• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Voor hem » Clarins Men, mooie producten voor de mannenhuid

  • Brands we love, Gezicht, Voor hem

Clarins Men, mooie producten voor de mannenhuid

  • 21 augustus 2012
  • Reageren
like

geschreven door 

Uitgever

De ClarinsMEN lijn is speciaal ontwikkeld voor de mannenhuid, die zijn eigen behoeftes heeft. De mannenhuid is dik en dicht en heeft een intensieve celwisseling. Daarom heeft de mannenhuid behoefte aan energierijke producten. De huid heeft te lijden onder de dagelijkse scheerbeurt en vraagt om zachtheid en zuiverheid. Door de verhoogde talgproductie veroudert de huid later, maar wel in een sneller tempo.

Buffelgras, galanga, postelein…energie uit de natuur voor de mannenhuid.
Clarins heeft, als plantendeskundige, een exclusieve cocktail ontwikkeld van nieuwe natuurlijke extracten om aan de behoeften van de huid te voldoen: buffelgras, galanga en postelein. Extracten met een flinke dosis energie en een intensieve kalmerende, zuiverende werking. De doeltreffendheid van dit basistrio is voor elk product afzonderlijk verhoogd door toevoeging van zorgvuldig uitgekozen specifieke plantenextracten.

Een perfecte verzorging in slecht 4 stappen!

REINIGEN!

Nettyant Visage € 25,50 – Een must voor de huid.
De reiniging die de huid doet ontwaken en voorbereidt op het scheren. ’s Ochtends en ’s avonds een aangenaam gevoel. Nettoyant Visage ontdoet het gezicht van de onzuiverheden die de poriën verstoppen en de huid een vaal en grauw aanzien geven . De plantenextracten van gaultheria en grindelia reinigen en zuiveren de huid.

Tip; Schenk extra aandacht aan de mediane zone en de hals, eindig met koud water om de huid extra te stimuleren.

SCHEREN!

Huile de Rasage € 32,50 – In één keer glad
Met deze olie bereik je in een minimum aan tijd een maximaal resultaat. Vermindert de hardheid van baardharen waardoor je op den duur minder mesjes nodig hebt, daarnaast voelt de huid ultrazacht aan. De formule van deze scheerolie verenigt plantenextracten met essentiële oliën: stimulerende en zuiverende rozemarijn, eucalyptus en munt.

Tip; Voor nog meer comfort, gebruik deze Huile de Rasage na gebruik van Nettoyant Visage.

(Door het kleine formaat ideaal voor mannen die veel reizen en mannen met een kaal hoofd. Ook bij de vrouwen is dit een gewild product voor de intieme zones)

HYDRATATIE!

Ook de mannenhuid heeft hydratatie nodig. De mannenhuid wordt elke dag onderworpen aan de negatieve invloeden van verontreiniging, airconditioning en regelmatig scheren. Dit zorgt er vaak voor dat de huid geïrriteerd is, niet comfortabel aanvoelt en vroegtijdig veroudert.

Gel Super Hydratant en Baume Super Hydratant € 37,50 Deze twee gaan verder dan alleen het hydrateren van de huid. De formules combineren het krachtige calcium hyaluronaat en een selectie van hoogwaardige plantenextracten. Nooit eerder is de mannenhuid zo gehydrateerd en beschermd geweest.

Calcium hyaluronaat – een krachtig ingrediënt dat voor de eerste keer gebruikt is in huidverzorging voor mannen.

Dit zorgt voor:

> Verbeterde hydratatie op alle huidniveaus
> Verbeterde bescherming tegen uitdroging

Het toegevoegde vermogen van plantenextracten

De verstevigende kracht van zonnebloemolie auxinen.

Natuurlijk geproduceerd door cellen in de plant, bieden de auxinen de zonnebloemstammen de kracht en flexibiliteit om de bloem te ondersteunen en te verzekeren dat deze correct meedraait met de zon. Auxinen staan garant voor een aanspannend effect en het herstellen van de stevigheid van de vochtarme huid.

De rustgevende kracht van alpiene zeehulst.

Niet alle hulst is stekelig. Sommige variaties, zoals de alpiene zeehulst, verbergen zachte schatten onder hun stekels. Verkregen uit organische landbouw, kalmeert dit ingrediënt scheermeswonden en vermindert het de roodheid veroorzaakt door het scheren.

De stimulerende kracht van bizongras.

Een favoriete maaltijd voor stevige bizons. Het Clarins laboratorium selecteerde dit gras voor zijn activerende kracht om de mannelijke huid in vorm te houden.

Oogverzorging!

Een opkikker.
Défatigant Visage – € 40,00

Om er goed uit te zien ook als alles misgaat. Het product verdoezelt de vermoeidheids- of stresstekenen, de grauwe winterteint of de grote tijdverschillen. De transparante gel verfrist en stimuleert direct het oververmoeide gezicht.

Tip: Onmisbaar voor de man die veel reist om vermoeidheid en tijdverschillen te verdoezelen. Onmiddellijk resultaat bij het aanbrengen van een ietwat dikkere laag. Laat het 10 minuutjes inwerken en verwijder de overtollige gel.

Dit artikel maakt deel uit van het merkendossier van Clarins en word je rechtstreeks, zonder tussenkomst van de redactie aangeboden.

Wat BeautyJournaal zelf over Clarins schreef:

  • Babs test Creme Masvelt voor een stevigere lichaamshuid
  • Jolanda test Huile Tonic voor haar lichaam
  • Sabine test Instant Light Complexion Perfector voor haar gezicht
  • Sabine test Lotion Energisante Eclat du Jour
  • Monique interviewt Clarin’s topman Olivier Courtin
  • BeautyJournaal TV: tutorial met Clarin’s beauty flash make-up
  • Monique test dagcreme Capital Lumiere

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

like
Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
ua-qms
ua-qms
Brands we love Gezicht

Collageen crème? QMS Medicosmetics maakt de allerbeste, lees waarom….

ua-mariagalland
ua-mariagalland
Brands we love Gezicht

Schoonheidsspecialiste Hèlen Lochmans over haar ‘once in a lifetime’ liefde: Maria Galland Paris

ua-combray
ua-combray
Brands we love Gezicht

Combray, hoe ook een vette huid weer in balans komt dankzij deze bijzondere olie

Homepage Loes Zein Obagi
Homepage Loes Zein Obagi
Brands we love Gezicht

Loes vertelt: Een nieuwe huid zonder acne dankzij dr. Zein Obagi

Homepage Dermatude Anja Augustijn
Homepage Dermatude Anja Augustijn
Brands we love Gezicht

Anja Augustijn: Geen make-up nodig als je Dermatude gebruikt

Homepage Combray Sylvana
Homepage Combray Sylvana
Brands we love Geteste producten Gezicht

Getest! Combray voor de rode, geïrriteerde huid van Bea

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Botox verslapt spieren, dus ook ook die van je wenkbrauwen?

April
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: zakken je wenkbrauwen door Botox?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hai Monique Hier ben ik nog een keertje na t lezen van ook alle reacties… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hai monique, Hele aparte ervaring om hier jou verhaal over invisalign t… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Fem
  • Hoi Maartje, wat een leuke vraag! En om eerlijk te zijn... ik zou je dat ni… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • He Gerti, zeer informatieve post! ik heb zelf de Vit C suspension 30% in … Dit zijn Gerti’s favoriete spotgoedkope serums van The Ordinary! Mary
  • Hallo, helaas heb ik ook al erg lang erg veel last van pigmentvlekken. Hype… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Maartje
  • Beste Kati, we verwijzen je graag naar het speciale complicatie spreekuur b… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Redactie, Monique
  • Ik heb siliconelippen waar kan ik het verwijder ?… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Kati
  • @Mary, wat leuk Mary dat jij de voetcrème van Eucerin ook zo fijn vindt. O… BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2021 Gerti
  • Beste Angela, dank je wel voor je vraag. Tranexaminezuur vertraagt de melan… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • Hollo Corine, hoelang moet je de tabletten slikken voordat je resultaat gaa… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Angela

Volg ons op Instagram

  • Heb je die fantastische review van Gerti van Lier al gelezen over The Ordinary? Even doen De goedkoopste serums ever boordevol klinisch bewezen werkzame stoffen Link in bio @theordinary @deciem @serum @goedkoop #review #test @gertivanlier #skinroutine
  • Fris, lichtgewicht, geen witte waas, veilige mineralen, spf, zonbescherming, vegan. Dát is IK Skin Perfection. Van Nederlandse bodem. It’s great. @ikskinperfection #vegan #mineral #mineraalzonnefilter #veilig #spf #zonbescherming #zonnebrandcreme #nieuw #musthave
  • Testing...testing...Elemis Pro Collagen cleansing with neroli oil & face cream. Wát een sensorisch genot Je vindt hier verkoopadressen voor dit geluk in een prachtige doos (Moederdag idee?) https://inma-cosmetics.com/elemis @elemis.benelux @adriana.derooij.inma @inmacosmetics @ashavandenberg #cleansingbalm #neroli #collagen #marinecollagen #algue #healthyskin #gezondehuid #schonehuid
  • Wat een leuk product is dit. Hybride, waar ik van hou; kleurtje, verzorging, spfje. En heel subtiel @jvg_make_up_collection #gekleurdedagcreme #spf #tintje #foundation #mooieteint #zongekust #makeup #nieuw
  • Het effect van Botox is heerlijk ontspannen, maar kun je er verslaafd aan raken en is dat erg op de langere termijn? Het schijnt erg lekker te zijn en het heeft óók nog een therapeutisch effect Eerlijk antwoord van cosmetisch arts Frodo Gaymans op BeautyJournaal vandaag. Video! Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #verslaving #ontspanning #cosmetischarts #vraag
  • ‘Het lichaam is het nieuwe gezicht,’ zegt cosmetisch arts Stephen Marks van de Kliniek voor Esthetische Geneeskunde in Amsterdam. ‘We zien dat bijvoorbeeld injectables in de kuiten en protheses in borsten en billen vaker worden vaker overwogen. We gaan dus steeds verder in onze zoektocht naar het perfecte lichaam.” Fabrikanten spelen hier handig op in en reageren met een overvloed aan nieuwe producten en behandelingen. Stephan: “Het is daarbij de kunst om net dat ene pareltje te vinden dat daadwerkelijk toegevoegde waarde biedt.” KVEG vond dit pareltje vorig jaar in de Verenigde Staten. Bij fabrikant Cutera, dé wereldwijde expert op
  • Botox is niet het beste middel als je ouder wordt...cosmetisch arts van een van de beste klinieken van Nederland, Frodo Gaymans is er eerlijk en stellig over. Luister naar zijn korte, krachtige boodschap op video. Natuurlijk vertelt hij wat je wel kunt doen Link in bio☀️ @kliniekdokterfrodo #botox #huidverslapping #rimpels #injectables #cosmetischarts
  • Ja, zuurstofdoorlatend is ineens een trend in de wereld van nagellak. Is het gezonder? Hmmm, er gaat een andere gedachte achter schuil. Van religieuze aard. Lees de review van schoonheidsspecialiste Karmelita vandaag.. Link in bio @orlynederland #nagels #nagellak #nagelstyliste #zuurstofdoorlatend #gezondenagels #koran #islam #moslimabeauty
  • Laat me je vertellen over de allermooiste collageen-houdende én stimulerende skincare die er is:QMS Medicosmetics Link in bio... @qmsmedicosmetics @mark_stanlein #collageen #hyaluronzuur #peptiden #huidverbetering #glow hydratatie @beautyjournaal_daily
  • De rol van geavanceerde glycatie-eindproducten (AGE’s) is in de afgelopen jaren in toenemende mate besproken als het gaat om huidveroudering. Ons lichaam heeft eigenlijk altijd te maken met AGE’s. We krijgen ze binnen via de voeding, maar mensen kunnen ze zelf ook aanmaken. Gelukkig kan het lichaam vrij makkelijk en snel dingen opruimen en omzetten. Als men in een goede gezondheid verkeert, zorgen AGE’s niet zo snel voor problemen. Maar de hoeveelheid AGE’s in het lichaam neemt toe met de leeftijd en een overmaat kan dan gevolgen hebben voor de gezondheid en de huidconditie. Lees het verhaal van voedingsexperts Samantha
  • Ohlala, wat zijn er weer veel leuke nieuwe favorieten van de maand van het BeautyJournaal team! Echt even gaan kijken;-) Link in bio @paulaschoicenl @vitaminstorenl @redken @eucerin_nl @thisworks @cliniquenl @ctilburymakeup @oiolab
  • Combray is opgebouwd uit een zuiver plantaardige olie en gecombineerd met de allerbeste antioxidant stof: Oxofulleram. Het is in staat om wel 30x sterker dan bijvoorbeeld vitamine E vrije radicalen op te zuigen. Vrije radicalen staan aan de wieg van veel laaggradige ontstekingsreacties die ook huidproblemen veroorzaken. Link in bio, lees verder... @combray_skincare #vettehuid #rosacea #gemengdehuid #gecombineerdehuid #acne #puistjes #huidolie #antioxidanten

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen