• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » BeautyJournaal zoekt journalistiek redactiestagiair

Archief artikel

Archief artikel

  • Gezicht, Haar, Lichaam, Make-up

Archief: BeautyJournaal zoekt journalistiek redactiestagiair

  • 9 maart 2012

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Wij hebben weer plek voor jou. Een van de tofste werkervaringen die je op doet!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

NuFACE Trinity Face, eyes & lip microstroom beauty tool

Deze beautytool op microstroom heeft een bewezen werkzaamheid op versteviging van je gezichtscontouren en vermindering van lijntjes. We hebben het getest! NuFACE is FDA-approved.
BEKIJK

Het meest inhoudelijke online beautyjournalistieke platform van Nederland en België is op zoek naar een redactiestagiair.

Bijvoorkeur een HBO- of WO-communicatie studie,  voor een lange stage! Maar het mag ook als werkervaringsplek ingevuld worden.

Dit is BeautyJournaal

BeautyJournaal is een online platform dat dagelijks nieuws publiceert over de beautybranche in de breedste zin van het woord: van nieuwe producten, nieuwe behandelingen, de (on)waarheden achter de claims potjes tot zakelijk nieuws, grote of kleine schandaaltjes, testreviews en inzichten van ons gerenommeerde team van experts. Ook produceert BeautyJournaal online videoproducties voor het eigen platform en voor derden.

BeautyJournaal wordt aangestuurd door een van de meest doorgewinterde en gepassioneerde beautyjournalisten van Nederland, Monique Lindeboom, een vaste webredactie, en een fluïde team van professionals voor inhoud en techniek.

Wat we zoeken

Voor ondersteuning op de redactie zoeken wij een wijze meid of jongen die dol is op beauty maar ook al in staat is om een onderbouwd (beauty)verhaal te schrijven. Je journalistieke voelsprieten moeten absoluut aanwezig zijn net zoals affiniteit met beautyproducten en ontwikkelingen binnen dit vakgebied. Ook een goed, esthetisch beeldgevoel is belangrijk. We verwachten dat je foutloos Nederlands kan schrijven (dus geen spreektaal en dialect!) We verwachten ook dat je het schrijvende ambacht inmiddels redelijk goed beheerst, zodat je een tekst volgens de gangbare spelregels in elkaar kan zetten. En ook belangrijk: dat je WordPress beheerst.

En natuurlijk: dat je filmpjes kan maken en monteren en mooie foto’s kan maken bij je artikelen.

Wat je krijgt

Als stagiair krijg je bij ons een grote mate van vrijheid om je talenten te ontwikkelen. Je wordt daarin ook heel goed begeleid. We laten je volledig meedraaien met onze professionele organisatie.

Schrijf ons een uitgebreide (foutloze) brief over je kwaliteiten en je dromen en doe er een fijne foto bij. De standplaats is Amsterdam.

Mail ons info@beautyjournaal.nl. Wil je meer inlichtingen, mail dan even je telefoonnummer door, dan bellen wij je terug.

Monique Lindeboom,  journalist en uitgever van BeautyJournaal.nl

like

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Zalig! Bekijk de video van mijn behandeling!

Januari
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Video! Monique krijgt een fantastische facial van Sjoerd Vis met Maria Galland Paris

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Zo ik dacht dat deze rampspoed goed was om ook even aandacht te vragen voo… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond COSSkidsNederland
  • Hoi Jacomijn, dank voor je visie. Het is inderdaad erg belangrijk dat er me… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Redactie, Monique
  • Goed dat er aandacht blijft voor plastics in cosmetica in het belang van de… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Jacomijn Oerlemans
  • Beste Lien, de adresgegevens staan onderaan in het artikel, je kunt er op d… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Redactie, Monique
  • Hallo, ik ben op zoek naar een huisanalysetoestel en kwam terecht op observ… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Lien
  • Beste Laura, Bedankt voor je reactie en natuurlijk je keuze voor de Derm… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Annabelle
  • Oei Laura, hoe kan dat? We gaan het ook eens navragen bij Dermalogica.… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Redactie, Monique
  • Ik heb de flacon in november vorig jaar gekocht en heb er maar 3 maanden me… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Laura
  • Ik wist dit niet. Gelukkig nu wel. Ik heb geen Corona en gelukkig ook niet … Corona besmetting door make-up te delen? Noortje
  • Oh Noortje, wat zal je dat nu Ook missen? Ik kan ook niet wachten om weer … Dr. Francis Wu over huidhonger. Wat is ‘the right touch’? Dit is de snelheid… Redactie, monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen