• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Frodo en Dokter Desiree
      • drs. Hayri Hortoglu
      • dr. Francis Wu
    • Haar
      • drs. Hans van Montfort
      • Wella experts Ilse en Lieke
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Cellfina
    • Cellics
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Doctor Eckstein
    • Icoone® & Venus Concept
    • IK Skin Perfection
    • Medik8
    • OBSERV huidscan
    • Synergie Skin
    • Ultherapy
  • Beautyvideo’s

BeautyJournaal » Brands we love » Getest Academie Aromatherapie Nourishing Cream en Radiance Mask

  • Brands we love, Droge huid, Geteste producten, Gevoelige huid, Monique schrijft, Natuurlijk 100%

Getest Academie Aromatherapie Nourishing Cream en Radiance Mask

  • 24 juni 2016
  • Reageren
Enlight1-13

geschreven door 

Redactie, Monique

Verrukkelijk zacht en vriendelijk voor je huid

Academie Aromatherapie

Onlangs testte ik voor het eerst een crème van Academie Scientifique de Beaute uit Frankrijk: de Princess Cream. Ik kende het merk al vele jaren, het is een mooi salonmerk. Ik was aangenaam verrast over de kwaliteit van de peptidencrème die ik mocht testen. Gebaseerd op een van de eerste recepturen die het merk ooit maakte, en voor de gelegenheid verpakt in het oorspronkelijk opaal glazen potje.

FullSizeRender-22

De kracht van essentiële oliën

Toen ik deze twee producten uit de Aromatherapie lijn ontving, was ik direct weer nieuwsgierig. Academie is er trots op dat het al decennia lang hele pure plantaardige stoffen gebruikt in haar huidverzorging: met name essentiële oliën, vanwege hun heilzame werking.

Planten uit de regio

Daarbij gaat het bedrijf ook heel regionaal te werk: er worden plantenstoffen gebruikt die in Frankrijk verbouwd worden. Daarmee zet Academie zichzelf ook neer als een heel authentiek merk. De lijn bestaat uit vijftien producten en in de brochure wordt ook nauwkeurig aangegeven wat de oorsprong is van de gebruikte plantenstoffen en in welke concentraties ze verwerkt zijn. Er zijn cleansers, een mooie serie serums, een serie crèmes voor alle huidcondities en een fijn masker.

Ik testte de Nourishing Cream voor de droge huid en het Radiance Mask.

Deze producten zitten nu verpakt in een leuke actieset, ga hier naar de website om te bekijken. En hier vind je verkooppunten.

FullSizeRender-27In de Nourishing Cream zit essentiële hars van mimosa, pruimenolie en pruimenboter in een complex van 3,5%, uit de Gascogne streek. In de basisformule zit zonnebloemolie, olijfolie, sheabutter, en vrijwel bovenaan staat triisononanoin wat een algemene trygliceride is, een plantaardige olie. Deze crème is vrijwel opgebouwd uit plantenoliën en in een zeer mooie formule gegoten met een prettig huidgevoel.

Zachte goed opneembare crème

Helemaal niet zo vet namelijk als je vermoedt. De crème trekt mooi in, maar geeft absolute zorg aan mijn drogere wangen en hals en decolleté. Ik vind hem ook erg fijn combineren met een vitamineserum eronder, en make-up gaat er ook prima overheen. Ik gebruik hem zelfs wel eens als extra laagje over mijn retinol-creme heen om de typische retinoide reactie af te remmen. Een vriendelijke crème met een heel betrouwbare formule, een multifunctionele vriendin, die je niet in de steek laat.

En dan het masker! Het Radiance Mask, geschikt voor alle huidtypen. Het wordt omschreven FullSizeRender-26als een verfrissend masker met essentiële olie van Cipres en bosbesextracten die de huid onmiddellijk hydrateren. Het complex is 1,5% van de totale formule, die overigens niet geheel plantaardig is, waaronder het conserveermiddel niet. Bovendien worden er enkele vormen van alcoholen gebruikt. Niet gevreesd, want dankzij uitstekende formulering is er totaal geen sprake van een uitdrogend effect, maar juist van een versneld hydraterend effect.

Heerlijk verkoelend effect

Ik ben dol op dit masker. Vooral omdat het een verkoelend effect geeft aan de huid, naast de snelle hydratatiekracht. Die verkoeling vind ik heerlijk als ik met mijn Iluminage laser op mijn rimpeltjes heb gewerkt. De huid is dan warm en neigt sneller uit te drogen. Ik laat dit masker er gewoon opzitten. Ook op mijn hals en decolleté, als heerlijke sneller oppepper, en zelfs op mijn handruggen als ze er wat craquelé uitzien. Het is voor mij een product dat ook mee op reis gaat en mijn huid behoefte heeft aan een opkikker. Heerlijk als aftersun ook!

Beide producten hebben een zeer zachte geur. Het masker is fris-kruidig met een zweem van dennengeur, en de crème heeft een amandel-gourmand achtige ondertoon.

FullSizeRender-21

Mijn verlanglijstje voor Academie producten begint te groeien. Ik word nu ook nieuwsgierig naar de serums…

Ga hier naar de website van Academie om alle mooie producten te bekijken. Voor een verkooppunt bij jou in de buurt, klik je hier.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
ua-pascaud
ua-pascaud
Droge huid Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Oogverzorging Rimpels en slapte Schone huid

Slappe huid? Lydia doet Award-winning Pascaud Contour gezichtskuur

UA-CALYSj
UA-CALYSj
Droge huid Gezicht Oogverzorging Rimpels en slapte Vette huid Voor hem

Callys serums geven jouw huid een super boost NIEUW + WIN!

Schermafbeelding 2019-12-03 om 21.57.57
Schermafbeelding 2019-12-03 om 21.57.57
Douchen en baden Geteste producten Gezicht Haar Hoofdhuid Lekker smeren Lichaam Lippen Make-up Monthly Favorites Stylingtools Teint Voeten en handen

BeautyJournaal testpanel favorieten november 2019

ua-ultheraphy
ua-ultheraphy
Borsten/decollete Brands we love Contourverbetering Lichaam Ultherapy

Je decolleté uit de kreukels met Ultherapy®!

ua-patricia
ua-patricia
Brands we love Geteste producten Gevoelige huid Gezicht Peptiden Rimpels en slapte Synergie Skin Vitamine c Werkstof dossiers

Winnaar! Schoonheidsspecialiste Patricia test Synergie Skin voor haar rosacea huid

ua-opi
ua-opi
Geteste producten Lichaam Voeten en handen

Karmelita test de OPI Pro Spa Skincare Gloves voor zachte handen

1 reactie

  • Noortje schreef:
    24 juni, 2016 om 13:03

    Ik vind het erg jammer dat je het niet via de website kunt kopen. De dichtstbijzijnde salon is bijna 50 km van mij vandaan. Dus 100 km vv. Ook jammer dat je geen proefjes kan bestellen en dat de prijzen niet te vinden zijn. Ik ben wel voorstander van essentiële olieën.

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Karmelita test

December
Karmelita Gischler

Karmelita Gischler

Karmelita test de OPI Pro Spa Skincare Gloves voor zachte handen

Dit zijn onze experts

user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Zo is dat Kitty! En hele fijne dagen gewenst;-)… Poepbacteriën in make-up! Nieuw onderzoek toont aan…. Redactie, Monique
  • Ik ben er niet verbaasd over... Als ik zie dat klanten gewoon producten in … Poepbacteriën in make-up! Nieuw onderzoek toont aan…. Kitty
  • Dank je wel Marianne, leuk om te horen, echter hebben wij ook vaak genoeg 4… Slappe huid? Lydia doet Award-winning Pascaud Contour gezichtskuur Redactie, Monique
  • beste ria, ik snap je punt. wij zijn echter afhankelijk van het beeldmateri… Slappe huid? Lydia doet Award-winning Pascaud Contour gezichtskuur Redactie, Monique
  • Ben het helemaal eens met Marianne. Ook ik behoor tot oudere vrouw, doelgr… Slappe huid? Lydia doet Award-winning Pascaud Contour gezichtskuur Ria
  • Interessant dit! En wat mij met name aanspreekt is dat er nu een tester ing… Slappe huid? Lydia doet Award-winning Pascaud Contour gezichtskuur Marianne
  • Voor Su. Ik gebruikte het wimperserum van kruidvat maar dat is een aantal m… BeautyJournaal testpanel favorieten november 2019 Noortje
  • Hallo, Deze serums zijn een echte innovatie. Zwitserse deskundigheid! Ik b… Callys serums geven jouw huid een super boost NIEUW + WIN! Resy
  • Graag zou ik mee willen doen met deze win-actie.... Deze serum's lijken ee… Callys serums geven jouw huid een super boost NIEUW + WIN! Ankie
  • Super, bedankt voor je reactie, daar gaan we achter aan!… Darmflora onderzoek! UV-B straling heeft positieve invloed op je darmen redactie, Monique

Volg ons op Instagram

No images found!
Try some other hashtag or username

De sterkte van UV-straling vandaag

 
zonkracht verwachting Nederland Zonkrachtverwachting dag 1 Zonkrachtverwachting dag 2 Informatie over de zonkracht

 (Bron: KNMI Datacentrum)

Welke spf moet ik vandaag gebruiken, wil ik niet verbranden? Klik op de foto voor uitleg.

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen