• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Voor hem » Getest Kiehl’s Facial Fuel Transformer crème voor mannen

  • Geteste producten, Gezicht, Voor hem

Getest Kiehl’s Facial Fuel Transformer crème voor mannen

  • 22 oktober 2011
  • Reageren
kiehl's facial fuel transformer

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Voor een gezond huidonderhoud

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Olaplex Bonding Oil No 7 voor stug pluizig krul haar

Favoriet bij Harriet! Het maakt haar droge, krullerige haar heel mooi glad, doorkambaar en met een prachtige kruldefinitie!  
BEKIJK

Kiehl’s Facial Fuel Transformer

Lees ook

Loading...
UA -FRODO
UA -FRODO
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Geteste producten Gezicht

Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo!

Hoewel ik tegenwoordig mijn dagverzorging zo simpel mogelijk hou, het liefst iets hydraterends met een flinke factor, wilde ik toch graag Kiehl’s Facial Fuel Transformer uittesten. Op papier ziet deze crème er namelijk heel aangenaam en zelfs indrukwekkend uit.

Facial Fuel Transformer is, volgens het persbericht, een hydraterende anti-age gel die speciaal is samengesteld voor de mannenhuid. Hij gaat tekenen van huidveroudering als een droge huid, ruwe plekjes, een vlekkerige huid en verslapping tegen, voelt niet vet aan, is vrij van parabenen, geurstoffen en kleurstoffen en is klinisch getest op verbetering van de textuur en teint van de huid binnen vier weken.

Facial Fuel Transformer bevat een aantal actieve ingrediënten:

Eiwitrijke blauwe algen uit de streek van het Klamathmeer in heht noordwesten van de VS, die de ruwheid van de huid en fijne lijntjes helpen te bestrijden. In combinatie met ascorbylglucoside zorgen de blauwe algen voor een egale huidteint en een frisse uitstraling.

Lees ook

Loading...
ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

Verzachtende ingrediënten squalaan en vitamine E om de huid de hele dag 24 uur lang gehydrateerd te houden. Kiezelaarde, titaniumdioxide en mica die licht reflecteren en zo zichtbare tekenen van een ouder wordende huid, zoals fijne lijntjes, optisch verbergen.

Wat belooft Kiehl’s Facial Fuel Transformer? Hele fijne dingen: Onmiddellijke en zichtbare verbetering van de gladheid en de tint van de huid vermindering van kraaienpootjes en grove poriën en een zichtbare verbetering van de huidconditie. De resultaten zijn wetenschappelijk bewezen: Uit consumentenonderzoek blijkt dat bij 94% tot 96% van de mannen de huid steviger aanvoelde, de huid zachter aanvoelde, de huid gezonder aanvoelde en de huidconditie na 4 weken beter was. (Het gaat hierbij, nog steeds volgens het persbericht, om zelfbeoordeling, uitgevoerd door 10 mannelijke respondenten; getest aan het begin, onmiddellijk na aanbrenging en in week 4; 30 tot 35 jaar oud; panel met verschillende etnische achtergronden; huidtypes volgens Fitzpatrick; huid vertoont minstens milde, maar geen ernstige fijne lijntjes/rimpels, vergrote poriën in het gezicht en een ongelijke huidverkleuring, alle huidtypes.)

Hans concludeert:

Lees ook

Loading...
UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

Facial Fuel Transformer voelt ietwat korrelig aan, maar die korrels smelten meteen bij het aanbrengen. Hij is makkelijk over m’n gezicht te verdelen en trekt heel snel in. Ik moet flink wat gel aanbrengen, anders voelt m’n huid na een uurtje alweer droog en trekkerig aan, terwijl mijn huid helemaal niet zo heel droog is op het moment. Van een zichtbare verbetering van mijn huid merk ik helaas niets. Niet direct na het aanbrengen en ook niet na een aantal weken. M’n huid wordt niet steviger, m’n poriën niet kleiner, niks. M’n huid ziet er okay uit, gewoon, zoals altijd. Niet spectaculair goed, niet heel erg slecht, maar gewoon. Het is geen vervelend product, maar je moet er ook niet al te veel van verwachten. Ik maak ‘m op, dat wel, maar ga daarna gewoon weer over op iets hydraterends met een factor. Dat vind ik toch fijner.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA -FRODO
UA -FRODO
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Geteste producten Gezicht

Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo!

ua chiel kiehls
ua chiel kiehls
Geteste producten Gezicht Haar

Chiel test haarproducten van Kiehls en het Power Serum

UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

botox orgasme
botox orgasme
Cosmetisch medisch Geteste producten

Orgasme? Hoe Botox je seks- en gevoelsleven beïnvloedt

UA my way
UA my way
Geteste producten Parfum

Dian test Giorgio Armani My Way Le Parfum. Duurzaam en verleidelijk!

UA maandfavorieten
UA maandfavorieten
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Zo mooi werd Debbie’s huid na laserbehandeling!

Hoe zinvol is het om soms te stoppen met smeren?

maart
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

De skin detox podcast, met Mardge Pascaud!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hi Monique., mooi resultaat. Ben benieuwd wat het kostenplaatje is van wat … Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo! angela
  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen