• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Tips voor een winterse glow! Favoriete producten van het BeautyJournaal testteam

  • Gezicht, Make-up, Schone huid, Teint

Tips voor een winterse glow! Favoriete producten van het BeautyJournaal testteam

  • 18 februari 2020
  • Reageren
2 likes
ua-glow

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Guerlain, Origins, Jeffree Star Cosmetics, MAC Cosmetics, hannah

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

This Works! Deep Sleep Night Oil voor lekker slapen

This Works! Deep Sleep Night Oil bevat een heerlijke mix van natuurlijke huidoliën waarmee je huid en je ziel voor het slapengaan verwend worden
BEKIJK

Waar je huid in de zomer sneller van nature straalt, oogt je huid in de winter vaak wat doffer. Natuurlijk zijn er een heleboel manieren om die zomerse glow ook in de winter na te bootsen. In dit artikel delen de testers uit het BeautyJournaal testpanel hun favoriete producten met je voor een stralende, winterse glow!

Model Mandy: MAC Cosmetics Soft & Gentle Mineralize Skinfinish

highlighter

Mijn favoriete skinglow product is van het make-up merk MAC Cosmetics, ik heb het dan over de Mineralize Skinfinish in de kleur Soft & Gentle.

Deze populaire highlighter laat mijn huid stralen en geeft een gezonde glans aan mijn jukbeenderen, mijn cupidoboog en onder mijn wenkbrauwen. Je kan het product ook in je binnenste ooghoeken aanbrengen en op de brug van je. De glans die hij geeft doet me altijd denken aan de natuurlijke glans die ik krijg na een dagje strand.

Shop hier online

 

Corine: Origins Glow-Co-Nuts Hydrating Coconut Moisture Mask

 

Lees ook

Loading...
ua-niw
ua-niw
Make-up

Nieuw in de winkels: ‘opbouwbare’, vegan en kleurrijke make-up producten

Afgelopen januari lanceerde Origins een nieuw hydraterend masker en het was meteen mijn favoriet. Dit volle en romige masker is een weldaad voor een droge winterhuid en door de heerlijke kokosgeur waan je je direct in tropische, zomerse oorden.

Maar niet alleen de geur is kokos. Ook de werkstoffen. Kokosolie verzacht en voedt de huid, terwijl een mix van essentiële oliën van citroen, sinaasappel en vanille je zintuigen prikkelt.

Origins Glow Co Nuts

Breng voor het slapen gaan een royale laag aan van dit nachtmasker. Even laten intrekken (meestal poets ik ondertussen mijn tanden). Als je wilt, kan je overtollig product met een tissue verwijderen. Zelf leg ik gewoon een handdoek op mijn hoofdkussen en laat het masker zijn werk doen tijdens de nacht. Het resultaat bij het wakker worden: een soepele huid met een gezonde glow. Weg winterdofheid!

Shop hier online

 

Sabine: hannah huidcoach bindweefselmassage

Je kan met allerlei mooie hulpmiddelen prachtige glows creëren. Een highlighter, een primer met een shimmer, een foundation met een spark. Maar de echte glow komt van een gezonde huid.

hannah

Uiteraard moet je je huid goed verzorgen. Elke avond reinigen, regelmatig peelen, fijne serums smeren en af en toe een liefkoossessie bij de schoonheidsspecialiste.

Ik ga het liefst naar een hannah huidcoach. Ik ben dol op de producten van het merk, de praktische aanpak van huidproblemen en de bindweefselmassage.

massage

En dat laatste is pijnlijk, maar ow zo effectief. Het zorgt voor een mega goede doorbloeding van de huid. Daardoor krijgt je huid een frisse en stralende teint en die vermaarde glow.

Zoek een hannah salon in de buurt

 

Schoonheidsspecialiste Patricia: Institut Esthederm – Poudre Ensoleillante Protectricepoeder

Mijn favoriete skinglow product op dit moment is de Poudre Ensoleillante Protectrice van Institut Esthederm. In de zomer maakte ik al kennis met dit fantastische product. De poeder bracht ik toen aan met een sponsje en zo gaf het een volledige bescherming tegen het totale zonnespectrum.

Lees ook

Loading...
ua-johnvang
ua-johnvang
Make-up

Lente make-up 2021: de nieuwe voorjaarslook van John van G!

Nu mijn huid in de winter valer en bleker is, gebruik ik deze poeder nog steeds. Nu breng ik hem echter aan met een penseel en dan vooral om hiermee te contouren. De kleur past zich mooi aan en geeft een mooie warme teint.

Shop hier online

 

Make-up artist Lydia: Nø Make Up – 24k Gold-infused Beauty Oil

olie

Normaal ben ik niet zo’n fan van beauty-olie, maar deze is fijn voor mijn “winterblues” huid. In het flesje glinstert het goud behoorlijk. Je zou denken dat je een goudglimmend hoofd krijgt als je het op je gezicht aanbrengt. Echter trekt de olie snel in de huid, de gouddeeltjes zie je niet letterlijk op de huid liggen. Het geeft een beetje een warme glow.

Ik vind de olie heel fijn voor een no make-up dag en als een oppepper voor mijn “winterblues” huid. Bovendien wordt mijn huid er super zacht van. Verdeel een paar druppeltjes met de vingers over je gezicht. De verzorgende en kalmerende lijst van ingrediënten maakt het een fijn product om de winter mee door te komen. De verpakking is mooi clean, helder en duidelijk passend bij de filosofie van het merk.

serum

De filosofie van Nø Make UP is redelijk no-nonsens, lees maar:

‘’Natuurlijke cosmetica zijn goed, maar wij geloven dat clean cosmetica beter is. De Clean Beauty filosofie combineert het beste van de natuurlijke producten filosofie met de betrouwbare productveiligheid van ‘synthetische’ cosmetica. Zachte preservering, de beste actieve ingrediënten uit de natuur + hoge kwaliteit, synthetisch geproduceerde ingrediënten die bewezen huidvriendelijk zijn, duurzaam en afbreekbaar. De toepassing en compatibiliteit maakt ze bijzonder geschikt voor gevoeligheid en gevoelige huid. Onze producten zijn veganistisch en vrij van testen op dieren. Geen parabenen, PEG’s, siliconen en minerale olie.’’

ingredienten

Ingrediënten

  • Wilde rozenoliezorgt voor een intensieve regeneratie, is gladmakend en heeft een hydraterende werking.
  • Abrikozenpitolieis het geheim van een mooie huid. Met een gehalte van meer dan 25% linolzuur voedt en verzorgt het de huid zoals slechts enkele andere huidverzorgingssubstanties dat kunnen. Daarnaast zijn er de belangrijke vitamines A en E die, als natuurlijke antioxidanten, de huid kunnen beschermen tegen de negatieve invloed van vrije radicalen.
  • Calendula-extractheeft een kalmerende en ontstekingsremmende werking op de huid.
  • Echte24Karaat-gouddeeltjes – een speciaal ingrediënt voor jouw speciale gloed.
  • Defensil®-Plusis een actieve combinatie van ontstekingsremmende zaadolie, rustgevend ballonzaadextract en zonnebloemolieconcentraat, dat rijk is aan essentiële vetzuren en de huidbarrière stabiliseert.
Shop hier online

 

BeautyJournaal uitgever Monique: Guerlain Parure Gold Radiance Foundation Rejuvenating Effect spf30

foundation

Voor mij is het klassieke Franse cosmeticahuis Guerlain the Queen of Golden Glow. Het merk heeft een prachtige drie-delige collectie waarin de gouden gloed volledig centraal staat. Een huidliftend serum met gouddeeltjes, een prachtige teintegaliserende foundation met spf30 en een speciale mist voor erna, om de make-up te ‘setten’.

De foundation is mijn favoriet voor de mid-winter vale teint. Ik krijg niet alleen een glow gevoel van de prachtige gouden flacon, ook de zijdezachte foundation geeft onmiddellijk een satijnmatte voile aan je huid. Een vleugje 24 karaats goud. Je teint wordt onmiddellijk flawless. De spf30 bestaat uit louter minerale filters. Er zit een speciaal collageen boosting ingrediënt in. Foundation+ dus! Ik gebruik kleur 02 – beige clair.

Shop hier met korting

 

Lees ook

Loading...
UA
UA
Geteste producten Make-up

Dian test de Material Luxury collectie van Pupa Milano

Make-up liefhebber Dian: Jeffree Star Cosmetics Skin Frost – Sarcophagus

highlighter

Als ik bij één merk terecht kan voor een prachtige glow dan is het wel bij Jeffree Star Cosmetics. Mijn all-time favoriete make-up merk! Ik ben vooral groot fan van de Skin Frosts, dit zijn grote highlighters die komen in een knalroze verpakking met spiegel.

Mijn favoriete kleur is Sarcophagus, dit is een champagneachtige kleur met een gouden ondertoon. Deze poederhighlighter is intens gepigmenteerd, je hebt echt maar een klein beetje nodig om al een mooie glans te krijgen. De highlighter geeft een ‘wet look’ finish. In de zomer draag ik niet zo vaak make-up, maar daarom vind ik het heerlijk om in de winter extra uit te pakken. Deze highlighter is dan ook de ideale vervanger van mijn natuurlijke zomerse glow!

Shop hier online

 

Schoonheidsspecialiste Su: LOOkX Anti-ageing Sheet Mask

sheet mask

Oke, het is nog niet superkoud geweest in Nederland, maar door minder zon en weinig vitamine D krijgt mijn huid een wat grauwige kleur. Om mijn huid weer de shiny glow te geven doe ik één keer per week de LOOkX Anti-ageing Sheet Mask.

Dit masker is van fijn zijde en is gevuld met hoge werkstoffen uit voornamelijk plant stamcellen. Door de kleine moleculen dringt het dieper door in de huid. Het verhoogt de collageenproductie, vermindert direct de (mimiek)lijntjes, sterke anti-oxidant en geeft direct resultaat. Doordat werkstoffen dieper in de huidlagen komen,  heb ik langer resultaat en voelt mijn huid heerlijk aan. Wat fijn is aan het masker is dat deze niet afgewassen hoeft te worden na gebruik. Het restant van het serum masseer ik in en daarop gebruik ik aansluitend de nachtverzorging. Heel soms doe ik het in de ochtend om er weer wat frisser uit te zien (mocht ik een zware nacht hebben gehad met de kids 😉). Een echte booster voor de glowy skin!

Shop het masker hier online

 

Lees ook:

  • De glow van Doctor Eckstein producten is prachtig, zegt Lydia Huisman van salon Lyanel
  • Dior Skin Glow Foundation: ‘Ik voel me héérlijk met dit laagje foundation op’
  • Ga voor Glow met Académie Sérum Eclat en Aqua Baume Eclat

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

2 likes
Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
ua-niw
ua-niw
Make-up

Nieuw in de winkels: ‘opbouwbare’, vegan en kleurrijke make-up producten

ua-johnvang
ua-johnvang
Make-up

Lente make-up 2021: de nieuwe voorjaarslook van John van G!

UA
UA
Geteste producten Make-up

Dian test de Material Luxury collectie van Pupa Milano

Homepage Rimmel Red Instinct Patricia
Homepage Rimmel Red Instinct Patricia
Geteste producten Make-up

Patricia test Rimmel Red Instinct Look by Rita Ora

UA
UA
Geteste producten Make-up

Dian test Catrice Active Warrior limited edition make-up

Homepage invisible make-up
Homepage invisible make-up
Make-up

Wayne Goss video tutorial: de invisible make-up techniek

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Botox verslapt spieren, dus ook ook die van je wenkbrauwen?

April
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: zakken je wenkbrauwen door Botox?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Beste Fem, dank je wel voor je uitgebreide reacties. Onderaan het artikel s… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • deze tintelt wel bij mij maar is te doen. door de siliconen gebruik ik deze… Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Mary
  • @mary, ik wil die ook nog een keer testen. Zeker als jij hem ook gebruikt … Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Gerti
  • Hai Monique Hier ben ik nog een keertje na t lezen van ook alle reacties… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hai monique, Hele aparte ervaring om hier jou verhaal over invisalign t… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hoi Maartje, wat een leuke vraag! En om eerlijk te zijn... ik zou je dat ni… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • He Gerti, zeer informatieve post! ik heb zelf de Vit C suspension 30% in … Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Mary
  • Hallo, helaas heb ik ook al erg lang erg veel last van pigmentvlekken. Hype… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Maartje
  • Beste Kati, we verwijzen je graag naar het speciale complicatie spreekuur b… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Redactie, Monique
  • Ik heb siliconelippen waar kan ik het verwijder ?… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Kati

Volg ons op Instagram

  • Zo zeg! Je hebt een schoonheidsspecialiste of huidtherapeute nodig om je huidconditie top te houden, een cosmetisch arts om de Corona vermoeidheid uit je gezicht te halen, en je hebt make-up artist, hairdresser & beautycoach Manous Nelemans én de echt prachtige organic make-up van Absolution nodig om van je stralende zelf te blijven genieten! We hebben ook een leuke video gemaakt. Ik laat het je binnenkort zien op BeautyJournaal. ♥️♥️♥️ @absolution_cosmetics @bisselingvanburen @michellebronkhorst2021 @maison_manous #organic #organicmakeup #makeuptutorial #makeupartist #kapper #beautycoach #vegan
  • Huidcellen hebben biologische klokken – klokgenen die verantwoordelijk zijn voor de cyclische processen in de huid: de huidtemperatuur, het vochtverlies, uitrijping van keratinocyten, circulatie van bloed en lymfevocht, verandering van de talgproductie. Vochtverlies is in de avond en nacht het grootst. De talgproductie neemt ‘ nachts af en piekt rond het middaguur. ’s Nachts is de huid beter doorlaatbaar, waardoor actieve ingrediënten beter opgenomen worden. Tiina kwam een gloednieuwe werkzame stof op het spoor, een bacteriefamilie genaamd Lodobacter ssp, die gevonden werd in gletsjers die smolten, in het Zwitserse Valais. Deze bacterie is wonderlijk in staat om het uiteenvallen van
  • We hebben een nieuw makeup merk gespot. Lees er vandaag alles over op BeautyJournaal.nl Link in bio @danielsandlermakeup @douglasnederland #makeup #nieuwmerk #blush #nieuw #mooi
  • Heb je die fantastische review van Gerti van Lier al gelezen over The Ordinary? Even doen De goedkoopste serums ever boordevol klinisch bewezen werkzame stoffen Link in bio @theordinary @deciem @serum @goedkoop #review #test @gertivanlier #skinroutine
  • Fris, lichtgewicht, geen witte waas, veilige mineralen, spf, zonbescherming, vegan. Dát is IK Skin Perfection. Van Nederlandse bodem. It’s great. @ikskinperfection #vegan #mineral #mineraalzonnefilter #veilig #spf #zonbescherming #zonnebrandcreme #nieuw #musthave
  • Testing...testing...Elemis Pro Collagen cleansing with neroli oil & face cream. Wát een sensorisch genot Je vindt hier verkoopadressen voor dit geluk in een prachtige doos (Moederdag idee?) https://inma-cosmetics.com/elemis @elemis.benelux @adriana.derooij.inma @inmacosmetics @ashavandenberg #cleansingbalm #neroli #collagen #marinecollagen #algue #healthyskin #gezondehuid #schonehuid
  • Wat een leuk product is dit. Hybride, waar ik van hou; kleurtje, verzorging, spfje. En heel subtiel @jvg_make_up_collection #gekleurdedagcreme #spf #tintje #foundation #mooieteint #zongekust #makeup #nieuw
  • Het effect van Botox is heerlijk ontspannen, maar kun je er verslaafd aan raken en is dat erg op de langere termijn? Het schijnt erg lekker te zijn en het heeft óók nog een therapeutisch effect Eerlijk antwoord van cosmetisch arts Frodo Gaymans op BeautyJournaal vandaag. Video! Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #verslaving #ontspanning #cosmetischarts #vraag
  • ‘Het lichaam is het nieuwe gezicht,’ zegt cosmetisch arts Stephen Marks van de Kliniek voor Esthetische Geneeskunde in Amsterdam. ‘We zien dat bijvoorbeeld injectables in de kuiten en protheses in borsten en billen vaker worden vaker overwogen. We gaan dus steeds verder in onze zoektocht naar het perfecte lichaam.” Fabrikanten spelen hier handig op in en reageren met een overvloed aan nieuwe producten en behandelingen. Stephan: “Het is daarbij de kunst om net dat ene pareltje te vinden dat daadwerkelijk toegevoegde waarde biedt.” KVEG vond dit pareltje vorig jaar in de Verenigde Staten. Bij fabrikant Cutera, dé wereldwijde expert op
  • Botox is niet het beste middel als je ouder wordt...cosmetisch arts van een van de beste klinieken van Nederland, Frodo Gaymans is er eerlijk en stellig over. Luister naar zijn korte, krachtige boodschap op video. Natuurlijk vertelt hij wat je wel kunt doen Link in bio☀️ @kliniekdokterfrodo #botox #huidverslapping #rimpels #injectables #cosmetischarts
  • Ja, zuurstofdoorlatend is ineens een trend in de wereld van nagellak. Is het gezonder? Hmmm, er gaat een andere gedachte achter schuil. Van religieuze aard. Lees de review van schoonheidsspecialiste Karmelita vandaag.. Link in bio @orlynederland #nagels #nagellak #nagelstyliste #zuurstofdoorlatend #gezondenagels #koran #islam #moslimabeauty
  • Laat me je vertellen over de allermooiste collageen-houdende én stimulerende skincare die er is:QMS Medicosmetics Link in bio... @qmsmedicosmetics @mark_stanlein #collageen #hyaluronzuur #peptiden #huidverbetering #glow hydratatie @beautyjournaal_daily

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen