• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Droge huid » Getest Suki Skin Care, deel 2

  • Droge huid, Geteste producten, Gevoelige huid, Gezicht, Grove porien, Vette huid

Getest Suki Skin Care, deel 2

  • 24 december 2012
  • Reageren
1

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Haar huid heeft geloof ik iets anders nodig...

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Oolaboo Blushy truffle hair bath voor iets droger, gekleurd haar

Wat een goddelijke, beschermende en voedende shampoo! 10% korting!
BEKIJK

Ruim zeven weken geleden, inspecteerde Dany Diop, huidspecialist en tevens distributeur van Suki Skin Care mijn huid. Deze bleek erg aangedaan (lees hier het verslag). Voor het beste herstel van mijn lichte acné huid volgde ik zes weken een drievoudig stappenplan van Suki Skin Care.

Lees ook

Loading...
ua-niwgoed
ua-niwgoed
Gezicht

Nieuw in de winkels: huidverzorging voor een zomerse glow en frisse uitstraling!

Ik gebruik een reiniger, de exfoliate foaming cleanser of een transformative cleansing clay voor ’s avonds en/of ’s morgens, standaard gevolgd door de balancing toner (lotion) en een balancing lotion (als crème). De producten bevatten ‘actieve  plantaardige stoffen’, geen synthetische toevoegingen. Ze zijn voor de gevoelige huid, dermatologisch getest en cruelty-free, dus niet getest op dieren.

Exfoliate Foaming Cleanser

Ik merk dat ik iets te ongeduldig ben voor de Exfoliate Foaming Cleanser. Tussen mijn handen wrijf ik een korrelige substantie op basis van suiker tot schuim. Het is wel een prettig stevig schuim. Als een soort masker wat in de huid snel intrekt. Soms verdwijnt het schuim, dat is jammer. Is mijn huid te vet, te vies? Als je niet uitkijkt en de korrels niet zijn opgewreven, is het een soort scrub. Dit is in mijn geval een nadeel, want korrels die niet oplossen, zouden mijn huid weer kunnen beschadigen. Juist scrubgebruik werd met mijn huidconditie afgeraden.

Aan de slag

Ik maak zorgvuldig mijn gezicht en kaaklijn schoon. Niet het decolleté, want hier heb ik geen last van. Het schuim afwassen met de washand is raadzaam. Alleen met handen en water zorgt voor een waterballet, maar onder de douche is het in dat opzicht wel ideaal. Het product zou moeten werken als een reiniger voor sterk vervuilde poriën, infecties elimineren en de collageen productie een extra stootje geven, zodat de huid gladder wordt. De frisse geur smaakt naar meer en zo proeft het ook een beetje, doordat het op basis van suiker is.

Het gebruik van de Concentrated Balancing Toner erna met spray is mild in gebruik. De lotion is om de huid te kalmeren, bacterievorming tegen te gaan en irritatie, maar ook om de olieproductie in balans te brengen, zoals de site vermeldt. Ik spray het op een watje, om mijn gezicht af te nemen. Niets op aan te merken. Ruikt lekker en lijkt het overtollig vuil op de watten op te nemen. Bijt niet en dat vind ik wel prettig, omdat dit wel zo is met producten waar alcohol in zit.

Concentrated Balancing Toner

Lees ook

Loading...
Homepage Rituals Mandy
Homepage Rituals Mandy
Geteste producten Gezicht Natuurlijk 100%

Mandy test Rituals Namasté: mindful skin care

De Transformative Cleansing Clay vind ik een ander verhaal, want mijn huid leek vooral in het begin vetter te worden na het gebruik ’s nachts. Deze heb ik erbij gekregen voor de afwisseling. De toevoeging van ‘antibacterial zinc’ tegen de puistjes en mee-eters, sprak mij wel aan.

Ik heb de keuze dit product als reiniger te gebruiken, waarbij ik de substantie 15 minuten in de huid moet laten trekken of dit als een soort masker te dragen in de nacht. Ik vind de substantie redelijk vloeibaar en wel fijn. Het masker is verder matterend, dus zelfs charmant in bed en het ruikt lekker! Een geur van een Aziatisch gerecht met citroengras. Na gebruik was ik het af met water en een washand.

Ook hierna gebruik ik de Concentrated Balancing Toner binnen het een driestappenplan om vervolgens de balancing day lotion op te smeren. De substantie is net zo vloeibaar als de clay, maar minder droog. De lotion zou kalmeren, helpen tegen rode huid, de olieproductie op peil brengen en collageen synthesis bevorderen. De daglotion brengt en neemt goed op, maar het ruikt na aanbrengen wel opvallend naar ammoniak! Hoe natuurlijk is dit product?

Yildiz concludeert:

Ik zie vrij snel resultaat en mijn huid lijkt oude lagen af te werpen. Op den duur heb ik ook minder last van het vetter worden van de huid na het gebruik van de clay. Over het algemeen is alsof de huid opnieuw wordt geprogrammeerd. Puistjes zijn in mindere mate aanwezig. Ik laat mijn huid zo veel mogelijk met rust, zodat het op natuurlijke wijze kan herstellen. Ik ben er alleen nog niet, want het echte herstelproces is slechts halverwege, doordat mijn hoornlaag nog veel oude huidcellen heeft. Ik moet nog even doorgaan.

Lees ook

Loading...
ua-paula
ua-paula
Geteste producten Gezicht

Judith test de Paula’s Choice Clear lijn voor een acne-vrije huid

Hoe ‘groen’ is Suki Skin Care?

Dit merk is een koploper en heeft in principe een werkzaam product dat met aandacht is geproduceerd. Het enige aandachtspuntje zijn de ingrediënten. Ondanks dat deze van natuurlijke afkomst zijn, kunnen mensen met allergie voor linalool, parfum en geraniol irritatie krijgen. Dus is het product voor hen (nog) niet geschikt. Waar mogelijk biedt Suki Skin Care wel een eerlijk loon (fair trade), gebruikt producten zonder bestrijdingsmiddelen (biodynamisch) en lokale producten tegen de uitstoot van Co2. Het bedrijf neemt ook milieuverantwoording door het gebruiken van gerecyclede materialen, het gebruik van plastic terug te dringen, omdat dit een giftige stof bevat, afbreekbare inkten voor het drukwerk en lokaal produceren om uitstoot te verkleinen. Ook ondersteunen ze goede doelen.

Lees ook:

  • Meer reviews van Yildiz en haar acnebehandeling met Suki Skin Care vind je hier
  • Het Beautyjournaal testpanel volgde een workshop bij Medik8
  • Meer puistjes na de overgang: expert Dr. Jetske Ultee vertelt

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-niwgoed
ua-niwgoed
Gezicht

Nieuw in de winkels: huidverzorging voor een zomerse glow en frisse uitstraling!

Homepage Rituals Mandy
Homepage Rituals Mandy
Geteste producten Gezicht Natuurlijk 100%

Mandy test Rituals Namasté: mindful skin care

ua-paula
ua-paula
Geteste producten Gezicht

Judith test de Paula’s Choice Clear lijn voor een acne-vrije huid

ua-waterspray
ua-waterspray
Gezicht

Hydrateren met waterspray, wat doet het echt voor de huid?

visual 750x375 px verena
visual 750x375 px verena
Gezicht

Yes! Een leven lang Doctor Eckstein, we leggen uit waarom…

Enlight314
Enlight314
Geteste producten Gezicht Natuurlijk 100%

Monique test SO’BiO étic biologische huidverzorging

1 reactie

  • Anja Wijers-van Straaten schreef:
    10 januari, 2013 om 19:32

    Jeetje, omdat ik benieuwd was hoe het met jouw gezicht zou zijn, lees ik nu, dat deel 2 al op 24 december is gepubliceerd. Tja, drukte door de feestdagen, ben ik bang. Hoeveel weken heb je (nu) nog te gaan Yildiz?

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Een facelift met minder littekens, door plastisch chirurg Frank Niessen

Wat heeft Mardge goede producten ontwikkeld om je brein te ontspannen!

Augustus
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

Video! Mardge Pascaud vertelt Monique op het strand over de Circadian ontspan je mooi-lijn + WIN!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Gerti, het is Feeling GoodS (met een S op het eind): https://www.feelinggoo… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • @Marianne, elke huid is verschillend en deze lijn zal zeker niet voor ieder… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • Beste Freyer, Dank je voor de correctie. Je hebt deels gelijk betreffend… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Minoxidil heeft totaal geen invloed op DHT, minoxidil kan zelfs haar op lic… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Freyer
  • Ik denk dat deze producten nog wel goed zouden kunnen zijn voor jonge huidj… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Ik zie het nu steeds meer dat meerdere zuren met elkaar in een complex zitt… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Redactie, Monique
  • Hallo Marianne, dank voor je reactie. Ja, 5 zuren in een een product lijkt … Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Gerti
  • No-nonsense.. en dan vijf zuren in één product? De enige 'meerwaarde' van… Gerti test de Sali Hughes x Revolution no-nonsense huidverzorgingsproducten Marianne H.
  • Goed om te horen Albert, dat er zo natuurlijk uitziet. Begrijp je standpunt… Spreekuur met dr. Frank Niessen: kun je je kin opvullen met lichaamseigen vet, wordt dat mooi? Redactie, Monique
  • Hoi Nina, in deze producten zitten toegevoegde geen UV-filters. Weet je zo … TheraVine introduceert Ice Crystal Technology superbescherming tegen huidveroudering   Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen