• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcast
  • Shop

BeautyJournaal » Haar » Beschadigd of droog haar » ADV: Dove Conditionersprays temmen je ruwe haar + WIN!

Archief artikel

Archief artikel

  • Beschadigd of droog haar, Fijn haar, Haar, Krullenbos, Stylen, Voor hem

Archief: ADV: Dove Conditionersprays temmen je ruwe haar + WIN!

  • 14 maart 2012

geschreven door 

Uitgever

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Silk'n - Tightra

Ultrasound voor steviger bindweefsel. Bij urineverlies en vaginale huidverslapping. Lees de review van onze Odile!
BEKIJK

Meer dan ooit verlangen we naar zorgeloos glad en glanzend haar. Het modebeeld spiegelt ons al heel wat seizoenen ultra glanzende looks voor met een zijdeachtige finish. Of je haar nu steil of krullend is, dat gevoel moet ervan af stralen.

Natuurlijk kun je met goede föhntechnieken heel veel bereiken, maar de juiste conditioners maken nog altijd het echte verschil. Traditioneel vind je dergelijke topproducten bij de kapper, maar Dove zou Dove niet zijn als zij dit soort hoogwaardige producten niet tegen een waanzinnig vriendelijk prijsje zou kunnen aanbieden.

Dus: Dove heeft nu conditionersprays. De Nourishing Oil Care Anti-klit & Care Spray en de Intense Repair Anti-klit & Care Spray. Sprays in een handige pompverstuiver.

De Nourishing Oil Care Anti-klit & Care Spray ontwart het haar, maar geeft ook diepe voeding en verzorging. Er zit ondermeer Arganolie in, dat bekend staat om haar krachtig herstellende eigenschappen voor huid en haar, en andere gewichtloze oliën. De oliën in deze spray zijn zo bewerkt dat ze gewichtloos zijn. Hierdoor voelt het ook aangenaam aan op je haar: soepel, perfect doorkambaar en het maakt je haar niet vet.

De Intense Repair Anti-klit & Care Spray ontwart, voedt en herstelt het haar ook, maar het is net iets rijker dan de Nourishing Oil Care. Het is perfect voor droog en beschadigd haar dat erg onvoorspelbaar reageert. In deze spray zijn twee beroemde technologieën van Dove verwerkt:

  • De Fiber Active technologie herstelt en versterkt de haarstructuur van binnenuit. De stofjes in deze technologie leggen verbindingen in de proteïnestructuur van de haarvezel. Daarmee worden deze verbindingen versterkt en bijna net zo (of even) sterk als voor de beschadiging.
  • Het  Micro Moisture Serum zorgt voor het haaroppervlak (de haarschubben). Vooral het gebruik van hele kleine bolletjes in dit serum zorgt voor een optimale distributie van de werkzame stof over een individuele haar en maakt het mogelijk je haren optimaal te omhullen en het haaroppervlak te herstellen. Op deze manier worden ook toekomstige beschadigingen zoveel mogelijk afgeremd. Je haar ziet er gezonder uit en krijgt weer glans. Bovendien wordt het haar hierdoor sterker zodat het minder snel breekt of splijt in de punten.

Zo gebruik je deze sprays

De sprays zijn super multifunctioneel. Je kan ze aanbrengen na het wassen als extra stylingvoorbereiding, maar je kunt ze ook tussen wasbeurten door gebruiken op je droge haar. Als extraatje om een ruw gevoel te voorkomen, het haar te ontwarren en weer glans te geven als het dof is geworden. Ze zijn lekker licht in gebruik en ze ruiken heerlijk

De sprays kosten € 4,49 per stuk. Ga voor meer informatie naar de website van Dove.

DOE MEE EN WIN een compleet pakket!

De sprays maken deel uit van de gelijknamige haarverzorgingslijnen Nourishing Oil Care en Intense Repair. Elke lijn bestaat in totaal uit vijf producten: een Shampoo, een reguliere Conditioner, een Dagelijkse Intensieve Conditioner, een Voedend Masker en een Conditionerspray.

Vul dit formulier in en maak kans op een compleet pakket haarverzorging van Dove. Geef duidelijk aan welk pakket je wilt winnen:

  • Nourishing Oil Care
  • Intense Repair

Deze actie loopt tot en met 14 april 2012. GA HIER NAAR HET FORMULIER.

(adv=advertorial)

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
Uitgever

Uitgever

Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Hoe kunnen littekens mooier helen? Dr Frank Niessen geeft tips

Het is een knap staaltje chirurgisch werk

Mei
dr. Frank Niessen, plastisch chirurg

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg

Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Johanna, daar gaan we het met Inge ook over hebben: kan je couperose ve… Massage expert Inge Deceuninck vertelt: verslapt massage niet juist de huid? Redactie, Monique
  • Lange tijd heb ik ook gedacht, dat bindweefselmassages het voor mijn oudere… Massage expert Inge Deceuninck vertelt: verslapt massage niet juist de huid? Johanna
  • klopt, meestal was het tussen de 16-20 uur. het belangrijkste is dat de set… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Redactie, Monique
  • hoi juno, ik snap je vraag niet helemaal. wil je weten hoe veilig injectabl… Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het… Redactie, Monique
  • Voor trends ben ik niet gevoelig en ik vind dit ook absoluut niet mooi. Heb… Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het… Juno
  • Nee, ik gebruik het serum ook niet. Ik heb in de UK een ander merk gekocht:… Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Marianne H.
  • Hoi Monique! Vraagje,ik ga in juni starten.Nu denk ik dus hoe doe je dit o… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Annemarie
  • Ha Marianne, wat goed om te horen dat jij ook zo'n fan bent van Hairlust. I… Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Redactie, Monique
  • Een combinatie van covid en een gevorderde leeftijd heeft de structuur van … Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Marianne H.
  • kijk eens naar de reactie's " keto en migraine " en " keto en diabeet " bij… Neuroloog (in opleiding) Wardell heeft een droom: Pacea, een nieuwe aanpak van migraine nina

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen