• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Geteste producten » Video! Nieuw haar: Monique krijgt de Energy Code treatment

  • Beautyvideo's, Fijn haar, Geteste producten, Haar, Hoofdhuid, Kleuren, Monique schrijft

Video! Nieuw haar: Monique krijgt de Energy Code treatment

  • 28 februari 2017
  • Reageren
like
UitgelichteFoto2

geschreven door 

Redactie, Monique

'Mijn fijne haar knapt er serieus van op'

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Collistar Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt spray

Deze hydraterende spray met bruinversneller, aloë vera en fijne gouddeeltjes houdt je huid soepel in de zon, en geeft glow. Onder of over je anti-zonnebrandproduct heen. Bevat géén UV-filters.
BEKIJK

Energy Code van Systeem Professional is een nieuwe manier om jou naar huis te laten gaan met producten die echt op jouw haar en je wensen zijn afgestemd. Je beantwoord uitgebreide vragen over wat jij van je haar vindt qua conditie en stijl, hoe je het verzorgt, wat je wensen zijn, en wat de kapper constateert aan conditie van het haar en je hoofdhuid. Die gegevens worden verwerkt in een computerprogramma en daar rolt een compleet pakket aan goed afgestemde producten uit. Het wordt de Enery Code treatment genoemd. Monique onderging de treatment en vertelt erover.

Monique bij haar favoriete salon in Alkmaar: Pro Solo

Monique kreeg onlangs haar Energy Code Treatment van System Professional bij Ed Noijons van de multi-award winning haarsalon Pro-Solo in Alkmaar. In dit artikel vind je alle producten die Monique kreeg toegewezen en kan je het filmpje bekijken waarin er precies word uitgelegd wat een Energy Code Treatment nu eigenlijk is. En natuurlijk zie je het eindresultaat;-)

Lees ook

Loading...
ua-ordinary
ua-ordinary
Geteste producten Gezicht

Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary!

Shampoo: We beginnen met de shampoo uit de Hydrate lijn. Hydrate is ontwikkeld om de vochtbalans van droog haar diepgaand te herstellen. De Hydrate Shampoo zorgt voor langdurige hydratatie en reinigt het haar.

Haarmasker: Uit de Volumize lijn werd een haarmasker aangeraden. Volumize is ontwikkeld om fijn haar te versterken en te ondersteunen. Het Volumize Mask versterkt de haarstructuur gewichtloos en zorgt daarnaast voor volume en stabiliteit.

Extra verzorging: Ook kreeg Monique een product aangeraden uit de extra lijn, namelijk de Liquid Hair. Dit product vult gevoelig en kwetsbaar haar onmiddellijk aan. Ze moet deze om de vier wasbeurten gebruiken, in plaats van het haarmasker. Nog een extra product is de Elastic Force. Dit product maakt het haaroppervlak glad en zorgt voor een zijdezacht gevoel en verhoogt de opneembaarheid van stylingroducten daarna. Je sprayt deze op handdoekdroog haar, laat het 5 seconden intrekken en spoelt het dan heel kort af of je dept het haar nog eens goed droog met een handdoek.

Olie: Ook een verzorgende olie werd toegevoegd aan de Energy Code Treatment van Monique. Luxeoil Reconstructive Elixer beschermt de keratine in je haar. Ideaal om in de puntjes aan te brengen voordat je gaat droog stylen, of om eventuele pluishaartjes mee weg te werken.

De afsluiter:We sluiten af met de Repair Perfect Hair, een schuim product dat de haarvezels diepgaand versterkt en het haar beschermt tegen warmte van haarstylers.

Lees ook

Loading...
ua-test
ua-test
Geteste producten Make-up

BeautyJournaal team test CTZN lipsticks! Nudes voor alle huidstinten

Omdat Monique’s haar dan al zoveel producten heeft gehad, is het gebruik van verdere stylingproducten niet meer nodig.

  • Wil jij ook graag de Energy Code van jouw haar laten meten? Ga naar een System Professional kapper, het advies wordt gratis gegeven bij een behandeling. De producten kun je direct bij de kapper kopen. Vind jouw kapper via de Salonfinder.

Op de afbeelding zie je alle producten op volgorde staan.

Wat vindt Monique ervan?

Top! Ik kan niet anders zeggen. Ik heb nog nooit voor mijn haar zo’n uitgebreide range aan producten gebruikt die ook precies zijn afgestemd op mijn wensen. Voor mijn gezicht is dat al jaren heel normaal.

Een routine, net als met skincare

Lees ook

Loading...
ua-esse
ua-esse
Brands we love Geteste producten Gezicht

Patricia test de Esse Sensitive lijn voor de rosacea-gevoelige huid

Het is even wennen: wat gebruik je wanneer, maar net zoals met skincare heb je dat na twee keer wel door. Mijn haar voelt echt voller aan en is minder onder invloed van het weer, dat het slap wordt of pluizig bij vochtigheid. De haren zijn perfect gesealed.

Toppers vind ik vooral de Elastic Force, een serum dat je op handdoek droog haar aanbrengt en waarna je stylingproducten nog beter werken. Je krijgt er prachtig – net uit de kapper gekomen – haar van. Glanzend en stevig, goed gedefinieerd.

Favoriet is ook de Liquid Hair die je na elke vier wasbeurten opnieuw aanbrengt. Het geeft absoluut body aan mijn erg fijne haar.

It works….

Ik ben blij dat ik nu ook op haargebied eens een heel programma kan afwerken, omdat ik zie wat het met mijn huid doet, en daar zo tevreden over ben – voor je haar kun je hetzelfde effect bereiken. Heerlijk. Ik heb nog minder omkijken naar mijn haar. En ik moet zeggen dat de Dyson blowdryer ook een handje daarbij helpt. Deze föhn zorgt ervoor dat sytlingproducten nog beter opgepakt worden op je haar. Lees mijn review hier nog eens.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

like
Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
ua-ordinary
ua-ordinary
Geteste producten Gezicht

Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary!

ua-test
ua-test
Geteste producten Make-up

BeautyJournaal team test CTZN lipsticks! Nudes voor alle huidstinten

ua-esse
ua-esse
Brands we love Geteste producten Gezicht

Patricia test de Esse Sensitive lijn voor de rosacea-gevoelige huid

ua-wishful
ua-wishful
Geteste producten Gezicht

Beautycoach Manous Nelemans test WISHFUL skincare van Huda Kattan

ua-harriet
ua-harriet
Geteste producten Gezicht

Harriet test de nieuwe Paula’s Choice CBD producten

ua-chanel
ua-chanel
Geteste producten Parfum

Gerti test de Le Lion van Chanel, het nieuwste parfum. Mooi, mysterieus, modern!

2 reacties

  • Redactie, Monique redactie, Monique schreef:
    28 februari, 2017 om 12:20

    Hoi Noortje, de kapper vult dit samen met jou in. Hij kan als specialist jou het beste advies geven voor de haarproducten die vallen onder jouw persoonlijke Energy Code. Wat heerlijk dat jouw dochter kapper is;-)

    like
  • Noortje schreef:
    28 februari, 2017 om 11:20

    Jammer dat je het niet on line kunt invullen. Mijn dochter heeft de kappersopleiding gedaan en die doet mijn haar al sinds enkele jaren tot volle tevredenheid.

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Botox verslapt spieren, dus ook ook die van je wenkbrauwen?

April
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: zakken je wenkbrauwen door Botox?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Beste Fem, dank je wel voor je uitgebreide reacties. Onderaan het artikel s… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • deze tintelt wel bij mij maar is te doen. door de siliconen gebruik ik deze… Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Mary
  • @mary, ik wil die ook nog een keer testen. Zeker als jij hem ook gebruikt … Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Gerti
  • Hai Monique Hier ben ik nog een keertje na t lezen van ook alle reacties… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hai monique, Hele aparte ervaring om hier jou verhaal over invisalign t… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hoi Maartje, wat een leuke vraag! En om eerlijk te zijn... ik zou je dat ni… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • He Gerti, zeer informatieve post! ik heb zelf de Vit C suspension 30% in … Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Mary
  • Hallo, helaas heb ik ook al erg lang erg veel last van pigmentvlekken. Hype… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Maartje
  • Beste Kati, we verwijzen je graag naar het speciale complicatie spreekuur b… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Redactie, Monique
  • Ik heb siliconelippen waar kan ik het verwijder ?… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Kati

Volg ons op Instagram

  • Zo zeg! Je hebt een schoonheidsspecialiste of huidtherapeute nodig om je huidconditie top te houden, een cosmetisch arts om de Corona vermoeidheid uit je gezicht te halen, en je hebt make-up artist, hairdresser & beautycoach Manous Nelemans én de echt prachtige organic make-up van Absolution nodig om van je stralende zelf te blijven genieten! We hebben ook een leuke video gemaakt. Ik laat het je binnenkort zien op BeautyJournaal. ♥️♥️♥️ @absolution_cosmetics @bisselingvanburen @michellebronkhorst2021 @maison_manous #organic #organicmakeup #makeuptutorial #makeupartist #kapper #beautycoach #vegan
  • Huidcellen hebben biologische klokken – klokgenen die verantwoordelijk zijn voor de cyclische processen in de huid: de huidtemperatuur, het vochtverlies, uitrijping van keratinocyten, circulatie van bloed en lymfevocht, verandering van de talgproductie. Vochtverlies is in de avond en nacht het grootst. De talgproductie neemt ‘ nachts af en piekt rond het middaguur. ’s Nachts is de huid beter doorlaatbaar, waardoor actieve ingrediënten beter opgenomen worden. Tiina kwam een gloednieuwe werkzame stof op het spoor, een bacteriefamilie genaamd Lodobacter ssp, die gevonden werd in gletsjers die smolten, in het Zwitserse Valais. Deze bacterie is wonderlijk in staat om het uiteenvallen van
  • We hebben een nieuw makeup merk gespot. Lees er vandaag alles over op BeautyJournaal.nl Link in bio @danielsandlermakeup @douglasnederland #makeup #nieuwmerk #blush #nieuw #mooi
  • Heb je die fantastische review van Gerti van Lier al gelezen over The Ordinary? Even doen De goedkoopste serums ever boordevol klinisch bewezen werkzame stoffen Link in bio @theordinary @deciem @serum @goedkoop #review #test @gertivanlier #skinroutine
  • Fris, lichtgewicht, geen witte waas, veilige mineralen, spf, zonbescherming, vegan. Dát is IK Skin Perfection. Van Nederlandse bodem. It’s great. @ikskinperfection #vegan #mineral #mineraalzonnefilter #veilig #spf #zonbescherming #zonnebrandcreme #nieuw #musthave
  • Testing...testing...Elemis Pro Collagen cleansing with neroli oil & face cream. Wát een sensorisch genot Je vindt hier verkoopadressen voor dit geluk in een prachtige doos (Moederdag idee?) https://inma-cosmetics.com/elemis @elemis.benelux @adriana.derooij.inma @inmacosmetics @ashavandenberg #cleansingbalm #neroli #collagen #marinecollagen #algue #healthyskin #gezondehuid #schonehuid
  • Wat een leuk product is dit. Hybride, waar ik van hou; kleurtje, verzorging, spfje. En heel subtiel @jvg_make_up_collection #gekleurdedagcreme #spf #tintje #foundation #mooieteint #zongekust #makeup #nieuw
  • Het effect van Botox is heerlijk ontspannen, maar kun je er verslaafd aan raken en is dat erg op de langere termijn? Het schijnt erg lekker te zijn en het heeft óók nog een therapeutisch effect Eerlijk antwoord van cosmetisch arts Frodo Gaymans op BeautyJournaal vandaag. Video! Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #verslaving #ontspanning #cosmetischarts #vraag
  • ‘Het lichaam is het nieuwe gezicht,’ zegt cosmetisch arts Stephen Marks van de Kliniek voor Esthetische Geneeskunde in Amsterdam. ‘We zien dat bijvoorbeeld injectables in de kuiten en protheses in borsten en billen vaker worden vaker overwogen. We gaan dus steeds verder in onze zoektocht naar het perfecte lichaam.” Fabrikanten spelen hier handig op in en reageren met een overvloed aan nieuwe producten en behandelingen. Stephan: “Het is daarbij de kunst om net dat ene pareltje te vinden dat daadwerkelijk toegevoegde waarde biedt.” KVEG vond dit pareltje vorig jaar in de Verenigde Staten. Bij fabrikant Cutera, dé wereldwijde expert op
  • Botox is niet het beste middel als je ouder wordt...cosmetisch arts van een van de beste klinieken van Nederland, Frodo Gaymans is er eerlijk en stellig over. Luister naar zijn korte, krachtige boodschap op video. Natuurlijk vertelt hij wat je wel kunt doen Link in bio☀️ @kliniekdokterfrodo #botox #huidverslapping #rimpels #injectables #cosmetischarts
  • Ja, zuurstofdoorlatend is ineens een trend in de wereld van nagellak. Is het gezonder? Hmmm, er gaat een andere gedachte achter schuil. Van religieuze aard. Lees de review van schoonheidsspecialiste Karmelita vandaag.. Link in bio @orlynederland #nagels #nagellak #nagelstyliste #zuurstofdoorlatend #gezondenagels #koran #islam #moslimabeauty
  • Laat me je vertellen over de allermooiste collageen-houdende én stimulerende skincare die er is:QMS Medicosmetics Link in bio... @qmsmedicosmetics @mark_stanlein #collageen #hyaluronzuur #peptiden #huidverbetering #glow hydratatie @beautyjournaal_daily

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen