• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Voor hem » For Him Only: Vichy en Biotherm

Archief artikel

Archief artikel

  • Gezicht, Voor hem

Archief: For Him Only: Vichy en Biotherm

  • 21 januari 2013

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Verzorging voor hem...

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

L’Oréal Professionnel Serie Expert Color 10-In-1 multipurpose spray

Geweldige blow-dry spray die je haar glad maakt, de kleur intensiveert en een mooie glow geeft! Geen dof haar meer!
BEKIJK

De mannenhuid heeft door de afgifte van androgenen en testosteron andere aandacht nodig dan een vrouwenhuid. De talgklieren zijn groter en produceren tot wel twee keer zoveel talg waardoor mannen sneller last krijgen van een glimmende huid en onzuiverheden. Daarnaast huid is 20 procent dikker en beter doorbloed dan die van vrouwen en heeft een hogere collageendichtheid zodat mannen anders ouder worden dan ons vrouwen; rimpels verschijnen pas op latere leeftijd maar de huid tekent wel diep doordat het proces al in werking is gezet. Een goede huidverzorging is voor de man, op welke leeftijd dan ook, een must. Zeker als je erbij optelt dat een man (bijna) elke dag scheert en vaak last kan hebben van ingegroeide baardhaartjes.

Zowel Vichy Homme als Biotherm Homme hebben een aantal producten ontwikkeld speciaal voor de mannenhuid.

1. Code Pureté reiniginsgel, €9,95 (100ml)

De zuiverende Code Pureté reiniginsgel van Vichy Homme richt zich op onzuiverheden door een teveel aan talg te verwijderen door een combinatie van LHA, Salicylzuur en Glycolzuur. Vichy Homme onderzocht voor de Code Pureté producten 4 weken lang 50 mannen in de leeftijd van 14-25 jaar met een gemengde tot onzuivere huid.

De claims:

  • Na het eerste gebruik voelt de huid minder vet aan (92 procent van de mannen)
  • Na een week zijn onzuiverheden verminderd, is de huid minder vet en zijn de poriën kleiner (74 procent van de mannen)
  • De huidstructuur is na een maand verfijnder (74 procent van de mannen)

2. Code Pureté scheerschuim, €9,95 (200ml)

Scheren gaat vaak gepaard met een branderig en trekkerig achteraf door het herhaaldelijk bewegen van het mes op je huid. Kleine wondjes na het scheren kunnen vaak toegang bieden voor verschillende huidinfecties. Het Code Pureté scheerschuim bestaat uit een combinatie van milde oppervlakteactieve stoffen waaronder een derivaat van aminozuur die ervoor zorgt dat het schuim uit zet en goed op de huid blijft zitten. In het schuim zit verder siliconenwas die een beschermlaagje over de huid legt en salicylzuur en aluin dat een samentrekkende en bloedstelpende werking heeft.

De claims:

  • Scheren gaat direct veel gemakkelijker (bij 85 procent van de mannen)
  • Na 4 weken een vermindering van onzuiverheden (bij 87 procent van de mannen)
  • Na 4 weken 68 procent minder ingegroeide baardhaartjes
  • Na 4 weken een zuivere huid (96 procent)

3. Code Pureté hydraterende fluide, €9,95

Deze niet vette gel-emulsie trekt snel in de huid. De fluide bevat 7 procent glycerine voor een optimale hydratatie en om het afschilferende effect avn het complex met LHA, Salicylzuur en Gl;ycolzuur te compenseren.

De claims:

  • Vanaf het eerste gebruik is de huid gehydrateerd (bij 84 procent van de mannen)
  • Na 4 weken zijn bij 83 procent van de mannen de poriën kleiner
  • Na 4 weken is de huid bij 91 procent van de mannen minder vet en schoner (91 procent)

Biotherm Homme T-PUR

Deze nieuwe mannenlijn van Biotherm belooft een vette en glanzende huid tegen te gaan met een dubbele technologie om overtollige talgproductie en overmatige transpiratie te controleren: T-PUR. Ook in dit product zit, net als bij Code Pureté van Vichy Homme, Salicylzuur dat verstopte poriën en onzuiverheden helpt te voorkomen. Puur Thermaal Plankton kalmeert de huid en helpt roodheid te voorkomen terwijl vitamine E de huid beschermt tegen vrije radicalen. De lijn bestaat uit 4 producten met een reinigende, zuiverende of hydraterende werking; een cleanser, lotion, moisturizer en een SOS moisturizer.

Terwijl de No Oil Cleanser een klei-achtige textuur heeft en onzuiverheden neutraliseert, overtollig transpiratievocht afvoert en de huid zuivert, matteert de lotion juist de huid en verfijnt poriën. De No Oil Moisturizer zorgt voor een langhoudend mat effect, de SOS Corrective Moisturizer is er in noodgevallen; deze pakt doelgericht imperfecties en onzuiverheden aan.

De claims:

  • Het natuurlijke antibacteriële extract van zee-alg genaamd L. Digitata wordt verrijkt met zink. De regulatie van talg wordt gestimuleerd, de productie ervan juist afgeremd. Het resultaat: een matte huid
  • Het mineraal Perlite stimuleert het vermogen om transpiratie in het gezicht te absorberen met een matterende werking op de huid
  • Huid is tot 8 uur lang gematteerd en minder zweterig, zelfs bij stress en warmte

De No Oil Cleanser (125ml) kost €24,59, de No Oil Lotion (200ml) €28, de No Oil Moisturizer 950ml) €29,95 en de SOS Corrective Moisturizer (50ml) kost €29,95.

Lees meer:

  • Ook voor de mannenhuid: Clinique komt met Dark Spot Corrector om ouderdomsvlekken tegen de gaan
  • Biotherm heeft voor mannen boven de 25 jaar ook het Force Supreme serum
  • Hoe meer mannen er op onze planeet rondlopen, hoe weelderiger ze hun gezichtshaar laten groeien…
  • Testpanellid Hans liet zijn vriend Vita Lift 5 van L’Oréal Paris testen

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Cosmetisch arts Frodo Gaymans over holistisch werken met injectables

Mircobioom van je huid is net zo belangrijk als die van je darmen

maart
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Het huid microbioom: hoe ziet dat eruit en hoe houd je het gezond? Monique ging naar Zuid-Afrika, op training 

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary
  • Ik ben intolerant voor histamine, wat inhoudt dat je beter geen gefermentee… Wordt je risico op borstkanker groter als je zuivel eet? Een wetenschappelijk overzicht. Jeannette Pathuis
  • Dag Madeleine, De meeste gebruikers brengen Esthecin s'avonds aan en late… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Moet men na het inmasseren van Esthecin iedere maal het haar wassen voorale… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? De Troch Madeleine
  • Hoi Vicky, het is helemaal niet erg als je zo'n blokje verliest. gewoon eve… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen