• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Nieuw in de winkels: lente make-up met vrolijke kleuren en glow!

  • Lippen, Make-up, Ogen, Teint

Nieuw in de winkels: lente make-up met vrolijke kleuren en glow!

  • 26 april 2022
  • Reageren
ua-niwmakeup

geschreven door 

Dian Colle

Morphe, HEMA, Charlotte Tilbury, Huda Beauty

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Dermalogica Invisible Physical Defense SPF30

Mooie, goed beschermende zonnecrème met mineraal filter + antioxidanten.
BEKIJK

Tijd voor een fris en vrolijk lente-lookje? Wat ons betreft wel! Gelukkig zijn de winkelschappen ook weer aangevuld met een aantal toffe, nieuwe make-up producten waarmee jij de perfecte look kunt bereiken. Lees je mee? 

Morphe 2 – Always On Gel Liner

Morphe lanceerde onlangs de Always On Gel Liner. Deze overal mee naartoe te nemen gel liner combineert een voedende, veganistische en waterproof formule met een moeiteloze, intense kleur.

De pigmenten zijn verrijkt met vitamine E, jojoba-olie en rozenolie en zijn daarmee makkelijk binnen één veeg aan te brengen. De formule is 8 uur lang waterproof, smudge-proof en transfer-proof. Daarnaast bevat het product een ingebouwde puntenslijper, handig!

De Always On Gel Liner is via de Morphe website (en in de winkel in Amsterdam) verkrijgbaar in 10 vrolijke kleuren, van roze en wit tot oranje en blauw. Je kunt de liner ook via Douglas shoppen, maar hier zijn enkel de zwarte en bruine variant verkrijgbaar.

Lees ook

Loading...
Ua Monique
Ua Monique
Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van Monique?

Shop hier alle kleuren online

 

HEMA – Time To Shine Lipproducten

HEMA heeft de collectie met lipproducten uitgebreid, met onder andere de Super Shine lipgloss en High Shine lipgloss. Deze fijne glosses verzorgen de lippen en laten ze stralen. Ook nieuw zijn de voedende lip-oliën en glosses met plumping effect.

Super Shine Lipgloss

Deze lipgloss bevat jojoba olie, gojibessenolie en vitamine E en geeft je lippen een superglanzende maar niet plakkerige finish. Verkrijgbaar in 5 verschillende kleuren en een transparante gloss.

Shop hier online

 

High Shine Lipgloss

Een hoogglanzende lipgloss met vitamine E, saffloerzaadolie en Aloë Vera-extract. De gloss geeft een mooie glanzende finish en voelt niet plakkerig aan. Verkrijgbaar in 7 verschillende kleuren en ook deze lijn heeft een transparante variant.  

Lip Plumping Gloss 

Deze plumping lipgloss geeft direct vollere en glanzende lippen met een vleugje frisheid en een zachte kleur. Het geeft de lippen meer volume en helpt deze te verzorgen zonder plakkerig aan te voelen. De lipgloss is verrijkt met hyaluronzuur, menthol, cayennepeperextract en saffloerzaadolie. Verkrijgbaar in 4 kleuren.

Shop hier online

 

Caring Lip Oil Transparant

Deze lipolie hydrateert en verzorgt je lippen en geeft een licht glanzende finish. De olie bestaat voor tenminste 97% uit natuurlijke ingrediënten, waaronder jojoba olie, avocado olie en gojibessenextract. Verkrijgbaar in 3 variaties.

Je shopt deze lipproducten online via de HEMA website of bij een HEMA filiaal bij jou in de buurt.

Shop hier online

 

Lees ook

Loading...
UA trinny-2
UA trinny-2
Gezicht Make-up

Nieuwe obsessie! Makeover expert Trinny Woodall lanceert de ‘The Trinny Takeover Show’

Charlotte Tilbury – Pillow Talk toevoegingen

Charlotte Tilbury breidt haar award-winning Pillow Talk collectie uit met drie nieuwe producten in de pillow talk party collection. De pillow talk party is de perfecte kleur voor iedereen en laat alle dromen uit komen, let’s glow!

Pillow Talk Multi Glow

De limited edition Pillow Talk Multi Glow is een all-over-glow highlighter met een prachtige glans. De highlighter komt in twee kleuren; Romance Light voor mensen met een koele ondertoon en Dream Light voor mensen met een warmere ondertoon. De kleuren variëren per variant van zacht nude tot roze en hebben een verzachtend, maar intens glanzend effect op de huid. Geen glitter, gewoon pure glow!

Shop hier online

 

Pillow Talk Dreams Luxury Palette

Yes! Er is weer een nieuwe variant van de populaire Charlotte Tilbury Luxury Palettes. Dreams bevat vier universeel-flatterende kleuren die ingezet kunnen worden voor zowel dagelijkse als party looks.

De kleur Prime heeft een parelmoer rose-gold tint, Enhance is een matte oudroze kleur, Smoke is een matte bruin en Super Pop is een shimmering rosé kleur. Samen vormen ze de perfecte pillow talk look. Een musthave palette voor iedere make-up liefhebber!

Shop hier online

 

Pillow Talk Push Up Lashes in Dream Pop

Ook de Charlotte Tilbury Pillow Talk Push Up Lashes Mascara heeft er weer een nieuwe kleur bijgekregen. Dream Pop is een bruine kleur waarmee je je wimpers 100% de show laat stelen.

Voor lange, volle en gekrulde wimpers die een flatterend contrast hebben op van nature donkere wimpers.

Shop hier online

 

Lees ook

Loading...
UA niw make up
UA niw make up
Make-up

Nieuw in de winkels: pittig gepigmenteerde make-up voor de huid, ogen en lippen!

Huda Beauty – Cheeky Tint Blush Stick

De nieuwe Huda Beauty Cheeky Tint Blush Stick is een prachtig opbouwbare, hydraterende en romige blush stick. De blush is verrijkt met lychee-extract en vitamine E en glijdt daarmee als een droom over de huid.

De formule versmelt mooi met de huid en zorgt voor een frisse, stralende (lente) look. Je kunt de intensiteit mooi opbouwen, van een transparant vleugje en een subtiele gloed tot een blakende blos!

De blush is verkrijgbaar in vijf tinten die ook perfect met elkaar te mengen zijn, van koraal en roze tot rood en paars. Geformuleerd zonder alcohol of parfum. Vegan friendly en niet-comedogeen. Bestand tegen water, uitlopen en zweten en tot wel 9 uur hydratatie!

Shop hier online

 

Lees ook:

  • Lees hier alle BeautyJournaal make-up reviews
  • Mandy test de fraaie nude make-up van Charlotte Tilbury voor een complete look
  • Make-up lover Dian test Huda Beauty van make-up artist en blogger Huda Kattan

beautyjournaal shop

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
Dian Colle

Dian Colle

Dian Collé (1999) studeert Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam. Al sinds haar 12e is zij dol op alles met betrekking tot beauty. Het begon allemaal met een grote verzameling van nagellakjes, maar dat liep al snel uit tot een goed gevulde make-up collectie. Via haar vorige MBO studie kwam zij terecht op de redactie van BeautyJournaal, waar zij haar passie voor make-up kon combineren met het vak waarvoor zij studeert. Inmiddels heeft Dian haar stage bij BeautyJournaal afgerond en maakt ze deel uit van het testteam.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
Ua Monique
Ua Monique
Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van Monique?

UA trinny-2
UA trinny-2
Gezicht Make-up

Nieuwe obsessie! Makeover expert Trinny Woodall lanceert de ‘The Trinny Takeover Show’

UA niw make up
UA niw make up
Make-up

Nieuw in de winkels: pittig gepigmenteerde make-up voor de huid, ogen en lippen!

Enlight394
Enlight394
Make-up

Karmelita doet permanente make-up, het resultaat!

ua-inikamascaras
ua-inikamascaras
Make-up

Inika Organic vegan mascara getest door het team van Su Chen

ua-lisa
ua-lisa
Make-up

Creëer de look! Lisa Eldridge no make-up natuurlijke make-up look + shoptips

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt de prachtige organic make-up van Absolution

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Goed om te lezen. Ik ben bezig met de enzyme cleanser en de bounce back in … Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur Mary
  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen