• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Haar » Fijn haar » Getest Alterna Bamboo 48H Sustainable Volume Spray

  • Fijn haar, Geteste producten, Haar, Stylen

Getest Alterna Bamboo 48H Sustainable Volume Spray

  • 26 september 2014
  • Reageren
ronald rest volume spray

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Ronald is fan van deze fijne volume spray. Lees snel waarom!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Dior Backstage Glow Face Palette

Deze Rose Gold highlighter is favoriet bij Corine. Ze brengt het aan met watje voor een supermooi gesatineerd effect op haar wangen. Het resultaat is een subtiele, frisse glow.
BEKIJK

Bamboo 48H Sustainable Volume Spray komt uit het huis van Alterna haircare. Ik was al fan van de haarproducten van Alterna. Ik vind het merk de Crème de la Mer voor het haar. Met ingrediënten zoals kaviaar, zwarte truffelolie en olie geperst uit de pit van de champagnedruif. Chic, maar daar hangt dan ook een prijskaartje aan.volume spray en model

Lees ook

Loading...
ua-maandfav
ua-maandfav
Geteste producten Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites Parfum

BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2022!

De Bamboo-lijn van Alterna kun je als een soort jongerenlijn zien. Een beetje zoals D&G van Dolce & Gabbana. Maar nog steeds van hoogwaardige kwaliteit en dus uistekende ingrediënten. Én vriendelijker geprijsd.

Ik heb in mijn 21-jarige carrière als haarstylist genoeg met volume sprays van verschillende merken mogen werken. Vaak vond ik het haar na aanbrengen van een product stug en droog aanvoelen. En het haar zag er meestal dof uit.

De 48H volume spray komt in een handige spray flacon. Het is een lichtgewicht product. Je brengt het aan op handdoek droog haar. Verdeel het haar in secties en spray het product vooral op de aanzet van het haar. Masseer daarna met de vingertoppen over je hoofd. Droog je haar het liefst ondersteboven.

Lees ook

Loading...
ua-test
ua-test
Geteste producten Haar

Fillers voor je haar? Sabine krijgt de Cotril Jalurox treatment voor extra volume

Ideaal voor fijner haar zonder volume

Het product is vooral geschikt voor wat fijner haar zonder volume. De Bamboo 48H Sustainable Volume Spray is echt een fantastisch product. Het haar voelt én ziet er zichtbaar voller uit. Vooral als je het product in het haar laat afkoelen met de borstel er nog in. De meeste föhns hebben een koude stand. Gebruik deze om het haar te fixeren. Of zet er kleefrollers in en laat deze in het haar afkoelen.

Lees ook

Loading...
ua-shampoobar
ua-shampoobar
Geteste producten Haar

Shampoo bar review! Wat vindt het BeautyJournaal team van het blok haarzeep?

Ik was natuurlijk ook beRonald test Kevin Murphy haarproductennieuwd naar de 48H volume claim. En ik kan je zeggen dat deze helemaal waar is. Ik doe het haar van een bekende actrice, die op ’t moment aan het filmen is. Ook zij vertelde mij dat ze lovend over het product is. Ze vertelde me dat ze zelfs na 48H de boel makkelijk weer opklopt voor meer volume. Hup met de vingers erin, op z’n kop, over de aanzet van ’t haar masseren. Even de föhn er overheen wapperen, et voilà: VOLUME!

Echt, mocht je fijn haar hebben, zoals sommige van mijn klanten. Dan zul jij zeker geïnteresseerd zijn in dit product. Maar ook voor ieder ander haartype dat extra volume behoeft. It’s Amazing!

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-maandfav
ua-maandfav
Geteste producten Gezicht Haar Make-up Monthly Favorites Parfum

BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2022!

ua-test
ua-test
Geteste producten Haar

Fillers voor je haar? Sabine krijgt de Cotril Jalurox treatment voor extra volume

ua-shampoobar
ua-shampoobar
Geteste producten Haar

Shampoo bar review! Wat vindt het BeautyJournaal team van het blok haarzeep?

UA-HAARGEZONDHEID
UA-HAARGEZONDHEID
Haar

Must read! Je haarconditie door de jaren heen: de vijf fasen van haargezondheid!

ua-maher
ua-maher
Haar Zakenpraat

Sabine ontmoet kapper Maher Mansour, een Syrische haarkunstenaar in Utrecht, en zegt wow!

ua-niwhaar
ua-niwhaar
Haar

Nieuw in de winkels: herstellende haarproducten en de nieuwe kleurtrends!

6 reacties

  • Arnold schreef:
    8 december, 2014 om 17:30

    Beste Ronald, Nogmaals heel erg bedankt voor je antwoord, wat ontzettend aardig van je! Ik ga zo snel mogelijk een afspraak bij je maken, wat verheug ik me erop! Het staat al vast dat ik de laatste week van juli naar Nederland kom.. Ik hoop dat je dan niet met vakantie bent! 🙂

    Vriendelijke groeten en alvast een vrolijk kerstfeest! 🙂

  • Ronald schreef:
    8 december, 2014 om 16:47

    Hoi Arnold, sorry voor de late reactie! De kerst drukte is al begonnen!! Dank voor de complimenten. 🙂 Ik heb Klaas ook jou stukje laten lezen, en ook hij was vereerd! Voor Klaas z’n haar gebruikte ik ’n product van Chi, de Glue. Maar helaas is deze uit de handel genomen. Misschien dat je nog ergens op ’n online shopping site dit product kunt vinden. Wij zijn nu overgestapt naar de producten van Label M, deze heeft ook ’n hair glue. Dit is ’n stevige paste die je door jou handdoek droge haar heen aanbrengt. Dit product gebruikt Klaas vooral als hij wedstrijden moet spelen. Verder gebruikt hij de wax stick en de extra strong gel van Label M. Je maakt eerst de wax warm in je hand en daarna voeg je de gel toe. En dit meng je tot je ’n creme achtige substantie krijgt. Altijd de gel bij de wax mengen. “t lukt niet andersom, dus geen wax door de gel mengen. De hoeveelheid ligt aan de lengte van jou haar. Ik verheug mij er op, om jou volgend jaar te knippen. Hopelijk tot dan1
    Gr. Ronald

  • Braam schreef:
    2 december, 2014 om 15:05

    Beste Ronald, Ik heet Arnold en ik heb al verschillende hele leuke en enthousiaste artikelen over U gelezen ! U doet Uw werk met ontzettend veel passie en dat is erg fijn om te hoor, hoogstens respect ! Ik ben een ontzettende fan van Klaas-Jan’s kapsel, ik vind hem heel erg tof en gaaf! Sinds kort probeer ik ook om zo’n kapsel te hebben! Ik zou U graag een vraag willen stellen : Weet U toevallig wat voor type gel/wax Klaas-Jan in zijn haren gebruikt (merk en naam van het product), want zijn haren zijn altijd in orde ! Ik hoop dat U mij dat kunt vertellen!

    Ik woon in het buitenland maar ik kom volgende zomer op vakantie in Nederland ! Ik zou dan ook heel graag door U, de topper, geknipt willen worden! Zodra ik wat meer informatie heb over de precieze data van mijn vakantie heb, zal ik ADRI Hairstyling bellen en een afspraak bij U maken! Ik verheug me erop! 🙂

    Ik hoop dat U mijn vraag kunt beantworden en tot volgende zomer!

    Met vr. groeten!

  • Ronald schreef:
    3 oktober, 2014 om 20:17

    Klopt de producten van Alterna zijn ook bij Douglas te koop. En Margot, gaan we doen. 🙂

  • Anna30 schreef:
    26 september, 2014 om 13:11

    Je kan dit merk tegenwoordig ook bij Douglas kopen, en ik zag dat je nu bij elk product van Alterna er een gratis mini Dry oil mist bij krijgt!

  • Margot Willems schreef:
    26 september, 2014 om 09:25

    Hoi Ronald, wil je deze spray bij de volgende afspraak ook bij mij gebruiken? Ik ben heel benieuwd. Groetjes

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Ook nu weer foutieve informatie in dit artikel. LPG, MLD en andere behandel… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Else Vlieland
  • Kan dit artikel alstublieft worden aangepast?! Teveel onjuiste informati… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Jacqueline
  • Nou dat is gelukt. Het is nu weer gewoon stil. Dank je wel.… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Dank Noortje, we weten het. Er ging iets fout met de video vertoningen, er … Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Redactie, Monique
  • Voor dat ik kan lezen hoor ik allerlei geluiden. Soms één van die van Mon… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Hi ladies, Ik ben gecertificeerd Oncologie Hand Verzorger #191315 gereg… Preventie! Zo behandelt de nagelstyliste nagels bij kanker behandelingen Tracy Anne Shelverton
  • Wat een mooi resultaat! Gewoon prachtig.… 3x behandeld met de Erbium Yag laser bij de Waterland Kliniek: dit is Debbie’s nieuwe huid! albert
  • Wat een mooi, eerlijk verslag, zo weet je toch wat beter wat je te wachten … 3x behandeld met de Erbium Yag laser bij de Waterland Kliniek: dit is Debbie’s nieuwe huid! Anna
  • Beste Albert, Dank voor jouw open- en eerlijkheid over wat je vindt van … Waarom moet Skinuals je eerste keuze zijn bij haaruitval en dunner wordend haar? We vertellen het! Samantha Jordaans
  • Ik vind het wel erg duur. Ik kan me moeilijk voorstellen waarom dit zoveel … Waarom moet Skinuals je eerste keuze zijn bij haaruitval en dunner wordend haar? We vertellen het! albert

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen