• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Zakenpraat » Marketingtrends » Internet marketing biedt grote perspectieven voor kleine spelers

Archief artikel

Archief artikel

  • Marketingtrends, Zakenpraat

Archief: Internet marketing biedt grote perspectieven voor kleine spelers

  • 5 februari 2009

geschreven door 

Redactie, Monique

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

MAC Strobe Cream Highlighter

Deze cream highlighter is ideaal om de vale teint een frisse oppepper te geven, als dus make-up artist Lydia le Loux. Zij gebruikt hem al vele jaren!
BEKIJK

TV blijft natuurlijk het krachtigste medium, maar, daar moet je wel geld voor hebben! Kleinschalige maar wel geduchte concurrentie begint van video-boodschappen te komen. Het is een steeds aantrekkelijker middel om je product onder de aandacht te brengen. Je kunt er multimediaal mee werken: van plaatsing op websites tot in nieuwsbrieven, en op elk moment van de dag. Onderzoekers zien grote mogelijkheden voor online video, en wij van BeautyJournaal natuurlijk ook. We zijn niet voor niets aan de slag gegaan met film. Wij vinden het ontzettend leuk om te maken, omdat je er op lekkere authentiek eigenwijze je boodschap mee kunt verspreiden, maar ook op dezelfde lekkere authentieke wijze producten kunt laten zien. En als het ergens tegenwoordig wel om draait, is het authenticiteit!

Contact met je community

Onderzoekers benadrukken ook dat Internet en haar multimediale mogelijkheden zo ontzettend goed ingezet kunnen worden voor de branding van merken, en minder voor de directe verkoop. Al hoewel we daar persoonlijk niet helemaal zeker van zijn, zeker niet als je als gespecialiseerd journalist c.q. recensist aan het werk bent, zoals wij hier. We hebben de afgelopen anderhalf jaar met onze ervaringen op beauty.blog.nl wel degelijk gemerkt dat je opinies kunt beinvloeden, en daarmee ook aankopen danwel het afzien van aankopen. We hebben vaak heel direct contact met consumenten. Juist dat directe contact en de community die je daarmee opbouwt, maakt het heel interessant voor marketeers om merken onder de aandacht te brengen. Wij weten ook dat marketeers van internationale bedrijven deze nieuwe mogelijkheden onderzoeken. Regelmatig spreken wij ze omdat er vanuit internationale hoofdkantoren opdracht is gekomen om de onlinewereld in kaart te brengen voor marketingdoeleinden. Hoe vaak horen we dan ook niet dat zeker in Nederland de markt online er nog teleurstellend amateuristisch uitziet. Tsja, er zijn een paar heel goede portals nu te vinden, maar dat zijn er inderdaad nog maar een paar….

De kracht van authenticiteit

BeautyJournaal staat juist open voor nieuwe manieren van branding, mits het wel binnen de filosofie van dit specifieke portal past. We koesteren een open benadering, waarbij een meervormige mening absoluut de ruimte krijgt. Omdat we er in geloven dat het de creativiteit stimuleert en de authenticiteit van producten meer naarvoren kan brengen. We zijn dol op goede verhalen en uitstekende formules (=recepturen)! Niet of-of maar en-en. En vooral zo creatief mogelijk.

Je ziet ook dat merken experimenten doen met community bases als Hyves en Facebook. Dat kan interessant zijn, maar je moet je wel goed realiseren wat je met de informatie die je terugkrijgt, kunt doen. Zonder goede analyses erop los te laten is het nutteloze info. Iedereen die in de retail werkt, weet dat: meten = weten = fijn, maar gooi die stapel informatie niet achteloos in een hoek om vervolgens weer op de oude weg of de onderbuikgevoelens (hoewel…best trendy weer tegenwoordig) door te gaan.

Via Internet kun je uitstekend aan viral marketing doen, mits je de community enigszins kent en onder controle kan houden. Portals als BeautyJournaal bieden een waanzinnige playground wat dit betreft. Elke bezoeker heeft al een meer dan gemiddelde interesse in cosmetica en is zeer geinteresseerd in nieuwe ontwikkelingen.

BeautyJournaal aandachtig gelezen

We zijn trouwens nu pas koud vier dagen aangekondigd online en het aantal bezoekers is inmiddels met 1200% procent gestegen. Gemiddeld bekijkt de bezoeker zo’n 4 pagina’s, de gemiddelde verblijfstijd is ruim 4 minuten. Het zijn gegevens waar we nu al heel trots op zijn (we hebben inmiddels 1,5 jaar blog-ervaring, we weten aardig wat van surfgedrag dankzij de handige analytics-tools). Zowel de tekstblogs als de video’s worden met veel toewijding bekeken.

We raden onze lezers zo veel mogelijk aan om zich de abonneren op de Updates in Emailservice. Je krijgt dan elke dag automatisch het laatste nieuws in je mailbox. Vergeet alleen je aanvraag niet te honoreren, anders blijft hij inactief.

Dag allemaal, we hopen samen met alle bezoekers een groot succes van dit BeautyJournaal te gaan maken!

Video-commercials

PS: wie het interessant vindt: wij bieden ook de mogelijkheid om ‘spots’ (in oude taal ook wel commercials genoemd) rond onze video’s te plaatsen. Onze software is er volledig op afgesteld. Ook zijn er mogelijkheden om onze exclusieve content – van blog tot video – voor meerdere doeleinden te exploiteren. En wie zin heeft in een brainstormpje voor een pakketje maatwerk, kan ons altijd bellen.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Cosmetisch arts Frodo Gaymans vertelt waarom Less is More beter werkt

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique
  • Zo fijn om de focus op de microbioom terug te lezen! Mijn eczeemgevoelige… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Claudia

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen