• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Brands we love » BABOR » Getest Babor Skinovage Cellulose Face Mask Hydrating

  • BABOR, Brands we love, Droge huid, Geteste producten, Gezicht

Getest Babor Skinovage Cellulose Face Mask Hydrating

  • 3 oktober 2017
  • Reageren
Homepage Babor Cellulose Mask Patricia

geschreven door 

Patricia Verheijen

WOW, die glow!! Dit is zo lekker, en betaalbaar!

Getest Babor Skinovage Cellulose Face Mask Hydrating

Babor heeft onlangs drie verschillende nieuwe bio-cellulose maskers ontwikkeld. Het Cellulose Face Mask Revitalizing, het Cellulose Eye Mask Hydrating en het Cellulose Face Mask Hydrating. Die laatste mocht ik testen.

De claims

Het masker is als SOS- behandeling in te zetten en belooft een klein wonder! Bijvoorbeeld als de huid vermoeid en droog is, want het masker verfrist de huid met hydraterend hyaluronzuur en voedend kokosvruchtenextract.

Shop online

 

Wat is bio-cellulose eigenlijk?

Bio-cellulose is een natuurlijke vezel met een dikte van 20 nanometer (dit is 1000x dunner dan de menselijke huid), milieuvriendelijk en biologisch afbreekbaar. Het kan het 100x zijn eigen gewicht aan water, vocht of – zoals in dit geval – een serum vasthouden.

Schoonheidsspecialiste en tester Su testte eerder al een bio-cellulose lippenmasker. Je leest haar review hier.

Een SOS-behandeling kan mijn huid wel gebruiken!

Mijn huid begint – ondanks dat ze vet is – hier en daar wat droog en vochtarm aan te voelen. Vaal en dof ziet mijn huid eigenlijk nooit, vanwege de natuurlijke glans die gedurende de dag ontstaat. Het is vooral het oncomfortabele droge en vochtarme gevoel, waarvoor ik wel een maskertje kan gebruiken.

De verpakking

Het doosje bevat 3 ‘single use’ verpakkingen in zakjes. Handig voor mee op reis! Om bijvoorbeeld je huid te hydrateren na een lange vliegreis.

Het gebruik

Uit het zakje komt een gevouwen masker. Ik merk dat het masker goed gedrenkt is in de werkzame stof, omdat hij heel vochtig is.

Als het masker is ontdaan van de 2 buitenkanten (beschermfolies) komt er een soort jelly masker tevoorschijn. Die leg ik op mijn gezicht, wat nog best passen en meten is. Bij maskers waar de openingen voor de ogen, neus en mond al in zitten, is mijn ervaring dat het nooit echt lekker past en daardoor krijg ik het gevoel dat niet alles op mijn huid wordt bedekt. Een klein minpuntje is dan ook dat de omtrek van dit masker wat klein is en op die manier reikt hij niet tot mijn haargrens. Ook de onderkant van mijn kaaklijn is niet bedekt.

Super fris en verkoelend

Verder voelt het masker wel super fris en verkoelend aan en vooral de geur is ver-ruk-ke-lijk, bestaande uit kokos en fruitextracten. Hier mag ik 20 minuten van genieten!

Mijn huid voelt verzadigd na het verwijderen van het masker. Het laatste restje van de werkstof die nog aanwezig is op de huid probeer ik in te kloppen, maar omdat het nog zoveel is, blijft het een beetje als een plakkerig laagje liggen. Niet erg, want na het aanbrengen van mijn dagverzorging is het weg.

Eindoordeel

Eigenlijk wilde ik het masker er na 20 minuten nog niet af halen! Een echte verwennerij. Dus ik ben erg tevreden. Bovenal heeft dit masker zijn belofte ingelost: mijn huid voelt gehydrateerd aan. En als klap op de vuurpijl een extra cadeautje: Wow die Glow! En niet zo’n beetje ook. Alsof ik met een highlighter aan de slag ben gegaan!

Vanwege de superprijs van €19,90 voor 3 maskers, dus €6,65 per stuk, is de prijs-kwaliteitverhouding top! Ik ga deze maskers zeker eens cadeau geven en in de toekomst ook het Revitalizing en het Eye Mask uitproberen. Ik ben fan!

Shop online

 

Pluspunten Minpunten
  • Mijn huid voelt heerlijk fris en gehydrateerd aan
  • Geeft een fantastische glow
  • Ruikt heerlijk naar kokos
  • Uitstekende prijs-kwaliteit verhouding
  • Voorgevormde masker past niet helemaal
  • Laat een plakkerig laagje achter (wat verdwijnt wanneer je je dagverzorging aanbrengt)

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Patricia Verheijen

Patricia Verheijen

Patricia Verheijen (1983) is schoonheidsspecialiste en visagiste. Haar visie op beauty is: Beauty is voor iedereen! Patricia: “Ieder mens is mooi, maar daar komt wel wat meer bij kijken. Altijd op je mooist voor de dag komen zou een streven moeten zijn voor iedere man of vrouw, want het geeft je een goed gevoel en meer zelfvertrouwen.”
Zij/haar nieuwsberichten
Patricia Verheijen

Patricia Verheijen

Patricia Verheijen (1983) is schoonheidsspecialiste en visagiste. Haar visie op beauty is: Beauty is voor iedereen! Patricia: “Ieder mens is mooi, maar daar komt wel wat meer bij kijken. Altijd op je mooist voor de dag komen zou een streven moeten zijn voor iedere man of vrouw, want het geeft je een goed gevoel en meer zelfvertrouwen.”
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-BABOR
ua-BABOR
Brands we love Gezicht Lichaam

Met deze zomerse must-haves van BABOR doorsta jij de hittegolf

ua-babor
ua-babor
Brands we love Geteste producten Gezicht

Anneloes ontdekt binnen de HSR Lifting lijn van BABOR een spectaculair product!

ua-babor
ua-babor
Brands we love Gezicht

Andrea Weber is de vrouw achter de geweldige BABOR ampullen!

UA-babor
UA-babor
Brands we love Make-up

Dian test de BABOR Spring/Summer 2022 make-up: get the freshness!

ua-BABOR
ua-BABOR
Brands we love Gezicht Zakenpraat

Topvrouwen Kitty en Karolina van BABOR: iedere vrouw mag om meer vragen, en we geven het….

UA babor
UA babor
Brands we love Gezicht

Shop de Babor huidverzorging favorieten van onze lezeressen!

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

De buikwandcorrectie, zo gaat dat, en dit is het resultaat

Wat heeft Mardge goede producten ontwikkeld om je brein te ontspannen!

Augustus
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

Video! Mardge Pascaud vertelt Monique op het strand over de Circadian ontspan je mooi-lijn + WIN!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Gerti, het is Feeling GoodS (met een S op het eind): https://www.feelinggoo… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • @Marianne, elke huid is verschillend en deze lijn zal zeker niet voor ieder… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • Beste Freyer, Dank je voor de correctie. Je hebt deels gelijk betreffend… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Minoxidil heeft totaal geen invloed op DHT, minoxidil kan zelfs haar op lic… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Freyer
  • Ik denk dat deze producten nog wel goed zouden kunnen zijn voor jonge huidj… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Ik zie het nu steeds meer dat meerdere zuren met elkaar in een complex zitt… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Redactie, Monique
  • Hallo Marianne, dank voor je reactie. Ja, 5 zuren in een een product lijkt … Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • No-nonsense.. en dan vijf zuren in één product? De enige 'meerwaarde' van… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Goed om te horen Albert, dat er zo natuurlijk uitziet. Begrijp je standpunt… Spreekuur met dr. Frank Niessen: kun je je kin opvullen met lichaamseigen vet, wordt dat mooi? Redactie, Monique
  • Hoi Nina, in deze producten zitten toegevoegde geen UV-filters. Weet je zo … TheraVine introduceert Ice Crystal Technology superbescherming tegen huidveroudering   Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen