BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten
Bergman Beauty Care Aqua Injection Intense Moisturizing Serum
‘Mijn haar is broos en dor en heeft grote gelijkenis met een droge takkenbos. Alleen door het te fohnen met een grote ronde borstel weet ik er nog iets van een glans overheen te toveren. Ik wil met mooi haar de lente in! Dus het komt goed uit dat ik de Moisture Kick shampoo van de Bonacure Hairtherapy range van Schwarzkopf Professional ( alleen verkrijgbaar bij haarsalons, check de site www.schwarzkopf-professional.nl) mag testen!
De Bonacure Hairtherapy range bevat diverse producten die het haar van binnenuit mooi maken. De hele range bestaat uit diverse producten met bewezen oplossingen voor de verschillende haarproblemen. De verbindende factor in de Bonacure range is de Amino Cell rebuild Technology. Aminozuren zijn essentiele bouwstoffen van het lichaam. De Bonacure-formule bevat het kleinste aminozuur ‘Glycine’. Schwarzkopf claimt dat het Glycine-amino zuur diep doordringt in de haarstructuur en het haar herstelt en versterkt door de door de schade ontstane ruimtes op te vullen. De Moisture Kick range heeft als tweede belangrijk ingrediënt het Hyaluronzuurderivaat, dat de vochtbalans in evenwicht brengt. Wikipedia leert mij dat Hyaluronzuurpreparaten gebruikt worden voor gezichtsplooicorrectie en het opspuiten van lippen . Het schijnt een stof te zijn die zeer langzaam door het lichaam wordt afgebroken. Voor extern gebruikt zou het een extra vochtbinder kunnen zijn.
De Moisture Kick range bestaat uit een shampoo en een spray conditioner. Ik ben benieuwd naar de shampoo!
Gebruik: De lange slanke fles is strak en minimalistisch (passend bij een professioneel merk) en heeft een disc-cap waardoor doseren gemakkelijk wordt gemaakt. Dat is fijn. Hoe vaak heeft een fles een te grote mond, waardoor je direct voldoende shampoo in je handen hebt voor drie wasbeurten! Het enige waar ik me over blijf verbazen is het uiteinde van de fles. Het is een soort van groen omhulsel (lijkt net een dop) waar ik na 10 minuten trekken, draaien achter kom dat het niets meer is dan een versiersel…’
“De shampoo is zuinig in gebruik, schuimt fijn en heeft een aangename geur. Na 4 weken ziet mijn haar er best aardig uit, maar niet zo glanzend en gezond als de claims beloven. De prijs-kwaliteitverhouding is niet in balans.”
Sabine’s onclusie:
‘De Moisture Kick shampoo is fijn in gebruik. Ik heb maar een beetje nodig om mijn lange dikke haar ( over de schouder qua lengte) in een fijn schuim te zetten. Het ruikt fris en bloemig ( niet overheersend of onnatuurlijk qua geur)! Na het uitspoelen gebruik ik ook een conditioner om het door te kunnen borstelen. Als mijn haar opgedroogd is, voelt het veerkrachtig en schoon aan. Het ergste droge dorre gevoel is er na twee keer wassen al af. Deze progressie zet door, maar minder snel als gehoopt. Het haar ziet er na 4 weken best aardig uit, maar is nog steeds niet glanzend en gezond. Het gevolg is dat ik me afgelopen weekend op een serum (van Andrelon notabene) heb gestort. Ik kan niet anders zeggen dat dit een extra bijdrage heeft geleverd aan het al in werking gezette herstel. Nog even doorzetten en ook ik heb haar, dat klaar is voor de lente!
Ok, het is een aardige shampoo en zuinig in het gebruik. Maar het resultaat valt toch een beetje tegen bij de beloften gemaakt op de website en de verpakking. Ik heb bij de willekeurige drogist op de hoek voor 4 euro’s minder, in mijn optiek even goede shampoos gekocht. Kortom: de prijs-kwaliteitverhouding vind ik niet zo in balans. Ik ben niet snel geneigd om dit product aan te schaffen.’
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
1 reactie
geachte.
Goedenedag.
Ik ben Yasmine Verstraete uit erps-kwerps.
Ik zoek lieve mensen die mij kunnen helpen voor spulletjes optesturen die jullie nog hebben .
Ik zit in het 2de middelbaar haarzorg,ik zoek nog matriaal voor mij.
Ik en mijn mama hebben het niet zo breed.
Ik hoop dat jullie nog spulletjes hebben en mij willen helpen hoopelijk kunnen jullie dat.
Ik zou het heel leuk vinden en mijn mama ook .
Ik zoek zoek bv boeken van kapsels,producten,enzo.
Ik zou het echt oprechtstellen moesten jullie mij kunnen helpen .
Toch al vast bedankt voor jullie aandacht.
groetjes Yasmine Verstraete uit erps-kwerps.Ps gelieven mij iets telaten weten aub