• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Fillers / dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
    • VIBRA-B
  • Video’s
  • Podcast
  • Shop

BeautyJournaal » Parfum » Vrouwen » Getest Sensai The Silk parfum

  • Geteste producten, Parfum, Vrouwen

Getest Sensai The Silk parfum

  • 23 oktober 2015
  • Reageren
[wp_ulike]
Homepage Sensai The Silk

geschreven door 

cindy

Sensai lanceert haar allereerste eau de parfum

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Scarban siliconenverband voor je borst of andere littekens

Littekens na een operatie genezen echt prachtig met de hulp van siliconenverband. Dit is zelfklevend pleister met een siliconen laagje. Het helpt om vochtverlies tegen te gaan en druk te geven voor gladde wondgenezing.
BEKIJK

Sensai staat voor mij synoniem aan luxe. Het is een prijzig cosmeticamerk en aangezien ik vanwege mijn parfumhobby toch ergens op moet besparen, heb ik nog nooit iets van dit merk aangeschaft. Maar nu is daar dan opeens het allereerste eau de parfum van Sensai: The Silk. Yep, dan ben ik toch wel geïnteresseerd.

Geurige zijde

Lees ook

Loading...
ua maniac
ua maniac
Geteste producten Make-up

Dian test gellak stickers van Maniac Nails! Yes or No?

De geur is geïnspireerd op een 1000 jaar oude Japanse geurcultuur. Japanse vrouwen wilden hun schone huid niet “bezoedelen” met een direct parfum, maar wel lekker ruiken. Dit deden ze door hun omgeving te parfumeren met geurige rook, die zijn geur vervolgens afgaf aan het haar en de zijden kleding. Deze geurende zijde in combinatie met de (schone) huidgeur creëerde een individueel zinnelijk aroma, dat Sensai heeft gebruikt als inspiratie voor The Silk.

Homepage Sensai The Silk

Warme en luchtige omhelzing

The Silk staat dan ook voor een parfum zo transparant als een laagje zijde. Ze draagt dicht op de huid, alsof de draagster zelf zo lekker ruikt in plaats van haar parfum.

Hoe heeft Marie Salamagne, de parfumeur, dat nu gedaan? Ze wilde een geur creëren die net als zijde zowel transparant als warm was. En dat is goed gelukt, want The Silk is warm maar niet zwaar.

Het parfum opent zachtkruidig met de duidelijke geur van peper. Het geeft warmte maar ook pit. Daaronder ruik ik een zachtzoete onbestemde bloem. Dat blijken viooltjes te zijn, met daarbij een fruitige noot van peer. Maar na de spicy opening wordt The Silk al snel een stuk zachter en warmer. De amber komt op, met een vleugje poeder van tonkaboon en musk. Verder geven lelietje- van-dalen en roos een schoon gevoel en doet de geur mij daarom ook aan een lekker stuk zeep denken.

Lees ook

Loading...
UA maandfav augustus
UA maandfav augustus
Geteste producten Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites

Testpanel favorieten augustus 2023

Wat ik zo fijn vind aan The Silk, is dat het een aangenaam gevoel van “lekker ruiken” biedt, maar daarbij toch niet te overdadig geparfumeerd is. The Silk ruikt schoon, warm en romig met een poederige en lichtzepige amber die subtiel blijft.

Japanse soberheid

Zoals je gewend bent van Sensai draait het ook hier om de inhoud en niet om de verpakking. Die is best aardig maar geen bijzonder pronkstuk op je kaptafel. De doos is wit met goud met een fles die lijkt op een spoel zijde maar niet persé heel duur oogt. Zo is de dop van plastic. Gezien de prijs van dit parfum vind ik dat wel jammer. Voor €121 voor 50 ml had ik misschien iets meer verwacht.

Sensai The Silk Sfeerbeeld

Lekker ruiken en genieten op de bank

Aan de andere kant draait het uiteindelijk toch om de geur en die is duidelijk van mooie kwaliteit. Het is een subtiele geur, waardoor je verzorgd ruikt in plaats van walmt. Alsof je net uit bad bent gestapt en jezelf hebt ingesmeerd met een heerlijk geurende crème. Het is die behaaglijkheid die The Silk zo fijn om te dragen maakt.

Lees ook

Loading...
thumbnail_988CCA25-D661-4172-867D-033DE1A210B9
thumbnail_988CCA25-D661-4172-867D-033DE1A210B9
Geteste producten Parfum

Test! Monique ruikt Guerlain Forte Bosca Vanilla

Sensai the Silk is dan ook bij uitstek geschikt voor alledag en vanwege haar warmte past ze ook prima bij de herfst. Een hele fijne zachte geur voor de liefhebbers van warme oriëntaalse geuren. Lekker voor op de bank met een kopje thee als het weer wat guurder wordt.

Sensai The Silk is naast een eau de parfum ook verkrijgbaar als eau de toilette.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
cindy

cindy

Cindy (1975, docente Nederlands en moeder van 3 meiden) ziet de olfactorische wereld als haar toevluchtsoord. Van het lezen van parfumblogs, het testen en kennis vergaren over geurnoten tot het verhaal achter de geur en de zoektocht naar het ultieme parfum; ze bieden een ware ontdekkingstocht. Haar favoriete geurnoten zijn musk, patchouli, roos, leer, kaneel, wierook en anjer.
Zij/haar nieuwsberichten
cindy

cindy

Cindy (1975, docente Nederlands en moeder van 3 meiden) ziet de olfactorische wereld als haar toevluchtsoord. Van het lezen van parfumblogs, het testen en kennis vergaren over geurnoten tot het verhaal achter de geur en de zoektocht naar het ultieme parfum; ze bieden een ware ontdekkingstocht. Haar favoriete geurnoten zijn musk, patchouli, roos, leer, kaneel, wierook en anjer.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua maniac
ua maniac
Geteste producten Make-up

Dian test gellak stickers van Maniac Nails! Yes or No?

UA maandfav augustus
UA maandfav augustus
Geteste producten Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites

Testpanel favorieten augustus 2023

thumbnail_988CCA25-D661-4172-867D-033DE1A210B9
thumbnail_988CCA25-D661-4172-867D-033DE1A210B9
Geteste producten Parfum

Test! Monique ruikt Guerlain Forte Bosca Vanilla

thumbnail_715CE1DE-6153-4F8C-8BA9-0B799EF8CBCB
thumbnail_715CE1DE-6153-4F8C-8BA9-0B799EF8CBCB
Geteste producten Gezicht

Gerti test nieuwe retinol serums van Kiehls

thumbnail_2B20DAF1-5CE7-49FE-B0E7-A3024D3D6465
thumbnail_2B20DAF1-5CE7-49FE-B0E7-A3024D3D6465
Brands we love Geteste producten Gezicht

Naz test Prescription: ‘Dit werkt goed zeg!’

UA maandfav-4
UA maandfav-4
Geteste producten Gezicht Make-up Monthly Favorites

Testpanel favorieten juli 2023 + korting!

Reageren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt de prachtige zomerpeeling van Circadia. Wat een volle huid!

Wat een prachtig Nederlands merk!

september
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Muze! De clean beauty podcast met Marieke Hop

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Josine, Botox werkt uit daar kun je zeker van zijn. Na een maand zou je… Hoofdpijn gekregen na Botox inspuiting? Expertadvies! Redactie, Monique
  • Hoi hoi, Ik zie dat deze column al oud is maar ook ik ervaar geen voorde… Hoofdpijn gekregen na Botox inspuiting? Expertadvies! Josine
  • hi helen, dank voor je zinvolle bijdrage. ik ben erg benieuwd welke haarpro… Shampoo bar review! Wat vindt het BeautyJournaal team van het blok haarzeep? Redactie, Monique
  • Behalve het feit dat de verpakking recycleerbaar is en hoe minder plastic h… Shampoo bar review! Wat vindt het BeautyJournaal team van het blok haarzeep? De Cock Helenq
  • Ik heb sinds mijn 55ste de ziekte van dercum. Het valt niet mee om de hele… Dermatoloog Francis Wu over de (veltbult) ziekte van Dercum Liz Hoogeveen
  • Wat het aantonen van siliconenpartikels in de bloedbaan betreft, JA het is … Expertvraag: kun je siliconen in het lichaam ook via een bloedtest aantonen COSSkidsNederland
  • Meeste mensen denken ook dat na de behandelingen gewoon door kunnen leven z… Kan cryolipolyse uiteindelijk zelfs dikker maken?! ferry
  • Hoi Hanny, het klopt, Marc Inbane is erg mooi en ook heel geliefd bij vrouw… Getest Marc Inbane natural tanning spray, glove en brush Redactie, Monique
  • Omdat ik me steeds meer bewust ben van de negatieve invloed van de zon, bes… Getest Marc Inbane natural tanning spray, glove en brush Hanny
  • Hallo Marion, je kan ons mailen via info@beautyjournaal.nl.… dr Frank Niessen: als borstverkleining en versteviging met inwendige bh mislukt Redactie, Monique

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen