• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Oogverzorging » Getest Clinique Dark Circle Corrector

  • Geteste producten, Gezicht, Oogverzorging

Getest Clinique Dark Circle Corrector

  • 16 mei 2013
  • Reageren
Marte test Clinique Dark Circle Corrector

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

30% vermindering van donkere kringen?!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Revitalash Advanced Wimperserum

Wij vinden dit het állerbeste wimpergroeiserum ter wereld. Het bestaat al even en daarmee heeft het een bewijs voor werkzaamheid wel geleverd.
BEKIJK

Clinique Dark Circle Corrector

Clinique, een merk dat sinds 1968 al op de markt is en onder de Estée Lauder group valt, brengt als een van de eerste merken producten uit die getest zijn op verschillende allergieën en waar dermatologen achter staan. Een merk dat naar eigen zeggen eerst 7200 tests uitvoert voor een product op de markt komt.

Lees ook

Loading...
ua-babor
ua-babor
Geteste producten Gezicht

Anneloes ontdekt binnen de HSR Lifting lijn van BABOR een spectaculair product!

Het merk heeft al enige producten op de markt gebracht onder de lijn “Even Better”, waaronder Even Better Clinical Dark Spot Corrector (lees hier het stukje van Babs), Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF 20 (lees hier het stukje van Hans) en Even Better Dark Spot Correcting Handcream spf 15 (lees hier het stukje van Monique)

Wat belooft de Clinique Even Better Eyes dark circle corrector te doen?

Bij het nieuwe oog product maakt Clinique gebruik van hun zogenaamde “’Translucent Optics Technology’. Er zitten namelijk lichtverstrooiende pigmentjes in de crème die ervoor zorgen dat het optisch lijkt alsof donkere kringen in de huid rond je ogen opgehelderd worden. Deze deeltjes zullen langzaam opgebouwd worden op de huid alsof je donkere kringen vervagen. Het opgebouwde laagje slijt vanzelf van je huid, het wordt zelfs gedeeltelijk weggevaagd tijdens het reinigen van je huid. Wanneer je enige tijd zou stoppen met het gebruiken van deze oogcrème zal dat laagje vanzelf weer opgebouwd worden.

Lees ook

Loading...
ua-hairlust
ua-hairlust
Geteste producten Haar Natuurlijk 100%

Monique test Hairlust Hair Growth & Repair shampoo en conditioner, all vegan!

Extract van Siegesbeckia Orientalis helpt de afbraak van natuurlijk collageen tegen te gaan. Linolzuur draagt bij tot het herstel van de natuurlijke barrièrefunctie van de huid. Wei-eiwitten bevorderen de aanmaak van natuurlijk collageen en zorgen voor versterking van de huid. Vitamine c en moerbei zorgen voor de verheldering van de huid. Cafeïne en groene thee zorgen voor kalmering en verzachting in de huid. Sommige mensen beweren zelfs dat de hoeveelheid titanium dioxide voldoende zou moeten zijn om te zeggen dat het veilig is te gebruiken met UVA en UVB straling, dit is echter nergens bewezen nog bevestigd.

De verkoelende applicator zorgt voor vermindering van de zwelling onder het oog, de zogenaamde wallen, die het probleem enkel vergroten. Daarbij is het getest door oogartsen en geschikt voor gevoelige ogen en dragers van contactlenzen.

Hoe is het in gebruik?

Wanneer je de dop afschroeft van de tube verschijnt een metalen uiteinde waarin een uitsparing zit om het product uit te knijpen. Het doel van het metalen gedeelte is extra verkoeling te geven op de huid (eventuele wallen) en op deze manier een beetje masserend het product op te brengen. Eventueel kan overig product gewoon met vingers aangebracht worden.

In het begin is het erg wennen; het voelt namelijk wel erg koud aan, maar het is een soort van behandeling een massage. Je huid relaxt een beetje waardoor, misschien wel voor je gevoel, het zwellen van de huid wat vermindert alvorens intrekt in je huid.

Lees ook

Loading...
ua-moroccanoil
ua-moroccanoil
Geteste producten Haar

Harriet test de Moroccanoil Blonde Perfecting Purple tegen gelig haar

Tijdens de test heb ik gedurende 4 weken mijn rechter oog met Clinique behandeld en mijn linkeroog met een eerder getest hydraterende ooggel. Tweemaal daags heb ik de oogcrème gebruikt en ik vind het een zeer prettig product. Er zit geen parfum in, voelt zijde zacht na aanbrengen totaal niet vet of plakkerig. Make-up aanbrengen nadat het ingetrokken is is ook geen enkel probleem. Met sommige producten heb je nog wel dat je mascara wat uitloopt doordat de crème te rijk is voor je huid, bij deze is dat zeker het geval niet.

Marte concludeert:

Ik was al super blij met een eerder getest oogproduct, omdat het vochtgehalte goed op peil gebracht moest worden waardoor ik een mooi gehydrateerd gevoel en uitstraling kreeg. Eerlijk gezegd heb ik dat product een beetje aan de kant geschoven en ben volledig over gegaan op dit Clinique product. Het geeft zo’n zacht gevoel aan de huid, na enkele weken gebruiken heb je inderdaad ook het idee dat je stukken minder tot geen concealer meer nodig hebt en ik ben ook wel m’n licht vermoeide blik kwijt.

Als ik wat drukker ben geweest op werk/privé etc. dan kan dat behoorlijk tekenen door wat lichte donkere kringen onder m’n ogen, maar dat ervaar ik nu helemaal niet meer. Daarbij is m’n huid echt frisser en stralender geworden. Blijvertje dus!

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-babor
ua-babor
Geteste producten Gezicht

Anneloes ontdekt binnen de HSR Lifting lijn van BABOR een spectaculair product!

ua-hairlust
ua-hairlust
Geteste producten Haar Natuurlijk 100%

Monique test Hairlust Hair Growth & Repair shampoo en conditioner, all vegan!

ua-moroccanoil
ua-moroccanoil
Geteste producten Haar

Harriet test de Moroccanoil Blonde Perfecting Purple tegen gelig haar

ua-maandfav
ua-maandfav
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten mei 2022!

ua-medik8
ua-medik8
Geteste producten Gezicht

Gerti test de Medik8 Oxy-R Peptides tegen pigmentvlekken

Homepage Hema Mascara Patricia
Homepage Hema Mascara Patricia
Geteste producten Make-up

Budget review! Patricia test 6 nieuwe mascara van HEMA

4 reacties

  • Marte Bouwens-Briene schreef:
    20 mei, 2013 om 16:17

    Ben benieuwd wat je er dan van vind!! 🙂

  • Gerti van Lier schreef:
    20 mei, 2013 om 13:47

    Leuke review Marte Bouwens-Briene. Ik zet hem op mijn lijstje maar moet eerst mijn andere oogcrèmes opmaken 😉

  • Marte Bouwens-Briene schreef:
    16 mei, 2013 om 21:32

    Echt enorm lekker, tube nr 2 is bijna leeg :S Maar 3 word zeker aangeschaft!

  • Berna Dienaar schreef:
    16 mei, 2013 om 19:32

    klinkt goed Marte, kan ik wel eens proberen..! tks

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Een facelift met minder littekens, door plastisch chirurg Frank Niessen

Zoals je de beste skincare routine wilt, zo moet je ook nadenken over injectables. Vergeet de quick fix!

Juli
Redactie, Monique

Redactie, Monique

In gesprek met dokter Frodo over Less is more injectables: eerst het fundament, en dan pas details

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Monique, ik weet het , ben ook voorzichtig en overdag altijd Spf 50. D… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Ria
  • Beste Elise, dank voor je reactie en wat fijn dat je binnenkort geholpen ka… De mooiste anti-aging injectable is lichaamseigen vet Redactie, Monique
  • Goede tip Ria, stoppen met dubbele reiniging als het ook niet nodig is, en … Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • S ochtends mijn gezicht wassen met de Purity cleanser van Philosophy is toc… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Ria
  • Het interview met dr.Franziska is zo geweldig voor mij om te lezen. Ik heb … De mooiste anti-aging injectable is lichaamseigen vet Elise
  • Heel erg graag! Ben al even op zoek naar een dagcrème met hoge zonbescherm… WIN! De nieuwe Louis Widmer Dagcrème UV 50: hoge UV-bescherming en een stralende teint Christine
  • ik zou ook graag weer willen stralen… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Anja
  • Fijn… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Jurgo
  • Heel graag maak ik kans, een mooiere huid wie wil dat nou niet?… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Miranda Mous
  • Dit zou ik heel graag winnen. Nadat ik vroeger een ongeluk heb gehad met br… WIN! De nieuwe Louis Widmer Dagcrème UV 50: hoge UV-bescherming en een stralende teint Nuray

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen