!QMS Medicosmetics is ontwikkeld door Dr. med. Erich Schulte, een esthetische chirurg, docent en internationale autoriteit op huidveroudering en regeneratie van de huid.
Erich Schulte richtte in 1993 zijn Derma-onderzoek-laboratoria-Dr. med. Erich Schulte op om krachtige werkstoffen te ontwikkelen die de processen van de huid ondersteunen met doeltreffende behandelingen.
Nieuw van !QMS is de Lip Line Corrector
Een anti-rimpelverzorging dat het gebied rond de bovenlip gladstrijkt. Verheugt u zich op een mooie en aantrekkelijke huid rond de lippen zonder de zogenaamde plooirok rimpels. Na intensief onderzoek is het Dr Med Erich Schulte gelukt om een product te ontwikkelen dat de bovenlip rimpels vermindert en voor een meer gedefinieerde lipcontour zorgt. De nieuwe ingrediënten in de Lip Line Corrector zorgen voor een direct gladstrijkend effect en voorkomen tevens het vormen van nieuwe rimpels.
De plooirok rimpeltjes op de bovenlip worden veroorzaakt door verschillende gezichtsuitdrukkingen, maar ook door het ouder worden. Naarmate je ouder wordt, wordt je huid droog, minder elastisch en dunner. Met de nieuwe zijdeachtige delicate vloeistof in de Lip Line Corrector worden fijne lijntjes direct gladgestreken. De Lip Line Corrector bevat hyaluronzuur voor extra hydratatie van de huid. Zeewierextract en fytosterolen zorgen voor meer elasticiteit van de huid.
Al na een paar weken zijn rimpels verminderd en wordt de huid rond de lippen vol en zacht. De huid krijgt een ontspannen uiterlijk zonder injecties!
Hoe te gebruiken?
- Dag – Na de Deep Cleansing en het Exfoliant Fluïd, Lip Line Corrector aanbrengen en goed inmasseren
- Avond – Na de Deep Cleansing en het Exoliant Fluïd (dit mag plaatselijk), Lip Line Corrector aanbrengen en goed inmasseren
Let op: smeer geen dag- en nacht collageen onder de Lip Line Corrector.
De Lip Line Corrector is te koop voor €179,-  voor 15ml. Een behandeling in de Cabine kost €120,- voor 90 min.
Dit artikel maakt deel uit van het merkendossier van !QMS en wordt je rechtstreeks, zonder tussenkomst van de redactie aangeboden. Lees meer productnieuws in het dossier.
****************
Dit schreef BeautyJournaal zelf over !QMS:
- Monique onderging een facial met !QMS maskers
- Babs testte het !QMS algen modellagemasker
- BeautyJournaal’s Monique testte negen producten waaronder de Classic Set
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
4 reacties
Ik wil dit ook graag proberen, ik heb genoeg lijntjes boven mijn lip, werkt dat goed?
Wat wil ik dit graag proberen, maar de prijs, daar schrok ik van.
Ook ik heb al wat lijntjes boven mijn lip, dus als het werkt zou het fantastisch zijn.
Ik wil het heel graag testen.
Gisteren training gehad van dit nog super nieuwe product! !QMS Lip Line Corrector. Word een toppertje!
hier ben ik heeeeeel erg benieuwd naar…..heb toevallig aantal plooitjes op bovenlip