• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Rimpels en slapte » Getest: Korres Anti Wrinkle & Firming Day Cream

  • Geteste producten, Natuurlijk 100%, Rimpels en slapte

Getest: Korres Anti Wrinkle & Firming Day Cream

  • 22 februari 2015
  • Reageren

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Een luxe dagcrème met Black Pine voor huidversteviging

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

SO’BiO étic Ultra Rich handcream

De grote favoriet van Monique: een ongelofelijk zalige geur en het heerlijke zachte huidgevoel voor een superprijsje! Organic! Géén microplastics!
BEKIJK

Nadat het testteam aan het begin van de zomer een workshop had bij cosmeticawinkel Cosmania in Amsterdam, gingen we met tasjes vol heerlijke producten naar huis om te testen. Bekijk hier het fotoverslag nog eens.

Lees ook

Loading...
ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

Yvonne koos voor het merk Korres. Zij testte de Korres Anti Wrinkle & Firming Day Cream.

Waar staat het merk voor?

Het merk Korres bevat 100% natuurlijke producten en biedt een uitgebreid assortiment van ecologische huidverzorgingsproducten. Alle op basis van plantenextracten uit Griekenland.

3983894578.

Lees ook

Loading...
UA -FRODO
UA -FRODO
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Geteste producten Gezicht

Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo!

George Korres experimenteert al sinds 1989 met eeuwenoude recepten uit Athene’s eerste homeopatische apotheek. Zijn doel: een mooie huid voor zowel hem als voor haar. Bijna alle producten zijn daarom ook uniseks. Korres houdt nog altijd vast aan de homeopathische kernwaarden en produceert alleen natuurlijke gecertificeerde biologische producten van topkwaliteit.

Yvonne concludeert:

Deze crème was mijn favoriet bij Cosmania om te testen en daar heb ik geen spijt van gekregen. Ik heb deze crème een maand gebruikt, dan is het potje ook wel op. Hij voelde heerlijk zacht aan. De geur, vermoedelijk van de Black Pine, is echt heerlijk. Het geeft je meteen een luxe gevoel.

Aan deze crème zijn polyfenolen toegevoegd, dit is de Black Pine. Polyfenolen zijn chemische verbindingen die in fruit, noten en planten zitten. Deze hebben een zeer hoge anti-oxidantische werking. Door de toegevoegde gefermenteerde thee (zwarte thee) wordt de huid als het ware yvonnegelooid. Een proces wat ook bij leer gebruikt wordt, het looien van de huid. De huid wordt dan steviger.

Na deze maand moet ik echter stellen dat niet alle beloften uit de claim waar zijn gemaakt. Zo heb ik geen liftend effect gezien bij mijn huid. De kleine lijntjes werden iets minder, maar de iets diepere rimpels bleven hetzelfde als zij waren.

Zo heerlijk zacht

Lees ook

Loading...
UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

Het was wel iedere keer een feestje wanneer ik hem aanbracht, want de geur is bijna bedwelmend zo lekker. Je huid voelt na gebruik heerlijk zacht aan, as a baby’s bottom. Deze crème bevat natuurlijke ingrediënten. De verpakking is een potje, hier zit een beschermdekseltje op. Ik vind het jammer dat hij niet in een pompje zit, er wordt door veel merken nog steeds gebruik gemaakt van potjes in plaats van een flesje met een pompje, wat toch hygiënischer is.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

UA -FRODO
UA -FRODO
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Geteste producten Gezicht

Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo!

UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

botox orgasme
botox orgasme
Cosmetisch medisch Geteste producten

Orgasme? Hoe Botox je seks- en gevoelsleven beïnvloedt

UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

UA maandfavorieten
UA maandfavorieten
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023

3 reacties

  • yvonne schreef:
    23 februari, 2015 om 14:40

    Inderdaad een fijne créme, de geur geeft een fijne set of mind! Echter jammer dat er geen liftend effect te zien was, dan helpt alleen denk ik een strakke paardenstaart 🙂

  • Anja schreef:
    23 februari, 2015 om 12:35

    Ben ook fan van Korres. Mijn vriendin bracht, nadat ze mijn favoriet van de maand had gelezen, twee tubes Korres Red Grape sunscreen SPF30 voor me mee alsmede twee lipglosses:-)) Echt een fijn merk!
    https://www.beautyjournaal.nl/2014/09/01/beautyjournaal-testpanel-favorieten-augustus-2014/ alsmede twee lipglosses:-)) Echt een fijn merk!

  • Gerti schreef:
    22 februari, 2015 om 17:49

    Mooi merk Korres. Ik heb deze crème van de zomer uit Griekenland meegenomen. Ruikt inderdaad heerlijk. Goede moisturizer. Binnen een maand kun je niet echt verwachten dat rimpels minder worden. Dat kleine rimpeltjes minder zichtbaar zijn is al mooi.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Plastisch chirurg Frank Niessen: een ooglidcorrectie met minder littekens

Hoe zinvol is het om soms te stoppen met smeren?

maart
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

De skin detox podcast, met Mardge Pascaud!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hi Monique., mooi resultaat. Ben benieuwd wat het kostenplaatje is van wat … Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo! angela
  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen