• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • C-ME skincare
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Beautyvideo's » Getest! ZO Skin Health, Getting skin ready, 3 stappen in acht weken: mooi & glad

  • Beautyvideo's, Geteste producten, Gezicht, Schone huid

Getest! ZO Skin Health, Getting skin ready, 3 stappen in acht weken: mooi & glad

  • 26 maart 2019
  • Reageren
ua-zoskinhealth

geschreven door 

Redactie, Monique

En werkzame stoffen worden beter opgenomen

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% Serum

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% Serum hoort in elke huidverzorging! Pakt zonschade aan zoals rimpels en pigment, en zink remt de talgproductie iets, en de grove poriestructuur.
BEKIJK

Een beetje ervaren skincare gebruikster weet het wel: gezichtsreiniging de allerbelangrijkste stap voor het verkrijgen en behouden van een mooie huid.

Gezichtsreiniging kan heel efficiënt

ZO Skin Health heeft een mooi compact programma waarmee je dit in acht weken bereikt. Met als uitkomst een gladdere, zachtere huid, die werkzame stoffen beter opneemt en je make-up langer houdbaar maakt. Zo doe je dat!

ZO Skin Health is ontwikkeld door de Amerikaanse dermatoloog Zein Obagi, met ontzettend veel kennis van de huid en de ambitie om de beste skincare ter wereld te maken. Dat is hem gelukt!

Makkelijke stappen

Niet alleen consumenten, ook schoonheidsspecialisten, huidtherapeuten en artsen zijn groot fan van zijn producten. ZO Skin Health is daadwerkelijk in staat om het aanzien van de huid met grote stappen te verbeteren.

Lees ook

Loading...
Enlight390
Enlight390
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Lichaam

Esther’s cellulite is weg dankzij Cellfina. Ongelofelijk!

Zo prachtig is daarom ook dit traject van ‘huid voorbereiding’. Juist om je huid in haar mooiste conditie tekrijgen en problemen zoals acne, een rode huid, pigmentvlekken, de vergrote porie en een doffe huidtextuur tegen tegaan. Het kan!

In deze film vertelt cosmetisch arts Stephan Marks waarom hij zo overtuigd is van de werking van dit programma en neemt BeautyJournaal’s Monique de proef op de som met drie producten uit de reinigingsseries.

Dit zijn de drie stappen van Getting Skin Ready:

  1. Cleanse
  2. Exfoliate
  3. Tone

Het reinigen, 2x daags, is nodig om make-up, vuil en overmatig talg van de huid teverwijderen. De huid wordt zo weer genormaliseerd.

Monique gebruikt de Exfoliating Cleanser op gelbasis met exfoliërende bolletjes voor vette huidtypen. Het is een milde reiniging, die de huid mooi schoon maakt. Je masseert de gel ongeveer 1 minuut in de huid. Het product is heel zuinig in gebruik.

Voordelen

  • Reinigt onzuiverheden, olie en make-up
  • Helpt huidverstoppende cellen te verwijderen
  • Reguleert talg en verhelpt verstopte poriën
  • Helpt ontstekingen te verminderen

De belangrijkste ingrediënten zijn: Simmondsia chinesis (jojoba) esters, Salicylzuur en vitamineB3, ofwel Niacinamide.

Lees ook

Loading...
charley huf ua
charley huf ua
Beautyvideo's Gezicht

Video! Guasha massage is hot! Maar wat is het eigenlijk? Charley Huf vertelt….

Als peeling gebruikt Monique de Exfoliating Polish, met kleine magnesium kristaldeeltjes die de huid heel verfijnd maar effect van haar dode huidcellen ontdoen en een prachtige gladde huid tevoorschijn toveren.

Voordelen  

  • Verwijdertvoorzichtigdofmakende, huidverstoppendecellen
  • Versoepeltde huiddirect
  • Vult hydratatie en gezonde lipiden aan
  • Verheldertde huid

De belangrijkste ingrediënten zijn ultra-fijne magnesium kristallen, Melaleuca alternifolia (tea tree) leefoil, glycerine, caprylic /capric triglyceride en Tetrahexydelcyl  ascorbate (vitamin-C ester)

Je gebruikt deze scrub twee tot keer in de week. Ik gebruik hem naar behoefte ’s avonds of ’s ochtends. Meestal wissel ik het af met de toning pads, omdat daar ook een zuur in zit dat exfolieert. Mijn wangen zijn wat gevoelig, en daarvoor is deze scrub net wat scherper. Ideaal vind ik hem voor de T-zone, en mijn hals. Mijn gevoelige decolleté neem ik eens per week mee.

Deze scrub is zo effectief, je ziet je huidstructuur echt binnen een week al opknappen, verfijnder worden. Het is superzuinig in gebruik. Je hebt maar weinig nodig voor een heel effectief resultaat. Het exfoliëren helpt om werkzame stoffen uit crèmes nog beter opgenomen te krijgen. Verbetering van de bloedcirculatie draagt bij aan een sterkere huidbarrière.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

NuFACE Trinity Face, eyes & lip microstroom beauty tool

Deze beautytool op microstroom heeft een bewezen werkzaamheid op versteviging van je gezichtscontouren en vermindering van lijntjes. We hebben het getest! NuFACE is FDA-approved.
BEKIJK

Voor het tonifiëren gebruikt Monique dagelijks de Complexion Renewal Pads met 2% salicylzuur.

De pads zijn gedrenkt in vloeistof, het is dus heel belangrijk de pot altijd weer goed af te sluiten. Ze hebben als doel de talgproductie te verlagen waardoor porieverstoppende dode huidcellen, en vuil en olie makkelijk verwijderd kunnen worden. Botanische extracten verzachten eventuele irritaties.

Voordelen

  • Minimaliseert talg op het huidoppervlak en exfolieertdode huidcellen die de poriën verstoppen
  • Voorkomt uitslag
  • Vult hydratatie aan
  • Biedt voordelen van antioxidanten en irritatieremmers

De belangrijkste ingrediënten zijn Salicylzuur, Glycolzuur, Ureaen een blend van botanische extracten.

Monique concludeert

Oh, wat wordt je huid hier glanzend en glad van, en inderdaad, er is een hydraterende werking. Je huid droogt niet uit! Het is sterk, maar ook verslavend lekker.

Lees ook

Loading...
Ua-absolution
Ua-absolution
Beautyvideo's Gezicht Natuurlijk 100%

Video! Monique krijgt de Absolution Gymnastiek voor je Huid facial. Echt zo zalig….

Ik heb een zeer gevoelige handhuid, en daarom moet ik mijn vingers eerst met vaseline insmeren alvorens ik de pads beet pak, anders droogt de huid van mijn vingertoppen helemaal uit en verhard zich.

Maar die extra handeling neem ik voor lief. Je mag de pad net zo lang over de huid strijken tot dat hij droog is. Ik neem ook mijn hals en decolleté mee.

Als ik na afloop in de spiegel kijk, zie ik een stralende huid. Na elke behandeling weer. My skin does get ready. Ik ga er wel overwogen mee om. Afhankelijk van de behoefte, gebruik ik de scrub en toner om de en tot drie dagen.

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

NuFACE FIX Line Smoothing Kit tegen donkere kringen, kraaienpootjes en liplijntjes

Eindelijk is er een microstroom tool om liplijntjes aan te pakken, en donkere kringen, en kraaienpootjes.
BEKIJK

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Beautyjournalist en uitgever van BeautyJournaal, Monique Lindeboom, zit al 24 jaar in het vak en kent de industrie op haar duimpje. Ze verscheen in diverse tv programma's, had 1,5 jr lang een uitzending bij BNR Nieuwsradio, schreef een boek, doet consultancywerk voor cosmeticabedrijven en cosmetisch medische klinieken en geeft regelmatig interviews aan tijdschriften en kranten over ontwikkelingen in de industrie.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV

In gesprek met arts Frodo Gaymans over de echte redenen waarom we fillers willen

Ook de moeite waard
Loading...
Enlight390
Enlight390
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Lichaam

Esther’s cellulite is weg dankzij Cellfina. Ongelofelijk!

charley huf ua
charley huf ua
Beautyvideo's Gezicht

Video! Guasha massage is hot! Maar wat is het eigenlijk? Charley Huf vertelt….

Ua-absolution
Ua-absolution
Beautyvideo's Gezicht Natuurlijk 100%

Video! Monique krijgt de Absolution Gymnastiek voor je Huid facial. Echt zo zalig….

ua-circadia
ua-circadia
Beautyvideo's Expertadvies Geteste producten Gezicht

Cherish Texel behandelt Janissa’s acne en pigment met Circadia, een 4-maanden kuur

UA FILLMED
UA FILLMED
Beautyvideo's Geteste producten Gezicht

Videoreportage! Monique kreeg de FillMed anti-aging behandeling

manous en monique
manous en monique
Beautyvideo's Make-up Natuurlijk 100%

Video! Manous maakt Monique op met de organic make-up van Absolution

1 reactie

  • Diana schreef:
    26 maart, 2019 om 19:26

    Jammer dat het zo duur is

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Skincare uit de supermarkt, is dat wat?

Januari
Gerti

Gerti

Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Interessant! Hou ons op de hoogte Gerti over je bevindinge van deze creme o… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Hoi Corrie, dank je wel voor je vraag. We gaan hem voorleggen aan onze kleu… Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Redactie, Monique
  • Ik ben 64 jaar, had vroeger rood haar, maar naarmate het fletser werd ging … Expertadvies: hoe krijg ik mijn rode haar mooi grijs? Mijn kapper durft niet Corrie
  • Hoi Monique, die crème heb ik nog niet geprobeerd. Het leuke is dat de crÃ… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Gerti
  • Hoi Gerti, mooie review! Wat vind je eigenlijk van de cream, die zie ik ook… Gerti test Deliplus cosmetica van de Spaanse supermarktketen Mercadona Redactie, Monique
  • Kleine aanvulling op de term parfum op de inci: een fabrikant is verplicht … Corine schrijft: Opmars van de clean beauty movement + haar zomerfavorieten Gerti
  • Misschien het grootste onderzoek naar het effect van verwijdering van silic… Wetenschappelijk onderzoek van Dr. Frank Niessen: je knapt op door verwijderen borstimplantaten COSSkidsNederland
  • Fijn om te lezen dat dit voor jou ook zo werkt. met welke merken werk je in… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Redactie, Monique
  • Hoi Claudia, grappig dat je dacht waarneemt, ik zie juist het tegenovergest… Leefstijladviezen van artsen die verder kijken dan medicijnen. Voor je immuunsysteem! Redactie, Monique
  • Zo fijn om de focus op de microbioom terug te lezen! Mijn eczeemgevoelige… Skin minimalisme is een van de belangrijkste nieuwe skincare trends  Claudia

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen