Corona brengt ook interessante nieuwe mogelijkheden voort, zoals videoconsulting. Handig, want je hoeft de deur niet uit! Je kunt toch je wensen met de arts bespreken.
Ik nam de proef op de som met cosmetisch arts Frodo Gaymans, uit ons expertteam, en besprak met hem de wensen en mogelijkheden van injectables voor mijn gezicht. Frodo Gaymans maakt al jaren deel uit van ons expertteam. Hij is een van de grootheden in de injectableswereld als het gaat om mooi subtiel werken, en hij heeft een fascinatie met het kingebied, omdat hij ziet dat daar vaak veel winst te behalen is met het creëeren van rust in een gezicht.
Lees dit mooie artikel nog maar eens over de zuurkijkende, oudere vrouw – hoe ontstaat dat anatomisch precies?
Maar dan! Hoe gaat zo’n videoconsult precies?
Je ziet elkaar dus via een scherm. Je ziet jezelf in beeld en de arts aan de andere kant. Via de audio ben je ook allebei hoorbaar. Consulente Clemence van Dokter Frodo kliniek maakt foto’s van je gezicht vanaf het scherm en die plaatst ze in een speciaal scherm zodat je het beiden ziet.
Vervolgens ga je bespreken wat je wensen zijn, wat je anders zou willen. Er worden ook schetsen bij gehaald met een mathematische voorstelling van het gezicht en de Clemence stelt een rij met vragen. Deze worden verwerkt in een schema en daaruit volgt dan een voorstel.
Dit voorstel wordt door de arts besproken, in dit geval Frodo Gaymans. Hij neemt het puntsgewijs met je door en bekijkt met jou samen welke punten in je gezicht je echt behandeld zou willen zien. Dit hoeft namelijk niet helemaal synchroon te zijn met hetgeen het programma aanbiedt.
Uiteindelijk kom je tot een passend voorstel met een behandelplan en een kostenplaatje. Bekijk in de video hoe dit gaat. En ik moet je eerlijk zeggen: ik werd er wel heel hebberig van hoor. Het is zoiets als mooie kleren gaan kopen en je voorbereiden op dat heerlijke moment: een verwenmoment voor jezelf!
- Lees hier alle artikelen die wij maakten met arts Frodo Gaymans
- Ga voor meer informatie naar de website van de dr Frodo Kliniek.
- Heb jij een vraag voor Frodo Gaymans? Stel hem via ons contactformulier. BeautyJournaal zorgt ervoor dat je persoonlijk antwoord krijgt van de arts.
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
1 reactie
Even over wat anders dan het artikel. Er komt als pop up telkens zo’n groot blauw vak met meer weten over dit onderwerp en dan inschrijven voor de nieuwsbrief. Ik krijg altijd al de nieuwsbrief en vind dat ook erg leuk maar dat grote blauwe vak elke keer vind ik minder vooral omdat het heel vaak niet weg te klikken is op het kruisje. Ik probeer dan opnieuw via de link in mijn nieuwsbrief naar het artikel te gaan en hoop dat klikken op het kruisje van het blauwe vak wel lukt. Maar vaak lukt dat niet en moet ik om het vak heen lezen.