vorm tussen een toner en een serum. Het hydrateert de huid zeer krachtig en geeft haar weer een frisse uitstraling.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Bergman Beauty Care Aqua Injection Intense Moisturizing Serum

Een onvoorstelbaar goed hybride product: een toner-serum met krachtige hydraterende eigenschappen.
BEKIJK

De waterachtige lotion zit in een luchtdichte spray. Je sprayt het op ca. 25 cm van je huid voordat je dag- of nachtverzorging opdoet. Je zal merken dat je crème nog beter hecht en een meer dan perfect huidgevoel creëert. Je masseert het serum en je crème lekker samen met elkaar in.

De belangrijkste ingrediënten zijn rozemarijnbladextract, ectoine, betaglucan, maar ook amandelolie, ectoine, allantoine, ergothionine. Betaglucan is een belangrijk huidversterkende stof. Ectoine maakt de huid wat weerbaarder tegen UVA straling. Rozemarijnblad is een krachtig antioxidant.

Aqua Injection werkt velen malen beter dan een toner alleen. Het is prettig dat het een waterige spray is waardoor je toch dat verfrissende gevoel krijgt.

BAP Medical SkinRecovery huidsupplement

skinrecovery

SkinRecovery van BAP Medical bevat een uitgebalanceerde dosis vitaminen, mineralen, kruiden, enzymen en probiotica om je huid mooi en snel te laten herstellen na een cosmetisch medische ingreep. Van operatie tot laser of peelingbehandeling, of in stressvolle perioden.

Lees ook

ua-time
ua-time
Droge huid Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Patricia test de Ici Paris XL TIME anti-aging skincare

SkinRecovery activeert het immuunsysteem, voedt, hydrateert, beschermt en versterkt de huid van binnenuit. SkinRecovery kun je gebruiken om je huid te herstellen, sterker en gezonder te maken. Maar het werkt ook preventief, waardoor bepaalde factoren je huid(barrière) niet kunnen verzwakken.

Wanneer kies je voor SkinRecovery?

  • Wanneer de huid kwetsbaar, beschadigd of (over)gevoelig is.
  • Na (zon) verbranding.
  • Tijdens perioden waarin de huid extra gestrest is, bijvoorbeeld bij wintersport en in de zomer (UV-straling).
  • Voor, tijdens en na professionele huidbehandelingen zoals peelings, laser, medische producten en cosmetische ingrepen.
  • Bij regelmatig reizen en verandering van omgevingsfactoren.
  • Wanneer je de conditie van de huid een boost wilt geven.
  • Voor een structureel veeleisende huid.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

BAP Medical SkinRecovery huidsupplement

SkinRecovery bevat een uitgebalanceerde dosis vitaminen, mineralen, kruiden, enzymen en probiotica om je huid mooi en snel te laten herstellen na een operatie en in stressvolle tijden. Geliefd bij huidtherapeuten en artsen. Van zuivere farmaceutische kwaliteit.
BEKIJK

Tijdig starten voorafgaand aan behandeling of operatie

Wil je de resultaten van professionele behandelingen nog eens extra ondersteunen? Begin dan met SkinRecovery één maand voordat je een professionele huidbehandeling ondergaat. Je krijgt het beste resultaat met SkinRecovery als je het drie maanden of langer gebruikt. Wanneer je merkt dat je huidconditie is verbeterd, kun je overstappen op SkinBalance.

Wat zit er in BAP Medical SkinRecovery?

BAP medical

  • Kurkuma C3 & Bioperine, die als antioxidanten het immuunsysteem ondersteunen. Onderzoek laat zien dat een combinatie van Kurkuma C3 en Bioperine een 20 keer hogere effectieve opneembaarheid geeft dan andere Kurkuma-varianten. De actieve werkstoffen worden in de bloedsomloop opgenomen.
  • Digezyme, een hoogkwalitatief enzymcomplex, belangrijk voor de huidconditie en ter ondersteuning van het darmstelsel.
  • Laagmoleculair Hyaluronzuur <50kDA, voor een optimale huidhydratatie. Hierdoor werkt het ook huidbarrière versterkend.
  • Biotine, dat bijdraagt aan een gezonde balans in huid en haar.
  • Lactobacillus Lactospore 15 109 IE/g, voor een gezonde darmflora, wat weer een gunstig effect heeft op het afweersysteem van je huid.

Je gebruikt dit supplement niet als je anti-hormoontherapie neemt.

 

Ga hier naar de BeautyJournaal Shop om alle favorieten te zien.

beautyjournaal shop banner

Lees ook:

  • Monique test Dermalogica Phyto-Nature Firming Serum
  • Review! Mandy maakt kennis met Bergman Beauty Care van Bergman Clinics
  • In de stoel bij Else van der Linden: een bijzonder gesprek over Doctor Eckstein
  • Must take! SkinRecovery suppletie: bij kwetsbare huid na medische of cosmetische ingreep
2 likes

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
microstroom
microstroom
Gezicht Marketingtrends Monique schrijft Rimpels en slapte Voor hem

Huidversteviging met microstroom beautytool: het werkt op spieren, ATP en op vocht

ua-PC
ua-PC
Gezicht Grove porien Oogverzorging Pigmentvlekken Rimpels en slapte Vette huid

Nieuw! Paula’s Choice Clinical anti-aging collectie met o.a. 20% niacinamide!

ua-time
ua-time
Droge huid Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Patricia test de Ici Paris XL TIME anti-aging skincare

ua-niw
ua-niw
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Gezondheid Grove porien Oogverzorging Rimpels en slapte Schone huid Vette huid Vitamine A (+derivaten) Vitamine c Vitamine E

Nieuw in de winkels: huidverbeterende peelings, lotions en CBD-oliën

perricone
perricone
Gezicht Oogverzorging Rimpels en slapte

Corine test Perricone MD Intensive Overnight Moisturizer

ua-gezichtsgymnastiek
ua-gezichtsgymnastiek
Gezicht Marketingtrends Rimpels en slapte Zakenpraat

Bewijs! Je huid oogt jonger door gezichtsgymnastiek

6 reacties

  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    14 augustus, 2020 om 17:27

    Je hebt de mail inmiddels binnen, Noortje. Suc6;-)

    like
  • Noortje schreef:
    14 augustus, 2020 om 10:12

    Hoi Monique ik snap dat je het druk hebt maar ik heb de mail nog niet ontvangen. Ben wel erg nieuwsgierig.

    1 like
  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    13 augustus, 2020 om 10:33

    Hoi Noortje, het antwoord is binnen, ik stuur het per mail naar je toe;-) Fijne dag & stay cool.

    like
  • Noortje schreef:
    11 augustus, 2020 om 10:49

    Hoi Monique, ik heb zoëven pasfoto en vraag opgestuurd. Ben benieuwd.

    1 like
  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    10 augustus, 2020 om 14:25

    Hoi Noortje, stuur even gezichtsfotos en je vraag naar info@beautyjournaal.nl, dan laat ik een van onze artsen er op reflecteren

    like
  • Noortje schreef:
    8 augustus, 2020 om 13:08

    Ik heb een vraagje. Ik was laatst bij mijn cosmetisch arts om de fronsrimpel weer zo veel mogelijk weg te werken. Ook zijn er fillers geplaatst bij mijn jukbeenderen om weer wat contour in mijn gezicht te maken. Hij vertelde mij dat er iets is wat wellicht bij mij goed zal aanslaan. Nl. een profhilo behandeling. Ik zou 2 behandelingen nodig hebben. Ik heb ondertussen al gegoogld en las hoopvolle resultaten. Heeft één van jullie al zo’n behandeling ondergaan? Ik zag wel dat iemand een creme had gebruikt van profhilo. Hij zei erbij dat het je gezicht niet veranderd maar dat het er wat strakker uit kwam te zien.

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Ze introduceerde een heel nieuw merk in haar salon uit Australie

Februari
Karmelita Gischler, schoonheidsspecialiste

Karmelita Gischler, schoonheidsspecialiste

Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • ik heb Combray nog wel even via mail gevraagd of ik mijn normale dagcreme m… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Mary
  • Hallo Monique, bedankt voor het contact opnemen... wat "flauw" dat ze dat… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van Sabine José
  • Hoi Jose, ik heb contact gehad en men geeft er de voorkeur aan om via de ei… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van Sabine Redactie, Monique
  • Je ziet inderdaad bij sommige vrouwen dat ze hun neus optrekken bij het lac… Video! 1 minuut met dr. Frodo: krijg je door Botox rimpels op andere plekken? Kitty
  • @monique, klopt dat hij wat zwaarder is. Niet voor iedereen, maar ik vind … Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern! Gerti
  • Nou, ik heb hem hoor Gerti en hij is heel erg lekker. Een wat zwaardere zwo… Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern! Redactie, Monique
  • Nou ik ben ook nieuwsgierig geworden hoor Karmelita♥️… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita Redactie, monique
  • Leuk Mary, ja het is gelukkig weer terug. Ik ben er zelf ook erg blij mee e… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Redactie, monique
  • jaren geleden heb ik al eens een proefflesje gehad. daarna is het een tijdj… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Mary
  • Dankjewel Monique ! Ik ben benieuwd naar beide merken en hun testresultaten… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van Sabine José

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen