• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Nagels » Getest Trind Perfect System kit voor nagels

  • Geteste producten, Make-up, Nagels

Getest Trind Perfect System kit voor nagels

  • 29 augustus 2011
  • Reageren

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Knappen je nagels hier echt van op?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Davines More Inside Texture This Is An Invisible Serum voor je haar

Davines More Inside Texture This Is An Invisible Serum is een prachtig finishing product voor natuurlijk krullend haar.
BEKIJK

Trind Perfect System kit

Mooie nagels en handen, dat willen we allemaal. Vier jaar geleden hebben de producten van Trind mij aangezet om mijn nagels en handen beter te gaan verzorgen. In de Bijenkorf kreeg ik een demonstratie van dit merk en zag hoe de Nail Magic de ribbels wegwerkte en mijn nagels liet glanzen. Huppetee, de hele serie gekocht en ermee aan de slag gegaan. Vanaf dag 1 zag ik resultaat. Na een paar weken vond ik het een hoop werk en verslofte de boel weer. Het bleef een bron van ergernis, daarom besloot ik een manicure opleiding te volgen. Inmiddels heb ik gezonde, verzorgde en mooie nagels, ik kan mijn handen weer laten zien.

Lees ook

Loading...
UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

Wat belangrijk is; neem de tijd voor je manicure, doe het regelmatig en als je echt vreselijke nagels hebt, gun je zelf een paar maanden. Een nagel groeit 0.1mm per dag en het duurt ruim 6 maanden dat de nagels zich volledig is uitgegroeid. Dus geduld is hier een schone zaak en je zult echt beloond worden.

In deze test beschrijf ik mijn ervaringen met de producten uit de set en geef ik wat tips.

Het Trind Perfect System

In de zes stappen staat nergens iets over het vijlen van je nagels, dat doe je dus voor stap 1. Kies een vorm die bij je past en vijl in 1 richting. Investeer in een goede glasvijl zoals die van Trind, KOH, Herôme of OPI. Pas op met metalen diamantvijlen, deze worden warm door de vijl-bewegingen wat de nagel uitdroogt. Een ideaal recept voor splijtende nagels, zal ik maar zeggen. Dit geldt minder voor glasvijlen – als je met rustige en lange halen vijlt zodat de nagel niet gaat rafelen.

Stap 1: Extra Mild Cuticle Remover op de nagelriemen aanbrengen. Enkele minuten laten intrekken en vervolgens de overtollige nagelriemen verwijderen met Trind Manicure Sticks (bokkenpoot). Mijn overtollige velletjes kan ik prima wegpoetsen en mijn nagelriemen naar achteren duwen maar het bokkenpootje heeft hierna een manke poot. Cuticle Remover is een weekmaker en blijkbaar verweekt dat ook het hout. Handenwassen (en goed afdrogen) als je klaar bent, een weke huid veroorzaakt juist velletjes door het vochtverlies. Mijn tip: voor amper € 1,50 koop je een bokkenpootje bij de drogist.

Stap 2: Cuticle Repair Balsam op de nagelriemen aanbrengen. Paar minuten laten intrekken en vervolgens het restant inmasseren tot dat de nagelriemen helemaal droog zijn. Mijn tip: het inmasseren van deze koud aanvoelende balsem doe je in de richting van de nagelriem en duw deze nogmaals wat naar achter.

Lees ook

Loading...
ua MAKE UP TASJ
ua MAKE UP TASJ
Geteste producten Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van make-up artist Lydia le Loux?

Stap 3: Om de nagels te egaliseren en de aanmaak van natuurlijk nagelvocht te stimuleren, gebruik je eenmaal per 4 weken de Trind Nail Magic. Maak halfronde bewegingen vanaf het halve maantje tot het nageluiteinde. Je begint met de zwarte zijde, deze verwijdert de bovenste laag van de nagel. Daarna masseer je met de halve witte zijde de nagel. Tenslotte de grijze zijde  – en een gladde glanzende nagel is het resultaat. Het is dé basis voor de verdere verzorging. Van bijna alle manicure-merken heb ik polijstvijlen en toch pak ik vaak deze. De zwarte zijde verwijdert het beste de ribbels.  

Mijn tip: stap 2 en 3 kun je beter omdraaien, dat vind ik zelf wat logischer aangezien de polijststof de nagelriem wat droog maakt. Ook raad ik je aan om je handen te wassen om de nagelstof te verwijderen.

Stap 4: Moisturizing Nail Balsam op de nagels aanbrengen, laten intrekken en vervolgens het restant inmasseren tot dat de nagels droog zijn. Mijn tip: de nailbalsam geeft een koud gevoel op de nagel, trekt snel in en de glans van het polijsten wordt wat intenser. Wat betreft gevoel, geur en textuur lijken de balsems op elkaar, volgens mij zijn ze ook hetzelfde en verschillen ze alleen in kleur.

Stap 5: De eerste 2 weken dagelijks een laagje Nail Repair direct op de nagels aanbrengen. Het vorige laagje verwijderen met een remover van Trind ( of ander merk) zonder aceton. Mijn tip: De Nali Repair is een mooie milde glanzende lak. Het enige nadeel is dat het formaldehyde bevat. Trind is niet het enige merk dat formaldehyde gebruik. In nagelverharders van Herôme en OPI zit het ook. Het staat werkelijk op de flesjes. Al hebben beide merken ook verharders zonder dit goedje. Ik stop er wel mee want waarom zou ik een bewezen kankerverwekkende stof gebruiken?

Stap 6: Als de lak droog is dan gebruik je de Trind Hand Repair, gebaseerd op Duo-Liposomen en het vitamine A, C, E complex. Mijn tip: De subtiel ruikende handcrème is prettig, trekt volledig in de huid en geeft geen witte randen in de nagelriemen. Geloof me, dat is uniek in een handcrème!

Jolanda concludeert:

Lees ook

Loading...
UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Absoluut een leuke set (€ 39,95) om mee te starten! Het stimuleert een discipline en dat is net wat je nodig hebt om uiteindelijk verzorgde nagels, nagelriemen en handen te krijgen. Stap 2 en 4 voelen een beetje dubbel omdat ik ervan overtuigd ben dat dit hetzelfde is. Stap 3 zit fout in de manicure routine – het is een onpraktische tip. Beter is; eerst vijlen, dan polijsten en dan verzorgen. Het grootste nadeel vind ik de toevoeging van formaldehyde aan de Nail Repair. Een blanke lak of een verharder zonder formaldehyde werkt op den duur beter, vind ik.

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV

1 minuut met dokter Frodo: heb je wallen onder je ogen? Neem dan geen Botox.

Ook de moeite waard
Loading...
UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

ua MAKE UP TASJ
ua MAKE UP TASJ
Geteste producten Make-up

De make-uptas serie! Wat zit er in the bag van make-up artist Lydia le Loux?

UA deliplus
UA deliplus
Geteste producten Gezicht

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

UA PC
UA PC
Geteste producten Gezicht

Schoonheidsspecialiste Anastasia test Resist en Skin Recovery producten van Paula’s Choice

currentbody review ua
currentbody review ua
Geteste producten Gezicht

Monique test CurrentBody collageenstimulerend LED masker voor gezicht en decollete (+ 15% korting)

UA SHAB
UA SHAB
Geteste producten Make-up

Dian test de gepigmenteerde oog- en lipmake-up van make-up merk SHAB

2 reacties

  • harriet schreef:
    30 augustus, 2011 om 10:33

    Geinspireerd door de nagellak artikelen op Beautyjournaal heb ik het lakken van mijn teennagels her-uitgevonden. Juist in dit grijze weer doe ik er elke maand een ander kleurtje op; feloranje, zeegroen, knalgeel…en op mijn tenen blijft het zitten! Gewoon 2 laagjes en klaar. Mijn vingernagels houd ik gewoon naturel ( en die zien er dus niet uit..). Raar genoeg interesseert me dat dan weer niet. Zo’n routine als hier beschreven – daar heb ik het geduld niet voor!.

  • Babs schreef:
    30 augustus, 2011 om 07:39

    Het vergt inderdaad heel wat werk en dicipline om mooie nagels te krijgen en te houden. Nagelverharder opbrengen, de dag erna nog een laagje, dan weer eraf halen en nieuwe opbrengen.
    Meestal houd ik het niet vol, en dan breken of splijten mijn nagels weer. ( zucht)
    Stilzitten als mijn lak moet drogen..ik ben er zo slecht in. Wel heb ik altijd een creme naast mijn bed staan, dus als ik het niet vergeet, smeer ik mijn handen in voordat ik ga slapen.
    Formaldhyde, dat is idd en vies goedje, niezende honden om mij heen en mijn longen slaan dicht.
    Jouw artikel heeft mij weer geinspireerd, en de Nail Magic vind ik zeker een goede tip tegen die ribbels!

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique
  • Zo fijn om de focus op de microbioom terug te lezen! Mijn eczeemgevoelige… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Claudia

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen