• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Brands we love » Hannah antwoordt: Droge, doffe en vale huid?

  • Brands we love

Hannah antwoordt: Droge, doffe en vale huid?

  • 5 mei 2012
  • Reageren
like

geschreven door 

hannah

Maak de weg vrij naar een gezondere en zachtere huid met een stralende teint, dankzij hannah Enzymatic Skin Peeling!

Bij het woord ‘peeling’ wordt vaak traditioneel gedacht aan een product met daarin kleine scrubkorreltjes, die de huid als het ware licht schuren en daarmee dode huidcellen verwijderen. Dergelijke scrubs kunnen met name een gevoelige huid irriteren. De hannah Enzymatic Skin Peeling is echter een  zeer milde peelingcrème zónder schurende korreltjes, die effectief werkt op enzymatische basis. Deze formule kan tevens worden gebruikt voor de zeer gevoelige huid en kan naast gezicht, hals en decolleté, zelfs worden aangebracht op de tere huid rondom de ogen.

Mild en effectief optimaal peeling

De hoornlaag (dit is buitenste laag van de huid) is als het ware te vergelijken met dakpannen. De huidcellen in deze laag zijn  door hoornbrugjes met elkaar verbonden. Deze hoornbrugjes zijn opgebouwd uit eiwitten welke veel vocht tot zich kunnen nemen, het woord ‘enzymatisch’ wil zeggen ‘eiwitsplitsend’. De hannah Enzymatic Skin Peeling lost de hoornbrugjes op, waarmee de cellen onderling met elkaar verbonden zijn.

Een hoogwaardige mix van peelende en intensief huidverbeterende werkstoffen

De toegevoegde Vitamine C werkt als antioxidant en beschermer tegen zonbeschadiging. Vitamine E verbetert de celademhaling, werkt regenerend en heeft een natuurlijke antioxidant werking. De werking van vitamine C en E worden door elkaar versterkt.

De peeling bevat Soja Proteïne welke uit sojazaad gewonnen is, dit effectieve ingrediënt werkt conditionerend en beschermend tegen hormoon gerelateerde verouderingsprocessen. Het vocht verbindend vermogen van de huid wordt gedurende maximaal vijf uur verhoogt, door de toevoeging van sorbitol.

Daarnaast bevat de peeling Citric Acid, een organisch AHA, wat een verbetering geeft op de huidteint, een licht peelende werking heeft en een antioxidantwerking geeft op de andere ingrediënten.

De aan de formule toegevoegde Toverhazelaar werkt adstringerend, anti-septisch, antiflammatoir, antimicrobiel en schimmelwerend. Wat hierdoor goed werkt op vermindering van wallen en poriegrootte.

De rijke peelingcrème bevat verder diverse huidverzorgende en huidregenererende werkstoffen zoals stearinezuur, Lecithine en Palminitinezuur (goede bescherming tegen vochtverlies). Dit maakt deze unieke peeling tot een breed inzetbaar product voor alle huidcondities.

Een nog intensiever resultaat met een warm microwavekompres

Nadat de peeling aangebracht is, zal er een licht prikkelend gevoel op de huid ontstaan. Dit is een teken dat de formule haar effectieve werking voldoet. De dode huidcellen komen los te zitten en kunnen daardoor eenvoudig worden verwijderd  met behulp van een warm microwavekompres.

Door gebruik te maken van een warm microwavekompres tijdens het afnemen krijgt de huid een optimale reiniging en een extra vochtboost, waar de huid dankbaar voor zal zijn.  Een gouden combinatie voor een perfect gladde, schone, frisse en gezonde huid. Wanneer de dode hoorncellen door deze combinatie volledig zijn verwijderd, voelt de  huid zacht, glad, intens schoon en fris aan. De poriën zijn fijner en de huidstructuur is zichtbaar en voelbaar gladder. Bovendien is de huid nu veel beter ontvankelijk voor de verzorgende, kwalitatief hoogstaande producten die daarna worden aangebracht!  Indien er geen tijd is voor een beauty ritueel kun je de peeling 5/10 minuten voor het douchen aanbrengen en deze laat zich dan gemakkelijk verwijderen.

hannah Enzymatic Skin Peeling is verkrijgbaar voor € 31,00/40ml bij de hannah huidcoaches! Kijk voor meer informatie op de website.

Deze informatie behoort tot het merkendossier van hannah op BeautyJournaal en wordt zonder tussenkomst van de redactie aangeboden.

  • Lees de verslagen van Anja over haar gezichtskuur met hannah
  • Bekijk de BeautyJournaal film over decollete behandelingen
like

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
hannah

hannah

hannah staat voor een uniek en ongeëvenaard totaalconcept met effectieve, huidverbeterende behandelmethodes zoals de befaamde Bindweefselmassage, in combinatie met innovatieve producten die in Nederland worden ontwikkeld en geproduceerd.
Zij/haar nieuwsberichten
hannah

hannah

hannah staat voor een uniek en ongeëvenaard totaalconcept met effectieve, huidverbeterende behandelmethodes zoals de befaamde Bindweefselmassage, in combinatie met innovatieve producten die in Nederland worden ontwikkeld en geproduceerd.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard

7 reacties

  • Anja Wijers-van Straaten schreef:
    24 september, 2012 om 16:17

    Ik niet allen hoor:-) Volgens mij zit er in het testpanel nog een dame die 3 keer p.w. peeled.

    like
  • Adri schreef:
    21 mei, 2012 om 23:00

    Ik werk onder begeleiding van Hannah met o.a. de peeling. Later meer…. Er wordt een natte handdoek (formaat gastendoek) opgewarmd in de magnetron. De waterdamp die afgegeven wordt wanneer het compres op je gelaat komt, schijnt de doorbloeding te stimuleren (als ik het goed begrepen heb). En inderdaad, het is flink oppassen geblazen met zon. Ik smeer dan ook flink met Spf30, draag een hoedje en zit met mijn rug naar de zon.

    like
  • Rona schreef:
    21 mei, 2012 om 13:03

    @Adri, dat klinkt goed ja. Maar iedere dag, jeetje… is dat okay? En gebruik je een ‘gewoon’ compres of hebben ze bij Hannah daar een speciaal iets voor? En je moet dan toch wel oppassen met de zon of niet?

    like
  • Adri schreef:
    21 mei, 2012 om 12:48

    Ik gebruik deze peeling nu 10 dagen, dagelijks, i.v.m. pigment e.d.. Je brengt er een dikke laag van aan op je gezicht en laat deze drogen. Je voelt het ietwat prikken. Als de peeling droog is, maak je van je vingers een harkje, en “rul” je de peeling over je huid van buiten naar binnen en van je kin richting oor. Vervolgens verwijder je de peeling met een warme compres. Daarna voel je, eerlijk waar, gladde stukken huid en huid waar dus nog “vernieuwd” moet worden.

    like
  • Rona schreef:
    21 mei, 2012 om 11:32

    @Adri. Jij kent het dus? Vertel…

    like
  • Adri schreef:
    20 mei, 2012 om 22:32

    @ Rona 🙂 Sterker nog? Het IS een fijn peelingprodukt.

    like
  • Rona schreef:
    5 mei, 2012 om 16:16

    Klinkt als een fijn ‘peelingproduct’!

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Niet te jong en niet te oud, luister waarom...

Maart
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: vanaf welke leeftijd kun je Botox nemen?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hi Noortje, Bij de ALPHA-H zijn mijn wallen wel minder geworden, zag bij d… 3x oogcrème test – Mandy test Kylie Skin, Alpha-H en Filorga Mandy Glasbergen
  • Bij het eerste product staat er bij de conclusie dat de wallen niet minder … 3x oogcrème test – Mandy test Kylie Skin, Alpha-H en Filorga Noortje
  • Beste mevrouw, meneer, u kunt rechtstreeks contact opnemen met de kliniek v… Plastisch chirurg Frank Niessen: het geheim van littekenloze wondgenezing Redactie, Monique
  • Ik heb verschillende littekens op mijn onderbenen. Veroorzaakt doordat ik g… Plastisch chirurg Frank Niessen: het geheim van littekenloze wondgenezing A.C. van Emmerik-Pieké
  • Goed om te horen Mary. Spannend, die nieuwe productontwikkelingen. Ik ben e… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Redactie, Monique
  • Absoluut Kitty, de energie kan weer stromen, en hopelijk blijft het zo!… Patricia vertelt: ‘Ineens huil ik. In 11 weken lockdown verloor ik een stukje van mezelf….’ Redactie, Monique
  • Zo waar en herkenbaar en precies hoe ik mij ook voel(de). Zo blij dat we we… Patricia vertelt: ‘Ineens huil ik. In 11 weken lockdown verloor ik een stukje van mezelf….’ Kitty
  • inmiddels van Combray bericht gehad dat ik PC met SPF 50 er overheen kan do… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Mary
  • Mary, als de zon nog feller wordt kun je er nog steeds voor kiezen om Combr… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. redactie, monique
  • Ha Mary en Monique, ik sluit me graag aan bij Monique... Combray gebruik ik… Combray & het nut van antioxidanten. Huidproblemen beginnen bij oxidatieve stress…. Corine

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen