• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcast
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Droge huid » Getest Comfort Zone Action Sublime serum

  • Droge huid, Geteste producten, Gevoelige huid, Gezicht, Rimpels en slapte, Voor hem

Getest Comfort Zone Action Sublime serum

  • 27 november 2010
  • Reageren

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Worden fijne lijntjes minder zichtbaar?

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Coolibar UV-werende bucket hoed

Deze leuke zonnehoed heeft een UV-werende bescherming vergelijkbaar met een spf50. De brede rand beschermt je ogen tegen de zon. Aan de binnenkant is de hoed afstelbaar met een koord.
BEKIJK

comfort zoneIn mijn niet aflatende zoektocht naar het allerbeste antirimpel product, lijkt Comfort Zone mijn wensen te vervullen met het Action Sublime serum: “Een intensief antirimpel serum dat de compactheid van de huid en huidstructuur verbetert. De huid verkrijgt meer elasticiteit zodat de huid zichtbaar verbetert. Op een buitengewone wijze worden aanwezige rimpels en fijne lijnen geminimaliseerd”. Ik ben benieuwd of het Action Sublime serum deze veelbelovende anti-ageing claim waarmaakt.

In het bijgesloten dossier lees ik dat het serum geschikt is voor huidcondities vanaf 25 jaar om het verouderingsproces te vertragen. Voor de rijpere huid werkt dit serum verstevigend en verbetert het de huidstructuur. Tevens versterkt het serum het afweermechanisme van de huid en verzorgt het de huid met anti-oxidanten. Meegeleverde testresultaten lijken de claims te ondersteunen.

Volgens Comfort Zone dankt het Action Sublime serum haar werkzaamheid aan de snelle opname van 4 actieve ingrediënten: melkproteïne, hyaluronzuur, betaglucan en sojaproteïne.

Lees ook

Loading...
esse ua
esse ua
Brands we love Gezicht

Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen!

Door het gebruik van melkproteïne herstelt de PH waarde van de huid (naar een waarde van rond de 5.5)* en houdt het deze in balans. Naast balans en bescherming, herstelt melkproteïne ook het vochttekort in de huid.

Hyaluronzuur, wat tevens van nature in de eigen huid terug te vinden is, is een van de fundamentele componenten die als tussenstof dient om de cellen bij elkaar te houden (een soort cement). Hyaluronzuur verbetert de verbindingen van de cellen of houdt ze in stand. Daarnaast is hyaluronzuur een sterke vochtbinder en houdt het zo de hydratatie op peil. Om een diepere en intensieve werking te bewerkstelligen en een natuurlijk opvullend effect te creëren, heeft Comfort Zone een wetenschappelijke hyaluronzuurvariant ontwikkeld die een combinatie is tussen een zuurmolecuul van hyaluron en lichaamseigen hyaluron, de zogeheten ‘hyaluron spheres’. Deze spheres (ballonnetjes) zijn hydrofiel: Zodra ze in contact komen met lichaamseigen vocht, zuigen ze alle vocht op, zodat het molecuul vergroot en op deze wijze meteen de huid opvult.

Het ingrediënt betaglucan verbetert het afweermechanisme van de huid en gaat oxidatie tegen zodat vrije radicalen geen kans krijgen om de huid verder te beschadigen.

Sojaproteïne verbetert de elasticiteit van de huid en beschermt de cellen tegen de schadelijke invloed van UV-stralen en heeft daardoor een belangrijke functie in het anti-ageing proces.

Lees ook

Loading...
UA monique
UA monique
Gezicht Natuurlijk 100%

Monique’s choice: nieuwe crèmes en serums

Gebruiksaanwijzing: Breng het serum elke dag en/of nacht aan op je gezicht en hals. Masseer het in tot het volledig is opgenomen.

Dorine conludeert:

De chique uitstraling van de mooie matzilveren verpakking is consistent met het merk (Comfort Zone), het doel (intensieve anti-verouderingsbehandeling), de doelgroep (vrouwen vanaf 25 jaar die luxe kwaliteitscosmetica prefereren) en het prijssegment (€124.00, 30 ml). Dosering (1-2 pompjes per keer) is hygiënisch: Schadelijke invloeden van lucht, licht, bacteriën en vervuiling worden dankzij de pompflacon tot een minimum beperkt. Een 30 ml verpakking gaat bij 2x daags gebruik ongeveer 2 maanden mee.

Ik heb het serum gedurende 5 weken dagelijks onder mijn dag- en nachtverzorging aangebracht. Het resultaat is verbluffend: een duidelijk zichtbaar herstel van mijn huid. Ik zie nauwelijks nog droogtelijntjes rondom mijn ogen en mond. Mijn voorhoofdrimpels, (frons)rimpels tussen mijn wenkbrauwen en neus – lip plooien lijken daadwerkelijk minder diep. Mijn gelaatstrekken ogen ‘zachter’ en ‘ronder’.

Het glanzende serum is melkwitdoorschijnend met een subtiele lichtroze zweem. De consistentie (‘dikte’) van het serum is zodanig dat het (na een drukje op de pompflacon) als een ‘drupje’ op je vingers blijft liggen, het vloeit niet uit. De geurintensiteit is licht, het geurkarakter is verfijnd. Helaas kan ik de (overigens aangename) geur niet goed plaatsen of treffend beschrijven.

Tijdens het aanbrengen is het huidgevoel prettig. Het serum smeert goed en gemakkelijk uit. Het wordt snel en volledig door mijn huid opgenomen, zonder een plakkerige fase of plakkerig eindresultaat. Echter, nadat het serum volledig is geabsorbeerd, voelt mijn huid onverwacht trekkerig en droog aan. Dit aangespannen effect verdwijnt als ik na het serum een crème aanbreng.

Ik heb het serum gedurende 5 weken dagelijks onder mijn dag- en nachtverzorging aangebracht. Het resultaat is verbluffend: een duidelijk zichtbaar herstel van mijn huid. Ik zie nauwelijks nog droogtelijntjes rondom mijn ogen en mond. Mijn voorhoofdrimpels, (frons)rimpels tussen mijn wenkbrauwen en neus – lip plooien lijken daadwerkelijk minder diep. Mijn gelaatstrekken ogen ‘zachter’ en ‘ronder’. Mijn wangen lijken enigszins gelift, evenals mijn wenkbrauwen en bovenste oogleden (waardoor mijn ogen ‘opener’ en groter lijken). Mijn huid voelt soepel aan. Het serum geeft daarnaast mijn gezicht een hele mooie, glanzende uitstraling en gezonde teint. Tot mijn verrassing heeft het serum ook een onmiddellijk zichtbaar effect: Al na de eerste applicatie treedt binnen enkele minuten het door Comfort Zone genoemde ‘filler effect’ op. Dit opvullende effect neemt extra toe als ik na het serum een verzorgende crème gebruik. Zo duidelijk en snel waarneembaar heb ik de werking van een anti-ageing product nog niet eerder ervaren.

Kortom: Ik vind dat het Action Sublime serum van Comfort Zone haar anti-ageing belofte (voor zover ik het met het oog en na 5 weken gebruik kan beoordelen) daadwerkelijk waar maakt. Ik vind het een buitengewoon fijn en effectief product dat de bij mij zichtbare tekenen van huidveroudering “subliem” tegengaat. Omdat ik het serum gedurende een relatief korte periode getest heb, kan ik helaas (nog) niets zeggen over de geclaimde preventie van huidveroudering / voorkoming van nieuwe lijntjes.

Lees ook

Loading...
UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

*Volgens Comfort Zone is voor de gezichtshuid een PH waarde van 5.5 de ideale PH waarde voor een anti-verouderingsbehandeling.

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
esse ua
esse ua
Brands we love Gezicht

Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen!

UA monique
UA monique
Gezicht Natuurlijk 100%

Monique’s choice: nieuwe crèmes en serums

UA QA
UA QA
Geteste producten Gezicht

Sabine test Q+A skincare, het alternatief voor The Ordinary. Bij Holland&Barrett.

UA maandfavorieten
UA maandfavorieten
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023

UA trinny gerti
UA trinny gerti
Geteste producten Gezicht

Gerti test het nieuwe Trinny London Plump Up Serum met 3 peptiden en hyaluronzuur

UA soap treatment
UA soap treatment
Brands we love Cosmetisch medisch Expertadvies Gezicht Make-up Zakenpraat

18 jaar SOAP Treatment Store: de ambities van Esther en Stephanie gaan van Amsterdam straks de wereld over….

13 reacties

  • marlous schreef:
    13 december, 2010 om 12:28

    hoi Anita,

    Zou je me even een mailtje willen sturen op marlousnijholt@yahoo.com ? Hoor graag van je!

    groetjes,

    Marlous

  • Anita schreef:
    13 december, 2010 om 11:38

    Hallo Marlous,

    Toeval?? Nog nooit op deze site geweest en nu tref ik deze correspondentie.Het nieuwe flesje zonder doosje wil ik wel overnemen en evt. andere producten…

  • Dorine schreef:
    9 december, 2010 om 07:25

    Hoi Marlous, inderdaad bedankt dat je Babs & mij je Comfort Zone producten tegen een gereduceerde prijs wilt aanbieden. Helaas moet ik me aansluiten bij Babs en je vriendelijke gebaar afslaan, het spijt me.

  • Babs schreef:
    8 december, 2010 om 22:19

    Hoi Marlous, bedankt voor je aanbod. Maar 75 euro valt momenteel ook buiten mijn budget..:(

  • marlous schreef:
    8 december, 2010 om 19:17

    hoi Dorine & Babs,

    Leuk dat jullie zo enthousiast zijn over comfort zone. Het is dan ook een super merk! Heb hier vroeger mee gewerkt in de salon en ben er helaas mee gestopt omdat het toch door veel klanten te prijzig werd gevonden. Nu heb ik echter nog wel een nieuw pompflesje van het action sublime serum staan. Het is, zoals je al aangaf, 30ml, helemaal nieuw, heb er alleen geen doosje meer omheen. Had namelijk meerdere producten staan en er was wat op het doosje gaan lekken…
    Als 1 van jullie wil mag je het serum voor 75 euro van me overnemen, dat bespaart je toch al snel zo’n 50 euro toch?
    Wanneer jullie interesse hebben hoor ik het graag via de mail!

    groetjes,

    Marlous

    p.s ik heb nog meer van comfort zone, misschien zijn jullie daar ook in geinteresseerd? Alles is nieuw, alleen zit dus niet alles in een doosje…

  • Dorine schreef:
    1 december, 2010 om 07:30

    @ Babs, het spijt me, ik woon in Utrecht dus niet echt bij je in de buurt. Ben inderdaad nog steeds erg blij met het serum en zal het dan heerlijk zelf opmaken.

  • Babs schreef:
    30 november, 2010 om 22:22

    Dorine, wat lief van je !….ik weet niet waar jij woont, (Amsterdam? ) maar ik woon in een Tiel…(geboren in Utrecht), maar neem zelf het laatste beetje serum maar, het is inderdaad erg prijzig en geeft een prima resultaat bij je, dus geniet er zelf nog van!
    In ieder geval hartstikke bedankt voor het voorstel!

  • Dorine schreef:
    30 november, 2010 om 21:28

    Babs, ik bedenk me net. Woon je bij me in de buurt? Als je wilt mag je het laatste beetje serum wel van me gebruiken om te kijken of het werkt voor jouw ogen.

  • Dorine schreef:
    30 november, 2010 om 21:24

    Hoi Babs,

    Als ik mijn hart zou volgen, zou ik het serum zeker nog een keer kopen. Ik vind het namelijk echt een heel fijn en goed product. Maar omdat ik het serum daarnaast erg prijzig vind (124 euro voor 2 maanden gebruik), twijfel ik. Eigenlijk valt het serum boven mijn budget ….

  • Babs schreef:
    30 november, 2010 om 10:48

    Hoi Dorine!
    Bedankt voor je antwoord. Het is inderdaad moeilijk om voor en na foto’s te maken, lichtinval e.d.
    Is dit een product waarvan je zegt: die koop ik in de toekomst nog een keer?
    Het lijkt mij in ieder geval een superserum , vooral de zin: ” Mijn wangen lijken enigszins gelift, evenals mijn wenkbrauwen en bovenste oogleden (waardoor mijn ogen ‘opener’ en groter lijken”) is helemaal mijn ding 🙂 !

  • Dorine schreef:
    29 november, 2010 om 21:10

    Hoi Babs,

    Ik heb geprobeerd het anti-ageing effect met voor- en na foto’s zichtbaar te maken maar de verschillen vielen helaas onvoldoende op op mijn foto’s. Het is echt lastig om die paar mm’s verschil helder in beeld te brengen, zeker als de foto’s goed met elkaar vergelijkbaar moeten zijn (zelfde hoek van waaruit je de foto van je gezicht neemt, zelfde belichting, locatie en tijdstip van opname, zelfde gezichtsuitdrukking, zelfde opnameafstand, etc). Het is me dus jammer genoeg niet gelukt, het spijt me. Mijn rimpels laten zich helaas niet zo precies fotograferen 🙂

    Wat betreft de verkrijgbaarheid van de Comfort Zone producten: Je kunt ze online bestellen (bijv. op http://www.yourcomfortzoneshop.nl) en je kunt ze verkrijgen bij een gespecialiseerde spa, thermen, wellnessinstituut of schoonheidsinstituut (voor een locatie bij je in de buurt, zie http://www.comfortzone.nl)

  • Antoinette schreef:
    28 november, 2010 om 15:20

    Bijna te mooi om waar te zijn. Jammer van de prijs, die is wel erg hoog. Maar ja, wie mooi wil zijn moet pijn lijden en in dit geval pijn in de portemonnee. 🙂

  • Babs schreef:
    27 november, 2010 om 11:46

    Klinkt geweldig! Komt op mijn ( steeds langer wordende )verlanglijstje te staan. Jammer dat je van jezelf geen voor/na foto’s hebt van jezelf. Misschien heb ik te snel gelezen, maar waar is het verkrijgbaar?

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Zo mooi werd Debbie’s huid na laserbehandeling!

Mircobioom van je huid is net zo belangrijk als die van je darmen

maart
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Het huid microbioom: hoe ziet dat eruit en hoe houd je het gezond? Monique ging naar Zuid-Afrika, op training 

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary
  • Ik ben intolerant voor histamine, wat inhoudt dat je beter geen gefermentee… Wordt je risico op borstkanker groter als je zuivel eet? Een wetenschappelijk overzicht. Jeannette Pathuis

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen