• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Elemis/FillMed/1944
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Zakenpraat » Marketingtrends » Beautyprijzen voor schoonheidsspecialisten en producten

Archief artikel

Archief artikel

  • Marketingtrends, Zakenpraat

Archief: Beautyprijzen voor schoonheidsspecialisten en producten

  • 15 maart 2012

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Derma zonnelotion spf 30 zonder parfum voor kids en bij eczeem

Deze zonnecrème met spf 30 biedt zeer veilige bescherming tegen UVA- en B-straling voor kinderen en bij eczeemhuidjes. Voorzien van het AllergyCertified keurmerk.
BEKIJK

Het is maar weer druk. De afgelopen week werd niet alleen de nieuwe Schoonheidsspecialiste van het Jaar verkozen, ook vielen twee merken met een product in de prijzen. Een overzicht.

OPI wint Drogisterij award met Shatter Coat

Vol trots heeft OPI de felbegeerde titel ‘Winnaar Drogisterij Awards 2011’ in ontvangst genomen. Het juryrapport meldde: OPI heeft volgens de jury met OPI Shatter Coats een boost aan de nagellakwereld gegeven. De markt was weggezakt (wij weten niet beter dan dat de markt alweer een jaartje of langer booming is? – red.), maar heeft nu weer een opwaardering gekregen. Diverse merken hebben nagellak met craquelé effect in het assortiment, maar OPI was de allereerste die dit product introduceerde. De distributie is beperkt, maar waar het verkrijgbaar is, is iedereen razend enthousiast, de flesjes vliegen de winkel uit.’

Ieder voorjaar organiseert Marketing Results de Drogisterij Awards, die dit jaar voor de 22e keer worden gehouden. De uitreiking vond plaats op dinsdag 13 maart in Kasteel de Vanenburg in Putten. De prijzen werden overhandigd aan De prijs heeft faam gekregen, hij wordt inmiddels de ‘Oscar van de drogisterijbranche’ genoemd. De jury bestond dit jaar uit Harry Gloudemans (juryvoorzitter), Jos van de Linden (D.I.O./Pour Vous ondernemer), Ruud Conijn (The Nielsen Company), Paul van Engen (Hoofd promotie van FACO en D.I.O.), Bart Janssen (Etos ondernemer), Floris van de Berg (Directeur merchandising & promotions Etos) en Karin Swinkels (Commercieel manager DA).

Hannah Touch of Silk wint de Beauty Press Innovation Award 2012

De nieuwe hannah Touch of Silk, een multifunctionele, directe teintverbeteraar op basis van zijdezachte siliconen, heeft de ‘Beauty Press Innovation Award’ gewonnen. Volgens insiders is dit dé brancheprijs voor het meest innovatieve beautyproduct binnen de professionele schoonheidsbranche – hieronder wordt verstaan het schoonheidsspecialisten-kanaal.

De jury van de Beauty Press Innovation Award bestond uit tien vertegenwoordigers van de beautyvakpers en –consumentenpers. De jury is onder de indruk van de unieke structuur, het directe resultaat en de herstellende werking van het product.  “De directe teintverbeteraar neemt een unieke propositie in, omdat het product op basis van hoogwaardige, huidverbeterende siliconen helemaal een product van deze tijd is”, aldus de samenvattende conclusie van de jury.

Schoonheidspecialisten Suzan Oerlemans en Schoonheidssalon ‘Attirance winnen beautyprijs

De felbegeerde Beauty Award 2012 in de categorie ‘Schoonheidsspecialist van het J aar’ is gewonnen door Suzan Oerlemans van Suzan Oerlemans Huidinstituut uit Aarle-Rixtel. Oerlemans werkt met het Pascaud-concept.

In de categorie ‘Beauty Salon van het Jaar’ mocht Schoonheidssalon ‘Attirance’ uit Breda de felbegeerde Beauty Award 2012 in ontvangst nemen.

De winnaressen worden geroemd om hun vakkundigheid als schoonheidsspecialisten maar ook als ondernemers. Ze waren bezocht door een zg. mystery guest die een undercover bezoek bracht. De ‘Mystery Guest’ onderging een behandeling en inspecteerde zaken zoals klantvriendelijkheid, hygiënevoorschriften en service.

Over Suzan Oerlemans zei de jury het volgende:’ Een vakvrouw met een ongelofelijke positieve uitstraling. In combinatie met haar vakkennis en gedrevenheid is zij een boegbeeld voor de schoonheidsbranche. Suzan heeft een duidelijke visie ten aanzien van de klantbehandeling en klantbinding. Ze heeft veel specialisaties die passen bij haar concept, heeft veel vakkennis en een hoog opleidingsniveau. Een absolute topper in haar vak’.

Schoonheidssalon ‘Attirance’ kreeg de volgende beoordeling:’ Een dynamische organisatie met  een duidelijke structuur en een geweldig team. Er wordt heel servicegericht gewerkt. De focus ligt op de groei van het team en het bedrijf als geheel. De specialisaties die geboden worden, passen heel goed in het concept. Er worden op een slimme manier marketing- en PR- elementen toegepast die passen bij de klanten. Een voorbeeld voor de branche’.

De Beauty Award Publieksprijs werd gewonnen door Cindy Bennink van Salon Caresse Beauté en de Beauty Award Newcomer werd gewonnen door Herma Knol  van Salon 99 Skin Care.

Nog meer prijzen:

  • De Beauty Astirs 2011
like

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Reageren

Reageren op artikelen uit ons archief is niet mogelijk

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Zalig! Bekijk de video van mijn behandeling!

Januari
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Video! Monique krijgt een fantastische facial van Sjoerd Vis met Maria Galland Paris

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Zo ik dacht dat deze rampspoed goed was om ook even aandacht te vragen voo… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond COSSkidsNederland
  • Hoi Jacomijn, dank voor je visie. Het is inderdaad erg belangrijk dat er me… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Redactie, Monique
  • Goed dat er aandacht blijft voor plastics in cosmetica in het belang van de… BeautyAlert: microplastics in menselijke placenta aangetoond Jacomijn Oerlemans
  • Beste Lien, de adresgegevens staan onderaan in het artikel, je kunt er op d… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Redactie, Monique
  • Hallo, ik ben op zoek naar een huisanalysetoestel en kwam terecht op observ… 9 vragen! Waaraan moet een goed huidanalyse apparaat voldoen? Lien
  • Beste Laura, Bedankt voor je reactie en natuurlijk je keuze voor de Derm… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Annabelle
  • Oei Laura, hoe kan dat? We gaan het ook eens navragen bij Dermalogica.… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Redactie, Monique
  • Ik heb de flacon in november vorig jaar gekocht en heb er maar 3 maanden me… Getest Dermalogica Daily Microfoliant gezichtspeeling Laura
  • Ik wist dit niet. Gelukkig nu wel. Ik heb geen Corona en gelukkig ook niet … Corona besmetting door make-up te delen? Noortje
  • Oh Noortje, wat zal je dat nu Ook missen? Ik kan ook niet wachten om weer … Dr. Francis Wu over huidhonger. Wat is ‘the right touch’? Dit is de snelheid… Redactie, monique

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen