• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Rimpels en slapte » Medik8’s PRETOX® Pout voor volle lippen

  • Gezicht, Rimpels en slapte

Medik8’s PRETOX® Pout voor volle lippen

  • 20 februari 2013
  • Reageren
beautyjournaal_app-icon_144x144

geschreven door 

Uitgever

Injectie-vrij alternatief voor vollere lippen met collageen behandelingen.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Iconic Elements Sensitive Cream voor de gevoelige huid

Samengesteld door huidarts Francis Wu voor de meest gevoelige huid. Met 100% milde, natuurlijke stoffen.
BEKIJK

PRETOX® Pout van Medik8 helpt het bevorderen van vollere, gezondere en meer gevormde lippen. Speciaal ontworpen voor de verzorging van de lip. Pretox ® Pout hydrateert de lippen en helpt glycosaminoglycans en collageen te herstellen. Het verhoogt het vochtgehalte van de lippen, zodat deze in volume toenemen. Het verbetert de lipcontouren en het geeft een sterkere definitie aan de liplijn.

Pretox® Pout heeft invloed op het vormen en verfijnen van de lippen, dat leidt tot een oogverblindende make-over van de contouren, de grootte en de kleur van de lippen. Door het vertragen van de huidverouderingsprocessen, herstelt de elasticiteit en veerkracht van de lippen zich. Met verleidelijke lippen en een onweerstaanbare uitstraling als resultaat.

Speciaal geselecteerde volume peptide – Palmitoyl-GHK – werkt doordat dit de herstructurering van het bindweefsel stimuleert om de productie van collageen en glycosaminoglycans te verbeteren. Hierdoor neemt de huiddichtheid en het volume van de lippen toe. Daarnaast vermindert argireline de vorming van mimische rimpels rond de mond. Palmotoyl Pentapeptide 3 en hyaluronzuur vullen bestaande rimpels en fijne lijnen op. De formule bevat tevens vitamine A en E antioxidanten om ernstige schade aan de huid te voorkomen.

Lees ook

Loading...
UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Pretox® Pout heeft geen plakkerig of tintelend effect op de lip. Het is klinisch aangetoond dat het lipvolume geleidelijk toeneemt, de conditie verbetert en de zachtheid na 30 dagen is toegenomen. Het is het beste middel om uw lipvolume te vergroten.

Pretox Range

Injection Free is een specialistische, cosmetische behandeling die gebaseerd is op de kritische ontdekkingen van de wereldwijde schoonheidsindustrie en op Medik8’s eigen onderzoek. De gel formule vermindert de verschijning van alle soorten rimpels: dynamische, statische rimpels en plooien.

Dynamische rimpels worden gevormd als gevolg van spier samentrekkingen in het gezicht. De meest voorkomende plaatsen van dynamische rimpels zijn, het voorhoofd, de buitenste hoeken van de ogen (de zogenaamde ‘kraaienpootjes’) en tussen de wenkbrauwen. Wanneer spieren samenspannen, veroorzaken ze verkreukelingen van de opperhuid en vormen ze lijnen. Waarschijnlijk de meest effectieve en populaire behandeling tegen rimpels is dynamisch botulinum toxine A, ook wel bekend als Botox. De behandeling heeft een verlammende werking op de spieren van de gezichtsuitdrukkingen en voorkomt daardoor het samentrekken en het vormen van nieuwe lijnen. Pretox Infin8 is een tweede generatie injectie-vrije oplossing voor iedereen die de 40 jaar is gepasseerd en die soortgelijke resultaten wenst te behouden door de botulinum toxine A behandeling, zonder drastische maatregelen. Pretox Infin8 verjongt daadwerkelijk de huid, door te werken aan alle drie lagen van de huid en op de spiervezels, die verantwoordelijk zijn voor de gezichtuitdrukking.

Pretox® Pout bevat een 4 keer hogere concentratie van het actieve ingrediënt, dan andere producten die de lippen meer volume geven, zodat gebruikers binnen een kortere periode meer merkbare effecten zullen zien. Gebruikers kunnen de lipdefiniëring variëren door het meer of minder vaak aan te brengen.

Lees ook

Loading...
UA PC
UA PC
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anastasia test Resist en Skin Recovery producten van Paula’s Choice

In vitro testen laten ook het effect van het actieve ingrediënt Pal-GHK zien,op de jonge bindweefselcultuur van de mens, waarbij de celproductie met waarden tussen de +146% and +351% toeneemt bij verschillende concentraties.

Voorschrift:

  • Alleen te gebruiken op lip en peri-orale gebieden. Breng tweemaal daags een kleine hoeveelheid aan op het gewenste gebied, verwijder eerst lippenstift en andere producten.
  • Laat Pretox Pout absorberen, voordat lippenstift, lipbalsems enz., wordt geplaatst.
  • Niet vaker dan 6 keer gebruiken binnen een periode van 24 uur. Wij adviseren het gebruik van zonbescherming.

Ingrediënten:

Aqua (Water), Tribehenin, Octyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba (Beeswax), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Palmotoyl Pentapeptide 3, Sorbitan Isostearate, Citrus Medica Limonum Lemon) Peel Oil, Palmitoyl – GHK, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Borate, Serine, Ricinus Communis (Castor) Oil, Pectin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Arginine, Proline, Retinyl Palmitate, Sorbitol Calcium Ascorbate, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Phenoxyethanol, EDTA Imidazolidinyl Urea, Sodium Hyaluronate, Glycerine, Ethylhexylglycerine, BHT, BHA.

Voor en na:

Belangrijkste actieve hoogtepunten:

Voor volledige informatie over de belangrijkste actieve bestandsdelen, bekijk dan de Medik8 ingrediënten bladen of neem contact met ons op voor meer informatie.

Lees ook

Loading...
UA haae
UA haae
Gezicht Haar Lichaam

Ouder worden: waarom groeit er haar uit je neus en op je oren?

  • Palmitoyl GHK – Volume peptide
  • Hyaluronic Acid (pH 6.5) – Bio-molecule geeft volume onder de huid waardoor de rimpels tijdelijk vereffend worden
  • Palmitoyl Pentapeptide 3 – Lijn vullende peptide
  • Arginine – Eiwithoudend opbouwend aminozuur
  • Retinyl Palmitate – Op vet gebaseerde vitamine A
  • Tocopherol Acetate (d-isomer) – Vitamine E antioxidant

Dit artikel maakt deel uit van het merkendossier van Medik8 en wordt je rechtstreeks, zonder tussenkomst van de redactie aangeboden.

Ga hier naar de uitgebreide website van Medik8 voor meer informatie.

Dit schreef BeautyJournaal over Medik8:

  • BeautyJournaal testteam testte OneCleanse foamreiniger
  • BeautyJournaal testteam ging op workshop bij Medik8– wat vondt men ervan?
  • Hans test de Dermaroller van Medik8

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

UA PC
UA PC
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anastasia test Resist en Skin Recovery producten van Paula’s Choice

UA haae
UA haae
Gezicht Haar Lichaam

Ouder worden: waarom groeit er haar uit je neus en op je oren?

Is clinical UA
Is clinical UA
Brands we love Gezicht Lichaam

Wat is het geheim van de extremozymen in iS Clinical? Het maakt dit merk uniek….

Ua fav
Ua fav
Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites Parfum

BeautyJournaal testpanel favorieten december 2022

UA NIW-2
UA NIW-2
Gezicht Lichaam

Nieuw in de winkels: een nieuw verzorgingsritueel voor 2023, glow en anti-stress

13 reacties

  • Nancy Jussen schreef:
    30 september, 2013 om 16:02

    PRETOX POUT VOOR DE LIPPEN !

  • Gerti van Lier schreef:
    24 februari, 2013 om 23:32

    Anja, misschien wel dezelfde mond, maar dan zit er zo’n verschillende gezichtsuitdrukking achter, dat ik ze niet kan vergelijken. Ik weet ook niet welke mond ik nou mooier/voller vind.

  • Anja Wijers-van Straaten schreef:
    24 februari, 2013 om 13:47

    Lijkt mij wel. Rechtsonder zie je wel degelijk op beide foto’s een sproet.

  • Monique Lindeboom schreef:
    21 februari, 2013 om 21:32

    @[1742370397:2048:Daniël van den Brink], weten jullie zeker dat dit dezelfde monden zijn? Er zijn twijfels hier…;-)

  • Gerti van Lier schreef:
    21 februari, 2013 om 20:17

    Heb ik nou echt zo’n slechte ogen? Ik zie toch echt twee verschillende monden. Als het dezelfde mond is, is de emotie zo verschillend, dat je niet kunt zien of de ene mond voller is dan de andere….

  • Marian Janssen schreef:
    21 februari, 2013 om 17:32

    Hallo Rona, heb je tijdens de workshop een huidanalyse gehad?

  • Berna Dienaar schreef:
    21 februari, 2013 om 16:32

    Dit blijft een algemeen probleem, online verkoop, vooral wanneer het producten zijn die volledige uitleg nodig hebben, maar…probeer maar eens verandering in te brengen…als goede skintherapist is zal zij niet zomaar aan “vreemde” verkopen, zonder eerst contact te hebben met diegene die aankoop wilt doen.

  • Berna Dienaar schreef:
    21 februari, 2013 om 16:32

    Zij werkt met deze producten in haar praktijk…vandaar dat ik haar naam noemde…is niet zomaar een webshop…

  • Harriet Bontius schreef:
    21 februari, 2013 om 15:47

    De meeste lipvolume producten doen dat door de huid te irriteren, waardoor deze opzwelt. Dat lijkt mij niks. Dit is een heel ander verhaal en daarom erg interessant & vernieuwend!

  • Monique Lindeboom schreef:
    21 februari, 2013 om 14:47

    hoi Rona er zijn natuurlijk de afgelopen tijd al diverse adressen voor online aankopen gepasseerd. iemand het laten kopen en naar je opsturen is dus net zo duur als wanneer je het zelf zou kopen en naar jezelf zou laten opsturen.

  • Monique Lindeboom schreef:
    21 februari, 2013 om 14:47

    Ik heb begrepen dat de NL distributeur van Medik8 helemaal niet amused is dat de producten via online shops verkocht worden. Het is zijn strategie om het louter via skintherapists te verkopen omdat de hooggeconcentreerde producten wat uitleg nodig hebben voor consumenten en goed afgestemd moeten worden op de huidconditie. Het vereist een hoge mate van huid-zelfkennis dus. Daarnaast is het natuurlijk een kwestie van marktbescherming;-)

  • Berna Dienaar schreef:
    21 februari, 2013 om 11:47

    je kan online bestellen bijv bij : http://www.dermapoint.nl/medik8-pretox-antiaging-op-basis-van-peptides……daar staat ook Pretox Pout voor volle lippen bij, @[100002942798464:2048:Marian Janssen] kan je mss verder helpen….x

  • Rona Lichtenberg schreef:
    21 februari, 2013 om 11:17

    Ik ben zo benieuwd naar dit product dat ik stevig baal dat ik het niet gelijk meegenomen heb tijdens de workshop, maar toen was het zo druk dat ik dacht, dat komt wel. Het kan alleen bij een depositair bekomen worden en die hebben we niet in de buurt. Zal nog eens gaan lobbyen hier en daar. Wellicht kan iemand het kopen en opsturen.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Een vollere bovenlip maken? Dat doet dr Frank Niessen zo…

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique
  • Zo fijn om de focus op de microbioom terug te lezen! Mijn eczeemgevoelige… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Claudia

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen