• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Geteste producten » Gerti test het populaire Amerikaanse skincare merk Drunk Elephant!

  • Geteste producten, Gezicht, Oogverzorging, Rimpels en slapte, Schone huid, Vette huid

Gerti test het populaire Amerikaanse skincare merk Drunk Elephant!

  • 21 november 2022
  • Reageren
UA Drunk Elephant

geschreven door 

Gerti

Drunk Elephant is een interessant merk. Alle producten die ik getest heb, zijn mooie producten. Ze doen wat ze moeten doen, er zitten prachtige ingrediënten in.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

BAP Medical Skin Balance huid en haar supplement

SkinBalance houdt huid, haar en nagels in conditie. Door hydratatie van binnenuit te stimuleren en het immuunsysteem te ondersteunen. Geliefd bij artsen en huidtherapeuten.
BEKIJK

Drunk Elephant is een Amerikaans beautymerk (2012) dat sinds kort in Nederland verkrijgbaar is. Het heeft een hoog cult gehalte. Dat maakt nieuwsgierig.

De naam Drunk Elephant is gebaseerd op een mythe dat olifanten graag fruit eten dat van de marula boom gevallen is (waar) en door de natuurlijke alcohol in het fruit dronken worden (niet waar). Marula olie wordt in veel van de producten van Drunk Elephant gebruikt. Als het beestje maar een naam heeft.

De achtergrond van de ontstaansgeschiedenis is niet zo uniek. De oprichtster Tiffany Masterson had diverse huidproblemen en ging op zoek naar oorzaken. Ze kwam uit bij 6 verdachte stoffen:

Lees ook

Loading...
UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

Essentiele oliën, drogende alcoholen, siliconen, chemische zonnefilters, parfum en SLS. Geen heel bijzondere lijst, SLS, parfum, essentiele oliën, drogende alcoholen zou ik zelf ook zo veel mogelijk vermijden.

Als ik de verpakkingen zie kan ik begrijpen dat de producten een hoog cult gehalte hebben. Ze zien  erg super cute uit met hun felle kleurtjes. Daarnaast zitten er de gebruikelijke werkzame stoffen in.

Shop Drunk Elephant hier online

 

De test

Voor mijn test krijg ik drie producten opgestuurd: Beste™No.9 Jelly Cleanser, Protini™ Polypeptide Cream, C-Tango™ Multivitamin Eye Cream. Zelf had ik al gekocht C-Firma™ Fresh Day Serum en Slaai™ Makeup-melting Butter Cleanser.

Verpakking

Over de verpakking ben ik super enthousiast. Natuurlijk zijn de kleurtjes leuk en ook de vorm van de flesjes. Maar de verpakking is vooral bijzonder vanwege de handigheidjes.

  • De polypeptide crème zit in een airtight pot. Dat zie je niet vaak. Je duwt op de bovenkant en er komt precies genoeg uit voor je gezicht. Twee keer duwen en genoeg voor gezicht en decolleté. Zo blijft de crème beschermd tegen oxidatie en bacteriën.
  • Hoe vaak zoek je niet naar een spatel bij crèmes of reinigers in een pot. Bij de butter cleanser wordt een spatel geleverd die je op de deksel vast kunt klikken. Heel handig.
  • Het vitamine C serum meng je zelf. In de verpakking zitten 2 flesjes, een met vitamine C poeder, het andere flesje bevat de serum basis. Je mengt, schudt en klikt de deksel vast. Zo heb je genoeg voor ongeveer 3-6 maanden, de houdbaarheid van het serum.
  • Het pompje van het serum en de oogcrème ontsluit je door de bovenkant een halve slag te draaien.

Hier is echt over nagedacht!

Beste™No.9 Jelly Cleanser

Deze reiniger maakt prima schoon, vooral als tweede reiniger en onder de douche. Volgens de gebruiksaanwijzing kun je hem ook op een droge huid gebruiken, maar ik geef de voorkeur aan een vochtige huid.

Ik vind hem minder geschikt om zware make up mee te verwijderen. Hij is ook meer geschikt voor een normale en vette huid en minder voor de droge huid. Een prima product zonder SLS met verzachtende ingrediënten als glycerine, maar niet heel speciaal. Er zijn veel van dergelijke reinigers op de markt.

Shop hier online

 

Slaai™ Makeup-melting Butter Cleanser

Om zware makeup te verwijderen is deze butter cleanser beter geschikt. Het is een stevige crème/balm die ik in mijn handpalm warm wrijf en vervolgens over mijn hele gezicht masseer. Het product voelt stevig maar als je masseert smelt de balm als boter.

Met vochtige handen maak ik de cleanser wat vloeibaarder. Vervolgens verwijder ik hem met een vochtig waslapje. Voor de vette huid zou je een tweede cleanser kunnen gebruiken. Ik grijp niet zo snel naar deze cleanser maar dat komt omdat ik vrijwel nooit foundation gebruik en mascara verwijder ik met een watje met warm water.

Shop hier online

 

Lees ook

Loading...
ua MAKE UP TASJ
ua MAKE UP TASJ
Geteste producten Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van make-up artist Lydia le Loux?

C-Firma™ Fresh Day Serum

Dit vitamine C serum bestaat uit een poeder en flesje met serum basis. Even mengen, schudden, in de verpakking plaatsen en je hebt een vers vitamine c serum. Het is natuurlijk wel zo dat je door het schudden de zuurstof deeltjes in de flacon verspreidt. Ik vraag me af of dit de oxidatie van vitamine c niet versnelt. Maar ik zie vrijwel geen verkleuring, ook niet ma 2 maanden. Volgens de verpakking blijft het serum 6 maanden goed. Het serum bevat behalve vitamine C bevat dit serum ferulisch zuur en vitamine E.

Ik gebruik 2 pompjes, dat is royaal voor gezicht en decolleté. Waarschijnlijk heb je aan 1,5 pompje genoeg, maar ik hou van royaal en vitamine c kun je niet zo lang bewaren. Ik schat dat ik er zo’n 3 maanden mee kan doen. Als je zuiniger bent, gaat het uiteraard langer mee.

Over de werking van vitamine C hoef ik niet veel te zeggen. Het is een goede antioxidant en helpt bij verminderen van pigment vlekjes maar verwacht geen wonderen. C-Firman™ is een mooi dun serum dat zich goed verdeelt. Het is vrij waterig. Ik ben voorzichtig met aanbrengen zodat het niet van mijn hand loopt. Hoewel waterig droogt het mijn huid niet uit, het voedt de huid ook.

Shop hier online

 

Protini™ Polypeptide Cream

Ik volg al een uitgebreide gezichtsroutine en weet niet hoe een peptide serum in te bouwen. Gelukkig bevat deze moisturizer behalve hydraterende ingrediënten ook  9 verschillende peptides waaronder EGF (epidermaal groei factor), FGF (fibroblast groei factor)  en matrixyl 3000, een peptide cocktail dat al vele jaren in cosmetica gebruikt wordt tegen rimpels. Ik hou van producten  met meervoudige werking. De peptides staan hoog in de inci; ik kan  hierdoor aannemen dat ze hoog geconcentreerd zijn.

De Protini crème heeft een gelachtige structuur, is licht en luchtig. Mijn normaal gecombineerde huid krijgt een mooie glow. De spf erna rult niet en bijft goed zitten. Een mooi product voor alle huidtypen. Hij trekt makkelijk in en hydrateert mijn huid goed. Als je een extreem droge huid hebt, is deze crème misschien niet rijk genoeg.

Shop hier online

 

C-Tango™ Multivitamin Eye Cream

Een oogcrème met 8 peptides en 5 vormen van vitamine c, alle vijf derivaten waarvan de werking vele malen minder is dan van zuiver vitamine C. Ze staan vrij hoog op inci, dus goed geconcentreerd als anti-oxidant maar verwacht niet dat de crème tegen pigmentatie werkt. Dat wordt overigens  niet geclaimd! De peptides staan lager op de inci maar nog steeds hoog genoeg om werkzaam te zijn.

Verder bevat de oogcrème 3 verschillende ceramides, belangrijk voor de hydratatie. Twee andere interessante ingrediënten zijn hesperidin methyl chalcone: een anti-oxidant dat in combinatie met Dipeptide-2 and Palmitoyl Tetrapeptide-7 (ja, beide peptides zitten in deze oogcrème) het ingrediënt Eyeliss vormt dat wallen met 25% zou verminderen; en ubiquinone (Q10), een  anti-oxidant dat ook rimpels zou verminderen. Kortom allemaal uitstekende ingrediënten.

Lees ook

Loading...
UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Ik gebruik een half pompje voor beide ogen, dat is genoeg. Het pompje laat makkelijk doseren, hierdoor is deze oogcrème echt zuinig in gebruik. Hij hydrateert uitstekend. Ik merk niet direct verschil in mijn wallen, maar eerlijk gezegd krijg ik eerder donkere kringen dan wallen. Omdat de crème goed hydrateert, lijken de fijne lijntjes rond mijn ogen wat minder.

Shop hier online

 

Conclusie

Drunk Elephant is een interessant merk. Alle producten die ik getest heb, zijn mooie producten. Ze doen wat ze moeten doen, er zitten prachtige ingrediënten in. De verpakking is niet alleen leuk, maar ook functioneel. De producten zijn ongeparfumeerd, ook niet met essentiële oliën.

Voor mij springt Protini™ polypeptide crème eruit. Een crème met zoveel peptides is echt een aanvulling op mijn routine. Het vitamine C serum is heel goed, qua samenstelling niet uniek. Vitamine C gecombineerd met ferulisch zuur en vitamine E is een standaard geworden sinds Skinceuticals meer dan 17 jaar geleden CE Ferulic op de markt bracht. De verpakking is wel vernieuwend en verlengt de houdbaarheid van het serum. De reinigers  zijn goed, maar er zijn genoeg andere goede reinigers.

Mijn nieuwsgierigheid is gewekt naar andere producten van Drunk Elephant. Er zijn twee cleansing bars, goed voor het milieu en praktisch als je alleen met handbagage reist.  Daarnaast staat A-Passioni™  retinol cream op mijn wensenlijstje om uit te proberen. Retinol blijft mijn #1 skincare ingrediënt. Ook het Protini™ Powerpeptide Resurf Serum dat peptides combineert met melkzuur en snow mushroon (trilzwam) extract, staat op mijn verlanglijstje.

Shop Drunk Elephant hier online

 

Lees ook:

  • Lees hier alle BeautyJournaal skincare reviews
  • Gerti geeft de beste tips voor de aanpak van pigmentvlekken
  • Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten

beautyjournaal shop

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Gerti

Gerti

Gerti (1961) is team manager project management bij een financiële instelling. Voor haar werk reist ze normaliter veel. In het buitenland gaat ze vaak op zoek naar de nieuwe parfums en beauty producten. Ze heeft een uitgebreide make-up collectie en heeft ooit zelfs een visagie opleiding gedaan, maar haar eigen make-up houdt ze simpel: wenkbrauwen, concealer, blush, mascara, lippenstift. Haar skincare routine is uitgebreider: double cleansing, exfoliant, vitamine C en A.  Ze combineert makkelijk 2-3 serums en zal nooit zonder spf de deur uitgaan. Ze is niet merkentrouw en altijd nieuwsgierig naar nieuwe ontwikkelingen. De laatste jaren is haar passie voor parfums gegroeid.  Haar collectie parfums past niet meer op één plankje. Door de lockdown was ze noodgedwongen gestopt met het verven van haar haren. Aangenaam verrast door het resultaat, laat ze het nu lekker grijs worden. Omdat ze hele dagen thuiswerkt en niet dag in dag uit in joggingbroek wil lopen, plaatst ze elke dag een outfitfoto op haar Instagram stories: #dressforhomeoffice @gertivanlier. Favoriete merken: Medik8, Paula’s Choice, Pixi, The Ordinairy. Ze houdt van luxe maar als een product doet wat het belooft, geeft ze niet meer uit dan nodig is.
Zij/haar nieuwsberichten
Gerti

Gerti

Gerti (1961) is team manager project management bij een financiële instelling. Voor haar werk reist ze normaliter veel. In het buitenland gaat ze vaak op zoek naar de nieuwe parfums en beauty producten. Ze heeft een uitgebreide make-up collectie en heeft ooit zelfs een visagie opleiding gedaan, maar haar eigen make-up houdt ze simpel: wenkbrauwen, concealer, blush, mascara, lippenstift. Haar skincare routine is uitgebreider: double cleansing, exfoliant, vitamine C en A.  Ze combineert makkelijk 2-3 serums en zal nooit zonder spf de deur uitgaan. Ze is niet merkentrouw en altijd nieuwsgierig naar nieuwe ontwikkelingen. De laatste jaren is haar passie voor parfums gegroeid.  Haar collectie parfums past niet meer op één plankje. Door de lockdown was ze noodgedwongen gestopt met het verven van haar haren. Aangenaam verrast door het resultaat, laat ze het nu lekker grijs worden. Omdat ze hele dagen thuiswerkt en niet dag in dag uit in joggingbroek wil lopen, plaatst ze elke dag een outfitfoto op haar Instagram stories: #dressforhomeoffice @gertivanlier. Favoriete merken: Medik8, Paula’s Choice, Pixi, The Ordinairy. Ze houdt van luxe maar als een product doet wat het belooft, geeft ze niet meer uit dan nodig is.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

ua MAKE UP TASJ
ua MAKE UP TASJ
Geteste producten Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van make-up artist Lydia le Loux?

UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

UA PC
UA PC
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anastasia test Resist en Skin Recovery producten van Paula’s Choice

ua-profhilo
ua-profhilo
Geteste producten Gezicht

Make-up artist Lydia test ‘injectables’ crème Profhilo Haenkenium

ua-mac
ua-mac
Geteste producten Make-up

Dian test de acht nieuwste Powder Kiss lipsticks van M.A.C

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt een videoconsult voor injectables bij dokter Frodo

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Goed om te lezen. Ik ben bezig met de enzyme cleanser en de bounce back in … Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur Mary
  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen