• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Droge huid » Na de zwangerschap is acne verergerd

  • Droge huid, Expertadvies, Gezicht, Vette huid

Na de zwangerschap is acne verergerd

  • 20 februari 2011
  • Reageren

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Dag Mardge,

Ik ben 28 jaar en stoor mij enorm aan mijn huid.  Drie jaar geleden heb ik een pracht van een zoontje gekregen en in de periode dat ik zwanger was, had ik de beste huid ooit.

Dus vol goede moed dacht ik dat ik eindelijk van die vreselijke acné af was, maar helaas. Mijn huid ziet er slechter uit dan ooit. Het enige verschil is dat ik nu vooral acné heb rond de mond & wangen.  De acné is ook veranderd: het lijken nu wel cystes, harde bolletjes…

Momenteel reinig ik mijn huid ’s morgens & ’s avonds met de cleanser van Pascaud en als dag-& nachtcreme gebruik ik momenteel een vitaminecreme van Environ. Hiernaast doe ik zo’n 3 à 4 keer per week een peeling. Het enige nadeel is dat mijn huid eigenlijk niet vet is, maar echt wel droog & trekkerig aanvoelt wanneer ik geen crème aanbreng.

Wat is voor mij de beste oplossing? Ik overweeg zelfs om naar de dermatoloog te gaan, hoewel het gebruiken van medicatie mij weer tegenstaat. Ik wil graag snel resultaat, want zo slecht is mijn huid er nog nooit aan toe geweest. Ik weet niet meer wat ik moet doen. Vroeger kon ik weleens zonder make-up de deur uit, maar zelfs thuis zie je me niet meer zonder make-up lopen.

Hartelijke groet, (naam bij redactie bekend)

Huidexpert Mardge Pascaud antwoordt:

De acné waarmee je te maken hebt, komt  waarschijnlijk door een hormonale disbalans. Tijdens je zwangerschap had je dus minder tot geen last van de acné. Helaas is het nu weer terug gekomen en zoals je aangeeft in een ergere vorm en zich concentreert rond mond en wang gebied.

Let altijd op bij het gebruik van een peeling bij een onzuivere/acné huid dat deze geen ‘grove’ korrel heeft waardoor de huid op een verkeerde manier gestimuleerd wordt en meer talg gaat aanmaken. Je schrijft dat je huid ook droog is en trekkerig aanvoelt, dit duidt op een vocht tekort. De huid is te veel uitgedroogd.

De volgende producten en behandelingen adviseer ik je te gaan gebruiken om je huidbalans te verbeteren:

– Cleanser: 2x daags, ’s morgens en ’s avonds

– Eliminate: ’s morgens na de reiniging

– 24-ampullenkuur: elke avond na de reiniging inmasseren, daarna hoeft geen creme gebruikt te worden

– Salicylic exfoliator: enkele malen per week te gebruiken als intensieve reiniging, deze peeling is zacht voor de huid

– Hydrating masker: te gebruiken na de salicylic exfoliator, zorgt voor een direct comfort bij een vochtarme huid

Om een acné huid aan te pakken moeten we ook van binnenuit werken d.m.v voedings supplementen

– Deto-x: zorgt voor de afvoer van afvalstoffen en reinigt het hele lichaam waardoor dit zijn uitwerking heeft op de huid.

– Skin-X: bevat o.a goede vetzuren en kruiden die zuiveren.

– Ultravital  : bevat o.a het hele B-complex.

In het instituut kunnen de volgende behandelingen uitgevoerd worden:

– Pascaud treatment : De huid krijgt een goede dieptereiniging en er wordt gewerkt aan het vochtgehalte

– Pascaud Lite: laser / led behandeling.Deze zal gericht worden op de acné om de ontstekingen te verminderen. 

Thuis kun je nog letten op de volgende dingen:

– drink voldoende water, min 2 liter per dag

– gebruik elke morgen en avond na het reinigen een schone handdoek

– verschoon de kussensloop vaker

De dermatoloog zal waarschijnlijk als oplossing medicatie voorschrijven. Hiermee zal je probleem qua acné aangepakt worden, het trekkerige gevoel zal blijven en moet er wel nog aan je conditie van de huid gewerkt worden. Je lichaam heeft even tijd nodig om de balans terug te vinden en je zult dit zien aan je huid. Binnenkort kun je met een gerust hart de deur uit zonder make-up!

Hartelijke groeten, Mardge

(note van de redactie: de producten van Pascaud kunnen via de professionele salon en via de Pascaud webshop besteld worden.)

  • Lees ook meer over vitaminen en suppletie in het algemene Lexicon van BeautyJournaal.

Lees hieronder meer vragen en antwoorden met Mardge Pascaud over huidverzorging.

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-editorspicks
ua-editorspicks
Geteste producten Gezicht Lichaam Make-up Parfum

Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand!

ua-babor
ua-babor
Brands we love Gezicht

Andrea Weber is de vrouw achter de geweldige BABOR ampullen!

ua-tatcha
ua-tatcha
Gezicht

Tatcha skincare, overrated of serieuze huidverzorging?

ua-dior
ua-dior
Gezicht

DIOR Untold podcast! Alles over Dior’s vitaliserende Granville roos in huidverzorging

ua-maandfav
ua-maandfav
Geteste producten Gezicht Lichaam Monthly Favorites Parfum

BeautyJournaal testpanel favorieten april 2022!

Homepage Rituals Mandy
Homepage Rituals Mandy
Geteste producten Gezicht Natuurlijk 100%

Mandy test Rituals Namasté: mindful skin care

2 reacties

  • marjolein schreef:
    20 maart, 2011 om 10:42

    hallo, ik heb eigenlijk hetzelfde probleem. ik ben ook voor mn zwangerschap al meerdere keren bij een dermatoloog geweest. het enige wat ik vlg hem kan proberen is Roccutane. deze wil ik liever niet slikken vanwege de bijwerkingen…ik wil nog meer kinderen! ik ben van plan om weer tijdelijk aan de pil te gaan. Toen had ik een mooie huid met af en toe een pukkeltje!! nu is het echt verschrikkelijk. mn schouders en borst zijn het ergste. met de zomer in aantocht kan ik soms wel janken…
    heb je al wat dingen geprobeerd die helpen? ik hoop het voor je, want het is echt niet leuk!
    groetjes

  • Barbara schreef:
    21 februari, 2011 om 23:46

    Is 4 keer per week peelen ook niet een beetje te veel? Ik kan me voorstellen dat je huid daardoor geïrriteerd raakt en daarop reageert met meer pukkeltjes. Ik heb zelf ook last van kleine bultjes, vooral op mijn kaken, maar ik merk dat ik het beste zo min/simpel mogelijk kan gebruiken qua cosmetica.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Ik heb deze geur ook van Elie Saab en de geur is geweldig. Zomers, fris, bl… Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel Angela
  • Waarom zet je de naam van de creme hier gewoon niet bij?… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Veronique
  • Ik ben al heel lang aan het twijfelen wat ik nou eens met mijn haar wil doe… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Imagekapper
  • Beste Jacqueline, dank voor je feedback. We hebben de bron van alle informa… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Redactie, Monique
  • Ook nu weer foutieve informatie in dit artikel. LPG, MLD en andere behandel… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Else Vlieland
  • Kan dit artikel alstublieft worden aangepast?! Teveel onjuiste informati… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Jacqueline
  • Nou dat is gelukt. Het is nu weer gewoon stil. Dank je wel.… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Dank Noortje, we weten het. Er ging iets fout met de video vertoningen, er … Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Redactie, Monique
  • Voor dat ik kan lezen hoor ik allerlei geluiden. Soms één van die van Mon… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Hi ladies, Ik ben gecertificeerd Oncologie Hand Verzorger #191315 gereg… Preventie! Zo behandelt de nagelstyliste nagels bij kanker behandelingen Tracy Anne Shelverton

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen