• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Haar » Fijn haar » Getest Redken Beach Envy Volume haarverzorging

  • Fijn haar, Geteste producten, Haar, Haar, Stylen, Wassen, Zon Special

Getest Redken Beach Envy Volume haarverzorging

  • 15 augustus 2016
  • Reageren
Homepage Redken Beach Envy Volume

geschreven door 

redactie, Corine

Go Big or Go Beachy

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

NuFACE FIX Line Smoothing Kit tegen donkere kringen, kraaienpootjes en liplijntjes

Eindelijk is er een microstroom tool om liplijntjes aan te pakken, en donkere kringen, en kraaienpootjes.
BEKIJK

“Go Big or Go Beachy”

Samen met model en DJ Amber Le Bon introduceerde Redken deze zomer twee nieuwe volume lijnen die zorgen voor een ‘big’ of ‘beachy’ look. De nieuwe High Rise Volume creëert een gepolijste look met veel volume, terwijl Beach Envy Volume juist losse golven met body en textuur belooft. Beide lijnen bevatten filoxane dat het haar dikker maakt en voor langdurige steun en body zorgen, aldus Redken.

Lees ook

Loading...
ua-esthecinserum
ua-esthecinserum
Haar Zakenpraat

Haaruitval! Waarom Hans van Montfort het Esthecin haargroei serum ontwikkelde

Redken Go Big or Go BeachyEerder testte ik voor BeautyJournaal al de producten uit de Blonde Idol lijn van Redken en was daar goed over te spreken (klik hier voor de review). Nu ik de zomer in mijn – nog steeds blonde – bol heb, klinkt een ‘beachy’ kapsel me als muziek in de oren en besluit ik de producten uit de Beach Envy Volume lijn te testen. Deze lijn bestaat uit een shampoo, conditioner en een zogenaamde ‘wave aid’. Als dat niet zomers klinkt?! Het bezorgt me visioenen van een heerlijke stranddag met haar dat net zo mooi golft als de branding van de zee. Of laat ik me nu te veel meeslepen door de marketingkreten van Redken?

Eerst maar eens uitzoeken wat filoxane eigenlijk is en doet…

Volgens Redken is filoxane een van de key ingredients in de Beach Envy producten (trouwens ook in de High Rise Volume producten). Dit ingredient staat aan de lat om de claims waar te maken. Ik heb er echter nog nooit van gehoord, dus ik raadpleeg mijn steun en toeverlaat: Google.

Een beetje online speuren leert dat filoxane een variant is op silica, een oxide van silicium ofwel kiezelzuur. Kiezelzuur is essentieel voor de ontwikkeling en groei van dieren en mensen, omdat het een onderdeel is van bot, kraakbeen en bindweefsel. En silica ken je misschien wel van die kleine witte zakjes met daarin ronde bolletjes, die je in een nieuwe tas of schoenendoos aantreft. Silica wordt niet alleen toegepast in deze zakjes, maar ook als homeopatisch geneesmiddel voor het behoud van gezond kaakbeen, collageen en sterke botten.

Dat klinkt aannemelijk so far, maar het is me nu nog niet duidelijk wat filoxane exact voor je haar doet. Een artikel van Allure biedt uitkomst. Klik hier om het te lezen (in het Engels). Samengevat komt het erop neer dat filoxane – in tegenstelling tot veel andere volume en textuurproducten – geen laagje om je haar heen legt, maar een dusdanig kleine molecuulgrootte heeft dat het in staat is om door te dringen tot in de haar en zich daar bindt aan de proteïnen. Daardoor ontstaat als het ware een verstevigend ‘netwerk’, dat je haar sterker maakt en volume geeft. Het optimale effect bereik je na tien wasbeurten en houdt vijf wasbeurten aan. Ervan uitgaand dat je deze laatste vijf wasbeurten geen nieuwe filoxane toevoegt aan je haar.

Tien wasbeurten testen

Uit bovenstaande leid ik af dat ik tenminste tien keer mijn haar moet wassen om het beste resultaat te bereiken en ik ga dan ook direct van start.

Redken Beach Envy ShampooBeach Envy Volume Shampoo

Een heerlijk lichtfrisse shampoo, die goed schuimt. Dit komt door het schuimmiddel SLS, waar niet iedereen een voorstander van is vanwege de (mogelijke) irriterende eigenschappen. Verder bevat deze shampoo ook alcohol, wat hem minder geschikt maakt voor de hele gevoelige hoofdhuidjes.

Lees ook

Loading...
haar-ua
haar-ua
Expertadvies Haar

Prachtige haar make-overs voor het BeautyJournaal testpanel door Mark van Westerop

Deze shampoo reinigt mijn haar goed. Direct na het wassen breng ik de conditioner aan.

Beach Envy Volume Conditioner

Dit is even wennen… een doorzichtige conditioner. Die heb ik nog niet eerder gezien. Toch bevalt de textuur me goed. Gelachtig en fluweelzacht in plaats van vol en romig. Naast filoxane bevat deze conditioner polymeren. Dit zijn juist hele grote moleculen die je haar textuur geven en daarom veel worden toegepast in textuurproducten. In een eerdere review heb ik dat al eens uitgelegd.

Redken Beach Envy Wave AidIk spoel de conditioner uit en laat mijn haar eerst drogen aan de lucht, omdat ik benieuwd ben wat er gebeurt zonder de invloed van stylingproducten en –tools. Zelfs na de eerste keer wassen droogt mijn haar al mooi bol en een beetje ‘beachy’ (lees: warrig) op, in plaats van plat op mijn hoofd… wat eerder gebruikelijk is met mijn steile en fijne haar. Mijn haar voelt ook goed gevoed aan. De conditioner heeft zijn werk gedaan.

Beach Envy Volume Wave Aid

Deze textuurspray met polymeren gebruik je voordat je je haar gaat stylen, bij voorkeur op handdoek droog haar. De spray ruikt net als de shampoo en condioner lekker fris.

Heb je lang haar, dan adviseert Redken om je haar te drogen met de diffuser van je fohn voor beachy krullen. Of je gebruikt een krultang. Omdat mijn haar vrij kort is, pak ik mijn steiltang en draai deze steeds een halve slag om de lengteas, terwijl ik hem door mijn haar haal. Een trucje dat ik van de kapper heb geleerd en dat bij mij heel goed werkt om volume te maken.

Lees ook

Loading...
ua-haaruitval
ua-haaruitval
Expertadvies Haar

Expertadvies: haaruitval door stress en haarkleuring

Het resultaat zie je op de volgende foto’s:

Redken Beach Envy Corine

En na tien keer wassen?

Ik vind het lastig te beoordelen of mijn haar wasbeurt na wasbeurt meer volume heeft gekregen. Wat ik wel kan zeggen is dat dit een hele fijne productlijn is voor wie op zoek is naar meer volume en textuur. En dan hoef je niet eens per se voor de beachy look te gaan! Mijn haar laat zich met gebruik van de producten van Redken makkelijk stylen en blijft ook lekker lang ik model, zonder dat het volume uitzakt of instort. Een aanrader!

Homepage Redken Beach Envy Volume

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-esthecinserum
ua-esthecinserum
Haar Zakenpraat

Haaruitval! Waarom Hans van Montfort het Esthecin haargroei serum ontwikkelde

haar-ua
haar-ua
Expertadvies Haar

Prachtige haar make-overs voor het BeautyJournaal testpanel door Mark van Westerop

ua-haaruitval
ua-haaruitval
Expertadvies Haar

Expertadvies: haaruitval door stress en haarkleuring

Enlight490
Enlight490
Gezicht Haar Lichaam Voeding

Zorg voor huidvitaliteit met Flinndal Huid, Haar en Nagels

Homepage Maria Nilajpg
Homepage Maria Nilajpg
Geteste producten Haar Natuurlijk 100%

Fabienne spot en test Maria Nila: vegan haarverzorging?!

Homepage Davines Liquid Spell
Homepage Davines Liquid Spell
Geteste producten Haar

Esther test Davines Liquid Spell haarserum voor futloos haar

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Cosmetisch arts Frodo Gaymans over holistisch werken met injectables

Hoe zinvol is het om soms te stoppen met smeren?

maart
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

De skin detox podcast, met Mardge Pascaud!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hi Monique., mooi resultaat. Ben benieuwd wat het kostenplaatje is van wat … Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo! angela
  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen