• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Lichaam » Voeten en handen » Review! Patricia test het Collistar Boot Mask voor haar benen

  • Lichaam, Voeten en handen

Review! Patricia test het Collistar Boot Mask voor haar benen

  • 6 september 2019
  • Reageren
2 likes
ua-collistar

geschreven door 

Patricia Verheijen

Krijg je hier mooie, gladde en ontspannen benen van?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Pascaud minerale foundation in poeder

Pascaud make-upproducten bestaan uit 100% zuivere pure mineralen van farmaceutische kwaliteit. De foundationpoeder is in maar liefst 7 tinten verkrijgbaar.
BEKIJK

Dat patches voor het gezicht erg populair zijn, weten we al. Ik heb er al een aantal van verschillende merken mogen uittesten.Bekijk hier maar een aantal van mijn reviews erover.

Patches (ook wel sheet mask genoemd) hebben als voordeel dat ze snel in het gebruik zijn en geen gedoe geven met het opsmeren en afhalen van het product omdat de actieve werkstoffen al in de patch verwerkt zitten.

In de vorm van laars!

Lees ook

handcremes
handcremes
Lichaam Voeten en handen

Dit zijn de favoriete handcrèmes van onze lezeressen!

Aan mij de eer om een geheel nieuw product van Collistar te testen. Een product wat ik nooit eerder heb gezien, namelijk het Boot-Mask, een masker in de vorm van een laars. Leuk, ik ben benieuwd!

collistar boot maskDe claims:

  • Voedend en hydraterend door de macadamianoten (macadamia ternifolia seed oil) en argan-oliën.
  • Vochtinbrengend (ureum)
  • Antibacterieel en sterke antioxidant (steranijs)

Uit de verpakking verschijnen 2 grote sokken. Bovenaan langs de stippellijn open ik de laars en ik steek mijn voet erin. De laars reikt tot net onder mijn knie, oei wat voelt die vloeistof koud aan.

Shop hier online

 

collistar boot mask

Lucht eruit persen

Met de drie zelfklevende bandjes maak ik de laars aansluitend. Toch merk ik dat ze dan nog niet goed genoeg aansluiten en besluit ik de lucht eruit te persen en op die manier trekken ze een soort van vacuüm.

Lekker koud

Na een minuutje of twee worden ze al lekker koud en voelen ze erg verfrissend aan. Even een stukje lopen is niet gemakkelijk want je glijdt alle kanten op in het sokje.

Shop hier online

 

Gaat het prikken?

Een paar uur ervoor heb ik nog mijn benen geschoren, als dat maar niet gaat branden of prikken door die actieve werkstoffen. Gelukkig zijn mijn voeten en benen niet extreem droog maar een bad van zachtheid is altijd gewenst.

Lees ook

ua-opi
ua-opi
Geteste producten Lichaam Voeten en handen

Karmelita test de OPI Pro Spa Skincare Gloves voor zachte handen

Twee lagen materiaal

De laars bestaat uit twee lagen. Het binnenste is het materiaal wat is doordrenkt met de werkstoffen en het buitenste laagje is van plastic om een “sauna”-effect te krijgen, wat de effectiviteit van de behandeling versterkt. Door de verfrissende werking merk ik weinig van het sauna- effect.

collistat boot mask

Koude benen

Eerlijk gezegd vind ik lichaamsproducten die koud worden niet echt prettig, zelfs in de zomer niet. Maar als je voeten en benen zwaar vermoeid aanvoelen na een lange dag werken of een intensieve work out, zal het echt verlichtend en verkwikkend aanvoelen.

Shop hier online

 

Munt is sterk aanwezig

De geur komt me erg bekend voor. Aangezien ik vaker verstevigende en afslankende lichaamsproducten van Collistar heb gebruikt denk ik dat ik hem daarvan herken. Op de ingrediëntenlijst staan veel ingrediënten die fungeren als geurstoffen, maar vooral de essentiële munt oliën vormen de sterke kruidige geur.

20 minuten

Lees ook

ua-voeten
ua-voeten
Douchen en baden Lekker smeren Lichaam Voeten en handen

Doe-het-zelf: salonwaardige pedicure lekker thuis + shoptips!

Na 20 minuten mogen laarzen uit. Tot het einde toe voelde het koud aan. Stiekem ben ik blij dat ze uit mogen, omdat ik ze echt te verkoelend vind aanvoelen. Het overige serum masseer ik in en gelukkig trekt het daardoor snel in. Mijn benen en voeten voelen super zacht en glad en ik ervaar geen irritatie van het scheren.

Koude voeten houden lang aan

Het koude gevoel op mijn benen blijft nog wel even aanhouden tot ongeveer 10 minuten na het verwijderen, maar met name mijn voeten blijven tot zeker twee uur nadien koud.

Shop hier online

 

Patricia’s eindconclusie

Als je vermoeide voeten of benen hebt na bijvoorbeeld het sporten of na werk, dan is dit product echt een absolute aanrader! Heerlijk verfrissend met als resultaat een zachte en gladde huid van de voeten en benen. Voor een zacht prijsje van €9,99 heb je dit wellness gevoel al.

Ik ga dit boot-mask zeker nog eens gebruiken na een warme zomerdag, voor een super verfrissend en verkoelend effect met als resultaat een gladde zachte huid.

  • Lees hier meer sheetmask reviews
  • Lees hier meer reviews over Collistar producten
  • Lees hier meer reviews van schoonheidsspecialiste Patricia
2 likes

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Patricia Verheijen

Patricia Verheijen

Patricia Verheijen (1983) is schoonheidsspecialiste en visagiste. Haar visie op beauty is: Beauty is voor iedereen! Patricia: “Ieder mens is mooi, maar daar komt wel wat meer bij kijken. Altijd op je mooist voor de dag komen zou een streven moeten zijn voor iedere man of vrouw, want het geeft je een goed gevoel en meer zelfvertrouwen.”
Zij/haar nieuwsberichten
Patricia Verheijen

Patricia Verheijen

Patricia Verheijen (1983) is schoonheidsspecialiste en visagiste. Haar visie op beauty is: Beauty is voor iedereen! Patricia: “Ieder mens is mooi, maar daar komt wel wat meer bij kijken. Altijd op je mooist voor de dag komen zou een streven moeten zijn voor iedere man of vrouw, want het geeft je een goed gevoel en meer zelfvertrouwen.”
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
handcremes
handcremes
Lichaam Voeten en handen

Dit zijn de favoriete handcrèmes van onze lezeressen!

ua-opi
ua-opi
Geteste producten Lichaam Voeten en handen

Karmelita test de OPI Pro Spa Skincare Gloves voor zachte handen

ua-voeten
ua-voeten
Douchen en baden Lekker smeren Lichaam Voeten en handen

Doe-het-zelf: salonwaardige pedicure lekker thuis + shoptips!

Enlight151
Enlight151
Geteste producten Lichaam Voeten en handen

4x handcreme getest: Weleda, Chanel, dr Hauschka, dr Organic

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Niet te jong en niet te oud, luister waarom...

Maart
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: vanaf welke leeftijd kun je Botox nemen?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hi Noortje, Bij de ALPHA-H zijn mijn wallen wel minder geworden, zag bij d… 3x oogcrème test – Mandy test Kylie Skin, Alpha-H en Filorga Mandy Glasbergen
  • Bij het eerste product staat er bij de conclusie dat de wallen niet minder … 3x oogcrème test – Mandy test Kylie Skin, Alpha-H en Filorga Noortje
  • Beste mevrouw, meneer, u kunt rechtstreeks contact opnemen met de kliniek v… Plastisch chirurg Frank Niessen: het geheim van littekenloze wondgenezing Redactie, Monique
  • Ik heb verschillende littekens op mijn onderbenen. Veroorzaakt doordat ik g… Plastisch chirurg Frank Niessen: het geheim van littekenloze wondgenezing A.C. van Emmerik-Pieké
  • Goed om te horen Mary. Spannend, die nieuwe productontwikkelingen. Ik ben e… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Redactie, Monique
  • Absoluut Kitty, de energie kan weer stromen, en hopelijk blijft het zo!… Patricia vertelt: ‘Ineens huil ik. In 11 weken lockdown verloor ik een stukje van mezelf….’ Redactie, Monique
  • Zo waar en herkenbaar en precies hoe ik mij ook voel(de). Zo blij dat we we… Patricia vertelt: ‘Ineens huil ik. In 11 weken lockdown verloor ik een stukje van mezelf….’ Kitty
  • inmiddels van Combray bericht gehad dat ik PC met SPF 50 er overheen kan do… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Mary
  • Mary, als de zon nog feller wordt kun je er nog steeds voor kiezen om Combr… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. redactie, monique
  • Ha Mary en Monique, ik sluit me graag aan bij Monique... Combray gebruik ik… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Corine

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen