• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Nagels » Renske’s nagellak swatch: glitterlak met Kerst!

Archief artikel

Archief artikel

  • Make-up, Nagels, Trends najaar-winter 2014/15

Archief: Renske’s nagellak swatch: glitterlak met Kerst!

  • 1 december 2014

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Feestlakjes van Givenchy, Dior, OPI en NYC!

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Pascaud Collagen Booster Box

Pascaud Collagen Booster Box is het beste dat Corine ooit heeft gehad. Huid en haar werden supermooi, ook werd ze lichamelijk fitter!
BEKIJK

Met de feestdagen in de aantocht gingen wij op zoek naar nagellakjes waar mee gefeest kan worden. Kerst en New Years Eve zijn dé gelegenheden om eens uit te pakken met je nagellak. Veel beautymerken spelen in op dit gegeven en lanceren een speciale feestelijke nagellak. Uiteraard met goud, zilver en véél glitters. Bureauredacteur Renske testte vier party lakjes.

1. Givenchy Le Vernis Parure Scintillante

Claim:

De Le Vernis nagellakken van Givenchy zijn geïnspireerd op de mooie glans van metalen. Parure Scintillante is een mix van gouden en zilveren glittersnippers. Je kunt de lak aanbrengen als topcoat of op zichzelf dragen. Als je het in meerdere lagen aanbrengt wordt het effect extra intens.

Plus:

Ik vind dit een erg fijne glitterlak. Vaak vind ik het lastig om glitters gelijk te verdelen over mijn nagel. Met deze lak gaat dat heel eenvoudig. Ik heb drie dunne laagjes aangebracht en ik had er eigenlijk geen moeite mee om overal evenveel glitters te krijgen. Er zitten ribbels op de dop, voor meer grip. Het is een fijn stevig plat kwastje waarmee je de lak goed over de nagel kunt verdelen. Het flesje is prachtig!

Min:

Ik vind de dop iets aan de kleine kant. Dat ligt wat minder fijn in de hand, maar dankzij de ribbels is dit nog te overzien.

Hier shop je deze mooie lak van Givenchy.

2. Diorific Vernis Top Coat Golden Shock

Claim:

Deze lak met echt bladgoudeffect kan je over een andere lak dragen of op zichzelf. De snippers zitten in een transparante top coat. Dior claimt weergaloze nagels na al één laagje.

Plus:

Dit zijn prachtige snippers. Lekker groot en opvallend. Ook het potje is een lust voor het oog. Dit flesje heb ik maar al te graag als pronkstuk in de kamer staan. Deze lak geeft je een luxueus gevoel.

Min:

Het dopje is erg klein en het is daarom niet zo fijn om vast te houden. Ook het opendraaien van het potje vergt wat mij betreft iets te veel moeite. De snippers zijn lastig over de nagel te verdelen.

Tip: wacht enige tijd voor je een volgende laag aanbrengt, anders veeg je de snippers weer van zijn plek. Ik had toch wel twee laagjes nodig om de snippers goed op mijn nagels te krijgen. Ik vind deze lak zelf het mooist over een andere kleur als basis. Anders is de nagel toch iets te ‘bloot’ naar mijn smaak. Ik heb heb hier met kerstrood gedaan, maar met goud is het ook mooi, want heel subtiel. Hier koop je deze nagellak.

3. NYC Crystal Couture 11 Fashion Queen

Claim:

Deze lak van New York Color droogt volgens de makers snel op. De lak heeft een bronzen basis met daarin veel gouden glitters.

Plus:

Ik ben blij verrast over de dekking van deze lak. Na twee laagjes zit de lak er al goed op. Je hoeft geen moeite te doen om de glitters gelijk te verdelen.

Min:

Het kwastje is wat aan de smalle kant. Ik vind zelf een breed plat kwastje het fijnst, omdat je dan in twee vegen klaar bent. De lak droogt niet uitzonderlijk snel op, maar gewoon gemiddeld.

Hier koop je deze lak.

4. OPI Nail Lacquer Rollin’ in Cashmere – Gwen Stefani Kerstcollectie

Claim:

Deze lak komt uit de Limited Gwen Stefani Kerstcollectie 2014 van O.P.I. De lakken van O.P.I. bevatten geen DBP, tolueen of formaldehyde. Het kwastje is één van de paradepaardjes van O.P.I. Dit is het ProWide penseel. Een breed plat kwastje waarmee je de nagel makkelijk egaal en streeploos kunt lakken. De lak blijft lang zitten.

Plus:

Ik vind de kwastjes van O.P.I. altijd erg fijn. Met het brede platte kwastje verdeel je eenvoudig de lak over de hele nagel, zonder strepen en egaal zoals O.P.I. belooft.

Min:

Ik vind de kleur matig dekken. Ik moest drie goede lagen aanbrengen, zodat mijn nagel er niet doorheen schemert. Als de lak er eenmaal op zit ziet het er echter wel prachtig uit. Een mooie intense gouden kleur met een subtiele glans.

Je koopt alle lakken uit deze Limited Edition collectie hier.

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Nou dat is gelukt. Het is nu weer gewoon stil. Dank je wel.… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Dank Noortje, we weten het. Er ging iets fout met de video vertoningen, er … Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Redactie, Monique
  • Voor dat ik kan lezen hoor ik allerlei geluiden. Soms één van die van Mon… Editor picks! Favoriete nieuwkomers van Monique deze maand! Noortje
  • Hi ladies, Ik ben gecertificeerd Oncologie Hand Verzorger #191315 gereg… Preventie! Zo behandelt de nagelstyliste nagels bij kanker behandelingen Tracy Anne Shelverton
  • Wat een mooi resultaat! Gewoon prachtig.… 3x behandeld met de Erbium Yag laser bij de Waterland Kliniek: dit is Debbie’s nieuwe huid! albert
  • Wat een mooi, eerlijk verslag, zo weet je toch wat beter wat je te wachten … 3x behandeld met de Erbium Yag laser bij de Waterland Kliniek: dit is Debbie’s nieuwe huid! Anna
  • Beste Albert, Dank voor jouw open- en eerlijkheid over wat je vindt van … Waarom moet Skinuals je eerste keuze zijn bij haaruitval en dunner wordend haar? We vertellen het! Samantha Jordaans
  • Ik vind het wel erg duur. Ik kan me moeilijk voorstellen waarom dit zoveel … Waarom moet Skinuals je eerste keuze zijn bij haaruitval en dunner wordend haar? We vertellen het! albert
  • Succes verder met je behandeling Janneke,, ik hoop zo voor je dat de verbet… Janneke’s dagboek deel 2 over haar TSW eczeem behandeling in Engeland: de terugval Ria
  • Top! Nou nog even ‘fantastisch op alles wat hij beloofd’ (Pillow Talk b… Anneloes test 5x smudge proof mascara: Maybelline, Dior, Essence, Tilbury en Hi Beautiful! E. Scheers

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen