• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Make-up » Gereedschap » Handige tools van OPI

Archief artikel

Archief artikel

  • Gereedschap, Make-up, Nagels

Archief: Handige tools van OPI

  • 18 augustus 2012

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Bapscarcare Siliconen Littekengel

Bapscarcare gel is een nieuwe generatie siliconengel voor littekenbehandeling, verrijkt met vitamine E.
BEKIJK

Een verzorgd uiterlijk, daar horen ook goed verzorgde handen bij. Je handen worden iedere dag blootgesteld aan invloeden van buitenaf. Verschillende weersomstandigheden zoals zon, vorst en kou hebben een sterke invloed op de conditie van je handen en nagels.
Handen zijn je visitekaartje en daarom is het belangrijk om deze goed te verzorgen. Hier volgen een aantal handige tips voor mooie, gezonde handen en nagels.

  • Probeer je nagels te vijlen in plaats van te knippen. Door het knippen splijten je nagels en dat is juist niet de bedoeling. Om inscheuren te voorkomen adviseren we je de zijkanten van de nagels niet te ver weg te vijlen.
  • Belangrijk om te weten; natuurlijke nagels kunnen dunner worden door het polijsten met een 3 zijdige polijstvijl. Doe dit daarom niet vaker dan 1 keer in de 6 weken.
  • Voor het aanbrengen van nagellak altijd eerst een basislak (OPI Natural Nail Base Coat, Ridgefiller of Nail Envy) gebruiken, zodat de nagels niet verkleuren.
  • Voorkom splijting en uitdroging van de nagel door acetonarme removers te gebruiken. Gebruik hiervoor bijvoorbeeld de ExpertTouch Nagellakremover waarmee je elke lak (ook donkere kleuren en glitters!) probleemloos van je nagels haalt.
  • Verwijder nagellak NIET met een draaiende beweging, hierdoor wrijf je de nagellak in je nagelriemen en -wallen. Doordrenk een Nailwipe of wattenschijfje met remover en laat het een aantal seconden op de nagel inwerken. Verwijder de lak, waarbij je wat druk uitoefent op de Nailwipe.
  • Gebruik nooit aceton of remover voor het verdunnen van je nagellak. Hierdoor gaat nagellak strepen, droogt het minder snel en verliest het zijn glans. OPI nagellakverdunner biedt uitkomst.

Removers

Voor een opvallende en gewaagde look draag je de OPI Shatter Coats, lakjes met glitters of felle kleuren. Voor dit soort kleuren met veel pigmenten, kun je het beste OPI’s ExpertTouch Nagellakremover gebruiken. Deze is speciaal ontwikkeld om de nagellak snel en probleemloos te verwijderen. De remover heeft een frisse citrusgeur en een ultrasnelle werking en is geschikt voor zowel natuurlijke nagels als kunstnagels. Daarnaast is deze remover aceton arm waardoor je splijting en uitdroging van de nagel voorkomt.

Wil je Soft Shades of een Neutral verwijderen, gebruik dan de aceton arme Aloë Vera Nagellakremover. De remover heeft een aangename geur en een zeer snelle werking. Ook deze remover is geschikt voor zowel natuurlijke nagels als kunstnagels. Je bent bijna klaar met je nagels, maar schiet vervolgens bij de laatste nagel uit. baalmomentje! Wees gerust, want OPI’s Nagellak Corrector Pen Correct & Clean Up corrigeert deze nagellakfoutjes in no time! De corrector pen heeft een extra stiftje, zodat je er een voor donkere en een voor lichte kleuren kunt gebruiken.

Verzorg je nagelriemen
Verzorg je nagelriemen met de OPI Avoplex Cuticle Oil to Go (gel)
of de Avoplex Replenishing Oil en houd ze zacht, gezond en soepel. Beide producten verzorgen en voeden de nagelriemen met o.a. vitamine E, druivenpitolie en avocado extracten. Deze producten kunnen natuurlijk ook gebruikt worden op de teennagels. De Cuticle Oil to Go variant is ideaal voor op reis of in de tas.

Handigheidjes

Mocht het voorkomen dat je nagellak is ingedikt dan heeft OPI de oplossing: Nagellakverdunner. Dit unieke product maakt de nagellak weer bruikbaar zonder verlies van kwaliteit en glans.Voeg ongeveer 6 druppels toe, schud en je nagellak is weer klaar voor gebruik. Ben je ook altijd zo ongeduldig na het aanbrengen van je nagellak? Om het drogingsproces te versnellen heeft OPI DripDry sneldroogdruppels ontwikkeld. 60 seconden na het aanbrengen van je favoriete OPI Top Coat, breng je per nagel 1 à 2 druppels DripDry bij de nagelriem aan (bij hoge temperaturen mogen dit best 3 à 4 druppels zijn). Laat dit uitvloeien richting de vingertop. De nagellak voelt na 60 seconden droog aan en is volledig uitgehard binnen 5-10 minuten! DripDry is bovendien uniek omdat het je nagelriemen verzorgt met Jojoba olie en vitamine E.

Schoon & fris

Uiteraard wil je dat je verzorgde handen schoon en fris zijn. Hiervoor gebruik je de Swiss Guard Handgel; een product dat niet mag ontbreken! Swiss Guard is een antibacteriële gel, welke 99% van de bacteriën en ziektekiemen op de handen verwijdert, zonder gebruik van water. Daarnaast ruikt het aangenaam en voelt het verkoelend aan.

Vijlen

Vreselijk die haakjes aan je nagels! Vijl je nagels in de gewenste lengte en vorm met de OPI Crystal File. De Crystal File heeft een ultrafijn oppervlak van 240 grit, op een speciale manier in het glas geëtst, zodat je nagels niet beschadigen. Superhoogglans met de OPI Brilliance File! Deze vijl zorgt maar liefst 2 weken voor een prachtige glans. Door het zeer fijne oppervlak kun je de groene kant van deze vijl elke 3 weken gebruiken, zonder dat je nagels daar dunner van worden. De witte kant mag je naar behoefte gebruiken. LET OP; Breng handcrème en nagelriemolie pas aan na gebruik van de Brilliance File. Zo voorkom je dat het oppervlak van de vijl wordt aangetast en kun je hem optimaal blijven gebruiken.

OPI producten zijn verkrijgbaar bij een selectie van gerenommeerde beautycentra, drogisten en parfumeriezaken. Verder zijn ze verkrijgbaar bij de betere nagel- en schoonheidssalons.

Lees ook:

  • Drogen je nagels uit door nail whiteners

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Wat goed dat er onderzoek gedaan gaat worden naar ontstaan , hoe en waardoo… Veel medicijnen bij huidziekten helpen niet. Martijn van Doorn doet groot onderzoek naar de mechanismen achter huidziekten José
  • Dank je wel, Monique… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Oxana
  • Hoi Oxana, wat leuk dank je wel. Het is een Silhouet bril met degrade blauw… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Redactie, Monique
  • Monique, jij hebt een mooie bril. Wat voor merk is het?… Monique test iS Clinical skincare voor hydratatie en een heldere huid Oxana
  • Beste Else Vlieland, dit artikel gaat alleen over mijn geval en ervaring. … Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Adriana Villadiego Pereira
  • Beste Veronique, dank je wel voor je vraag. Een goede! Er wordt inderdaad i… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Redactie, Monique
  • Leuk! We zijn benieuwd. Ook op Instagram zijn prachtige voorbeelden te vind… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Redactie, Monique
  • Hallo Else, Adriana zal zelf nog reageren op jouw commentaar onder dit arti… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Redactie, Monique
  • Ik heb deze geur ook van Elie Saab en de geur is geweldig. Zomers, fris, bl… Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel Angela
  • Waarom zet je de naam van de creme hier gewoon niet bij?… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Veronique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen