• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Nieuw in de winkels: luchtige crèmes, oliën en boosters voor de huid!

  • Droge huid, Gezicht, Grove porien, Rimpels en slapte, Schone huid

Nieuw in de winkels: luchtige crèmes, oliën en boosters voor de huid!

  • 22 februari 2019
  • Reageren
like
UA-skincare

geschreven door 

Dian Colle

Bio-Oil, Olaz, KORA Organics, Paula's Choice

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Bapscarcare Littekengel met UV-filter

Sneldrogende siliconengel die de gevoelige huid ook beschermt tegen zonlicht.
BEKIJK

Nieuwe maand, nieuwe producten! Ook deze maand zijn er weer een aantal nieuwe huidverzorgingsproducten gelanceerd. In dit artikel delen wij alle in & outs over de producten en lees je waar je ze kunt shoppen.

Bio-Oil Droge Huid Gel

Voor de behandeling van littekens en huidstriemen is Bio-Oil al 30 jaar het aangewezen product, en nu is er een innovatie: de Droge Huid Gel. De droge huid is misschien wel de grootste onvervulde behoefte in huidverzorging noemen.

Twee vormen van hydratie in-een

Lees ook

ua-shop
ua-shop
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Uit de BeautyJournaal shop: Alhydran, Bapscarcare, Biodroga en NuFACE

Bio-Oil mede-eigenaar David Letschert ontdekte door onderzoek dat je in een olie een hoger percentage werkzame stoffen kan verwerken dan in een crème op waterbasis. De Bio-Oil Droge Huid Gel is dan ook het eerste product dat occlusiviteit (vochtvasthoudende eigenschappen) en humectanten (vochtaantrekkende eigenschappen) op de meest optimale manier combineert.

Waarom water vervangen is door olie

Het product bestaat voor 97% uit actieve ingrediënten en slechts voor 3% uit water. Het water is noodzakelijk om  de natuurlijke bevochtigingsmiddelen te activeren in de formule.

Verder bestaat de Droge Huid Gel voor 50% uit de beroemde Bio-Oil, aangevuld met 37% andere oliën en sheabutter. De oliën dekken de huid af zodat er geen vocht uit de huid kan ontsnappen. Ook zitten er zoveel mogelijk natuurlijke bevochtigingsmiddelen zoals Urea, Lactic Acid en Sodium PCA, omdat deze een grote rol spelen bij het gehydrateerd houden van de huid.

Shop hier online

 

Olaz Whip

Olaz Whip is een verzorgingscrème die licht en luchtig aanvoelt en die  tegelijkertijd veel gewicht in de strijd tegen huidveroudering gooit. Lekker voor de Millenial girls dus, die geen vettigheid op hun huidjes willen, maar wel de beste bescherming.

Er is gebruik gemaakt van een zg. Active Rush Technology waardoor de crème heel licht op de huid aanvoelt en super snel intrekt. De technologie stelt de producten uit deze lijn in staat om 1000 keer hun gewicht in hydratatie en actieve ingrediënten op te slaan een razendsnel vrij te geven.

Er is de Regenerist Whip Hydraterende Crème met een Amino-Peptide Complex, ook verkrijgbaar met een spf 30, en er is de de Total Effects Whip Hydraterende Crème met niacinamide en de vitamines C  & E . Dit is de meest voedende crème.

Shop hier online

 

KORA Organics

Lees ook

ua-shopartikel
ua-shopartikel
Droge huid Gevoelige huid Gezicht

Uit de BeautyJournaal shop: huidverzorging voor de koude dagen

Nieuw bij Douglas is het huidverzorgingsmerk KORA Organics, van Victoria’s Secret Angel Miranda Kerr.

Ze wilde cosmeticagebruiksters graag een gezonder alternatief bieden voor hetgeen er allemaal op de markt is.

Miranda heeft producten laten ontwikkelen die stoffen bevatten met een natuurlijke geneeskrachtige en beschermende werking, zoals noni-extract, rozenbottelolie, duindoornolie en groene thee. Allemaal biologisch gecertificeerd.

Een greep uit de producten  

De Noni Glow Face Oil is een rijke, krachtige olie voor zowel het gezicht als de hals, met noni-extract, rozenbottelolie, granaatappelolie en duindoorn voor het verzachten, voeden en verhelderen van de huid.

De Gentle Cleanser is een zeepvrije reinigingscrème met biologische nonifruit-, kamille- en calendulaextracten en avocado-olie. Verzacht en kalmeert de huid.

De Balancing Rose Mist is een verzorgende, voedende en hydraterende gezichtsmist met beschermde antioxidanten voor de huid. Rozenwater, geraniumolie en hibiscus-en noni-extract.

De Hydrating Moisturizer is een creamy, dagelijkse moisturizer die de doffe of droge huid intens hydrateert, met een combinatie van gecertificeerd biologische rozenbottel- en macadamianootolie en nonifruit- en dropextract.

Lees ook

ua-shop
ua-shop
Couperose Droge huid Gezicht Rimpels en slapte Schone huid Voor hem

Uit de BeautyJournaal shop: toners voor een extra vochtboost in de winter

Shop hier online

 

Paula’s Choice 10% Azelaic Acid Booster

De 10% Azelaic Acid Booster bevat een krachtige combinatie van azelaïnezuur, salicylzuur en plantextracten die de huid op verschillende manieren kan helpen. Deze booster vervaagt pigmentvlekje die zijn ontstaan door schade van de zon. Kalmerende eigenschappen brengen een rode huid tot rust met als resultaat een stralende, egale huid.

Tot slot gaat de booster het ontstaan van puistjes tegen en vermindert het huidverkleuringen na puistjes. Een ideaal alternatief voor mensen die overgevoelig zijn voor benzoylperoxide!

Dit product is te mengen met je serum of nachtcrème maar kaan ook puur op de huid worden gebruikt voor een optimaal resultaat. Vervolg met een serum en crème. Gebruik dagelijks, wekelijks of zo vaak als goed voor jouw huid werkt.

Shop hier online

 

like

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
ua-shop
ua-shop
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Rimpels en slapte

Uit de BeautyJournaal shop: Alhydran, Bapscarcare, Biodroga en NuFACE

ua-shopartikel
ua-shopartikel
Droge huid Gevoelige huid Gezicht

Uit de BeautyJournaal shop: huidverzorging voor de koude dagen

ua-shop
ua-shop
Couperose Droge huid Gezicht Rimpels en slapte Schone huid Voor hem

Uit de BeautyJournaal shop: toners voor een extra vochtboost in de winter

Ua-skincare-
Ua-skincare-
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Grove porien Oogverzorging Rimpels en slapte Schone huid Vette huid

Nieuw in de winkels: goedkope huidverzorging en krachtig liftende serums

ua-niw
ua-niw
Droge huid Gevoelige huid Gezicht Grove porien Lekker smeren Lichaam Pigmentvlekken Rimpels en slapte Seksualiteit Vette huid Voeten en handen

Nieuw in de winkels: natuurlijke, voedende creme voor face & body

ua-shop
ua-shop
Beschadigd of droog haar Droge huid Gevoelige huid Gezicht Gezondheid Haar Lichaam Parfum Rimpels en slapte Vette huid Vrouwen Wassen

Uit de BeautyJournaal shop: Guerlain, Wella Professionals, Pascaud en BAP Medical

1 reactie

  • Brigitta van Someren schreef:
    22 februari, 2019 om 07:35

    Zo jammer dat Olaz nu weer in potten verschijnt, total effects zat in een pompflesje en nu zie ik dat ze deze crème weer in een pot doen 🙁
    Hopelijk blijven de pompflesjes wel gewoon in het assortiment!

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Met veel geduld is het echt bereikbaar

Januari
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Monique test NIVEA Cellular Luminous630 Corrigerend Serum en Dagcrème spf50 bij pigmentvlekjes

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Zo ik dacht dat deze rampspoed goed was om ook even aandacht te vragen voo… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond COSSkidsNederland
  • Hoi Jacomijn, dank voor je visie. Het is inderdaad erg belangrijk dat er me… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Redactie, Monique
  • Goed dat er aandacht blijft voor plastics in cosmetica in het belang van de… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Jacomijn Oerlemans
  • Beste Lien, de adresgegevens staan onderaan in het artikel, je kunt er op d… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Redactie, Monique
  • Hallo, ik ben op zoek naar een huisanalysetoestel en kwam terecht op observ… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Lien
  • Beste Laura, Bedankt voor je reactie en natuurlijk je keuze voor de Derm… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Annabelle
  • Oei Laura, hoe kan dat? We gaan het ook eens navragen bij Dermalogica.… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Redactie, Monique
  • Ik heb de flacon in november vorig jaar gekocht en heb er maar 3 maanden me… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Laura
  • Ik wist dit niet. Gelukkig nu wel. Ik heb geen Corona en gelukkig ook niet … Corona besmetting door make-up te delen? Noortje
  • Oh Noortje, wat zal je dat nu Ook missen? Ik kan ook niet wachten om weer … Dr. Francis Wu over huidhonger. Wat is ‘the right touch’? Dit is de snelheid… Redactie, monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen