• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Nieuw in de winkels: goedkope huidverzorging en krachtig liftende serums

  • Droge huid, Gevoelige huid, Gezicht, Grove porien, Oogverzorging, Rimpels en slapte, Schone huid, Vette huid

Nieuw in de winkels: goedkope huidverzorging en krachtig liftende serums

  • 19 september 2020
  • Reageren
3 likes
Ua-skincare-

geschreven door 

Dian Colle

Action, La Prairie, Sand & Sky, Jean d'Arcel, Clinique

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Maybelline Super Stay Matte Ink - kleur 180

Deze matte lipgloss blijft zeker tien uur op je lippen zitten, zonder raar in te drogen en uit te lopen in liplijntjes. Ideaal als je vaak mondkapjes draagt! Water- en vetproof.  
BEKIJK

De beautyscene verandert enorm snel op het gebied van huidverzorging. Er liggen namelijk weer een heleboel nieuwe skincare producten in de winkels! BeautyJournaal heeft een mooie selectie gemaakt en deelt graag een aantal van deze producten met je. Van betaalbare huidverzorging van de Action tot liftende serums. Lees snel!

Action – Alvira huidverzorgingslijn

In een vorig artikel kon je al lezen over de vernieuwingen binnen het Action make-up assortiment. Vandaag is ook de huidverzorgingslijn Alvira aan de beurt! Met deze nieuwe lijn kiest Action voor een kwalitatieve, vegan productformule. Het assortiment van twaalf nieuwe producten zijn dermatologisch getest en geschikt voor alle huidtypen. De verpakkingen hebben een frisse uitstraling en zorgen voor een gezonde en stralende huid.

action skincare

De twaalf producten vormen samen een volledige huidverzorgingsroutine. In de formule van deze producten worden natuurlijke ingrediënten gebruikt zoals extracten van guaraná, West-Indische kers, duindoorn, cranberry en camu camu.

Reinigen

Voor het reinigen van de huid is er onder meer een make-up remover, een cleansing face wash, micellar cleansing water en een milde foam cleanser. Deze producten verwijderen onzuiver, vuil en make-upresten. Zelfs waterproof make-up!

action alvira

Lees ook

ua-shop
ua-shop
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Uit de BeautyJournaal shop: Alhydran, Bapscarcare, Biodroga en NuFACE

Exfoliëren  

Met de gezichtsscrub of 2-in-1 face wash & scrub maak je de huid twee tot drie keer per week intens zacht en glad. De huid wordt diep gereinigd en krijgt tegelijk voldoende hydratatie. Ook het peel-off masker met houtskool en acai-extract geeft de huid nog een extra diepe reiniging. Het verwijdert namelijk vuil in de poriën en dode huidcellen. Na het exfoliëren kalmeer je de huid met de verfrissende toner.

Hydrateren en beschermen

Na het reinigen wil je het vochtbalans van de huid natuurlijk weer herstellen. Dit kun je doen met de diverse, rijke gezichtscrèmes met aloë vera, shea butter en natuurlijke oliën. Deze crèmes hydrateren de huid de hele dag door. Het assortiment bevat ook een speciale anti-rimpel oogcrème en Q10 dagcrème voor tegengaan van de eerste tekenen van veroudering.

alvira skincare

De nieuwe Alvira huidverzorgingsproducten liggen tussen de € 0,69 en € 2,49. Een zeer aantrekkelijke prijs!

Vind hier een Action winkel bij jou in de buurt

 

La Prairie – Skin Caviar Liquid Lift

Van de Action gaan we over naar La Prairie, een groot contrast maar wat een bijzonder product is dit. De nieuwe Liquid Lift uit de Skin Caviar collectie van La Prairie combineert de twee krachtigste en meest geavanceerde kaviaaringrediënten in één serum. Voor het trotseren van zwaartekracht, het herwinnen van volume en verrijken van het leven.

la prairie caviar lift

Het serum lift de huid, verstevigt het en verleent langdurige effecten. Beschadiging uit het verleden vervaagt terwijl bestaande cellen worden verjongd en de nieuwe cellen krachtig worden opgeladen, gevoed en beschermd. Wetenschap en luxe komen samen voor een gelift en aangespannen uitziende huid.

De Skin Caviar Liquid Lift kan ’s ochtends en ’s avonds gebruikt worden op een gereinigde huid. Druk op de activator en schud krachtig om het goed te mengen. Je brengt het serum vervolgens aan over het gezicht, de hals en het decolleté. Vermijd hierbij de oogcontouren.

Shop hier online

 

Sand & Sky Tasmanian Spring Water

Verbeter je hydratatie game met het Tasmanian Spring Water van Sand & Sky. Het hoofdingrediënt – Tasmanian Spring Water – staat centriaal in het geheel nieuwe Splash Serum en Hydration Boost Cream.

sand & sky

De minerale en probiotische formule van het Tasmanian Spring Water Splash Serum hydrateert, verzacht en versterkt de huid diep. Het serum geeft een blijvende verlichting van de droge huid en vermindert tevens de gevoeligheid. Het serum wordt snel door de huid opgenomen en heeft een lichtgewicht, fluweelachtige textuur. Bevat gefermenteerde zeekelp, bifida ferment en hyaluronzuur.

Shop hier online

 

Lees ook

Homepage Karin Manders dol enthousiast over icoone®
Homepage Karin Manders dol enthousiast over icoone®
Cellulite Contourverbetering Gezicht Lichaam Rimpels en slapte

Karin Manders: dol enthousiast over icoone® Laser en Venus Freeze

sand & sky serum

De Hydration Boost Cream met rode algen creëert een ‘tweede huid’ die ervoor zorgt dat vocht optimaal wordt vastgehouden. De droge huid krijgt direct een boost met als resultaat een gezonde, stralende en jeugdige teint. Dankzij het gebruik van gefermenteerde zeekelp worden de belangrijkste verouderingsenzymen in de huid geremd.

Shop hier online

 

sand sky creme

Jean d’Arcel – Prestige Vitamin+

Een nieuwe frisheid aan je huid geven? Dat kan met de nieuwe Prestige Vitamin+ lijn van Jean d’Arcel. Met deze nieuwe producten ervaar je de kracht van vitamine C, A en E, intensieve anti-aging stoffen, duurzame hydratatie en waardevolle verzorgingscomponenten. De vermoeide huid krijgt weer een fris, gezond en jeugdig uiterlijk.

Vitamine C zorgt voor een gelijkmatige huid en bestrijdt vroegtijdige huidveroudering terwijl vitamine A de huidvernieuwing bevordert en het huidbeeld verfijnt. Vitamine E beschermt en maakt de huid heerlijk glad.

jean d'arcel

De lijn bestaat uit een zacht 24-uurs verzorgingemulsie, de émulsion vita extra fine. Deze emulsie verhoogt het hydratatiegehalte van de huid en helpt bij het verbeteren van de elasticiteit en veerkracht. Belangrijke bestanddelen zijn het vitaminecomplex C+A+E, beta-glucan, hyaluronzuur en het pe-age complex.

De crème vita fine is een crème voor de normale tot gemengde huid. Fijne rimpeltjes nemen hiermee af en ogen gladder terwijl hoogwaardige hydraterende factoren de huid voeden. De belangrijkste bestanddelen zijn: het vitaminecomplex C+A+E, beta-glucan, het pe-age complex, brocoliezaadolie, jojobaolie, sheaboter en macadamianootolie.

jean d'arcel vit+

Heb je een droge tot zeer droge huid? Ga dan voor de crème vita nutritive. Deze verhoogt ook de elasticiteit en veerkracht van de huid maar zorgt ook voor optimale voeding met verzorgende lipiden. De belangrijkste bestanddelen zijn: het vitaminecomplex C+A+E, beta-glucan, het pe-age complex, brocoliezaadolie, jojobaolie, sheaboter en macadamianootolie.

Tot slot verwen je het gebied rondom de ogen met de crème vita yeux. Tekenen van fijne lijntjes, donkere kringen en wallen worden aantoonbaar verminderd voor een jeugdig en stralend resultaat. De belangrijkste bestanddelen zijn: het vitaminecomplex C+A+E, beta-glucan, het pe-age complex, Juveneye, brocoliezaadolie, jojobaolie en tarwekiemolie.

Lees ook

Homepage Skyn Iceland Judith
Homepage Skyn Iceland Judith
Droge huid Geteste producten Gezicht Schone huid

Judith test ‘vegan’ Skyn Iceland Winter Rehab Kit droge huid

Shop de Vit+ lijn hier online

 

Clinique – All About Clean

Nieuw van Clinique is de All About Clean 2-in-1 Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover. Deze zachte en vloeibare melkreiniger verwijdert zowel gezichts- als oogmake-up en is geformuleerd met olievrije vochtinbrengende ingrediënten. De zachte formule is ideaal voor de gevoelige huid en is verkrijgbaar in twee versies: voor een vettere of drogere huid.

clinique all about clean

Deze niet-schuimende melkreiniger is ontworpen om alle sporten van make-up up te lossen en te verwijderen, inclusief foundations met SPF. Het vloeibare melk kan afgespoeld worden met water of gewoon afgeveegd worden zonder water. Het laat de huid heerlijk fris en gevoed achter.

De extreem zachte formule bevat anti-irriterende stoffen zoals het algenextract. Het heeft een lichtgewicht textuur en laat geen vettig laagje achter op de huid.

Shop hier online

 

 

Lees ook:

  • Getest La Prairie Skin Caviar Luxe Sleep Mask
  • Getest Clinique Fresh Pressed 7-day System met pure vitamine C
  • Budget make-up voor 1 euro! Patricia test Max & More van de Action
3 likes

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
ua-shop
ua-shop
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Uit de BeautyJournaal shop: Alhydran, Bapscarcare, Biodroga en NuFACE

Homepage Karin Manders dol enthousiast over icoone®
Homepage Karin Manders dol enthousiast over icoone®
Cellulite Contourverbetering Gezicht Lichaam Rimpels en slapte

Karin Manders: dol enthousiast over icoone® Laser en Venus Freeze

Homepage Skyn Iceland Judith
Homepage Skyn Iceland Judith
Droge huid Geteste producten Gezicht Schone huid

Judith test ‘vegan’ Skyn Iceland Winter Rehab Kit droge huid

Homepage winterproof wintersport Pixabay
Homepage winterproof wintersport Pixabay
Beschadigd of droog haar Droge huid Gevoelige huid Gezicht Haar Lichaam Lichaam en zon Lippen Make-up Mannen Ogen Parfum Teint Vrouwen Wassen Zon

Must-have shopping tips voor mee op wintersport

Homepage Nieuw in de winkel in januari
Homepage Nieuw in de winkel in januari
Gereedschap Gezicht Grove porien Make-up Nagels Rimpels en slapte Schone huid Teint Vette huid

Nieuw in de winkel in januari: make-up en huidverzorging!

Homepage nieuw in de winkel in januari 2
Homepage nieuw in de winkel in januari 2
Droge huid Gezicht Grove porien Lekker smeren Lichaam Pigmentvlekken Rimpels en slapte Schone huid Vette huid

Shop! Nieuw in de winkel in januari: huidverzorging

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Met veel geduld is het echt bereikbaar

Januari
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Monique test NIVEA Cellular Luminous630 Corrigerend Serum en Dagcrème spf50 bij pigmentvlekjes

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Zo ik dacht dat deze rampspoed goed was om ook even aandacht te vragen voo… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond COSSkidsNederland
  • Hoi Jacomijn, dank voor je visie. Het is inderdaad erg belangrijk dat er me… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Redactie, Monique
  • Goed dat er aandacht blijft voor plastics in cosmetica in het belang van de… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Jacomijn Oerlemans
  • Beste Lien, de adresgegevens staan onderaan in het artikel, je kunt er op d… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Redactie, Monique
  • Hallo, ik ben op zoek naar een huisanalysetoestel en kwam terecht op observ… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Lien
  • Beste Laura, Bedankt voor je reactie en natuurlijk je keuze voor de Derm… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Annabelle
  • Oei Laura, hoe kan dat? We gaan het ook eens navragen bij Dermalogica.… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Redactie, Monique
  • Ik heb de flacon in november vorig jaar gekocht en heb er maar 3 maanden me… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Laura
  • Ik wist dit niet. Gelukkig nu wel. Ik heb geen Corona en gelukkig ook niet … Corona besmetting door make-up te delen? Noortje
  • Oh Noortje, wat zal je dat nu Ook missen? Ik kan ook niet wachten om weer … Dr. Francis Wu over huidhonger. Wat is ‘the right touch’? Dit is de snelheid… Redactie, monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen