• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Monique tipt: huidverzorging en zeilen

Archief artikel

Archief artikel

  • Gezicht

Archief: Monique tipt: huidverzorging en zeilen

  • 23 augustus 2016

geschreven door 

Redactie, Monique

Maak me gek, wat een luxe!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Clarins UV Plus spf 50 anti-pollution zonnecrème

Corine: ‘Clarins UV Plus Anti-Pollution een ultra-fijne textuur heeft, die er ook nog eens voor zorgt dat je make-up beter pakt en langer blijft zitten. Bovendien is het een niet-vette textuur. En het feit dat het dankzij speciale beschermende werkzame stoffen ook beschermt tegen agressieve deeltjes uit luchtvervuiling, vind ik ideaal!
BEKIJK
Zeilend langs het Paard van Marken op het IJsselmeer

Regelmatig wordt mij de vraag gesteld hoe je je huid het beste kan beschermen als je vaak zeilt. Het is bekend dat je huid op het water door blootstelling aan uv-straling + reflectie van de uv-straling via het water (dubbelop dus) je huid extra kwetsbaar maakt, en tel daar nog de uitdrogende invloeden van de wind bij op.

Het is absoluut noodzakelijk om je huid van drie zaken te voorzien:

  • krachtige uv-filters
  • veel vetstoffen
  • …..die de hydraterende bestanddelen goed afsluiten

Nou kun je volstaan met een zonbeschermingsproduct voor de droge huid (lekker vet), die je zeker elk uur opnieuw aanbrengt, en vaseline op je lippen maar een beauty zou geen beauty zijn als ze niet meer fijne producten in haar regime inbrengt. Ik kies voor het volgende:

  • Valmont is een van de prachtigste merken voor mij die een gegarandeerd uitstekende hydratatie bieden en een fantastisch huidgevoel. Al vele jaren. Dit nieuwe moisturizing serum is een emulsie waar ik inmiddels verslaafd aan ben. Op warme vochtige dagen draag je hem solo, en anders gaat hij als serum onder mijn creme. Prachtige hechting en versmelting met de creme die er overheen doet. Geen vettigheid.
  • Estee Lauder Advanced Night Repair ampoules zijn voor mij de hit van de zomer. Ik ben dol op olieachtige serums, en deze beroemde anti aging cocktail gevat in bolletjes die je openknijpt zijn een weldaad voor mijn huid. Solo, of onder creme. Perfecte match en goede versmelting. Shop hier online.
  • La Prairie Ice Crystal Transforming Cream spf 30. Wat een fantastisch product dat zowel verzorgt, beschermt als een egaliserende kleur aan de huid geeft. Mijn grote steun en toeverlaat, eveneens deze zomer. Je kunt het beschouwen als een CC cream, ofwel getinte dagcreme. Hij is olievrij, maar geeft wel een mooie subtiele glans aan de huid. Hij gaat perfect samen met de Valmont moisturizing serum, of indien ik meer voeding wil, met de ampullen van Estee Lauder. Het is meteen mijn eerste laagje zonbescherming. Shop hier online.
  • Dior One Essential City Defense is mijn andere daily zonbeschermingsfavoriet met spf 50. Een hele dunne emulsie die je goed moet schudden en als een extra shield over de huid gelegd wordt. Er ligt tevens een claim op dat het extra beschermt tegen vervuilende milieu invloeden. Omdat het de huid iets lichter maakt, poeder ik het eventueel nog een beetje bij met bronzer, of ik leg er nog een dun laagje zongekuste foundation overheen. Soms gebruik ik hem over mijn La Prairie heen, afhankelijk van het weer, de wind, etc. Shop hier online.
  • Avene spf 50 dry touch is een van mijn favorieten waarmee ik mijn huid op het water om de anderhalf uur insmeer. Hyperallergeen, parfumvrij en water resistent. Shop hier online.
  • Voor de nacht verwen ik mijn huid na urenlang op het water met de uberluxe Sisley Supremya Baume, soms in combi weer met de ampullen van Estee. Het is een zeer kostbare creme, maar oh jee, wat een weldaad. Dik smeren hoeft niet, de hechting is prachtig, en je wordt gegarandeerd met een stralende en hele zachte huid wakker. Lekker doorvoed zonder dat je het gevoel hebt dat je creme op je huid is blijven liggen. Weer en wind, felle zon, op deze luxe creme kun je blindelings vertrouwen voor snel huidherstel. Wat een beauty….Shop hier online met korting.

Wat zijn jouw favoriete crèmes als je regelmatig zeilt?

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Wat goed dat er onderzoek gedaan gaat worden naar ontstaan , hoe en waardoo… Veel medicijnen bij huidziekten helpen niet. Martijn van Doorn doet groot onderzoek naar de mechanismen achter huidziekten José
  • Dank je wel, Monique… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Oxana
  • Hoi Oxana, wat leuk dank je wel. Het is een Silhouet bril met degrade blauw… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Redactie, Monique
  • Monique, jij hebt een mooie bril. Wat voor merk is het?… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Oxana
  • Beste Else Vlieland, dit artikel gaat alleen over mijn geval en ervaring. … Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Adriana Villadiego Pereira
  • Beste Veronique, dank je wel voor je vraag. Een goede! Er wordt inderdaad i… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Redactie, Monique
  • Leuk! We zijn benieuwd. Ook op Instagram zijn prachtige voorbeelden te vind… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Redactie, Monique
  • Hallo Else, Adriana zal zelf nog reageren op jouw commentaar onder dit arti… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Redactie, Monique
  • Ik heb deze geur ook van Elie Saab en de geur is geweldig. Zomers, fris, bl… Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel Angela
  • Waarom zet je de naam van de creme hier gewoon niet bij?… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Veronique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen