• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Zakenpraat » Cosmeticaclaims » RoC Pro-fessional skincare maakt me oprecht blij + WIN!

Archief artikel

Archief artikel

  • Cosmeticaclaims, Couperose, Droge huid, Gevoelige huid, Gezicht, Grove porien, Monique schrijft, Oogverzorging, Pigmentvlekken, Rimpels en slapte, Schone huid, Vette huid, Voor hem, Zon

Archief: RoC Pro-fessional skincare maakt me oprecht blij + WIN!

  • 14 juni 2016

geschreven door 

Redactie, Monique

Mijn recept voor verslapping & pigmentvlekken & donkere kringen

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Australian Bodycare Heel Repair voetcrème

Onovertroffen en zo betaalbaar! Deze hielencrème met maar liefst 25% urea houdt de kloofjes echt onder controle. Urea is de beste stof die we kennen hiervoor en nog niet eerder kwamen we een product tegen met zo’n hoog percentage. We zijn om. Dit is een toppertje.
BEKIJK

RoC maakt me blij met het Pro-Fessional skincare programma

Er zijn voor mij merken in het massmarket segment waar ik altijd weer blij van word. RoC is er daar een van. Betaalbaar, maar ook absoluut interessant geformuleerd. Met werkzame stoffen die ertoe doen, en met oog voor alle huidcondities denkbaar.

Re-invented!

RoC heeft haar complete assortiment van huidverzorgingsproducten opnieuw uitgebracht. En dat betekent in dit geval dat niet alleen de insteek op huidbehoefte overzichtelijker is geworden, er zijn ook heel interessante nieuwe producten bij gekomen….en de website biedt nu extra veel informatie over verzorging en preventie. Er is een huidanalyse programma en er zijn tips om je huid in goede conditie te houden met zinvolle achtergrondinformatie.

Leestip: bezoek hier de nieuwe uitgebreide website van RoC

Nieuwe indeling: verschillende texturen 

Wat ik ten eerste al interessant vind is dat de traditionele onderverdeling naar nacht- en dagverzorging weg is. Er wordt nu gekeken naar huidbehoefte, en daartoe bevatten alle lijnen nu producten in verschillende texturen: van een concentrate (hooggeconcentreerd crème, dus niet te verwarren met een serum textuur), een fluid (vloeibare verzorging, minder vet) tot een crème (rijke, meer vette crème). Je kunt ze natuurlijk combineren, maar ook los van elkaar gebruiken. Lees hier alle ins & outs om je huidstructuur te begrijpen

Zes lijnen voor zes behoeften

Het nieuwe Pro-Fessional assortiment bestaat nu uit zes lijnen, geheel afgestemd op jouw huidsituatie, en dat zal je ook overzichtelijk zien als je de huidconditie test op de website doet. Het is echt handig, omdat je via gerichte vragen bij de juiste lijn uitkomt. Terwijl, als je het assortimentsoverzicht bekijkt nog wel in de verleiding zou kunnen komen om te twijfelen tussen de ene en de andere lijn.

De test schept meteen duidelijkheid. Je doet hem hier.

De nieuwe lijnen zijn: 

•Renove, om de teint te egaliseren (lees meer) en pigmentvlekken minder zichtbaar te maken, met o.a. vitamine C (lees meer), en anti-age stof Hexinol – een patent van RoC (lees meer).

•Correct, om rimpels en fijne lijntjes minder zichtbaar te maken, met o.a. retinol (lees meer) en hyaluronzuur (lees meer).

•Define, om huidverslapping af te remmen (iets waar ik zelf last van heb, als gevolg van een hoge glycatie gevoeligheid), met o.a. het gepatenteerde THPE dat inwerkt op de keratinocyten (laat ze samentrekken, lees meer) van de huid en zo zorgt voor een optisch aanspannend effect en bugrane (lees meer) dat de elastieneproductie stimuleert. Lees ook hier meer over huidverslapping. 

•Preserve, een parfumvrije lijn, rijk aan vitamine E en polyfenolen (lees meer) , en afhankelijk van de textuur ook extra vitamine C en/of plantaardige olien en hyaluronzuur.

•Pro, de nieuwe verzorgingslijn speciaal voor de gevoelige huid met parfumvrije producten, en aanvullend een Balm en een Cream voor de zeer geprikkelde huid. Deze producten zijn ook een aanrader na cosmetische behandelingen om de huid tot rust te brengen en/of beschermen. Lees hier meer.

•Sublime, een zeer interessante oogverzorgingslijn, met onder meer het Perfecting System dat bestaat uit twee producten die je over elkaar heen gebruikt, en met elkaar in wisselwerking door elektrostimulatie zorgen voor minder fijne lijntjes. De huid wordt als het ware van binnenuit opgevuld.

Mijn test

Ik doe de test op de site van RoC en geef aan dat pigmentvlekken en huidverslapping voor mij speerpunten zijn. Ik wilde beide zo lang mogelijk uitstellen en zo min mogelijk gaan zien in mijn gezicht. Via een overzichtelijk keuze menu waarin gevraagd wordt naar je huidconditie, de type producten die je gebruikt en welk probleem je wilt aanpakken, kom je bij een gericht productadvies uit.  Voor mij, met mijn gecombineerde huidtype zijn dat:

  • Pro-Define Anti-Sagging Firming Concentrate die als nachtverzorging fijn is
  • De Pro-Renove Anti-Aging Unifying Fluid voor de pigmentissues en bescherming SPF15 voor overdag.
  • De Multi Action make-up remover en voor de momenten zonder make-up:
  • De Extra Gentle wash off cleanser
  • Tot slot: De anti brown spot unifying fluid spf 50

Lees hier alle ins & outs over oorzaken en oplossingen voor pigmentvlekken

Ik word natuurlijk meteen nieuwsgierig. Ik had al even kennis gemaakt met de verschillende texturen en ik moet zeggen dat ze heerlijk aanvoelen op de huid. De concentrate en een fluid zijn ook een perfecte combi voor mij, omdat ik altijd nog een gekleurde dagcreme of foundation over mijn skincare heen aanbreng, en zo wordt de basis niet te vet daarvoor. De zonverzorging van RoC is al jaren favoriet bij mij.

Lees hier alle ins & outs over oorzaken en symptomen van huidverslapping

Bijzondere technologie voor de oogomtrek!

Maar ik wil nog een product onder de aandacht brengen, en dat is de speciale set oogverzorging: Pro-Sublime Anti-Age Perfecting System.

Het bestaat uit twee stappen: een Eye Perfecting Concentrate in een opvallend grijsblauwe gel, die, zodra je hem opdoet, je kringen als sneeuw voor de zon laat verdwijnen, echt top!  Daarover heen breng je heel dun de Eye Perfecting Activating Fluid aan. Tussen deze twee producten ontstaat een speciale synergie op de huid: een elektrische stimulatie (E-pulse, lees hier meer), veroorzaakt door een combinatie van zink met microfijne deeltjes koper.

Lees hier alle ins & outs over het ontstaan van kringen en de aanpak ervan

Weg kringen

Door deze activiteit ontstaat er een celprikkeling die de huidfuncties stimuleert zoals aanmaak van collageen en elastine, maar ook verkleuringen aanpakt. Dit is een langere termijn effect. Ik heb het daarvoor nog niet lang genoeg gebruikt. Maar er is dus ook een onmiddellijk effect: je kringen verdwijnen, het huidoppervlak lijkt zich van binnenuit op te vullen en het oppervlak wordt heel egaal van kleur.

Ik adviseer hem wel ‘s nachts te gebruiken omdat je concealer of foundation erover heen wat kan gaan rullen. Dit effect wordt minder als je genoeg tijd neemt om alles in te laten trekken, en niet teveel van de producten aanbrengt. Ook werkt kloppend aanbrengen beter dan uitsmeren.

WIN deze oogcrème set bij BeautyJournaal!

We krijgen de unieke gelegenheid om een flink aantal sets van deze oogcreme nu weg te geven. Doe mee, en ga hier naar de actiepagina.

 

RoC Pro-fessional in vogelvlucht

Hierbij geef ik nog even in vogelvlucht aan welke mogelijkheden je hebt met het nieuwe programma, afgestemd op jouw huidissues:

  • Voorkomen van algemene verouderingstekenen van de huid: Pro-Reserve
  • Een stralende en egale teint krijgen: Pro-Renove
  • Correctie van de eerste rimpels en diepere lijntjes: Pro-Correct
  • Een steviger huid: Pro-Define
  • Een frisse blik rondom de ogen: Pro-Sublime
  • Verzorging voor je zeer gevoelige huid: Pro

Lees hier ook allerlei waardevolle lifestyle tips om je huid in topconditie te houden: over zon, voeding en stress en welke kettingreacties ze veroorzaken in je huid.

RoC PRO producten shop je landelijk exclusief bij Etos.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al meer dan 25 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al meer dan 25 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Ultrasound voor je gezicht, zo gaat dat met Icoone en Venus

Mircobioom van je huid is net zo belangrijk als die van je darmen

maart
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Het huid microbioom: hoe ziet dat eruit en hoe houd je het gezond? Monique ging naar Zuid-Afrika, op training 

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary
  • Ik ben intolerant voor histamine, wat inhoudt dat je beter geen gefermentee… Wordt je risico op borstkanker groter als je zuivel eet? Een wetenschappelijk overzicht. Jeannette Pathuis
  • Dag Madeleine, De meeste gebruikers brengen Esthecin s'avonds aan en late… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? Hans van Montfort
  • Moet men na het inmasseren van Esthecin iedere maal het haar wassen voorale… Expertadvies: Is Esthecin beter dan minoxidil tegen haaruitval? De Troch Madeleine
  • Hoi Vicky, het is helemaal niet erg als je zo'n blokje verliest. gewoon eve… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Redactie, Monique
  • Hoi Marleen, je kunt ons het beste even een mailtje sturen met je vraag en … Expertvraag: kan ik mijn witgrijze haar nog donkergrijs maken? Mijn kapper zegt ‘nee’ Redactie, Monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen