• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcasts
  • Shop

BeautyJournaal » Expertadvies » Cosmetische dermatologie » Chirurge Thanya Tha-In houdt van holistische schoonheid

  • Cosmetisch medisch, Cosmetische dermatologie, Expertadvies, Injectables, Klinieken, Operatietechnieken, Plastische chirurgie

Chirurge Thanya Tha-In houdt van holistische schoonheid

  • 13 november 2018
  • Reageren
Skin-Surgery_DenHaag_Sylvester-10

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Ze heeft niets met het heersende schoonheidsideaal. Ze wil jouw unieke features laten stralen.

Elke provincie kent de fijnste adressen voor cosmetisch medische ingrepen. In Zuid-Holland ben je in goede handen bij de SkinSurgery Clinics van chirurge en cosmetisch arts Thanya Tha-In. BeautyJournaal’s uitgever Monique Lindeboom is er trots op om Thanya in haar expertteam te mogen verwelkomen, en vertelt erover.

Fris en in balans

Ik ken Thanya al enkele jaren en elke keer als ik haar weer ontmoette, was ik aangenaam verrast door haar frisse, maar ook rustige energie, haar uitstraling en haar vakkundige toewijding.

Opgeleid als chirurg

Thanya heeft bij mij een streepje voor. Ze is opgeleid als chirurg, maar heeft uiteindelijk haar voorliefde voor een breder palet aan cosmetisch medische ingrepen de ruimte gegeven.

Ze is zeer kundig op het gebied van injectables, en heeft daarvoor ook andere experts op dit gebied in haar klinieken werken: de artsen Aletta de Wit, Leanne Wong en Arthur Ludlage. Ook op gynaecologische vlak biedt de kliniek een behandelingstraject, met arts Jacky Langendijk.

Injectables, peelings, tot full facelifts

Als chirurge is Thanya gespecialiseerd in esthetische gelaatschirurgie. Met haar fijne handen en delicate manier van opereren zijn facelifts en ooglidcorrecties haar specialiteiten. Ze is altijd bezig met het perfectioneren van haar behandelingen.

Als geen ander weet ze dat weken blauw zien na een ooglidcorrectie of een facelift geen optie is, daarom werkt ze met de fijnste instrumentaria en nieuwste protocollen om het herstel zo prettig mogelijk te laten verlopen. Ook streeft ze naar een natuurlijk resultaat met behoud van eigen expressie.

  • Wat wens je? Bekijk hier het behandelaanbod van Skin+Surgery Clinics

Thanya is ambitieus. Recentelijk heeft ze de naam van haar kliniek aan de Laan van Meerdervoort in Den Haag, en die van de vestiging in Rotterdam veranderd van Tha-In Clinics naar Skin+Surgery Clinics.

skinsurgery clinics

De Advanced Medical Spa

Dit gebeurde gelijktijdig met de aankondiging dat zij haar Rotterdamse kliniek naar een grotere, nog mooiere locatie gaat verhuizen en dat ze in Den Haag naast de kliniek nu ook een speciaal center voor huidverbetering heeft geopend: de Advanced Medical Spa.

  • Bekijk hier het complete huidbehandelprogramma

Zo biedt Thanya en haar team nu injectables, cosmetische chirurgie en huidverbetering op het allerhoogste niveau aan, onder een dak. Je snapt dat ik het uitroep: go there!

Iedereen kan een mooie huid krijgen

Een cosmetische ingreep kan worden gecomplementeerd met een huidbehandeling en een krachtige serum dat het effect accentueert. ‘Zo is die stralende huid niet langer alleen weggelegd voor bekende bloggers of modellen,’ vertelt ze me.

  • Thanya Tha-In is zeer deskundig op het gebied van draadlifts. Lees er hier meer over.

Geen quick fixes

Thanya houdt niet van quick fixes. Daar is ze het type niet naar. Zo ziet ze er zelf ook niet uit. Mind you, hoe een arts zijn of haar eigen gezicht bewerkt, is meestal ook een voorbode voor de smaak die hij/zij jou zal aanbieden.

Ieder mens is uitzonderlijk mooi

Thanya gaat voor duurzaamheid. Ze wil graag dat jij je weer comfortabel in je eigen lichaam voelt. ‘Ieder mens is uitzonderlijk mooi. Mijn taak is om ervoor te zorgen dat jij het zelf ook ziet, wanneer je in de spiegel kijkt.’ Het is een mooi credo.

thanya tha in skinsurgery clinics

Aandacht voor jou als mens

Ook vind ik het prettig te horen van haar dat zij en haar team aandacht hebben voor jou als persoon, de mens achter je uiterlijk. Thanya is dol op de unieke features van elk mens, en ze vindt dat je het verdient om jezelf te zijn.

  • Hier vind je een overzicht van alle specialisten in de SkinSurgery Clinics

Geen standaard werk dus, volgens een vaststaand procedé. Ze wil haar cliënten laten stralen, een betere, of zal ik zeggen ‘mooiere’ versie van jezelf te laten zijn. Ze vertelt me: ‘Het gaat er niet om dat je aan het algemene schoonheidsideaal voldoet, maar om wat je ziet wanneer je in de spiegel kijkt.’

Speciale aandacht voor de mindset

Wat ik ook bijzonder vind aan haar is haar way of life. Ze is dol op yoga en mediteert graag. Ze doet dat ook voor aanvang van een operatie. Om weer even lekker in te tunen met zichzelf en in een flow te komen.

  • Lees hier wat de kliniek jou aanbiedt voor een peacefull & healthy mindset

Bij deze levenswijze van bewustwording & mindset hoort ook aandacht voor voeding. Thanya: ‘We hebben de neiging ons te focussen op de mooie buitenkant, maar vergeten daarbij dat het essentieel is om daadwerkelijk lekker in je vel te zitten’.

 

Een moment voor jezelf

Ze omschrijft het bezoek aan een van haar klinieken als een moment voor jezelf. Het is helemaal waar. Als een cliënt zich senang voelt bij een kliniek en cosmetisch arts (meestal zeggen vrouwen dit), wordt het ervaren als een pick-me-up moment voor je ziel: je mooi te voelen.

‘Schoonheid is hoe je je van binnen voelt. Het is in je ogen te lezen. Wij zijn tevreden als jij weer zelfverzekerd in de spiegel kunt kijken. Niets houdt je dan nog tegen om je dromen waar te maken’.

 

Dokter Thanya Tha-In is één van de oprichters van Skin+Surgery Clinics en studeerde geneeskunde aan de Erasmus Universiteit. Ze behaalde cum laude haar artsenexamen en verrichtte promotie-onderzoek aan de Oxford universiteit. In 2014 heeft ze haar opleiding tot chirurg succesvol afgerond. Ze heeft meer dan 10 jaar ervaring en is op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. Inmiddels heeft dokter Thanya meer dan 1500 ingrepen aan het gelaat mogen uitvoeren.

  • Heb jij een vraag aan Thanya Tha-In? Mail hem via ons contactformulier, o.v.v. Thanya. Je krijgt persoonlijk antwoord.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA -FRODO
UA -FRODO
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Geteste producten Gezicht

Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo!

david
david
Cosmetisch medisch Expertadvies Gezicht

Spreekuur met arts David Mosmuller: zijn er bijwerkingen van hyaluronzuur fillers?

botox orgasme
botox orgasme
Cosmetisch medisch Geteste producten

Orgasme? Hoe Botox je seks- en gevoelsleven beïnvloedt

UA frank-2
UA frank-2
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies

Plastisch chirurg Frank Niessen onthult geheimen over de ooglidcorrectie

Screenshot 2023-03-08 16.35.49
Screenshot 2023-03-08 16.35.49
Cosmetisch medisch expert

Dr Karam over de puffy face door teveel fillers (omdat ze veel langer blijven zitten dan je denkt)

Enlight474
Enlight474
Cosmetisch medisch Gezicht Lichaam

Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2

2 reacties

  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    15 november, 2018 om 10:21

    Mooi compliment, Mary! Goed om te horen.

  • Mary schreef:
    14 november, 2018 om 14:35

    wat een mooi mens! mocht ik ooit iets willen laten doen dan onthoud ik deze naam.

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique krijgt TheraVine MelanoVine facial tegen pigmentvlekken

Hoe zinvol is het om soms te stoppen met smeren?

maart
Mardge Pascaud, beauty innovator

Mardge Pascaud, beauty innovator

De skin detox podcast, met Mardge Pascaud!

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hi Monique., mooi resultaat. Ben benieuwd wat het kostenplaatje is van wat … Video! Jukbeen, kin, kaaklijn. Monique krijgt meer contour met fillers bij dokter Frodo! angela
  • Hoi Kitty, goede vraag, ik ga het voor je checken.… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Redactie, Monique
  • Wat een interessant verhaal! Heeft Esse ook producten voor fe huid die na… Microbioom interview met Trevor Steyn: je huid blijft gezond door de vetlaag te beschermen, niet te strippen! Kitty
  • @Kitty Dijcks , Wanneer je een olie als afsluiter gebruikt kun je inderda… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Mardge Pascaud
  • Ik las juist ergens (weet niet meer waar) dat je olie als laatste stap moet… Spreekuur met Mardge: wordt je huid droog door gebruik van oliën alleen? Kitty dijcks
  • Hoi Esther, neem contact op met een orthodontist die met invisalign werkt, … Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Redactie, Monique
  • Beste Tonnie, je kunt hiervoor het beste contact opnemen met je verzekeraar… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Redactie, Monique
  • Wat zijn de kosten voor de sclerodermie behandeling? Word het vergoed door… Insight! LPG endermologie® inzetbaar bij sclerodermie Tonnie Jansen
  • Ik zou ook graag mijn tanden wat rechter willen hebben. Vooral mijn voortan… Monique’s review: Mijn eerste 3 maanden met Invisalign Esther
  • wat weer een fijne produkten. Ik denk er over de shampoo te gaan bestellen:… BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2023 Mary

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen