• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Geteste producten » BeautyJournaal testpanel favorieten april 2015

  • Geteste producten, Gezicht, Haar, Make-up, Monthly Favorites, Parfum, Vrouwen

BeautyJournaal testpanel favorieten april 2015

  • 5 mei 2015
  • Reageren
like
Homepage Maandfavorieten April

geschreven door 

redactie, Corine

Met o.a. de ideale crease kwast, een toverstift voor knoeiers en mousse voor extra volume

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Oolaboo Blushy truffle hair bath voor iets droger, gekleurd haar

Wat een goddelijke, beschermende en voedende shampoo! 10% korting!
BEKIJK

BeautyJournaal testpanel favorieten april 2015

Laura Mercier eye crease kwastGerti: Laura Mercier Eye Crease Kwast

Blijkbaar zit ik in een luxe fase want de laatste maanden zitten al mijn favorieten in het high end segment. Helaas ook deze maand weer. Mijn favoriet is de eye crease kwast van Laura Mercier. Deze kwast kost €34 en is de allerbeste kwast om je arcadeboog aan te zetten. Hij is compact en stevig, waardoor je er nauwkeurig mee kunt werken. Daarnaast zacht genoeg om te blenden.

Lees ook

ua-karmelitaroutine
ua-karmelitaroutine
Geteste producten Gezicht Oogverzorging Pigmentvlekken Rimpels en slapte Schone huid Zon

Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita

Ik weet dat veel visagisten MAC 217 gebruiken, maar die is fluffy-er, de haren zijn langer. MAC 217 is ideaal om te blenden, maar voor de arcadeboog te groot. Met de eye crease kwast van Laura Mercier accentueer je de arcadeboog zonder het bewegend ooglid te raken. Hierdoor is hij ook ideaal om de buitenste ooghoek aan te zetten. Dit is mijn meest gebruikte oogschaduwkwast. Ik kan niet meer zonder! Je koopt deze kwast bij Skins.

Colgate Max WhiteTessa: Colgate Max White One

Ik heb al vele tandpasta’s geprobeerd, maar deze steekt er qua frisheid met kop en schouders bovenuit. De tandpasta geeft een langdurig fris gevoel en laat je tanden optisch witter lijken. Ik merkte na een paar dagen gebruik al duidelijk verschil. Wat andere tandpasta’s niet lukt, lukt bij deze wel. Geen dure tandenbleekbehandelingen nodig. De tandpasta bevat lichtreflecterende optische witmakers gecombineerd met een hoge concentratie polijstende reinigingsingrediënten, die veilig vlekken verwijderen.

De tandpasta heeft een handige flipdop, dus de smoes dat het dopje niet op de tandpasta kan worden gedaan is verleden tijd. Je shopt deze tandpasta hier.

Burberry Brit RhythmCindy: Burberry Brit Rhythm for Her

Ik hou van krachtige parfums, ze kunnen me niet zwaar genoeg zijn. Maar soms wil ik iets luchtigs en elegants. Iets waarbij ik niet bang hoef te zijn dat ik teveel op spray, of dat mijn geur niet past bij de gelegenheid. Zo’n geur die altijd kan, en toch heel fijn en uniek ruikt. Die heb ik gevonden in Burberry Brit Rhythm.

Deze geur draait om lavendel, maar ruikt zeker niet naar toiletverfrisser. Daar zorgen de oranjebloesem en roze peper voor. Het hout en de musk onderin maken de geur wat krachtiger en hierdoor blijft de geur heel lang hangen. Een paar spraytjes in de ochtend ruik ik ’s avonds nog. En dat voor een eau de toilette! Je shopt Rhythm for Her hier.

Loreal InfallibleTamara: L’oréal Infallible Lippenstift

Ik gebruik niet vaak een lippenstift, maar wanneer ik er voor kies deze wel te gebruiken, wil ik er ook eentje die ik niet elk uur opnieuw hoef aan te brengen. De L’oréal Infallible Lippenstift doet wat het belooft en blijft de hele dag zitten.

Het inmiddels bekende 2 stappenplan is eenvoudig in gebruik. Het borsteltje heeft een schuine kant welke perfect de contouren van je lippen volgt. Even laten drogen en afwerken met de verzorgende balm aan de andere zijde. Voor een natuurlijke look kies ik kleur 312 Incessant Russet en wanneer ik zin heb in een opvallende kleur heeft kleur 506 Red Infallible mijn voorkeur. Shop deze lippenstift hier.

kiehls ultra light daily uv defense spf 50Monique: Kiehl’s Dermatologist Solutions™ Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

Lees ook

ua-emani
ua-emani
Geteste producten Lippen Make-up Natuurlijk 100% Ogen Teint

Corine ontdekt Emani: vegan make-up met skin care effect

Een veel te lange naam voor een uitstekend basiszonverzorgingsproduct. Ik ben erg gecharmeerd van minerale filters waaraan een pigmentje is toegevoegd. Minerale filters zijn het meest mild voor de huid (reflecteren UV i.p.v. het te absorberen) en het kleurtje zorgt meteen voor een lichte glowing tint. Ik ben ook voorstander van een apart filter dat je over je dagverzorging legt, dus geen dagcrèmes met ingebouwd uv-filter. Dit product voldoet aan al mijn eisen. Het is lekker vloeibaar, smeert makkelijk uit, geschikt voor zelfs de meest gevoelige en ook acne-huid. Bevat naast uv-b ook een zeer hoog uv-a filter.

Ik vind dit product zo fijn dat ik het liefst een 100 ml verpakking heb. Dit flesje van 30 ml is way too small! Shop dit toppertje hier.

Biodermal CouperoseSabine: Biodermal Couperose Crème

Deze maand is het lastig kiezen! Ik heb er wel drie. Twee die ik nog even voor mijzelf wil houden, omdat het artikel nog niet geplaatst is. Maar houd Beautyjournaal goed in de gaten over Novexpert. Monique schreef al over dit prachtige merk. En ik kan je beloven dat een van mijn maandfavo’s van de komende tijd zeker van dit merk komt. Ik verklap voor nu nog even niets!

Maar als ik dan toch moet kiezen, is de Biodermal Couperose Crème mijn topper van deze maand. Ik testte dit product recent voor BeautyJournaal en voor het complete testverslag moet je het artikel lezen. Na een aantal weken zag ik al direct verschil. De rode plekken op mijn wang waren beduidend minder, mijn snel roodwordende neus werd getemd! De Couperose Creme van Biodermal blijft bij mij een vast onderdeel van de huidverzorging. Je shopt dit product hier.

Douglas Cleansing FoamYvonne: Douglas Essentials Soft Cleansing Foam

De Cleansing Foam van Douglas’ huismerk is zo fijn. Je brengt hem aan op je gezicht en hij schuimt heerlijk. Met draaiende bewegingen masseer je hem even over het gezicht. Hierna spoel je hem met water af. Je kunt hiervoor ook een washandje gebruiken. Wat ik persoonlijk zo fijn vind, is dat hij heerlijk ruikt, je hebt echt een schoon en fris gevoel na gebruik.

Na gebruik kun je een warme vochtige handdoek op je gezicht houden en dan je dag- of nachtcrème aanbrengen. Hij is er in de handige reisverpakking XS en voor thuisgebruik de XL. Zelfs met het kleine flesje doe je erg lang. De verpakking heeft een handig pompje, aan 2 tot 3 pompjes per keer heb je genoeg. De cleansing foam is exclusief verkrijgbaar bij Douglas.

Lees ook

ua-fav
ua-fav
Beschadigd of droog haar Droge huid Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites Pigmentvlekken Rimpels en slapte Schone huid Teint Vette huid Wassen

BeautyJournaal testpanel favorieten januari 2021

Inglot CorrectorKim: Inglot Nail Polish Corrector

Het is misschien niet de meest voor de hand liggende keuze voor een maandfavoriet, maar aangezien het nieuwe nagellak- en vrolijke kleurtjes seizoen weer is aangebroken, wil ik toch een zeer handig product laten zien waar ik zelf heel veel baat bij heb. Ik ben niet heel erg van de nagellakjes, maar mijn voeten mogen er wat mij betreft zeker wel verzorgd uitzien. Met kleur.

Omdat ik extreem linkshandig ben, kan ik met mijn rechterhand dus niet heel veel, laat staan nagellak opbrengen. Maar daar is wat op gevonden, namelijk de nailpolish corrector! En wel die van Inglot. Schiet je uit met je bibberhand of breng je net iets teveel aan op of over je nagelriem; no problem… deze witte toverstift haalt alle oneffenheden en slordigheden weg. Echt een aanrader voor dames die wat minder handig zijn met nagellak, alles komt goed met deze stift. Je shopt deze ‘toverstift’ hier.

Label M Extra Strong MousseCorine: Label M Extra Strong Mousse

Mijn hele leven ben ik al ‘gezegend’ met melkboerenhondenhaar: dun haar met een onbestemde kleur die het midden houdt tussen blond en bruin, zonder enig volume, slag of krul. Gelukkig is de kleur, met een beetje hulp van de kapper, inmiddels al jaren getransformeerd in lichtblond, maar het gebrek aan volume blijft een continu punt van aandacht.

Vandaar dat ik zo blij ben met goede stylingproducten, zoals mijn maandfavoriet van deze maand: Label M Extra Strong Mousse. Deze mousse breng je aan voor het föhnen en je zult zien dat je inspanningen met föhn en krulborstel meer effect hebben en ook langer blijven zitten. Wanneer ik geen tijd heb om te föhnen, gebruik ik de mousse op handdoek droog haar. Zelfs dan droogt mijn haar met meer volume op. Een aanrader! Shop ‘m hier.

like

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
redactie, Corine

redactie, Corine

Corine (1981) maakt deel uit van de BeautyJournaal redactie en is daarnaast ook freelance communicatieconsultant en tekstschrijver met een voorliefde voor beauty- en verzorgingsproducten. Ze is erg kritisch als het om verzorgingsproducten gaat, besteedt veel tijd aan 'vergelijkend warenonderzoek' en het uitpluizen van ingrediënten. Want hoe mooi de verpakking van een crème, lotion of lippenstift ook kan zijn... het gaat uiteindelijk om de inhoud.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
ua-karmelitaroutine
ua-karmelitaroutine
Geteste producten Gezicht Oogverzorging Pigmentvlekken Rimpels en slapte Schone huid Zon

Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita

ua-emani
ua-emani
Geteste producten Lippen Make-up Natuurlijk 100% Ogen Teint

Corine ontdekt Emani: vegan make-up met skin care effect

ua-fav
ua-fav
Beschadigd of droog haar Droge huid Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites Pigmentvlekken Rimpels en slapte Schone huid Teint Vette huid Wassen

BeautyJournaal testpanel favorieten januari 2021

ua-chanel
ua-chanel
Geteste producten Parfum Vrouwen

Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern!

ua-nivea
ua-nivea
Cosmeticaclaims Geteste producten Gezicht Marketingtrends Monique schrijft Pigmentvlekken

Monique test NIVEA Cellular Luminous630 Corrigerend Serum en Dagcrème spf50 bij pigmentvlekjes

Homepage Gold Collagen Sabine
Homepage Gold Collagen Sabine
Apotheek advies Droge huid Geteste producten Gezicht Gezondheid Lichaam Rimpels en slapte

Sabine test Gold Collagen Pure collageen drankjes

5 reacties

  • Corine schreef:
    5 mei, 2015 om 18:03

    Mary en Gerti, ik sluit me graag bij jullie aan… Ben ook erg benieuwd naar het zonverzorgingsproduct van Kiehls. La Roche-Posay heeft trouwens ook hele fijne ultra-lichte formules die je over je dagcrème kunt gebruiken en onder je foundation.

    like
  • Gerti schreef:
    5 mei, 2015 om 14:44

    Ik gebruik hem over een dagcrème en nee, dat bijt elkaar niet. Wel heb ik met deze spf iets meer ‘last’ van rullen als ik foundation gebruik. Niet te hard wrijven.

    like
  • Mary schreef:
    5 mei, 2015 om 13:49

    Dank je, Gerti. Ik zal ook eens wat samples vragen en wellicht hebben ze deze dan ook. Gebruik jij dit dagelijks onder een dagcreme van een ander merk en dat “bijt” elkaar niet??

    like
  • Gerti schreef:
    5 mei, 2015 om 10:58

    Mary, ik zat ook al te zoeken. Ben erg nieuwsgierig naar de zonbescherming van Kiehls, maar zie er alleen een met chemische filters. Misschien moet deze nog uitkomen? Die met chemische filters, vind ik trouwens ook erg prettig, ik heb wat samples gekregen.

    like
  • Mary schreef:
    5 mei, 2015 om 09:46

    Mijn favoriet! Maar op de site van Kiehl kan ik alleen een andere verpakking van de daily UV defense vinden in een 50 ml maar die ziet er anders uit. Doe jij hier nog een dagcreme overheen, Monique?? De foam van Douglas klinkt ook goed
    Prima ideeën weer!!

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Ze introduceerde een heel nieuw merk in haar salon uit Australie

Februari
Karmelita Gischler, schoonheidsspecialiste

Karmelita Gischler, schoonheidsspecialiste

Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hoi Jose, ik heb contact gehad en men geeft er de voorkeur aan om via de ei… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van Sabine Redactie, Monique
  • Je ziet inderdaad bij sommige vrouwen dat ze hun neus optrekken bij het lac… Video! 1 minuut met dr. Frodo: krijg je door Botox rimpels op andere plekken? Kitty
  • @monique, klopt dat hij wat zwaarder is. Niet voor iedereen, maar ik vind … Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern! Gerti
  • Nou, ik heb hem hoor Gerti en hij is heel erg lekker. Een wat zwaardere zwo… Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern! Redactie, Monique
  • Nou ik ben ook nieuwsgierig geworden hoor Karmelita♥️… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita Redactie, monique
  • Leuk Mary, ja het is gelukkig weer terug. Ik ben er zelf ook erg blij mee e… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Redactie, monique
  • jaren geleden heb ik al eens een proefflesje gehad. daarna is het een tijdj… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Mary
  • Dankjewel Monique ! Ik ben benieuwd naar beide merken en hun testresultaten… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van Sabine José
  • Beste keuze van 2020, iedere dag ben ik blijer dan de vorige dag.… Het favoriete huidverzorgingsprogramma van schoonheidsspecialiste Karmelita Karmelita | Elita Cosmetic Skincare
  • Hoi Anna, dank je wel voor je complimenten.… Monique is bij arts Hayri Hortoglu: En dan blijft ineens je foundation in die rimpel zitten…. Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen