• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. David Mosmuller
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Inge Deceuninck
      • Mardge Pascaud
      • Sacha Sommers
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • Prescription by SOAP
    • TheraVine
  • Video’s
  • Podcast
  • Shop

BeautyJournaal » Zon Special » Gezicht » Slimme suncare hannah voor elke kleur

  • Brands we love, Gezicht, Lichaam, Zon Special

Slimme suncare hannah voor elke kleur

  • 25 mei 2012
  • Reageren

geschreven door 

hannah

Eerder op Beautyjournaal hebben we Sun Perfection Fade Treatment al uitgelicht. Met het zonnige vooruitzicht behandelen we nu de andere twee producten uit de Sun Perfection lijn, geschikt voor lichtere huidtypen met hogere bescherming.

De producten uit de Sun Perfection lijn perfectioneren de uitwerking van het zonlicht en laten de huid daarmee profiteren van de goede eigenschappen van UV-straling. De zonperfectionerende werking van alle Sun Perfection-producten is gebaseerd op de transmissie van zichtbaar licht voor huidverbetering, absorptie en dosering van UV-straling. Hierdoor wordt de essentiële vitamine D-aanmaak toch geprikkeld en maakt de huid gebruik van het licht in plaats van er schade door te ondervinden. De huid wordt tijdens het zonnen voelbaar en zichtbaar geperfectioneerd!

Mensen met huidtype I-II (zeer lichte tot lichte huid) worden niet of nauwelijks bruin en verbranden bovendien snel. Dit huidtype vraagt om een hoge vorm van bescherming. Daarnaast dient dit huidtype beschermt te worden tegen irritatie en uitdroging. Juvi Protect (SPF high) beschermt de huid tegen vrije radicalen met antioxidanten als Macadamia olie en vitamine C en E. De samenstelling neemt irritatie en roodheden weg,  bovendien geeft Aloë Vera een kalmerend effect. Om bij deze, vaak kwetsbare huid, een optimaal resultaat te behalen wordt de vet/vochtbalans door o.a. vetzuren, Sheabutter en Lecithine aangevuld.

Mensen met huidtype II-III (lichte tot getinte huid) zijn weliswaar gevoelig voor de zon, maar verbranden niet zo snel en worden relatief makkelijk bruin. Dit huidtype vraagt om een matige vorm van bescherming maar is echter wel gevoelig voor verlies van voedingstoffen. High Quality (SPF medium) vult de voedingsstoffen in de huid effectief aan met een rijke mix van ingrediënten waaronder Goudsbloem, Soja, Sheabutter, Macadamia olie en vitamine A en E.

High Quality zal een regenererende invloed uitoefenen op de huid door ondermeer de toevoeging van Paardenkastanje, waardoor de huid steviger aanvoelt. Daarnaast werkt de formule normaliserend op de talgsecretie en wordt de celvernieuwing door o.a. Allantoïne en provitamine B5 gestimuleerd. Mocht er onverhoopt te veel blootstelling zijn aan zonlicht, wordt de huid direct gekalmeerd en verzacht door Aloë Vera en Macadamia olie.

Wil je weten wat voor huidtype je hebt? Doe de test op www.zonverstandig.nl of bezoek de hannah huidcoach.

High Quality (€ 56,-/75ml) en  Juvi Protect (€ 54,-/75ml) uit de hannah  Sun Perfection lijn zijn verkrijgbaar bij de hannah huidcoaches! Kijk voor meer informatie op de huidcoach website.

Deze informatie behoort tot het merkendossier van hannah op BeautyJournaal en wordt zonder tussenkomst van de redactie aangeboden.

  • Lees de verslagen van Anja over haar gezichtskuur met hannah
  • Bekijk de BeautyJournaal film over decollete behandelingen

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
hannah

hannah

hannah staat voor een uniek en ongeëvenaard totaalconcept met effectieve, huidverbeterende behandelmethodes zoals de befaamde Bindweefselmassage, in combinatie met innovatieve producten die in Nederland worden ontwikkeld en geproduceerd.
Zij/haar nieuwsberichten
hannah

hannah

hannah staat voor een uniek en ongeëvenaard totaalconcept met effectieve, huidverbeterende behandelmethodes zoals de befaamde Bindweefselmassage, in combinatie met innovatieve producten die in Nederland worden ontwikkeld en geproduceerd.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
UA SOAP
UA SOAP
Brands we love Geteste producten Gezicht

Prescription voor de gemengde huid! Dian test een skincare routine plus een lekkere facial

thumbnail_5D9743D1-E19C-4E82-82AA-AB76F7C4AB33
thumbnail_5D9743D1-E19C-4E82-82AA-AB76F7C4AB33
Brands we love Geteste producten Gezicht

Review! Hoe blij is onze make-upartist Lydia met de clean beauty producten van Biodroga? 

ua-ikskin
ua-ikskin
Brands we love Geteste producten Gezicht Lichaam

Droge huid? Anna test IK Skin Perfection Silky Organic Recover Box

ua-ik
ua-ik
Brands we love Lichaam Natuurlijk 100%

IK Skin Perfection: de mooiste, meest beschermende huidzorg bij kanker

ua-biodroga
ua-biodroga
Brands we love Gezicht

Must have! Waarom BeautyJournaal Biodroga MD aanbeveelt…

ua-meder
ua-meder
Brands we love Gezicht

Nieuw & perfecte match! Meder Beauty Science van dermatologe Tiina Meder

Reageren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

De buikwandcorrectie, zo gaat dat, en dit is het resultaat

Het is een knap staaltje chirurgisch werk

Mei
dr. Frank Niessen, plastisch chirurg

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg

Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Hoi Johanna, daar gaan we het met Inge ook over hebben: kan je couperose ve… Massage expert Inge Deceuninck vertelt: verslapt massage niet juist de huid? Redactie, Monique
  • Lange tijd heb ik ook gedacht, dat bindweefselmassages het voor mijn oudere… Massage expert Inge Deceuninck vertelt: verslapt massage niet juist de huid? Johanna
  • klopt, meestal was het tussen de 16-20 uur. het belangrijkste is dat de set… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Redactie, Monique
  • hoi juno, ik snap je vraag niet helemaal. wil je weten hoe veilig injectabl… Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het… Redactie, Monique
  • Voor trends ben ik niet gevoelig en ik vind dit ook absoluut niet mooi. Heb… Siliconenolie eruit en een liplift? Wow! Dokter Frank Niessen toont het… Juno
  • Nee, ik gebruik het serum ook niet. Ik heb in de UK een ander merk gekocht:… Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Marianne H.
  • Hoi Monique! Vraagje,ik ga in juni starten.Nu denk ik dus hoe doe je dit o… Monique’s review: mijn volgende 7 maanden met Invisalign, deel 2 Annemarie
  • Ha Marianne, wat goed om te horen dat jij ook zo'n fan bent van Hairlust. I… Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Redactie, Monique
  • Een combinatie van covid en een gevorderde leeftijd heeft de structuur van … Monique test Hairlust Grow Perfect haircare Marianne H.
  • kijk eens naar de reactie's " keto en migraine " en " keto en diabeet " bij… Neuroloog (in opleiding) Wardell heeft een droom: Pacea, een nieuwe aanpak van migraine nina

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen