• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Geteste producten » Corine test Biodermal Skin Boosters voor stevigheid, hydratatie en glow

  • Droge huid, Geteste producten, Gevoelige huid, Gezicht, Rimpels en slapte, Schone huid, Vette huid

Corine test Biodermal Skin Boosters voor stevigheid, hydratatie en glow

  • 21 maart 2022
  • Reageren
ua biodermal

geschreven door 

redactie, Corine

Biodermal heeft een mooie basisverzorging ontwikkeld, maar is dat voor onze 'verwende' Corine genoeg?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Africa Organics Baobab shampoo en conditioner

Onze tester en schoonheidsspecialiste Karmelita gaf dit setje maar liefst een 10! En dat is echt een unicum als je weet dat zij heel fijn krullend maar ook veel haar heeft dat snel pluizig wordt.
BEKIJK

Vorig jaar lanceerde Biodermal drie nieuwe Skin Boosters met vitaminen, afgestemd op verschillende huidbehoeften. Ze geven een dagelijkse extra boost voor meer stevigheid, hydratatie en glow. In deze review test ik de Skin Boosters van Biodermal voor je uit.

Voor kleine huidproblemen

Biodermal is in 1975 ontstaan vanuit de behoefte om verzorgingsproducten te ontwikkelen die kleine huidproblemen oplossen. Het merk ontwikkelt producten zoveel mogelijk met ingrediënten die van nature al in je huid voorkomen. Deze huideigen stoffen worden namelijk goed opgenomen door je huid en ondersteunen zo de natuurlijke beschermende werking en biologische processen.

Lees ook

Loading...
ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

De missie van Biodermal om vooral kleine huidproblemen op te lossen, impliceert dat het merk niet hardcore huidverbeterend is. Zie het eerder als basis huidverzorging voor alledag, waarbij het productassortiment voldoende ruim is om verlichting te bieden bij huidongemakken als droogte, irritatie, puistjes en eczeem. Producten van Biodermal zijn geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid. De Skin Boosters zijn dat ook.

Mixen en matchen

Je kunt de Skin Boosters los of in combinatie met elkaar gebruiken. Lekker mixen en matchen dus, afhankelijk van wat je huid op dat moment nodig heeft. Voelt je huid droog aan? Twee pompjes Hydrating Serum geeft verlichting. Een doffe huid? Voeg ook één of twee pompjes Glow Serum toe.

Tip van Biodermal: het meest doorzichtige serum eerst

Wil je meerdere serums (om in dit geval boosters) combineren? Dan is het belangrijk om eerst het serum dat op waterbasis of het meest doorzichtig is te smeren en daarna eventueel een serum dat een wat dikkere textuur heeft. In het geval van de Skin Boosters is de volgorde: Glow, Hydrating, Revitalizing.

Biodermal Revitalizing Serum

Het Revitalizing Serum bevat een combinatie van vitamine A en hyaluronzuur. Vitamine A verstevigt de huid en hyaluronzuur hydrateert, waardoor droogtelijntjes afnemen en de huid comfortabeler aanvoelt. Je brengt het serum aan op een gereinigde huid. Mijn favoriete reiniger van Biodermal is de reinigingsmelk met reinigende oliën en provitamine B5. Deze laat make-up als sneeuw voor de zon verdwijnen en voelt heerlijk romig aan, zonder de huid uit te drogen.

Het Revitalizing Serum heeft lichte textuur, waardoor mijn huid het serum snel opneemt. Doordat het parfumvrij is, neigt het serum naar ietwat muffig.

Je hebt vitamine A en je hebt vitamine A…

Biodermal gebruikt in het Revitalizing Serum de vitamine A-vorm retinyl palmitaat, een synthetische vorm van retinyl acetaat, afkomstig van dierlijke vetten en visolie. Retinyl palmitaat is een mildere vorm van retinol. Je huid is in staat om retinyl palmitaat om te zetten in retinol. Vervolgens vormt dit retinol samen met je huidenzymen het nog krachtiger retinoïnezuur.

Met die omzetting van de ene vitamine A-vorm in de andere is wel iets aan de hand… bij iedere omzetting gaat er iets van de effectiviteit verloren, waardoor de stof steeds milder en minder effectief wordt. Mocht je een gevoelige huid hebben, of niet goed tegen retinol in skin care kunnen, dan is retinyl palmitaat een goed alternatief. Uitermate effectief (vergeleken met retinol) is het echter niet.

Shop de Skin Boosters hier online

 

Lees ook

Loading...
UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

Biodermal Hydrating Serum

Dit ietwat lobbige, heerlijk frisse serum is verrijkt met provitamine B5 (panthenol) en drievoudig hyaluronzuur zorgt voor hydratatie. Bij drievoudig moet je denken aan kleine, middelgrote en grote hyaluronzuur moleculen. Hoe kleiner de molecuul, hoe dieper deze doordringt in de huid. Door gebruik te maken van verschillende molecuulgroottes, wordt je huid op meerdere niveaus gehydrateerd.

Het is een fijn recht-toe-recht-aan hyaluronzuur serum, dat een boost aan hydratatie geeft. Enige minpuntje is dat doseren erg lastig gaat. Er komt ofwel niets uit het pompje, ofwel meteen een hele flats.

Shop de Skin Boosters hier online

 

Biodermal Glow Serum

Ook dit serum bevat hyaluronzuur en daarnaast vitamine C. Het gaat een doffe huid en ongelijkmatige huidteint tegen. Daarnaast hydrateert het serum de huid. Biodermal Glow Serum heeft een waterige textuur, die mijn huid opslurpt. Het ruikt heerlijk fris en verkwikkend.

Je hebt vitamine C en je hebt vitamine C…

Net als vitamine A komt vitamine C in verschillende varianten. Een blik op de INCI leert dat Biodermal de variant ascorbyl glucoside gebruikt. Dit is een uitermate stabiele vorm van vitamine C. Het verbaasde me ook al wat dat het Glow Serum in een glazen flacon zit. De meeste vitamine C-serums zijn licht- en luchtdicht verpakt om de vitamine C zo lang als mogelijk effectief te laten zijn.

Ascorbyl glucoside wordt in de huid omgezet in ascorbic acid, ofwel pure vitamine C. Net als bij de omzetting van retinyl palmitaat gaat daarbij enige effectiviteit van de werkstof verloren. Nu is bekend dat niacinamide de effectiviteit van ascorbyl glucoside een flinke boost kan geven. Klein detail… op de INCI van het Glow Serum tref ik geen niacinamide aan.

Shop de Skin Boosters hier online

 

Crème op leeftijd

Na gebruik van de serums kies ik voor een ‘creme op leeftijd’ en wel voor Anti-Age 40+ dagcrème met SPF 15. Deze bevat gelukkig wel niacinamide, evenals huidverstevigende peptiden. De crème voelt licht aan en maakt mijn huid soepel.

Shop hier online

 

Lees ook

Loading...
UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

Eindoordeel: goede en betaalbare basisverzorging

De oplettende lezer heeft het waarschijnlijk tussen de regels door al gelezen… ik ben enthousiast, maar niet over the moon. Mijn voorkeur gaat uit naar effectievere producten, naar échte huidverbetering. Dat biedt Biodermal niet. Ook de formules kunnen nog ietwat worden geperfectioneerd, zoals toevoeging van niacinamide aan het Glow Serum. Net als de pompjes… die ook wat haperen.

mooie huid

Aan de andere kant: de Skin Boosters – net als de andere producten uit deze review – bieden een goede basisverzorging en houden rekening met de gevoelige huid. Niet iedereen heeft behoefte aan hardcore huidverbetering, waar meestal ook een prijskaartje aan hangt. Biodermal is uitermate betaalbaar, dus test het vooral zelf eens uit.

Lees ook:

  • Sabine test Biodermal Sensitive Balance voor de gevoelige huid
  • Getest Biodermal Couperose Crème
  • Lees hier alle BeautyJournaal skincare reviews

beautyjournaal shop

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

UA black opium
UA black opium
Geteste producten Parfum

Dian test het nieuwe Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, bomvol vanille

ua MAKE UP TASJ
ua MAKE UP TASJ
Geteste producten Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van make-up artist Lydia le Loux?

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

De buikwandcorrectie, zo gaat dat, en dit is het resultaat

Hoe zinvol is het om soms te stoppen met smeren?

maart
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

De skin detox podcast, met Mardge Pascaud!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hi Monique., mooi resultaat. Ben benieuwd wat het kostenplaatje is van wat … Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo! angela
  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen