BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten
Mádara Vitamin C Intense Glow Concentrate
‘Mijn gewicht is in het verleden (studententijd) op dramatische hoogtes geweest ( 86 kilo) om na een zeer dapper dieet op een magere 58 uit te komen. Tegenwoordig schommel ik rond de 64 kg. Ik voel me mooi, maar blijf die uitstekende hobbels aan de zijkanten van mijn benen houden, ter hoogte van de eveneens “ronde “billen. Uiteraard zijn de hobbels voorzien van een klassieke sinaasappelhuid! Ik heb nou eenmaal lichaamsdelen die minder goed reageren op dieten (billen, buik, heupen en dijen).
Vichy claimt dat de Cellu Destock doeltreffend juist deze zones aanpakt. Pure Caffeine ( 5%) start de actieve vetverbranding en lipocidine schijnt een eiwit te stimuleren dat (als ik het goed begrijp) de vetverbranding in werking zet ten tijde van beperkte calorie inname en vetopslag voorkomt. Daarnaast zitten er verzorgende bestanddelen in de creme.die zorgen voor een zachte en stevige huid.
De verpakking zegt mij dat ik binnen 7 dagen een gladdere huid heb, met zichtbaar minder cellulite en een verbeterd silhouet. Enigszins sceptisch ( tot nu toe heeft geen enkel product in deze zone wat positiefs aangericht), begin ik de behandeling met het opmeten van de “kritieke zones en foto’s te nemen van mijn bovenbenen en billen (deze bespaar ik jullie).
De zogeheten 0 meting is een feit…..
Dapper smeer ik twee keer daags de creme op mijn heupen, dijen en billen. S’ochtends na het douchen en s’avonds voor het slapen gaan. De licht groene crème is makkelijk smeerbaar, licht van textuur, niet vettig en heeft een prettige frisse geur. Het trekt op zich snel in. Toch heb ik moeite om een nauwsluitende broek over de huid heen te krijgen. Het gaat wat stroef omdat nog niet alle crème ingetrokken is. ’s Avonds heb ik dat probleem niet, dan trek ik een ruime pyama.
Lees ook
‘Ik ben op mijn buik 1 cm kwijt ben, op mijn bilpartij een 0,5 cm en op mijn bovenbenen ook 0,5 cm!’
Sabine concludeert:
Mijn huid is na een paar dagen smeren al beduidend zachter en steviger. Of de cellulite nou echt minder is, betwijfel ik. Het silhouet is op het oog beter geworden. Meten leert mij ( na een maand gebruiken) dat ik op mijn buik 1 cm kwijt ben, op mijn bilpartij een 0,5 cm en op mijn bovenbenen ook een 0,5 cm. Het doet dus blijkbaar echt wat! Ik ben namelijk in de tussentijd niet anders gaan leven ( niet gaan dieten of extra sporten).
Volgens mij gaat de cellulite nooit echt weg, maar de Cellu Destock heeft dus wel degelijk een verbetering bewerkstelligd! Ik ga Vichy Cellu Destock zeker nog een keer halen. Kijken of de verbetering doorzet!
Handig om te weten: Vichy Cellu Destock is verkrijgbaar bij de apotheek.’
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
22 reacties
Het valt mij op dat cellulite naarmate de zomer in zicht is, een hot item is, gezien de reacties.
Het massage apparaat van Philips moet ik nog ergens op zolder hebben liggen, en ja, die was vrij pijnlijk. Crémes heb ik ook gebruikt, maar werkten niet en ik kreeg er ook jeuk van.
In het begin zag ik het alleen als ik in mijn benen kneep,( pijnlijk!) nu met tegenlicht is het behoorlijk zichtbaar. ik denk dat als je benen wat bruiner zijn, het minder opvalt. Net als Rona vond ik ook dat je een mooi figuurtje had, maar snap het wel, wij dames zijn zeer kritisch op onszelf.
Een schoonheidsspecialiste raadde mij aan om na het douchen je handdoek op te rollen en flink je benen te masseren. Is sowieso goed voor de doorbloeding van de huid.
Toen ik door een homeopaat op een “dieet “was gezet met linzen en gierst, een klein beetje rauwkost voor de warme maaltijd, viel ik niet alleen kilo’s af, maar mijn sinaasappelhuid was ook een stuk minder. Misschien wat tips, ikzelf zit er gelukkig niet meer zo mee, zeker toen ik in een film zag dat de superslanke Jamie Lee Curtis er ook “last”van had 🙂
Hoi Sabine,
Nee echt hele erge jeuk. Verder geen bultjes of vlekken o.i.d. maar ga het verder niet meer gebruiken!
Thnx
Hi Joyce,
Wat is het precies voor een jeuk?
Alsof je huid jeukt, of is het een tinteling in het been?
Ik had een lichte tinteling in mijn huid/been.
Heb je een geirriteerde huid misschien?
Als dat het geval is, zou ik het niet meer gebruiken, als ik jou was.
Groetjes
Sabine
Ik gebruik nu een aantal dagen de Cellu Destock. Ik smeer ’s ochtends na het douchen en ’s avonds voor het slapen gaan.
Ik vind ook dat de creme wel lekker smeert maar niet volledig intrekt. Hij blijft erg plakkerig.
Nu ben ik ook even benieuwd naar het volgende bij jullie: Beginnen jullie benen ook zo verschrikkelijk te jeuken?! Ik word er helemaal gek van… Hoop dat het resultaat oplevert, maar alleen hiervoor zou ik het niet meer gebruiken…
Tja het is idd een niet zo smakelijke term, maar heel eerlijk zijn vette benen ook niet zo smakelijk om naar te kijken. 😉
dus onsmakelijke termen passen daar wel bij…
Hajo ik weet niet of ik lipodeem heb. Maar als ik heel streng dieet, worden de benen uiteindelijk wel slank.
Weet niet of dat past bij het beeld van lipodeem.
weet ik wel, maar die termen:gezwollen vetweefsel…
waarom teha? is gewoon de medische werkelijkheid.
..het wordt bijna onsmakelijk;)
Beste Hajo, ik denk dat het heel moeilijk is om bij jezelf te kunnen beoordelen of er sprake is van lipodeem, want wat zijn de kenmerken daarvan, hoe onderscheid een leek zwelling van vetweefsel van niet gezwollen vetweefsel?
Voor diegene die zich herkennen in het verhaal over:
– Zware, zwabberige benen
– Maten verschil tussen benen en bovenlichaam
– Afvallen helpt, maar nauwelijks voor de benen
Kijk eens of er geen sprake is van lipodeem (zwelling van vetweefsel op benen en soms (boven)armen). De vetcellen vullen zich gemakelijk met vet, maar verbranden dit nauwelijks mee. Zo groeit het weefels langzaam meer en meer.
Vooral het voorkomen van pieken in de calorische intake, kan snelle groei voorkomen. Het weghalen van de ‘zieke’ vetcelen is op dit moment de enige behandeling. Dit voorkomt verdere groei, pijnklachten, een afwijkend looppatroon en vergemakkelijkt de mobiliteit. Bovendien gaat het een hoop frustratie van afvallen tegen. De methode van het verwijderen van de afwijkende vetcellen heet tumescente liposculptuur.
Gerti, nu je het zegt, ik heb in een ver verleden ook zo’n Celesse cellulitis massage apparaat van Philips gehad. Ik vond het niet zo’n handig ding en heb het spijtig genoeg maar een paar keer gebruikt. Ik heb ook nog een tijdje een cupping vacuum massage apparaatje gehad (van de schoonheidsspecialiste). Dat was bijzonder effectief voor mijn cellulites, striae en dijbeen omvang maar helaas ook pijnlijk (en tijdrovend).
Ik heb ooit eens zo’n massageapparaat, van Philips geloof ik, gekocht. Dat zou putjes gladmasseren en benen slanker maken (of doen lijken). Maar ik kreeg er blauwe plekken van. Gelukkig zat er een ‘niet goed, geld terug’ garantie op.
Mijn benen, stevig als ze zijn, horen bij mij.
Rona
Wat ontzettend lief! iK be geheel niet ontevreden, maar de peer is een feit.. Broeken blijven strak spannen om de bil en bovenbeen partij en tja.. daar past de nieuwe mode van heerlijke marine strepen niet bij :-(.. Ook zijn leggings geen onverdeeld succes..
Maar thanks voor het fijne compliment. Die steek ik graag in de zak!!
Liefs
Sabine
Ha Sabine,
Heerlijk natuurlijk dat het wat doet. Maar…… het grappige is dat je in mijn beleving gewoon een slanke dame bent. M.a.w. het is mij absoluut niet opgevallen. Ik weet maar al te goed dat het uiteindelijk alleen om je eigen beleving gaat, Toch wilde ik je even laten weten dat je in mijn ogen een mooie meid bent, helemaal bedoel ik, dus ook de peertjesafdeling.
Ciao bella
Rona
nou dames
Bij mij is het zeker weten een sappig peertje kwestie ;-)….
Ik kom ongeveer direct aan op de heupen en op de billen als ik maar een week slecht gegeten heb.
Nu moet ik zeggen dat de heupen weg waren toen ik 58 kilo woog ( maar dat was erg mager) en dat het steeds fantieker wordende sporten enorm helpt in de beteugeling van de heupen.
Misschien toch maar een keer doorzetten met dieten en ondertussen maar die vetcellen masseren, scrubben en stimuleren 😉 Wie weet wordt het ooit wat….
Ik ben en raspeer. Afvallen helpt echt niet om hier iets aan te veranderen. Ik was ooit 10 kilo lichter en het verschil tussen boven- en onderlichaam werd alleen maar groter (maat 36 versus 40). Het grappige is dat ik nu af en toe te horen krijg “ben je afgevallen?”
Ik had een collega en die was ook gezegend met een peer-figuur. Die pakte de dreigende cellulitis rigoureus aan door zowiezo alle cremes zoals toen Dior Svelt heel regelmatig te smeren, scrubben, masseren en zelfs met een apparaatje dagelijks haar benen te behandelen. Ze wisselde dat af met een product van Clarins en ook nog dagelijks over de plavuizen te rollen. Om die grotere vetcellen desnoods te ‘breken’. Ze had in ieder geval een prachtige huid!
Ha die sabine:-) ik denk dat lipo uiteindelijk het beste werkt als het midden lichaam vooral die vormen heeft dankzij een genetische component. in oneerbiedig vakjargon wordt ook wel gesproken over appels en peren als het om lichaamsvormen gaat. ben je een sappig peertje van nature, dus als het je lichaamsbouw is, dan lukt het nauwelijks of minder dan zou je verwachten, om daar met dieet blijvend ‘slank’ te blijven.
Goedemorgen dames!! Leuk al die reacties!! Teha wat jammer dat je geen resultaat hebt.. Heb jij ook gemeten?
Volgens mij is het enige echte middel om slanke dijen te krijgen; of diëten of een lipo…dat kan je niet met een crème voor elkaar krijgen… De vichy crème gaf ook trouwens zo een mooie glans Jolanda!
Maar toch aantoonbaar resultaat! Ik smeer af en toe eens met zo’n anti cellulite product. Mijn benen worden er mooi glad van en de huid gaat zelfs wat glanzen.
ik heb dit, ondanks dat ik me voorgenomen had het noooooooit meer te doen, want vele guldens en euro’s aan uitgegeven en nooit resultaat, ook gekocht, maar ik heb ( weer) geen enkel resultaat.
Ook vond ik het erg slecht intrekken, waardoor ik uren later nog steeds een beetje plakbenen had, onaangenaam vond ik dat.
Wat goed dat je meetbaar resultaat hebt! Voor mezelf geloof ik niet meer zo in deze producten. Het enige dat mijn benen dunner en strakker kan maken is liposuctie. En dat is me toch een stap te ver.