• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Nagels » Getest SensatioNail starter kit nagellak

  • Geteste producten, Inspire 5, Make-up, Nagels, Pop Art

Getest SensatioNail starter kit nagellak

  • 23 december 2013
  • Reageren
Marte test SensatioNail starter kit

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Nooit meer naar de nagelsalon, dit houdt meer dan een week!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

C-ME Vivid Scrub peeling & scrub met melkzuur en jojobawax

Een mooie combi van o.a. melkzuur en jojobaxwax bolletjes voor stimulatie van de celvernieuwing en een gladde huid. Geschikt voor alle huidtypen, beschadigen de huid niet.
BEKIJK

Marte test SensatioNail starter kit

SensatioNail starter kit

Fing’rs, het merk dat binnen Nederland iets minder bekend is, heeft SensatioNail op de markt gebracht. Een gellak systeem voor thuisgebruik, verkrijgbaar in een starter kit compleet met lamp en toebehoren en losse kleuren. De zogenaamde Essentials Kits zijn er weer om de starter kit aan te vullen.

Claim van het merk

Lees ook

Loading...
ua-eliesaab
ua-eliesaab
Geteste producten Parfum

Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel

“Neem een sensationeel glanzende, verbazingwekkende, sterke manicure, die tot twee weken meegaat. De SensatioNail® starter kit bevat de Pro 3060 LED-lamp en alles wat je nodig hebt voor 10 perfecte toepassingen. De LED-lamp droogt de SensatioNail® Gel lak snel en omsluit de kleur in een beschermende glanzende afwerking. Nagels zijn 100% droog en u bent direct klaar voor actie. Zelfs na twee weken is de kleur nog steeds schitterend en ultra glanzend. Na tien  manicures koop je gewoon de Essentials Kit en kleur van je keuze en je begint gewoon weer opnieuw.”

Het gebruik

Er zit in de starter kit een zeer duidelijke beschrijving in verschillende talen hoe je de gellak dient aan te brengen. Verwijder eventuele nagellak, vijl je nagels in gewenst model, buff het nagelbed iets op om een betere grip te krijgen, maak alle nagels schoon met bijgeleverde gel cleanser en breng dan vervolgens een dun laagje gel primer aan.

Breng als eerste een dun laagje gel base & top coat aan (begin met je duimen, zodat je makkelijker kunt werken aan de andere vingers), cure dit gedurende 30 seconden onder de lamp totdat je een piepje hoort. Breng dan een laagje gekleurde gel aan, cure dit 60 seconden onder de lamp ofwel tot de lamp vanzelf uitgaat.

Breng dan een tweede laag gekleurde lak aan en cure weer 60 seconden. Breng een laagje gel base & top coat aan en cure dit weer 30 seconden tot aan piepje en sluit af door de nagel nog even na te reinigen met de gel cleanser.

Werk steeds met hele dunne laagjes en houd rekening met de afstand van de nagelriem anders groeit het erg lelijk uit. Gedurende twee  weken heb je gegarandeerd mooi gelakte glanzende nagels!

Met de klok mee: gellak na 1, 7 en 14 dagen:

Marte test SensatioNail starter kit

Verwijderen van de gel

Lees ook

Loading...
ua-editorspicks
ua-editorspicks
Geteste producten Gezicht Lichaam Make-up Parfum

Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand!

Omdat gellak geen reguliere nagellak is, is het verwijderen ervan even andere koek. Het beste kun je van het merk zelf de verwijderingsmethode aanhouden. SensatioNails verkoopt speciale gel polish remover, removal wraps en een removal tool om je gellak te verwijderen.

De SensatioNail® Gel Polish Removal Wraps is een unieke handige manier om gel lak eenvoudig thuis te verwijderen. Gebruiken met SensatioNail® Gel Polish Remover.

Stap 1: gewoon polijsten en inwikkelen. De foliewikkels houden de natuurlijke warmte vast rondom elke individuele nagel, waardoor het eenvoudig is om de nagellak van de nagels af te halen.

Stap 2: na 15 minuten, gewoon de gel lak eraf duwen met de handzame SensatioNail® Gel Polish Removal Tool om telkens opnieuw schone en gezonde nagels te voorschijn te toveren. Eindelijk een unieke methode voor thuis die absoluut ‘sensationeel’ is.

marteMarte concludeert:

Ik heb de starter kit met de kleur Scarlet Red gekregen met nog twee extra kleuren: Force of Nature en Little Gold Dress. Alle drie heb ik getest en ik vind het stuk voor stuk mooie kleuren, al had ik verwacht dat de gouden iets meer glitterig zou zijn (het is een hele mooie subtiel goud).

Het aanbrengen van de gellak is zo eenvoudig gemaakt. Waarom zou je nog naar een salon willen? Je moet alleen even rekening houden dat je de laagjes mooi dun houdt en dat je afstand van je nagelriemen houdt. De glans houdt zeker gedurende twee weken en gechipte nagellak is ook verleden tijd!

Jammer vond ik eigenlijk dat ik van dit merk niet hun verwijderproducten heb getest. Ik heb mijn eigen wraps gemaakt met een nagellak remove, wat wel ok was maar het kan beter…

Lees ook

Loading...
ua-eyepatches
ua-eyepatches
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anneloes test 6x eyepad oogmaskers Dior, QMS, Babor, Pascaud, Avant, Lala Recipe

SHOP! hier de Sensationail nagellakken

SHOP! hier de Senationail starterkit

SHOP! hier de Sensationail removal wraps (ook te gebruiken voor andere gellakken)

 

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-eliesaab
ua-eliesaab
Geteste producten Parfum

Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel

ua-editorspicks
ua-editorspicks
Geteste producten Gezicht Lichaam Make-up Parfum

Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand!

ua-eyepatches
ua-eyepatches
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anneloes test 6x eyepad oogmaskers Dior, QMS, Babor, Pascaud, Avant, Lala Recipe

ua-maandfav
ua-maandfav
Geteste producten Gezicht Lichaam Monthly Favorites Parfum

BeautyJournaal testpanel favorieten april 2022!

ua-esse
ua-esse
Brands we love Geteste producten Gezicht Natuurlijk 100%

Monique test Esse Sunscreen spf 30, veilig voor je microbioom en het milieu

ua-retinol
ua-retinol
Geteste producten Gezicht

Gerti bespreekt de nieuwste vitamine A en retinol ontwikkelingen en deelt haar ervaring

1 reactie

  • Anja schreef:
    23 december, 2013 om 20:57

    Marte, je kunt, als je de nagellak wilt verwijderen, je vingers mét de watjes met remover en de wraps, weer onder de lamp doen. Dan wordt de gel weer “dunner” en kun je het er met een houten bokkenpootje of iets, weer van af schrapen.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Ik heb deze geur ook van Elie Saab en de geur is geweldig. Zomers, fris, bl… Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel Angela
  • Waarom zet je de naam van de creme hier gewoon niet bij?… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Veronique
  • Ik ben al heel lang aan het twijfelen wat ik nou eens met mijn haar wil doe… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Imagekapper
  • Beste Jacqueline, dank voor je feedback. We hebben de bron van alle informa… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Redactie, Monique
  • Ook nu weer foutieve informatie in dit artikel. LPG, MLD en andere behandel… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Else Vlieland
  • Kan dit artikel alstublieft worden aangepast?! Teveel onjuiste informati… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Jacqueline
  • Nou dat is gelukt. Het is nu weer gewoon stil. Dank je wel.… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Dank Noortje, we weten het. Er ging iets fout met de video vertoningen, er … Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Redactie, Monique
  • Voor dat ik kan lezen hoor ik allerlei geluiden. Soms één van die van Mon… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Hi ladies, Ik ben gecertificeerd Oncologie Hand Verzorger #191315 gereg… Preventie! Zo behandelt de nagelstyliste nagels bij kanker behandelingen Tracy Anne Shelverton

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen