• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Inika Organic vegan mascara getest door het team van Su Chen

  • Make-up, Ogen

Inika Organic vegan mascara getest door het team van Su Chen

  • 5 juli 2019
  • Reageren
ua-inikamascaras

geschreven door 

Su Chên Wong

Biologisch, dierproefvrij en veganistisch! Bevalt dat?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Pascaud Cleanser - de lekkerste ooit

Pascaud Cleanser – de lekkerste ooit. Op basis van aloë vera, goed reinigend in 1 keer, zonder te irriteren of uit te drogen. Favoriet bij vrouwen.
BEKIJK

Inika Organic

Welke vrouw wil nu geen mooie lange wimpers? Sommige vrouwen zijn er mee geboren, andere gebruiken mascara of dragen wimperextentions. Zo ben ik één van die vrouwen die wimperextentions draagt. Omdat ik deze keer mascara’s van Inika Organic heb ontvangen, heb ik mijn team ingeschakeld.

Shop Inika mascara hier online

 

Wat maakt de mascara’s van Inika Organic uniek?

Inika Organic van Australische bodem. Ze staan voor biologisch, dierproefvrij en veganistisch, erg fijn voor de vegans onder ons 😉. Inika doet geen enkele negatieve concessie met betrekking tot kwaliteit, mens, dier & milieu!

Daarnaast hebben ze een aantal certificaten op hun naam:

Biologische voedselketen Australië

Lees ook

Loading...
Ua Monique
Ua Monique
Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van Monique?

Inika is Certified Organic door de Organic Food Chain. De OFC certificeert de Australian National Organic Standard, een van de hoogste normen die wereldwijd geldt voor biologische cosmetica. Wanneer u dit symbool op uw Inika-doos ziet, is het uw garantie dat het product meer dan 70% gecertificeerde biologische ingrediënten bevat.

Vegan Society UK

Inika is Certified Vegan door de UK Vegan Society, een van ’s werelds meest erkende vegan certificeringen. Wanneer u dit symbool op uw Inika-doos ziet, is dit uw garantie dat het product geen dierlijke bijproducten bevat

Kies voor Cruelty Free Australia

Inika is Certified Cruelty Free door de Choose Cruelty Free Organization in Australië. Dit betekent dat deze producten nooit zullen worden getest op dieren of ingrediënten bevatten die het resultaat zijn van dierenmishandeling.

Organisch Cosmetisch Italië

Inika Eye, Brow en Lip Pencils zijn gemaakt van gecertificeerde biologische ingrediënten en voldoen aan de strenge productierichtlijnen, die zijn vastgesteld door de belangrijkste certificerende organisatie voor biologische cosmetica van Italië, CCPB.

Gecertificeerde halal

INIKA-producten zijn vrij van alcohol, veganistisch en voldoen aan de vereisten voor Halal-certificering door de certificerende instantie van Halal, de hoogste instantie in Australië.

De claims

Terug naar de mascara’s. Om een duidelijk overzicht te krijgen, heb ik alle mascara’s van Inika op een rij gezet met de claims.

Curvy Lash Mascara

  • Wimpers krullen met 1 laag
  • Uniek rond borsteltje voor perfect krullende wimpers
  • Rijk aan hoogglans pigmenten
  • Separeert iedere wimperhaar voor een prachtige oog opslag
Shop hier online

 

Verder is deze mascara verrijkt met gecertificeerde organische Carnauba-was en vitamine E. Deze curling-mascara zal de wimpers uitzetten en ze op hun plaats houden met een diepe dosis pigment.

Voor deze test heeft Jeffrey de Curvy Lash Mascara gebruikt. Zijn eigen wimpers zijn lang, blond en recht. Door het gebogen borsteltje verdeelt de mascara makkelijk, zonder klontjes. Op de foto is te zien hoe de mascara eruit ziet na één laag. De mascara loopt niet uit en blijft de hele dag goed zitten. Tevens is deze gemakkelijk te verwijderen zonder vlekken.

Shop the Curvy mascara hier online

 

The Mascara

  • Rijke en intense kleur
  • Ideaal voor gevoelige ogen
  • Unieke 100% plantaardige ingrediënten- mix beschermt en verzorgt de wimpers
  • Perfect voor dagelijks gebruik
  • Verlengt en definieert de wimpers voor een natuurlijke look

Lees ook

Loading...
UA trinny-2
UA trinny-2
Gezicht Make-up

Nieuwe obsessie! Makeover expert Trinny Woodall lanceert de ‘The Trinny Takeover Show’

Beschermt en voedt de wimpers met deze cranberry-mascara op waterbasis, compleet met een taps toelopend staafje om dekking te bieden aan het binnenste en buitenste gedeelte van de wimperlijn.

Rijk aan Magnolia Bark-extract, Vitamine E en Zonnebloemolie voor een glanzende uitstraling van de wimpers, zonder klonteren of schilferen.

Simone heeft mooie gekrulde wimpers van zichzelf maar niet hele volle. Daarnaast is het een echte natural girl en houdt ze van niet té opvallend, maar wel van een mooie oogopslag. Met één laagje mascara zie je de verlenging in haar wimpers. Zonder klonten. Het voelt fijn aan en irriteert niet op haar ogen. De mascara blijft heel de dag goed zitten, zelfs na het sporten! Met reinigingsmelk is de mascara makkelijk te verwijderen zonder hard te hoeven boenen.

Shop The Mascara hier online

 

Bold Lash Mascara

  • Volume en dekking met 1 laag
  • Mooie opbouw voor dramatische look
  • Rijk aan pigmenten
  • Met speciale volume borstel dat de wimpers verlengt en veel volume geeft

Zorgt voor een volumineus uiterlijk en beschermt de wimpers met de voordelen van de gecertificeerde organische Magnolia Bark Extract, vitamine E en zonnebloemolie.

Sophie heeft lange wimpers, maar niet vol. Haar eigen mascara geeft altijd extreem volume. Ze houdt van lange en hele volle wimpers. Gaat ze dit krijgen met de Bold Lash Mascara?

Op de foto is te zien wat één laag mascara doet. Voor een laagje ziet het er niet verkeerd uit. Verder voelt het licht aan en is het makkelijk in gebruik. Door de vorm van de borstel komt er meer mascara op de wimpers wat zorgt voor extra volume. Het blijft heel de dag mooi zitten, zonder te vlekken. Voor Sophie is het voor overdag een mooie mascara. Voor het weekend of een avondje uit zou ze wat meer laagjes op willen doen. Sophie heeft de Bold Lash Mascara makkelijk kunnen verwijderen met reinigingsmelk.

Shop the Bold mascara hier online

 

Long Lash Mascara

  • Luxe zachte textuur zonder klont-effect
  • Voor de gevoelige ogen
  • Extra longlasting

Met de nieuwe volumineuze opzetborstel kan elke keer de perfecte hoeveelheid mascara worden aangebracht. Carnauba Wax verhoogt het volume en de lengte en creëert verbluffende wimpers.

Door de samentrekkende en ontstekingsremmende eigenschappen van Magnolia Bark Extract te combineren met de voedende voordelen van vitamine E, verzacht en beschermt het de wimpers en geeft het een intense, weelderige kleur in één enkele slag.

Wat vindt Keturah ervan?

Keturah heeft van nature een lichte krul in haar wimpers met veel haren, maar haar wimperhaartjes zijn kort. Daarnaast traant ze makkelijk en heeft ze ook snel geïrriteerde ogen. Ze reageert dan ook snel op oogmake-up. Door de driehoekige borstel brengt de mascara goed aan en verdeelt hij zich mooi. Op de foto zie je wat één laagje mascara doet. Geen klonten en de wimpers zijn mooi verlengt.

Lees ook

Loading...
UA niw make up
UA niw make up
Make-up

Nieuw in de winkels: pittig gepigmenteerde make-up voor de huid, ogen en lippen!

Ook ervaart ze geen irritatie en krijgt ze green traanogen. Erg fijn. Na een dag werken heeft Keturah er soms last van dat haar mascara uitloopt. Met de Long Lash Mascara van Inika is dat niet het geval. Haar wimpers zaten nog perfect! Ook deze mascara word makkelijk verwijderd met een reinigingsmelk zonder daarvoor hard te hoeven boenen.

Shop the Long Lash hier online

 

Conclusie van het team

Bij alle vier de mascara’s kloppen de claims. Ze zijn superfijn in gebruik en het team was ook blij verrast dat het makkelijk verwijderd kon worden. Vooral een longlasting mascara is vaak een hele poetsklus. De prijs-kwaliteitverhouding is redelijk netjes. Vaak betaal je wat meer voor producten die biologisch, plantaardig, dier- en milieuvriendelijk geproduceerd zijn.

Shop Inika mascara hier online” class=”vce-button”]Shop Inika mascara’s hier online[/button]

 

beautyjournaal shop

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Su Chên Wong

Su Chên Wong

Su Chên (1985) is schoonheidsspecialiste en ondernemer in hart en nieren. Alles wat betrekking heeft op beauty heeft de interesse van Su Chên. Door haar passie is haar bedrijf Beautyinstituut Su Chên’s, opgericht in 2007, uitgegroeid tot een team van 3 werknemers en één van de grootste instituten in Etten-Leur.
Zij/haar nieuwsberichten
Su Chên Wong

Su Chên Wong

Su Chên (1985) is schoonheidsspecialiste en ondernemer in hart en nieren. Alles wat betrekking heeft op beauty heeft de interesse van Su Chên. Door haar passie is haar bedrijf Beautyinstituut Su Chên’s, opgericht in 2007, uitgegroeid tot een team van 3 werknemers en één van de grootste instituten in Etten-Leur.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
Ua Monique
Ua Monique
Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van Monique?

UA trinny-2
UA trinny-2
Gezicht Make-up

Nieuwe obsessie! Makeover expert Trinny Woodall lanceert de ‘The Trinny Takeover Show’

UA niw make up
UA niw make up
Make-up

Nieuw in de winkels: pittig gepigmenteerde make-up voor de huid, ogen en lippen!

ua-trinny
ua-trinny
Make-up

Trinny London make-up! Make-up artist Lydia le Loux test het uit op Monique!

UA MAC
UA MAC
Make-up

Inspiratie: herfst en winter make-up trends met MAC Cosmetics! + SHOP

ua-eyeliner
ua-eyeliner
Make-up

10 meest gemaakte eyeliner fouten + tips hoe het wel moet…

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Ultrasound voor je gezicht, zo gaat dat met Icoone en Venus

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Goed om te lezen. Ik ben bezig met de enzyme cleanser en de bounce back in … Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur Mary
  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de cr… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen