• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Make-up » Ogen » Getest Priori Lash Recovery Serum

  • Geteste producten, Make-up, Ogen, Wenkbrauwen

Getest Priori Lash Recovery Serum

  • 1 maart 2012
  • Reageren
priori lash recovery serum

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Het werkt wel, een beetje

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Pascaud Repair Complex nachtcrème

Monique is groot fan van dit serum en de ontwikkelaarster ervan, Mardge Pascaud, dus ook! Deze herstellende crème stimuleert de reparatie van collageen en elastine, zorgt voor betere werking van de huideigen reparatie-enzymen, helpt bij herstel na peelings, en geeft glow aan de huid. Met o.a. foliumzuur, B-vitamines, lactobacillus (probiotica) en betaglucanen.
BEKIJK

Priori Lash Recovery Serum

Mijn allereerste producttest was een wimperprimer/verlenger/verdikker, die, kort gezegd, niet werkte. En daarna heb ik nog een serum getest met hetzelfde teleurstellende resultaat. Ook mijn mede-testpanellid Dorine heeft dit soort producten getest en was ook niet bepaald enthousiast. Dorine testte Givenchy Mister Lash Booster en StimuLashFusion Intensive Night Conditioning Lash Enhancer.

Lees ook

Loading...
UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

We zijn nu  alweer 2 jaar verder en ik vraag me af of de vernieuwde wimperverlengende serums beter zijn geworden, zodat wij nu eindelijk kunnen roepen: Yes, dit is hem! So I give it another try en ga vol goede moed met Priori Lash Recovery Serum aan de slag.

Beloften

Priori Lash Recovery Serum claimt het eerste wimper- en wenkbrauw- verbeterende product te zijn dat een uniek complex van drie lipopeptiden bevat – een technologische doorbraak die helpt om wimpers en wenkbrauwen voller, dikker en meer voluptueus te maken.

Uit klinische testen blijkt, zo stelt het merk, dat de resultaten al binnen twee weken zichtbaar zijn. Andere wimpergroeiproducten die op de markt verkocht worden, verzorgen de wimpers alleen van buitenaf, waardoor ze sterker zouden moeten worden. ‘Een recentelijk wetenschappelijk onderzoek toont aan dat we een positieve bijdrage kunnen leveren aan de effecten van ongezonde wimpers en wenkbrauwen met Priori Lash Recovery Serum door de haarfollikel te stimuleren en de wimpers dus van binnenuit te verbeteren.’

Naar welk wetenschappelijk onderzoek verwezen wordt, is niet duidelijk. Kortom: marketing priet-praat. Maar de belofte staat als een huis: dit is dé Anti-Aging Booster therapie voor wimpers en wenkbrauwen, zo wordt me beloofd.

Lees ook

Loading...
botox orgasme
botox orgasme
Cosmetisch medisch Geteste producten

Orgasme? Hoe Botox je seks- en gevoelsleven beïnvloedt

Volgens het persbericht zijn de wimpers na 2 weken  27,75% langer en na 6 weken zelfs  56,01%!

De ingrediënten:

  • Komkommer
  • Kamille
  • Groene thee ( kalmerend, verzachtend en hydraterend)
  • Toegevoegde provitamine B5  ( soepele, veerkrachtige en gezonde wimperhaartjes)
  • Hyaluronzuur en glycerine ( mooie glans en conditie)
  • Vitaminecomplex A,C en E in combinatie met fosforlipiden ( groeistimulerend)

Ik zie hier geen enkel ingrediënt dat een bewezen groeistimulerende werking heeft, tenzij het die fosforlipiden zijn, of nog wat andere stoffen van de inci-lijst die ik over het hoofd heb gezien.

Gebruiksaanwijzing:

Trek het ooglid een beetje strak en trek met de punt van het kwastje één lijn langs de wimperrand, vanaf de binnenkant van het oog tot aan de buitenkant. Doe dit op dezelfde manier alsof je een eyeliner aan zou brengen. (In tegenstelling tot Dorine’s Stimulash Fusion mag deze wel op de onderste wimperhaartjes aangebracht worden).

Ik heb het serum dagelijks voor het slapen gaan als een eyeliner aangebracht, zoals in de gebruiksaanwijzing beschreven. Omdat ik nogal ongeduldig ben heb ik het soms ook overdag opgedaan.

Babs concludeert

Lees ook

Loading...
UA maandfavorieten
UA maandfavorieten
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023

Mijn beginlengte was ruim  4 mm en nu 5-6 mm.  Niet echt de helft langer, maar toch langer… Wimpers opmeten met een meetlatje of meetlint is een lastig karweitje. Maar mijn mijn wimpers lijken optisch langer en voller en mijn meetresultaten zeggen hetzelfde. Ik ben benieuwd of jullie het ermee eens zijn, aan de hand van de foto’s? Het is wellicht niet helemaal duidelijk, omdat de foto’s niet van gelijke afstand zijn gemaakt helaas.

Ik ben er in ieder geval wel van overtuigd dat mijn wimpers gegroeid zijn en voller zijn. Niet in 6 weken met 56%, maar in mijn geval met zo’n 30 à 35 % in 8 weken en dat is meer dan alle eerder geteste producten voor elkaar kregen! Priori doet in ieder geval  een stap in de goede richting!

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

botox orgasme
botox orgasme
Cosmetisch medisch Geteste producten

Orgasme? Hoe Botox je seks- en gevoelsleven beïnvloedt

UA maandfavorieten
UA maandfavorieten
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023

UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

pc test
pc test
Geteste producten Lichaam

Gerti, Sabine en Lydia testen Paula’s Choice 5% Niacinamide Body Serum

UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

27 reacties

  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    6 augustus, 2014 om 11:40

    hoi siham, is het een wimper haargroei middel? kun je de url geven? op zich kunnen deze middelen namelijk heel goed werken, eea wel afhankelijk van de stoffen die erin zitten. dus als je een oordeel wilt, is het goed om ons inzicht te geven in de stoffen die erin zitten.

  • Siham schreef:
    6 augustus, 2014 om 11:31

    Weten jullie iets af van Lash P7? Staat nu op Groupon te koop.

  • Schoonheidssalon Schagen Alpha Derma schreef:
    29 december, 2012 om 13:32

    In onze webshop zijn alle priori producten ook te vinden. Wij versturen het dezelfde dag nog, zonder verzendkosten. Kijk eens op http://www.alphaderma.nl/webshop.html . Als je twijfelt over wat je kunt gebruiken, neem dan even contact op, dan bespreken we wat de mogelijkheden zijn.

  • Babs schreef:
    16 maart, 2012 om 02:15

    @ Denise, ik heb antwoord gekregen van Priori: No, the PRIORI® products are not tested on Animals. All clinical testing is performed on human subject volunteers.

  • Rona schreef:
    15 maart, 2012 om 23:05

    @Adri ophthalmologist tested: een optometrist is iemand die zich bezig houdt met de zorg voor het oog. Oogmetingen, opsporen van afwijkingen, ziektes en aanmeten van lenzen en brillen.

  • Adri schreef:
    15 maart, 2012 om 19:01

    RevitaLash is niet getest op dieren, ophthalmologist tested (geen flauw idee wat dat is;-), dermatologisch-, allergisch- en klinisch getest.

  • Babs schreef:
    15 maart, 2012 om 16:21

    @Denise, ik heb daar ook gezocht en ook op http://www.ewg.org/skindeep/, maar daar staat de Lash serum ook niet bij. We houden elkaar op de hoogte!

  • Denise schreef:
    15 maart, 2012 om 16:08

    @Babs, Dank voor je reactie. Ik heb het ook gecheckt in de cosmeticagids op proefdiervrij.nl. Het merk staat er nog niet vermeld dus ik ga het ook even aan hen vragen via Facebook facebook.com/stichtingProefdiervrij.

  • Babs schreef:
    15 maart, 2012 om 14:05

    @Denise, een heel goede vraag! Ik kan op het internet er ( nog) geen info over vinden, maar heb contact opgenomen met het bedrijf zelf en hoop z.s.m een positief antwoord voor jou en voor mij terug te krijgen! Ik ga er in ieder geval achteraan.

  • Denise schreef:
    15 maart, 2012 om 11:41

    Ik vind het product zeker interessant, maar is het dierproefvrij getest?

  • Babs schreef:
    8 maart, 2012 om 20:02

    Adri, wat toevallig, ik heb ook van die rare, irritante haartjes in mijn ooghoeken. Af en toe trek ik die er ook uit..is best gevoelig…

  • Adri schreef:
    8 maart, 2012 om 19:13

    Ik gebruik Revitalash. Werkt echt. Maar? Mijn wimpers zijn inderdaad voller, ook langer, maar worden ook opgevuld met witte haartjes. Ik moet dus mascara op doen voor het volle resultaat. Bijkomend nadeel vind ik, dat je inderdaad meer haartjes krijgt dus ook in de ooghoeken. Ik draag lenzen en moet regelmatig met een pincet mijn ooghoeken epileren;-) Soms krijg ik ook een klein soort puistje op de wimperrand waar dan een nieuw haartje in blijkt te zitten.
    Met deze serums is het zo, dat je na een maand of 3 de behandeling even moet staken of om de dag kunt gaan doen.
    Ik betaalde 79 euro voor 3,5 ml. maar dat was vorig jaar op de Beauty Trade. Ik heb er nog 1 voorradig. Ben er n.l. wel erg blij mee.

  • Derma Care schreef:
    7 maart, 2012 om 20:18

    Lash Recovery is te koop bij Derma Care voor € 87.55

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 22:27

    Misschien heb je daarom in de zuidelijke landen ook zoveel harige mannen….;)
    Waar Priori verkocht wordt? http://www.prioriskincare.nl/p/1/65/verkooppunten-nederland-belgi%EB

  • Redactie, Monique redactie, monique schreef:
    1 maart, 2012 om 22:12

    scherpe opmerking babs! ik weet het eigenlijk niet meer, ik kan me inderdaad niet echt voorstellen dat ik daar elke dag mascara opdeed. misschien heb ik nooit niet eerder zoveel rust gehad wekenlang….*wink*

    ben je er trouwens al achter waar priori verkocht wordt?

  • Gerti schreef:
    1 maart, 2012 om 22:11

    Nagels groeien in de zomer ook sneller. Dat merk je vooral aan je teennagels.

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 22:09

    Monique, ik zit te denken: deed jij op de camping elke dag mascara op of juist af en toe? Het kan natuurlijk ook zijn dat je wimpers “rust” kregen ( dus ook niet beschadigen als je je mascara verwijdert) en de zon is volgens mij ook een groeimiddel, ik merk het aan mijn haar, die krijgt zomers een groeispurt.

  • Redactie, Monique redactie, monique schreef:
    1 maart, 2012 om 21:54

    ik kan me herinneren van de zomer een mascara van clinique te hebben gebruikt en toen ik na weken campingverblijf en minimaal spiegelbezoek thuis weer eens in de spiegel keek vond ik mijn wimpers belachelijk lang. het hield alleen niet aan. welke mascara het was, weet ik even niet meer. was me er toen ook niet van bewust dat ik iets met groeimiddel gebruikte.

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 21:39

    Hoi Gerti, ik legde het op mijn nachtkastje en als ik ging slapen, deed ik het serum op, net zoals mijn handcreme . Als ik ging slapen bracht ik het op, dus vergat het bijna nooit 😉 ( ik heb overal in huis op strategische plekken handcreme etc liggen 😉
    Ik ga even kijken naar jouw Lash system, laat je het weten als ie goed werkt, ben echt benieuwd!

  • Gerti schreef:
    1 maart, 2012 om 20:31

    Hoi Babs, op aanraden van een vrienden gebruik ik sinds een week Urban Decay Lush Lash System, een combinatie van een serum dat je als eye liner aanbrengt en een wimpermasker dat je als een mascara aanbrengt. Ik kan nog geen verschil zien, dat is te snel, maar ik ben wel benieuwd. Ik merk wel dat ik nog geen routine heb, vergeet het ’s avonds af en toe aan te brengen.
    Ik ben blij dat jij verschil merkt!

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 19:09

    @Rona, ik zal kijken of ik de verpakking nog heb 🙂

  • Rona schreef:
    1 maart, 2012 om 12:36

    @Babs, ik mag aannemen dat dat er toch opstaat? I.i.g. het icoontje van een open doosje met het aantal maanden erin? Anders even navragen?

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 12:29

    @Rona, ik had het gelezen. Misschien moeten we een tijdje een “rustpauze” inlassen en daarna ermee doorgaan. Ik ga kijken of er nog wat inzit, al weet ik niet hoe lang zo een product houdbaar is..

  • Rona schreef:
    1 maart, 2012 om 12:17

    Kijk, dat is mooi Babs. Het werkt; joepie! Overigens heb ik natuurlijk ook een wimperverlengend product getest: De elastilash. Lees nog even mijn laatste commentaar daarop! :
    https://www.beautyjournaal.nl/2011/09/rona-test-elastilash-eyelash-solution-van-obagi-medical/

  • Babs schreef:
    1 maart, 2012 om 11:43

    Hoi Dorine, je zou het kunnen proberen, al zie ik in verschillende prijsklassen steeds meer van dit soort producten op de markt komen. Babaria, (met keratine), en via Irma Hulscher, die mijn wenkbrauwen gedaan heeft, zweerde bij Rejuvi Eyelash Revitaliser ; zelfs Catrice heeft de Lash Plus intensive growth serum voor een paar euro. ( ik heb ergens gelezen dat deze wel in het begin “prikt” in je ogen)
    Je zou hem inderdaad kunnen proberen, hij is in ieder geval “veilig” voor je ogen, ik heb iig geen bijwerkingen ervan gehad en gelukkig een redelijk resultaat gekregen!

  • sabine schreef:
    1 maart, 2012 om 11:13

    ow aardig gek zeg. Had eerlijk gezegd de hoop opgegeven, maar dit beloofd wat! Toch maar eens kijken of het ook wat voor mij doet.

  • Dorine schreef:
    1 maart, 2012 om 09:57

    Nou Babs, ik zie inderdaad verschil, wat goed zeg! Misschien moet ik hem ook maar eens gaan proberen.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique neemt de transparante Invisalign beugel

Mircobioom van je huid is net zo belangrijk als die van je darmen

maart
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Het huid microbioom: hoe ziet dat eruit en hoe houd je het gezond? Monique ging naar Zuid-Afrika, op training 

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary
  • Ik ben intolerant voor histamine, wat inhoudt dat je beter geen gefermentee… Wordt je risico op borstkanker groter als je zuivel eet? Een wetenschappelijk overzicht. Jeannette Pathuis
  • Dag Madeleine, De meeste gebruikers brengen Esthecin s'avonds aan en late… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Moet men na het inmasseren van Esthecin iedere maal het haar wassen voorale… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? De Troch Madeleine
  • Hoi Vicky, het is helemaal niet erg als je zo'n blokje verliest. gewoon eve… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Redactie, Monique
  • Hoi Marleen, je kunt ons het beste even een mailtje sturen met je vraag en … Expertvraag: kan ik mijn witgrijze haar nog donkergrijs maken? Mijn kapper zegt ‘nee’ Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen