BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten
Iconic Elements Daycream met natuurlijk UVA filter
Volume Hair Plus
Lees ook
Het vervelende van dunner en fijn haar is dat je vaak dwars door het haar de hoofdhuid kunt zien. Veel mannen hebben hier last van, maar ook een flink aantal vrouwen. Volume Hair Plus is een product dat beweert de dunne en zelfs kalende plekken te kunnen camoufleren. De gekleurde haarspray bevat daartoe miniscule vezeltjes die zich aan de dunne haren hechten. Tijdens het drogen zetten de vezeltjes uit, waardoor het haar dikker lijkt. De spray is dermatologisch getest, geeft geen bijwerkingen en is met een normale shampoo uit te wassen. Er zijn 5 kleuren: blond, donkerblond, middenbruin, donkerbruin en zwart. Volume Hair Plus is verkrijgbaar via de webshop en bij Etos. De prijs: € 19,95 per stuk.
Op de redactie hadden we het al even snel op de handrug gespoten. De vezels zagen we niet zo snel, maar er komt wel (in dit geval) bruine verf uit de spuitbus. Die verf hecht zich heel goed aan de huid, we moesten flink boenen met water en zeep om het er helemaal af te krijgen. Dit geeft al aan dat het dus ook goed op de kale plekken van de hoofdhuid zal hechten.
Zelf heb ik dit product ook getest. Zoals ik wel vaker in stukken heb gemeld, is mijn haar vooral bovenop tamelijk dun, en alhoewel ik eigenlijk vind dat ik me daar gewoon bij neer moet leggen, ben ik stiekem toch altijd op zoek naar een manier om het weer wat voller te krijgen. Eerlijkheidshalve moet ik toegeven dat ik niet erg veel fiducie had in Volume Hair Plus, maar goed, testen kan natuurlijk nooit kwaad.
Mijn hele badkamer zat onder
Ik volgde de gebruiksaanwijzing nauwkeurig en spoot de lak in ruime, cirkelvormige bewegingen op mijn hoofd. Dat viel nog niet mee – ik had meteen een donkere vlek op m’n schedel en de spiegel had ook een leuk donkerbruin tintje gekregen. Na tien minuten poetsen met Glassex was de spiegel gelukkig weer schoon en na vijf minuten in de weer te zijn geweest was m’n kop dat ook weer. Klaar voor de tweede poging. Die verliep beter. Binnen de kortste keren was m’n hele schedel egaal donkerbruin – en de spiegel bleef schoon. Maar leek het nu of ik meer, dikker en voller haar had?
Geverfde schedel
Nee. Ik zag er uit als een man met weinig haar en een donkerbruin geverfde schedel. Het zag er werkelijk pathetisch uit. Ik heb het maar snel weer weggewassen. Volume Hair Plus is – in ieder geval voor mij – niet de oplossing. Wellicht werkt het spul wel als je haren wat langer zijn, waardoor het minder opvalt dat je je schedel van een kleurtje voorzien hebt. Bij mij, met mijn korte, dunne haar, werkte het in ieder geval niet.
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
17 reacties
Maar Olga.. j hebt tegenwoordig toch die spuitbusjes van l’Oréal die als zgn ‘uitgroeibehandeing’ aangeprezen worden? Werkt perfect, ook als je een wat dunner begroeid plekje hebt? Geeft ook wat volume en wast super-makkelijk weer uit. En geeft niet af, droogt heel snel.
Het geeft ook heel erg af. Ik heb door alopecia een plek aan de zijkant van mijn hoofd en als ik eens door mijn haar ga met mijn handen, dan komt het op mijn handen. Het haar voelt ook vettig en stug aan.
Dag paula, bedoel je de volume spray die hans testte? die kun je gewoon googlen, dan vind je het vanzelf;-)
Hallo
Heb je nog een adres gevonden hiervoor.
de hoofdhuid spray?
@Babs, lipstick-achtig op mijn haar lijkt me echt helemaal niets:-)) Maar een spray of een poeder zie ik wel zitten eigenlijk. Zou best weer eens zo’n product kunnen zijn waar je niet meer buiten kan als je het eenmaal hebt gehad. We houden het in de gaten want een instant oplossing voor de uitgroei, maar ook als camouflage voor dunne plekken (haargrens) lijkt me wel wat.
@Rona, ja, dat deed ik ook wel eens ( helemaal vergeten…) Vooral bij de haargrens bij mijn voorhoofd zie ik veel grijs. Ik heb ook ooit in Barcelona een speciaal lipstickachtig spul gekocht, die je kan gebruiken bij het verdoezelen van grijs haar. Alleen vond ik hem een beetje plakkerig.
Ik bewaar daarvoor speciaal mijn oude mascara’s. Als ze niet meer voldoende bevatten om mooie wimpers te maken hebben ze nog ruim genoeg voor uitgroeibehandelingen want een nieuwe geeft teveel kleur:-))
haha….wat een goeie rona! mascara op je uitgroei! da’s mooi te doen ja bij donker haar:-)
@Harriet, dat is waar, hoeft niet precies dezelfde kleur te zijn. Ik smeer wel eens (zwarte) waterproof mascara op de – bijna lichtgevende- uitgroei als ik geen tijd heb gehad om bij te werken. Valt niet echt op inderdaad.
Rona, nee, ik heb nog niet gezocht. Ik denk dat een kleur online uitzoeken wel kan – de range zal toch niet heel breed zijn ( lichtblond, donkerblond, bruin, rood, zwart oid). Ik ga in mei weer naar de VS, ga daar ns kijken wat ik vind!
@Harriet, lijkt me wel wat die poeder. Zal eens rondneuzen of er niets vergelijkbaars hier op de markt is. Of heb jij dat al uitgebreid gedaan? Online bestellen weer moeilijk qua kleur, toch?!
Ik heb de fibers van Nanogen en die bevallen me wel heel erg goed. Je strooit het op de wat dunnere plekken en daarna spuit je er normale haarlak (ze hebben ook een speciale) overheen.
Harriet, dat is inderdaad hoe visagisten het doen, met een shapepoeder de haarlijn iets accentueren. Met poeder en kwast kun je ook veel nauwkeuriger werken dan met een spuitbus.
Op zich lijkt het wel een goed idee, vooral bij steeds groter wordende scheiding in het haar, om deze te camoufleren met een kleur die lijkt op je eigen haar. Maar het zal er inderdaad gauw geverfd uitzien. Dit vond ik laatst online, een make up poeder voor op je hoofd, dit lijkt mij veel natuurlijker: http://joanriversgreathairdayreviews.com/
Helaas alleen in de VS.
Inderdaad, lijkt me iets voor de langer haar waar “geverfd” effect minder zichtbaar is. Ik snap alleen niet waar het verhaal op slaat met al die kleine haartjes, die opzetten. Zit er überhaupt iets terug in het product?
Inderdaad, op de foto lijkt het nog wel ergens op. Maar in et echt was het effect echt heel treurig – gewoon een geverfde schedel. Natuurlijk is mijn haar heel erg kort, misschien is het effect wel mooi als je haren wat langer zijn.
Hans, op de foto zoet het er best goed uit :). Maar ja, het is dan ook een visagisten trucje om de haargrens donkerder te kleuren als die wat onduidelijker en dunner wordt.