'Wat hebben deze mensen veel kennis van cosmetica en hun merken!'

01:14 - 00:44
luistertijd 01:14 - leestijd 00:44

De avond van 25 juni 2014 stond in onze agenda’s als Cosmania workshop-avond. En hoe leerzaam en gezellig was het! We waren bijna helemaal compleet met ons team, op drie testvrouwen na, en we werden heerlijk ondergedompeld in de leuke, luxe nichewereld van merken die de cosmeticawinkel Cosmania in Amsterdam voert.

Voelen, zien en ruiken

Fijne merken als het nieuwe Human+Kind, de bijzondere geuren van Etat Libre d’Oranger, de cosmeceuticals van Malin * Goetz en Mario Badescu, hippe merken voor hem en haar als Baxter, Sacha Juan, John Masters en Kunst K (en we kunnen alvast verklappen dat binnenkort ook Inglot hier verkocht gaat worden, aan heerlijke tafels voor mix ’n match kleuren).

Ons team raakte niet gekeken, probeerde alles lekker uiten genoot van de enorme kennis van Marije Hoff en Marcel Dekker en hun assistenten, over cosmetica, en over deze merken in het bijzonder.

We maakten een sneak peak van de avond!

cosmania workshop beautyjournaal

 

cosmania workshop beautyjournaal 2

 

cosmania workshop beautyjournaal 3

 

cosmania beautyjournaal 4

Wil jij meer weten over Cosmania en haar fantastische merken? Ga hier naar het speciale dossier op BeautyJournaal!

En lees ook dit artikel over alle nieuwe shopmogelijkheden en online services bij Cosmania.

 

Lees ook