• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Tips voor een winterse glow! Favoriete producten van het BeautyJournaal testteam

  • Gezicht, Make-up, Schone huid, Teint

Tips voor een winterse glow! Favoriete producten van het BeautyJournaal testteam

  • 18 februari 2020
  • Reageren
ua-glow

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Guerlain, Origins, Jeffree Star Cosmetics, MAC Cosmetics, hannah

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

BapScarCare zeer dun siliconen littekenverband

BapScarCare zeer dun siliconen littekenverband is ideaal onder kleding en op plekjes waar goede kleefkracht zo nodig is. Extra dun en onzichtbaar.
BEKIJK

Waar je huid in de zomer sneller van nature straalt, oogt je huid in de winter vaak wat doffer. Natuurlijk zijn er een heleboel manieren om die zomerse glow ook in de winter na te bootsen. In dit artikel delen de testers uit het BeautyJournaal testpanel hun favoriete producten met je voor een stralende, winterse glow!

Model Mandy: MAC Cosmetics Soft & Gentle Mineralize Skinfinish

highlighter

Mijn favoriete skinglow product is van het make-up merk MAC Cosmetics, ik heb het dan over de Mineralize Skinfinish in de kleur Soft & Gentle.

Deze populaire highlighter laat mijn huid stralen en geeft een gezonde glans aan mijn jukbeenderen, mijn cupidoboog en onder mijn wenkbrauwen. Je kan het product ook in je binnenste ooghoeken aanbrengen en op de brug van je. De glans die hij geeft doet me altijd denken aan de natuurlijke glans die ik krijg na een dagje strand.

Shop hier online

 

Corine: Origins Glow-Co-Nuts Hydrating Coconut Moisture Mask

 

Lees ook

Loading...
ua-trinny
ua-trinny
Make-up

Trinny London make-up! Make-up artist Lydia le Loux test het uit op Monique!

Afgelopen januari lanceerde Origins een nieuw hydraterend masker en het was meteen mijn favoriet. Dit volle en romige masker is een weldaad voor een droge winterhuid en door de heerlijke kokosgeur waan je je direct in tropische, zomerse oorden.

Maar niet alleen de geur is kokos. Ook de werkstoffen. Kokosolie verzacht en voedt de huid, terwijl een mix van essentiële oliën van citroen, sinaasappel en vanille je zintuigen prikkelt.

Origins Glow Co Nuts

Breng voor het slapen gaan een royale laag aan van dit nachtmasker. Even laten intrekken (meestal poets ik ondertussen mijn tanden). Als je wilt, kan je overtollig product met een tissue verwijderen. Zelf leg ik gewoon een handdoek op mijn hoofdkussen en laat het masker zijn werk doen tijdens de nacht. Het resultaat bij het wakker worden: een soepele huid met een gezonde glow. Weg winterdofheid!

Shop hier online

 

Sabine: hannah huidcoach bindweefselmassage

Je kan met allerlei mooie hulpmiddelen prachtige glows creëren. Een highlighter, een primer met een shimmer, een foundation met een spark. Maar de echte glow komt van een gezonde huid.

hannah

Uiteraard moet je je huid goed verzorgen. Elke avond reinigen, regelmatig peelen, fijne serums smeren en af en toe een liefkoossessie bij de schoonheidsspecialiste.

Ik ga het liefst naar een hannah huidcoach. Ik ben dol op de producten van het merk, de praktische aanpak van huidproblemen en de bindweefselmassage.

massage

En dat laatste is pijnlijk, maar ow zo effectief. Het zorgt voor een mega goede doorbloeding van de huid. Daardoor krijgt je huid een frisse en stralende teint en die vermaarde glow.

Zoek een hannah salon in de buurt

 

Schoonheidsspecialiste Patricia: Institut Esthederm – Poudre Ensoleillante Protectricepoeder

Mijn favoriete skinglow product op dit moment is de Poudre Ensoleillante Protectrice van Institut Esthederm. In de zomer maakte ik al kennis met dit fantastische product. De poeder bracht ik toen aan met een sponsje en zo gaf het een volledige bescherming tegen het totale zonnespectrum.

Lees ook

Loading...
ua-bruidsmakeup
ua-bruidsmakeup
Make-up

Trouwen deze zomer? Maak relaxed je eigen bruidsmake-up + producttips

Nu mijn huid in de winter valer en bleker is, gebruik ik deze poeder nog steeds. Nu breng ik hem echter aan met een penseel en dan vooral om hiermee te contouren. De kleur past zich mooi aan en geeft een mooie warme teint.

Shop hier online

 

Make-up artist Lydia: Nø Make Up – 24k Gold-infused Beauty Oil

olie

Normaal ben ik niet zo’n fan van beauty-olie, maar deze is fijn voor mijn “winterblues” huid. In het flesje glinstert het goud behoorlijk. Je zou denken dat je een goudglimmend hoofd krijgt als je het op je gezicht aanbrengt. Echter trekt de olie snel in de huid, de gouddeeltjes zie je niet letterlijk op de huid liggen. Het geeft een beetje een warme glow.

Ik vind de olie heel fijn voor een no make-up dag en als een oppepper voor mijn “winterblues” huid. Bovendien wordt mijn huid er super zacht van. Verdeel een paar druppeltjes met de vingers over je gezicht. De verzorgende en kalmerende lijst van ingrediënten maakt het een fijn product om de winter mee door te komen. De verpakking is mooi clean, helder en duidelijk passend bij de filosofie van het merk.

serum

De filosofie van Nø Make UP is redelijk no-nonsens, lees maar:

‘’Natuurlijke cosmetica zijn goed, maar wij geloven dat clean cosmetica beter is. De Clean Beauty filosofie combineert het beste van de natuurlijke producten filosofie met de betrouwbare productveiligheid van ‘synthetische’ cosmetica. Zachte preservering, de beste actieve ingrediënten uit de natuur + hoge kwaliteit, synthetisch geproduceerde ingrediënten die bewezen huidvriendelijk zijn, duurzaam en afbreekbaar. De toepassing en compatibiliteit maakt ze bijzonder geschikt voor gevoeligheid en gevoelige huid. Onze producten zijn veganistisch en vrij van testen op dieren. Geen parabenen, PEG’s, siliconen en minerale olie.’’

ingredienten

Ingrediënten

  • Wilde rozenoliezorgt voor een intensieve regeneratie, is gladmakend en heeft een hydraterende werking.
  • Abrikozenpitolieis het geheim van een mooie huid. Met een gehalte van meer dan 25% linolzuur voedt en verzorgt het de huid zoals slechts enkele andere huidverzorgingssubstanties dat kunnen. Daarnaast zijn er de belangrijke vitamines A en E die, als natuurlijke antioxidanten, de huid kunnen beschermen tegen de negatieve invloed van vrije radicalen.
  • Calendula-extractheeft een kalmerende en ontstekingsremmende werking op de huid.
  • Echte24Karaat-gouddeeltjes – een speciaal ingrediënt voor jouw speciale gloed.
  • Defensil®-Plusis een actieve combinatie van ontstekingsremmende zaadolie, rustgevend ballonzaadextract en zonnebloemolieconcentraat, dat rijk is aan essentiële vetzuren en de huidbarrière stabiliseert.
Shop hier online

 

BeautyJournaal uitgever Monique: Guerlain Parure Gold Radiance Foundation Rejuvenating Effect spf30

foundation

Voor mij is het klassieke Franse cosmeticahuis Guerlain the Queen of Golden Glow. Het merk heeft een prachtige drie-delige collectie waarin de gouden gloed volledig centraal staat. Een huidliftend serum met gouddeeltjes, een prachtige teintegaliserende foundation met spf30 en een speciale mist voor erna, om de make-up te ‘setten’.

De foundation is mijn favoriet voor de mid-winter vale teint. Ik krijg niet alleen een glow gevoel van de prachtige gouden flacon, ook de zijdezachte foundation geeft onmiddellijk een satijnmatte voile aan je huid. Een vleugje 24 karaats goud. Je teint wordt onmiddellijk flawless. De spf30 bestaat uit louter minerale filters. Er zit een speciaal collageen boosting ingrediënt in. Foundation+ dus! Ik gebruik kleur 02 – beige clair.

Shop hier met korting

 

Lees ook

Loading...
ua-chanel
ua-chanel
Make-up

Make-up inspiratie! Chanel’s 2022/23 prachtige Cruise collectie met zachte kleuren

Make-up liefhebber Dian: Jeffree Star Cosmetics Skin Frost – Sarcophagus

highlighter

Als ik bij één merk terecht kan voor een prachtige glow dan is het wel bij Jeffree Star Cosmetics. Mijn all-time favoriete make-up merk! Ik ben vooral groot fan van de Skin Frosts, dit zijn grote highlighters die komen in een knalroze verpakking met spiegel.

Mijn favoriete kleur is Sarcophagus, dit is een champagneachtige kleur met een gouden ondertoon. Deze poederhighlighter is intens gepigmenteerd, je hebt echt maar een klein beetje nodig om al een mooie glans te krijgen. De highlighter geeft een ‘wet look’ finish. In de zomer draag ik niet zo vaak make-up, maar daarom vind ik het heerlijk om in de winter extra uit te pakken. Deze highlighter is dan ook de ideale vervanger van mijn natuurlijke zomerse glow!

Shop hier online

 

Schoonheidsspecialiste Su: LOOkX Anti-ageing Sheet Mask

sheet mask

Oke, het is nog niet superkoud geweest in Nederland, maar door minder zon en weinig vitamine D krijgt mijn huid een wat grauwige kleur. Om mijn huid weer de shiny glow te geven doe ik één keer per week de LOOkX Anti-ageing Sheet Mask.

Dit masker is van fijn zijde en is gevuld met hoge werkstoffen uit voornamelijk plant stamcellen. Door de kleine moleculen dringt het dieper door in de huid. Het verhoogt de collageenproductie, vermindert direct de (mimiek)lijntjes, sterke anti-oxidant en geeft direct resultaat. Doordat werkstoffen dieper in de huidlagen komen,  heb ik langer resultaat en voelt mijn huid heerlijk aan. Wat fijn is aan het masker is dat deze niet afgewassen hoeft te worden na gebruik. Het restant van het serum masseer ik in en daarop gebruik ik aansluitend de nachtverzorging. Heel soms doe ik het in de ochtend om er weer wat frisser uit te zien (mocht ik een zware nacht hebben gehad met de kids 😉). Een echte booster voor de glowy skin!

Shop het masker hier online

 

Lees ook:

  • De glow van Doctor Eckstein producten is prachtig, zegt Lydia Huisman van salon Lyanel
  • Dior Skin Glow Foundation: ‘Ik voel me héérlijk met dit laagje foundation op’
  • Ga voor Glow met Académie Sérum Eclat en Aqua Baume Eclat

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-trinny
ua-trinny
Make-up

Trinny London make-up! Make-up artist Lydia le Loux test het uit op Monique!

ua-bruidsmakeup
ua-bruidsmakeup
Make-up

Trouwen deze zomer? Maak relaxed je eigen bruidsmake-up + producttips

ua-chanel
ua-chanel
Make-up

Make-up inspiratie! Chanel’s 2022/23 prachtige Cruise collectie met zachte kleuren

ua-niwmakeup
ua-niwmakeup
Make-up

Nieuw in de winkels: lente make-up met vrolijke kleuren en glow!

ua-eyeliner
ua-eyeliner
Make-up

10 meest gemaakte eyeliner fouten + tips hoe het wel moet…

nik
nik
Make-up

NIMYA van Nikki Tutorials is nu online te koop

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt de Maria Galland Paris Soin Activ’Age facial bij Sjoerd Vis

Wat heeft Mardge goede producten ontwikkeld om je brein te ontspannen!

Augustus
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

Video! Mardge Pascaud vertelt Monique op het strand over de Circadian ontspan je mooi-lijn + WIN!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • @Marianne, elke huid is verschillend en deze lijn zal zeker niet voor ieder… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • Beste Freyer, Dank je voor de correctie. Je hebt deels gelijk betreffend… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Minoxidil heeft totaal geen invloed op DHT, minoxidil kan zelfs haar op lic… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Freyer
  • Ik denk dat deze producten nog wel goed zouden kunnen zijn voor jonge huidj… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Ik zie het nu steeds meer dat meerdere zuren met elkaar in een complex zitt… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Redactie, Monique
  • Hallo Marianne, dank voor je reactie. Ja, 5 zuren in een een product lijkt … Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • No-nonsense.. en dan vijf zuren in één product? De enige 'meerwaarde' van… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Goed om te horen Albert, dat er zo natuurlijk uitziet. Begrijp je standpunt… Spreekuur met dr. Frank Niessen: kun je je kin opvullen met lichaamseigen vet, wordt dat mooi? Redactie, Monique
  • Hoi Nina, in deze producten zitten toegevoegde geen UV-filters. Weet je zo … TheraVine introduceert Ice Crystal Technology superbescherming tegen huidveroudering   Redactie, Monique
  • ik wil enkel weten of dit produkt een spf bescherming bied en zo ja welke ,… TheraVine introduceert Ice Crystal Technology superbescherming tegen huidveroudering   nina

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen