• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Jouw kans! Word tester in het BeautyJournaal team!

Archief artikel

Archief artikel

  • Gezicht, Haar, Lichaam, Make-up, Natuurlijk 100%, Zakenpraat

Archief: Jouw kans! Word tester in het BeautyJournaal team!

  • 10 juni 2015

geschreven door 

Redactie, Monique

Kappers, sch.specialisten, visagisten! Ben je ontzettend goed in je vak, maar word je te weinig gezien?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Dermalogica Rapid Reveal Peel professionele thuispeeling

Dermalogica Rapid Reveal Peel verwijdert snel en zacht dode huidcellen. Glow komt terug!
BEKIJK

Tester in het BeautyJournaal team!

BeautyJournaal is op zoek naar nieuwe, highly qualified testers: Deel je kennis en werk aan je ‘personal branding’ via BeautyJournaal! 

BeautyJournaal belicht dagelijks de actualiteiten en achtergronden bij het nieuws uit de beauty-industrie in de breedste zin van het woord. BeautyJournaal is helder over beauty en deelt haar kennis graag met haar lezers. Vast onderdeel van BeautyJournaal zijn de reviews van beautyproducten en -behandelingen voor huid, haar en make-up. Hiertoe beschikt BeautyJournaal over een panel van deskundige testers. We hebben uitbreiding nodig;-)

  • Monique onderging de Reviderm microneedling en testte de Celljet ultrasound thuis

Ben jij een ervaren beauty professional met veel kennis en wil je deze kennis delen met een breed publiek? Of ben je juist een ambitieuze starter en kan je wel een opstapje gebruiken in de beauty industrie in de vorm van personal branding en PR voor jou zelf en je vak? Dan is deelname aan ons testpanel écht iets voor jou.

  • Hier vind je meer voorbeelden van reviews

Door het schrijven/filmen van productreviews van consumenten- en salonmerken (huid, haar, make-up) kun je laten zien hoeveel kennis je in huis hebt en hoe goed je bent in je vak. Dé manier om jezelf onder de aandacht te brengen van (potentiële) klanten! Als lid van het testpanel en daarmee ambassadeur van BeautyJournaal gaan er deuren voor je open en kan je carrière een extra impuls krijgen. Dát is onze nieuwe benadering.

  • Lees hier de review van schoonheidsspecialiste Patricia over Babor sheetmasks.

Wat vragen we?

  • Werkzaam (of laatste-jaars student) in de beauty-industrie. Denk aan: schoonheidsspecialist, huidtherapeut, cosmetisch arts, kapper, make-up artist, maar je mag ook aan de productiekant werken in het lab, cosmeticaformuleerder zijn.
  • Leeftijd van ondergeschikt belang, als je maar een topper bent in je vak en ambitieus, maar ook flexibel in je attitude.
  • Inhoudelijke kennis van werkzame stoffen en merken.
  • Op de hoogte van ontwikkelingen in de beautyindustrie en nieuwe producten.
  • In staat om een goed onderbouwde review te schrijven: dus analytisch vermogen en research kwaliteiten.
  • Vlotte pen en een prettig leesbare schrijfstijl.
  • In staat om goede foto’s aan te leveren bij reviews, en leuke zelfgemaakte filmpjes.
  • Een flink, maar vooral betrokken netwerk op social media (Facebook/Twitter/LinkedIn/Instagram) en bereidheid om dit netwerk open te stellen.
  • In de gelegenheid om 1 tot 2 keer per maand een review aan te leveren en een bijdrage te leveren aan de maandfavorieten en andere specials.
  • Objectiviteit en onafhankelijkheid, ook als je in je salon een bepaald merk voert.

 

  • Schoonheidsspecialiste Esther onderging een kuur met EmerginC tegen haar melasma. Lees haar review.

  • Schoonheidsspecialiste Su testte PBSerum in haar salon met een klant. Lees haar review.

Wat bieden we?

BeautyJournaal staat hoog aangeschreven in de beauty industrie en wordt gezien als een serieus en betrouwbaar platform met een groot bereik onder consumenten en professionals (we zijn het grootste beautynieuwsplatform in Nederland en België). BeautyJournaal kan jouw carrière wellicht een vliegende (door)start geven door middel van personal branding, dan wel je salon/instituut nog meer in de schijnwerpers zetten. Je wordt ondersteund door een zeer deskundige redactie.

Heb je interesse?

Vraag dan allereerst het deelnameformulier aan door een mailtje te sturen naar info@beautyjournaal.nl.

Om een indruk te krijgen van jouw tester- en schrijfvaardigheden vragen we je vervolgens om een voorbeeld review van een willekeurig beautyproduct te maken, bestaande uit tekst en beeldmateriaal, zoals jij die zelf op BeautyJournaal zou willen zien. Ben je kapper of make-up artist? Dan vragen we je ook om enkele voorbeelden van recent werk mee te sturen, in de vorm van foto- of videomateriaal.

  • Sabine ondergaat de Juliette Armand Mandalic Peeling en test producten thuis

Je ingevulde deelnameformulier, voorbeeld review en voorbeelden van recent werk (indien van toepassing) stuur je tezamen naar info@beautyjournaal.nl.

Vervolg

Wanneer we enthousiast zijn over je aanmelding en review, kan je worden uitgenodigd op de redactie van BeautyJournaal in Amsterdam voor een kennismakend gesprek met uitgever en journalist Monique Lindeboom en redactiecoördinator Corine Steenwijk. Binnen enkele dagen na dit gesprek ontvang je bericht of jij het testpanel mag komen versterken.

Hartelijke groet,

Monique Lindeboom

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Borstimplantaten verwijderen bij dokter Frank Niessen gaat zo

Zoals je de beste skincare routine wilt, zo moet je ook nadenken over injectables. Vergeet de quick fix!

Juli
Redactie, Monique

Redactie, Monique

In gesprek met dokter Frodo over Less is more injectables: eerst het fundament, en dan pas details

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Beste Elise, dank voor je reactie en wat fijn dat je binnenkort geholpen ka… De mooiste anti-aging injectable is lichaamseigen vet Redactie, Monique
  • Goede tip Ria, stoppen met dubbele reiniging als het ook niet nodig is, en … Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • S ochtends mijn gezicht wassen met de Purity cleanser van Philosophy is toc… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Ria
  • Het interview met dr.Franziska is zo geweldig voor mij om te lezen. Ik heb … De mooiste anti-aging injectable is lichaamseigen vet Elise
  • Heel erg graag! Ben al even op zoek naar een dagcrème met hoge zonbescherm… WIN! De nieuwe Louis Widmer Dagcrème UV 50: hoge UV-bescherming en een stralende teint Christine
  • ik zou ook graag weer willen stralen… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Anja
  • Fijn… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Jurgo
  • Heel graag maak ik kans, een mooiere huid wie wil dat nou niet?… Ontdek & WIN! Maria Galland Paris Uni’Perfect: prachtig shield tegen UV-straling, vervuiling en geeft glow! Miranda Mous
  • Dit zou ik heel graag winnen. Nadat ik vroeger een ongeluk heb gehad met br… WIN! De nieuwe Louis Widmer Dagcrème UV 50: hoge UV-bescherming en een stralende teint Nuray
  • Ah,dank voor de tip Gerti!… Dit is Amerikaans advies voor acne op de donkere huid! Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen